Premium

Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

Bolševník velkolepý a Karla Maříková

Bolševník velkolepý! Impozantní, dravá, životaschopná rostlina. Superlativy dostanou trhliny, když zjistíme, že jde o obtížný, těžko zničitelný nepůvodní invazní druh, který se musí likvidovat už u kořenů, nenechat vykvést.

A původně to byla okrasná rostlina určená do zahrady! Bohužel, to se občas stává, že bohulibý úmysl se změní v noční můru.

Noční můru musel mít i policista, který dostal oznámení z podezření přečinu podněcování nenávisti podle § 356 Tr. z., na poslankyni SPD Karlu Maříkovou pro její výrok o invazním druhu vzhledem k muslimským imigrantům, kteří dle jejího výroku vytlačují původní obyvatele. V odstavci 3. písm. a je sazba 6 měsíců až 3 léta, pokud se tak děje veřejně.

Stejnou trestní sazbu míval i dávný zákon tzv. opuštění republiky, § 109, a hned následně zákon o nezákonném vniknutí na území republiky, § 110, zákony na ochranu celistvosti státu.

Nehodlám diskutovat o tehdejší účelovosti těchto zákonů, zejména § 109, ale jen poukazuji na tzv. společenskou nebezpečnost vyjádřenou v trestní sazbě tehdy a dnes: 6 měsíců až 3 léta. Pokročili jsme.

Méně podivné se nám to bude zdát, když si přečteme, že při systematizaci nového trestního zákoníku po roce 1989 jsou „kladeny na přední místo trestné činy namířené proti základním právům jednotlivce (trestné činy proti životu, zdraví, svobodě a důstojnosti apod.), zatímco „komunistický režim kladl důraz na stíhání skutků namířených proti jeho podstatě a existenci, a proto byly na prvních místech zvláštní části vymezeny trestné činy proti republice, hospodářství a pořádku ve věcech veřejných.“ (Wikipedie)

Čili jinými slovy: lidská práva na prvním místě, i kdyby nás to stálo existenci.

A o existenci jde, protože jsme součástí Schengenu a porodnost zejména muslimských migrantů zaručuje, že za pár desetiletí budou původní obyvatelé v menšině. Tudíž dění v okolních státech dříve nebo později bude mít podstatný vliv i na naši společnost.

Nejde jen o nekontrolovatelné množství migrantů, ale i dopady spojené s jejich pobytem a jejich vnímání vstřícnosti společnosti, která je přijala: mnohonásobné identity, ozbrojené zločinecké gangy, podvody na sociálních příspěvcích, budování paralelní společnosti na základě jiného náboženství atp. Výdaje s tím spojené neúměrně zatěžují státní rozpočet a jdou na úkor původních obyvatel. Z důvodu krácení těchto výdajů z důvodu nedostatku financí může dojít i k společenským otřesům.

Ve švédské veřejnoprávní televizi se objevil případ imigrantské rodiny, které sociálka sebrala podporu, tzv. asistenční náhradu v rozsahu 84 hodin týdně pro jejich dceru s opožděným vývojem, diagnostikovaným ADHD, autismem a epilepsií. Dívka přese všechny handicapy studuje druhý ročník gymnasia. Sociálka seznala na základě několika nezávislých posudků, že se dívka z velké části postará o sebe sama, byť s pomocí rodiny.

Na základě toho vyšel na serveru Samhällstnytt článek o problému, před kterým mainstreamová média a švédští politici záměrně zavírají oči: tedy před rozsáhlým zneužíváním sociální pomoci.

Konstatuje se, že náklady švédského státu na tzv. asistenční náhrady činí se všemi přídavnými službami 80 miliard ročně. Částka, která je mnohonásobně vyšší než všechny ostatní sociální podpory. Před 25 lety činila tato částka pouhé 4 miliardy.

Píše se, že jde o zcela zřejmou návaznost na přistěhovalectví, ale že samozřejmě se nikdo nepustil do nějaké analýzy, protože by to nahrávalo „silám nepřátelským vůči cizincům“ a straně Švédských demokratů.

Jde o způsob, kterým si málo vzdělaní nebo nevzdělaní přistěhovalci, kteří se neuchytí na pracovním trhu a kriminální migranti zajišťují pohodlný příjem.

Samozřejmě, že dobré zprávy se šíří, zvláště v digitálním světě velmi rychle, a tak je tento systém jen dalším faktorem přílivu migrantů.

Stát velkou část asistenčních služeb přenechává soukromým firmám, které nápadně často vlastní osoby s mimoevropským původem a jejich klienti jsou převážně z řad přistěhovalců ze stejných oblastí.

Server také poukazuje na skutečnost, která je tabu ve Švédsku, ale nikoliv v Norsku, co se náchylnosti k takovým nemocen mezi imigranty týče, do jaké míry jde o následek kulturních zvyklostí v dotyčných regionech s ohledem na těsné příbuzenské vztahy mezi blízkými příbuznými.

V Norsku byla vládou předložena proposice, která požaduje od žadatelů o azyl v případě nejasností test DNA. Zjistily se totiž rozsáhlé podvody na základě požadavku o sjednocení rodiny. Nárok na permanentní povolení k pobytu má i osoba v manželství s osobou, která povolení již dostala. Je hodně případů, kdy na základě falešných dokladů o manželství a osobních údajů o příbuzenství se do Norska nelegálně dostává množství osob. Jde také o snahu vydávat např. jiné děti za svoje vlastní nebo vlastní vydávat za nové příchozí a adoptují je, aby si zajistili větší příspěvek od státu. Dostanou tak i nové pasy, které se obratem prodají a přicestují další. Testy DNA mají mohou tyto podvody odhalit.

Tyto případy mezi mnohými jen ukazují, že tento druh migrace je novotvarem, který rozhazuje svoje metastázy do všech částí původních společenství a pod záštitou jakési proklamované humanity hostující společnost v konečném důsledků vysaje a rozloží. Protože evropské hodnoty

Co vlastně řekla Karla Maříková? Že bolševník velkolepý…

 

Otto Černý

 

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Otto Černý | pondělí 9.3.2020 14:57 | karma článku: 38,29 | přečteno: 1370x
  • Další články autora

Otto Černý

Řád neřád...

Nebo neřádstvo v řádech. Ústavní soudce Rychetský nedostane řád, který už mu byl navržený. Ne proto, že by mu patřit neměl, ale kvůli jeho soudcovské iniciativě ohledně změny volebního zákon.

13.2.2021 v 16:47 | Karma: 19,89 | Přečteno: 758x | Diskuse| Politika

Otto Černý

(Ne)Sebevražda Anety R. – mičurinství policie a soudních znalců

Mičurinské pokusy patří do jiného ranku než policejní vyšetřování, znalecké posudky, ale když se práce neprovádí do důsledku, čert ví, co z toho vykvete.

8.8.2020 v 20:48 | Karma: 36,20 | Přečteno: 1978x | Diskuse| Společnost

Otto Černý

Franta Sauer z Prahy 6

Obrazoborci jsou zvláštním typem lidí, kterým se daří nejvíce v situacích, kdy je nic neohrožuje. Takové parádní hrdinství, co nestojí víc než nějakou tu motyku nebo provaz, případně jeřáb.

4.4.2020 v 18:17 | Karma: 41,28 | Přečteno: 1908x | Diskuse| Politika

Otto Černý

„Přišel čas, si vzít naši zemi zpátky!! (V. Klaus ml., 10.06.19)

Málokdy se stane, že můžeme nahlížet do vlastní budoucnosti. Před pér desetiletími bylo Švédsko zemí dveří bez klíčů, bez plotů, vstřícných klidných sousedů, vzor slušnosti a příklad národní hrdosti. To bylo Švédsko minulosti.

5.7.2019 v 9:42 | Karma: 43,26 | Přečteno: 2367x | Diskuse| Politika

Otto Černý

Odkaz Stiega Larssona – Po stopách vraždy O. Palmeho

Před týdnem proběhl v knižním obchodě Dobrovský křest knihy Jana Stocklassy: „Odkaz Stiega Larssona – Po stopách vraždy Olofa Palmeho.

14.3.2019 v 13:27 | Karma: 12,53 | Přečteno: 368x | Diskuse| Politika
  • Nejčtenější

Královna fetiše rozdráždila Ameriku. Její fotografce se klaní i feministky

22. května 2024

Seriál „Nejkrásnější fotografka“ či „nejlepší pin-up fotografka na světě“. Taková čestná přízviska si...

„Krok ke třetí světové.“ Ukrajinci zasáhli klíčovou ruskou radarovou stanici

25. května 2024  12:55

Ukrajinská armáda zřejmě tento týden zasáhla významnou ruskou radarovou stanici, která je součástí...

Turek: Z Nerudové mi bývá špatně, o hlasy komoušů a progresivistů nestojím

24. května 2024

Bývalý automobilový závodník a lídr Přísahy s Motoristy Filip Turek patří mezi černé koně...

Vrtulník íránského prezidenta havaroval v mlze, záchranáři po něm pátrají

19. května 2024,  aktualizováno  22:16

Aktualizujeme Na severozápadě Íránu pokračuje rozsáhlá záchranná operace poté, co zde zmizel vrtulník s íránským...

Srovnání průzkumů: Lidovcům umřeli voliči, Konečná v eurovolbách sráží ANO

19. května 2024  19:34

Volební modely českých agentur, srovnané redakcí iDNES.cz za celý rok, mají jasno. Hnutí ANO si od...

V Česku mizí vesnické obchody. Změní trend chytré prodejny bez prodavaček?

27. května 2024

Premium Za poslední čtyři roky zmizelo téměř čtyři sta vesnických obchodů. Jejich aktuální počet je 11 701,...

Radši Okamura než Fiala, říká Konečná a hájí, proč schovala KSČM do koalice

27. května 2024

„Když se mě zeptáte, jestli Fiala, nebo Babiš, tak prostě Babiš,“ uvedla v rozhovoru pro iDNES.cz...

Nejen Batman zklamal, Bulhaři znovu volí. Hledají mesiáše, tvrdí analytici

27. května 2024

Premium Bulhaři chodí k volbám každou chvíli a pořád žádný výsledek. Na začátku června se v Bulharsku budou...

Hoši, děkujem! Jsme nesmírně hrdí! Pavel a další politici gratulují hokejistům

26. května 2024  23:51

K vítězství českého týmu na mistrovství světa v hokeji gratulují na sociálních sítích také čeští...

Pracující důchodce skončil po nehodě bez příjmů. Účty poplatil díky životnímu pojištění
Pracující důchodce skončil po nehodě bez příjmů. Účty poplatil díky životnímu pojištění

Spousta důchodců si dnes přivydělává, aby zvládli zaplatit stále rostoucí výdaje a nemuseli se spoléhat na pomoc svých blízkých. Podobně tomu bylo...

  • Počet článků 37
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1709x
zastánce tradičních hodnot, které se přirozeně utvářely s vývinem společnosti a na nichž stojí základy naší evropské civilizace, aktivní odpůrce sovětské invaze, pol. vězeň, signatář CH77, emigrant ve Švédsku, redaktor Severských Listů, nyní v ČR. Zastánce de Gaullových ideí Evropy od Lisabonu až po Vladivostok.

Aktivní člen Trikolora hnutí občanů-

"Co je možné se udělalo, co je nemožné, se udělá!"

Seznam rubrik