Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Doktoři apelovali na lidi, aby se scházeli na protestech pokud možno ve velkých počtech

V době covidové to zní trochu zvláštně, ale tisíce doktorů apelovalo na lidi, aby šli do ulic a protestovali. Kam se ale poděl sociální distancing? Všechna ta hrozba šíření viru? Omezení počtu lidí, kteří můžou někam jít?

Podstatný rozdíl byl ale v tom, co to bylo za protest. 

Tak předně... nebyly to protesty nezodpovědných odmítačů opatření. Byly to protesty Black lives matter a jiných protestujících proti rasismu po smrti George Floyda. 

Mimochodem George Floyd s kumpány přepadl doma s pistolí těhotnou ženu, kterou tam okradl. Ne zrovna hrdina, jak se mu na počest teď staví i sochy.

No ale když se v Evropě a USA rozjely masové protirasové protesty, násilné i poklidné, ozvali se zdravotníci s poselstvím. S poselstvím podpory a výzvami protestovat.

Namátkou z médii:

https://www.wsj.com/articles/health-care-workers-say-protests-are-vital-despite-coronavirus-risks-11591790600

https://edition.cnn.com/2020/06/05/health/health-care-open-letter-protests-coronavirus-trnd/index.html

https://time.com/5848212/doctors-supporting-protests/

https://time.com/5849991/protests-covid-19-essential-work/

Jeden doktor řekl, že rasismus je v porovnání mnohem větší problém než koronavirus, takže důležitost boje proti rasismu převyšuje rizika rozšíření infekce na těhle velkých protestech.

Jiný doktor označil protesty za zdravotní akt, protože bojují proti nerovnostem zdraví ohrožující.

Tisíce zdravotníků i sepsalo výzvu k témuž - podpoře protestů.

Ty probíhaly zejména v červnu 2020. Mě to ujistilo v jednom. Že tihle tzv. odborníci nejsou nic seriozního. 

Jedny protesty jim vadí a odsuzují jako nezodpovědné a protesty na jiné téma naopak chválí a povzbuzují.

Pak si ještě udělali studii, kde prokázali, že ty protesty nijak zvlášť COVID nerozšířily.

Pravděpodobný důvod viděli v tom, že většina prý měla roušky. Jasně. Já ty záběry viděl. Pravda je, že tam často lidi ty roušky měli. Možná tak polovina. Lidi co pokřikují přes tu roušku, někteří si ji na pokřikování i stáhli na bradu, tzv. plýnku na bradu. 

Co jsme si vyslechli ale o pražské náplavce nebo o protestech na Staroměstkém náměstí kolem opatření? To bylo zaklínání se údajným ohrožováním ostatních šířením covidu.

No ale když se podíváte na čísla/graf těch jejich "covid případů" po protestu na Staromáku, od té doby začala ta čísla rapidně padat a padala přes měsíc až ke konci listopadu, 

Či-li nás krmili a krmí naprostými žvásty. Ale umí je říkat tak sebejistě, že to působí tím tlakem věrohodně.

Nebo Techtle Mechtle? Na grafu ale po tomhle šíleném incidentu covidu z jednoho brčka žádné stoupání případů nebylo. Přitom odborníci tvrdili, že tento jediný incident změnil epidemii v celé zemi. Tehdy naopak následoval mírný pokles. Prostě opět žvásty a žvástají doteď. Teď je ale populární delta a delta plus. A média už děsí i lambdou, o které prý ještě nic nevíme, a to je děsivé.

Přitom o Techtle Mechtle se mluví doteď. 

Pokud chcete být odborník, nesmíte mít páteř. Musíte mít dostatek egoismu, abyste byli schopni věrohodně zvástat, co si myslíte. Lidi obecně rádi říkají, co si myslí, takže to pak už není tak těžké. Nesmíte mít pokoru k limitům poznání a rozhodně nepochybovat o sobě. 

Dnes například jeden takový odborník z Ameriky řekl, že skupinová imunita proti variantě delta je cituji "nemožná". A šíření delty prý nezabráníme ani očkováním. Prostě prý není možné jeho šíření nijak zabránit. Jak to zjistil, páni novináři neřekli, ani je to nezajímalo. Nějaký odborník jim zase něco nažvástal.

Vzpomínáte, jak ti samí odborníci původně žvástali, že svět se vrátí do normálu, až bude vakcína? Jak teď už prokazatelně víme, že to byly žvásty? 

Problém je, že tyhle lidi žvástaj nonstop, každou chvíli mají nový žvást. Občas mikrožvástaj, někdy vytasí megažvást. Každopádně je to nekonečný proud žvástů už přes 1,5 roku. Původní žvást byl samozřejmě, že to tu jen na 14 dní vypnem. Teď více než po roce opět víme, že to byl jen žvást.

Ale tehdy to ještě aspoň dávalo trochu smysl. Virus, o kterém se tvrdí, že je nebezpečný, tak to raději trochu vypnout a jít štěstíčku naproti, ať není v nemocnicích narváno ve stejnou chvíli. Místo toho ale nemocnice zely prázdnotou. 

Žvást za žvástem. 

Změnou stupnice krásně docílíte po pár dnech zčervenání koronavirové mapy

Těch žvástů byly mraky, ale myslím, že ten žvást o tom, že jeden typ demonstrací je v pořádku a jiný typ není, je žvást ukázkový. Jasně na tom vidíte tu zaujatost. Ohýbání všeho do potřebného obrázku.

A není divu, že se jim líbili právě protesty Black lives matter a spol., protože ty vycházely taky ze žvástů (akorát na jiné téma).

Protože tzv. antirasismus, klimatické změny a covidismus mají společného jmenovatele. Manipulaci, sociální inženýrství a kolektivistické ideologie sociálního inženýrství. Není tedy asi náhoda, že se lidé většinou polarizují v těch tématech stejným způsobem. 

Protesty proti rasismu jsou ve skutečnosti rasistické. Účastníci se často vůbec netají svým rasismem k bělochům. Někteří běloši jim ale na přání lízali boty. Bez nadsázky. Černoch požádal a náhodný kolemjdoucí postarší běloch kleknul a lízal mu boty. Jiná aktivistka oslovila bělošku a požádala ji, aby si před ní poklekla a omluvila se za to, že je bílá. A ona to opravdu udělala.

Covid je v tomhle podobný - lidé dobrovolně akceptují ponižování od vlády ve formě různých nařízení a zákazů. Obojí každopádně stojí na žvástech. Žvástech, že běloši nesou jakousi historickou vinu. I prý Češi. Češi, kteří byli v průběhu staletí opakovaně srážení do chomoutu. V Rakousku-Uhersku, nacisty, Mnichovská zrada, komunisti. A vzhledem k tomu, že Blaničtí rytíři ještě z hory nevyjeli, tak ještě opravdu není nejhůř?

Všimli jste si, že slovo slovan (slav) je kořenem anglického slova otrok (slave)? V historii byli totiž Slovani oblíbení otroci. I z Blízkého východu podnikali muslimové nájezdy na Moravu, kde unášeli lidi do otroctví. Zrovna Češi nikomu nic nedluží a možná spíš naopak. Německo nás rádo poučuje o rasismu. Že zrovna Německo, že? No jasně. Oni jsou na rasismus odborníci.

V Africe je v některých zemích otroctví dodnes, ale to jim nevadí. Přetočili historii v bílou vinu, škrtají učivo z matematiky, které je moc těžké, protože náročnost látky je prý rasistická. Stejně jako u COVIDu to nemá žádnou logiku ani intelektuální poctivost. 

Opatření nemají řešit vir ale ponížit a zotročit člověka. Zbavit ho vůle. Naučit ho poslouchat. 

Po nějaké době (dle mého tak za pár let) ten COVID řešit přestanou ale volně to přejde k lockdownům kvůli klimatu. A lidé už budou nacvičení na povel sedět, plazit se. Budeme zachraňovat planetu, ale do té doby se musíme naučit poslušnosti. V Austrálii jsou už napřed. Tam v těchto dnech chodí armáda po domech a kontroluje, jestli jsou všichni v pohodě.

Naději vidím v tom, že tyhle svině cítí, jak mají omezený čas, než se provalí všechny jejich podvody a korupce, nás musí zásobovat strašením pro odvádění pozornosti, a musí přitvrzovat. Přitvrzováním se stále jasněji odhaluje totalitní charakter určité mocenské skupiny, která postupem na Zemi přebírá vládu. Ale tímto přitvrzováním otvírají oči mnohým. 

V některých státech na Zemi byste o COVIDu ani nevěděli. Žijí tam bez jakýchkoliv opatření. Někde je to zas naopak mnohem tvrdší než v ČR. Je to podle mě dost rozdílností aktuální hladiny akceptace nemyslitelného. Většina jim to nemusí přestat žrát, ale když je dostatek lidí proti, politici na tlak přecejen reagují. A možná se i někteří sami zamýšlí nad smysluplností toho všeho.

Na podzim nás zřejmě čeká nový lockdown. Tentokrát asi ve formě lockdownu pro neočkované. Lidé jsou poštváni proti sobě. Rozděluj a panuj. Pořádají se mediální hony na neočkované doktory v olympijském letadle jako u každé správné totality. Každá potřebuje veřejného nepřítele. Dehumanizace nějaké skupiny obyvatel byla vždy základem pro následné brutální zločiny.

Dobová výhláška

Protesty za svobodu jsou samozřejmě démonizovány také. Ale nově tu máme narativ, který už tolik neobviňuje za cokoliv špatného samotný COVID. Teď jsou na vině neočkovaní. Za čísla ale i za lockdowny, a náhubky. Kvůli neočkovaným je tu prý i delta. Nehledejte v tom opět logiku - delta tu byla v době, kdy se očkování teprve rozjíždělo, takže by řada z nich na vakcínu stejně neměla nárok. 

Dalo by se o těch jejich argumentech popsat tísíce stran a na jeden za druhý si posvítit kritickým okem, ale šly by shrnout jedním slovem: žvásty.

A jak na tom vzniklá opatření způsobují plošné zhoršení zdraví lidí, mohou se ty jejich žvásty stát sebenaplňujícím proroctvím

Co nás čeká v dlouhodobém horizontu, si můžete přečíst i třeba ze stránek ministerstva, ale to už více raději v jiném článku. Jde o naprosté dystopické sci-fi. Umělá inteligence, čipové implantáty/augmentace, genetické modifikace lidí, VR/AR, inteligentní továrny, internet věcí, práce z domova, rušení osobního vlastnictví (znárodnění 2.0), sociální kredit a tokenizace našeho chování, čtení myšlenek a emocí.

A převládající technokracie (vláda odborníků), která začala už opatřeními proti covidu. Ale později budou hlídat i teplotu vody, kterou vám dovolí pustit si ve sprše, aby se tím šetřila energie.

Covid Pass je první aplikace takového typu s později bude rozšířena o další funkce sociálního inženýrství rozdělující lidi na validní a invalidní. Možná víte, že v Číně už takovou aplikaci ve smartphonu měli ještě před Covidem.

V ČR tomu říkají Průmysl 4.0. WEF tomu říká 4. industry revolution a s příchodem Covidu začali používat termín Great Reset (Velký reset). Každopádně o TOHLE tu jde ve skutečnosti celou dobu. Sami zastánci Průmyslu 4.0 se netají tím, že dojde ke změně povahy lidství a sloučení biologického, technického a genetického.

Dehumanizace COVIDovými opatřeními lidi připravuje na akceptaci vzniku nového typu člověka v duchu transhumanismu.

https://www.mpo.cz/cz/rozcestnik/ministerstvo/aplikace-zakona-c-106-1999-sb/informace-zverejnovane-podle-paragrafu-5-odstavec-3-zakona/-iniciativa-prumysl-4-0--230485/

Vystihuje to asi věta ze souhrnu, která je i v původním dokumentu napsána tučným písmem:

" Vzhledem k šíři dopadu, musí tato filosofie proniknout do myšlení celé společnosti. Bez větší nadsázky lze říci, že iniciativa Průmysl 4.0 je především o odpovědné podpoře změny způsobu myšlení celé společnosti, než o konkrétních technologiích.https://www.spcr.cz/images/2015_02_03_Prumysl_4_0_FINAL.PDF

"Lidé již nebudou schopni rozeznat rozdíl mezi skutečností a umělým (simulací)"
Světové ekonomické fórum

Myslíte, že je náhoda, když Evropská únie rozjela program vytvoření Covid Passu už v roce 2018?

Autor: Jiří Míka | středa 11.8.2021 22:02 | karma článku: 17,07 | přečteno: 538x
  • Další články autora

Jiří Míka

Jak na elitním diskuzním serveru NYX chybí diskuze

Server NYX bývá popisován jako elitní, protože pro přístup do diskuzí je nutné získat schválení. Mezi uživateli je mnoho odborníků z různých oborů včetně zaměstnanců České televize a jiných médií.

9.12.2023 v 20:06 | Karma: 14,72 | Přečteno: 712x | Diskuse | Společnost

Jiří Míka

Moc velký reset na tak malý zájem masmédií

Všiml jsem si, že masmédia o Velkém resetu zároveň zmiňují konspirační teorie. Vlastně jsem nenašel snad ani jediný, který by je nezmiňoval. Tak počkat. Takže by o tom jinak ani nereportovali?

4.6.2023 v 4:18 | Karma: 20,59 | Přečteno: 446x | Diskuse | Společnost

Jiří Míka

Hon na Ševčíka

Pan Ševčík se měl připlést k demontraci, když šel náhodou okolo. Spustila se démonizace a volání po jeho odvolání jako děkana VŠE. V demokratické zemi za to, že šel okolo demonstrace. Indikuje mi to směřování k povědomé totalitě.

16.4.2023 v 16:12 | Karma: 35,70 | Přečteno: 1079x | Diskuse | Společnost

Jiří Míka

Reklamy - státem schválená propaganda

Až stát zakáže reklamy a marketing jako takový, pak mu budu věřit, že chce bojovat s manipulacemi. Vládní návrh na potírání "dezinformací" se hájí potíráním škodlivých manipulací. Ale reklamy si dokonce sám zadává.

5.1.2023 v 21:28 | Karma: 19,35 | Přečteno: 379x | Diskuse | Společnost

Jiří Míka

Korporace, banky i politici protlačují koncept metaverse

Jsme opakovaně upozorňováni, že dojde ke změně podstaty člověka - jeho propojení s digitálním světem spolu s genetickými modifikacemi a augmenty lidského těla. Od náhradních končetin po implantovaný mikročip.

28.8.2022 v 23:36 | Karma: 7,15 | Přečteno: 322x | Diskuse | Společnost
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Rozdáváme kola za milion korun

15. července 2024

Členství v iDNES Premium má velkou spoustu výhod. Čtenáři se dostanou ke všem prémiovým článkům na...

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  14:56

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

„Nakonec na mě plivnul.“ Nizozemec loví Češky a prodává je na gangbang

18. července 2024

Premium Stovky českých žen k natáčení tvrdého porna v Nizozemsku naverboval v uplynulých letech Daniël van...

ONLINE: IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

19. července 2024  9:25,  aktualizováno  17:56

Sledujeme online Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelí potížím s...

Zemřela Shannen Doherty. Hvězda Beverly Hills 90210 podlehla rakovině

14. července 2024  15:17,  aktualizováno  17:04

Po téměř deseti letech boje s rakovinou zemřela americká herečka Shannen Doherty, informují média....

Chci v europarlamentu založit novou frakci, už o ní jednáme, říká Konečná

19. července 2024

Štrasburk (od zvláštní zpravodajky iDNES.cz) Ve svém třetím funkčním období v Evropském parlamentu je Kateřina Konečná poprvé bez síly frakce v...

ONLINE: IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

19. července 2024  9:25,  aktualizováno  17:56

Sledujeme online Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelí potížím s...

Výpadek IT systémů zasáhl v Česku pojišťovny, síť lékáren i další firmy

19. července 2024  16:42,  aktualizováno  17:50

Rozsáhlý výpadek počítačových sítí zasáhl i české firmy. Vedle letiště hlásily potíže pojišťovny,...

Dva žáci před školou v Německu pobodali učitele, ten je v ohrožení života

19. července 2024  16:36,  aktualizováno  17:28

Dva žáci v pátek pobodali učitele před školou ve městě Wedel poblíž Hamburku, uvedl server listu...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!