Diskuse
Dva roky prázdnin (17)
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
rezjir rezjir
Ten domácí telefon
vše vysvětluje, vy jste byli nějaká privilegovaná rodinka mít telefon doma, zřejmě jste měl perfektní kádrové zázemí, a proto vás povýšili na toho svobodníka.
bramarbas
Re: Ten domácí telefon
Nevím. O mém rodinném zázemí se lze dočíst v jiných článcích, abych Vás toho ušetřil, tak můj apolitický tatínek byl pianista ve vinárně 5P a maminka (SČSP) vedoucí jednomístné prodejny Ovoce-Zelenina... takže o jistých privilegiích by se opravdu dalo hovořit.
Skutečně privilegovaní chlapci však tehdy dostávali modrou knížku, případně si odbývali vojnu v místě bydliště... Třeba syn ředitele tiskárny Naše vojsko, kde jsem po vojně našel zaměstnání, odsloužil VZS jako řidič svého otce plukovníka, kvůli bojové pohotovosti ubytovaný doma... 
- Počet článků 67
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1102x
Seznam rubrik
- Škola hrou
- Na Grafárně pod Petřínem
- Řemeslo, braň se!
- Dva roky prázdnin
- Lepší svět
- Allahu akbar
- Jen tak


















