Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Republika ČRFert, nástup krizového managementu

Standardní umaštěná kobliha, pardon občan, má svou milou, rozdavačnou a sociálně přívětivou vlast v lásce a jejího šéfa si nesmírně váží.

Vážení čtenáři, tento tajný dokument, záznam z jednání Odboru krizového mamagementu a jeho Sekce krizové komunikace firmy ANOfert, se mně ze staré známosti dostal do rukou díky nezávislému reportérovi ??´??? Vomáčkovi ?????????????? ????????? ? ????? Sputnik všeckni kradů. Předkládám vám ho k posouzení v celé jeho krystalické nahotě:

"Republika ČRFert se dostala do jistých problémů a je potřeba zapojit všechny účinné páky k tomu, aby byly vyřešeny, došlo k mezinárodnímu obnovení důvěry a zejména k očištění jejího nekalými živly s cizí mocností pracujících dočasně lehce zabláceného jména. Vzhledem k virální a obsáhlé závažnosti oné zcela jistě krátkodobé obtíže, jejíž nepříliš velká škodlivost by se na stupnici 10/10 dala označit číslem třináct, je třeba celou problematiku nejdříve pečlivě analyzovat, do čehož se neprodleně pustili naši špičkoví odborníci na krizovou komunikaci z její politické frakce ANOfert, vyvodit žádoucí závěry a radikálně ji zcela vymazat nejen z mediálního světa na nějaké kolaterální škody nehledě.

Mediální problém, jenž se v současné době rozprostřel, má všechny charakterové vlastnosti nehody, která by se lidově řečeno dala nazvat totální průser. Jsou to nežádoucí účelovka agenda, nežádoucí obsah plný lží a pomluv, nekorektní a proti našemu hnutí politickému zcela zaujatý text, nevyvážené upřednostňování sluníčkářské konkurence, významná až k fanatismu dotažená selektivní slepota, mediální kampaň vrcholící lítou mediální smrští s cílem vytvoření falešného obrazu údajné morální krize, tedy korupce a selhání charakteru toho, jenž naopak proslul nesmiřitelným bojem s korupcí v bývalé republice ČR politickým klientismem, všeobecnou korupcí a podvodnými dotacemi z unijních fondů skrz naskrz prolezlé.

K omezení rizika nepřípustného selhání je třeba přistupovat s chladnou hlavou a prvním krokem k drtivému vítězství je vybudování účinné komunikační hráze, jež zastaví valící se proudy zhmotnělého nebezpečí a tímto způsobem neprodyšně uzavře celou napadenou oblast republiky ČRFert do pevné lži a nenávisti neprostupné kopule. Výjimečnou pozornost je nutné zároveň věnovat soustavné a neustávající pečlivé péči o její stěny, za nimiž se nebezpečím hrozící element zastaví do té doby, než bude eliminován, neboť pokud by onen fatální nápor nevydržely a objevily se strukturální prasklinky rozšiřující se v podstatnější trhliny, celá hráz by mohla jako v dobách mnichovské zrady puknout a republika ČRFert by byla jako během tragické epochy protektorátu a podroby německým živlem onou směsí hnoje a kejdy coby obřím tsunami na věky věkův zatopena a jako kostka cukru obrazně myšleno rozpuštěna.

V další fázi našeho nelehkého úkolu je třeba vytvořit stabilní a mocný informační tok, jenž dokáže mobilizovat všechny zaměstnance firmy ANOfert, je třeba, aby všechny standardní a doposud poslušné firemní figurky, rozuměj zaměstnanci, každou buňkou svého těla cítili, že podnik má vše pevně v rukou a dělá maximum pro to, aby se situace zvládla a došlo k absolutní nápravě. Informační tok je třeba vyladit i s ohledem na momentální emocionální stav cíleného objektu, lépe řečeno heterogenní skupiny subjektů, neboli všech občanů republiky ČRfert, za účelem jeho postupné úpravy ke chtěnému a plánovanému výsledku. Emoce onoho stáda (míněno emoce občanů - dokument je zpracován pouze pro interní účely ANOfertu a jako takový není určen pro externí publikaci), se mohou vyvíjet a měnit, což je třeba mít neustále na mysli a podrobit permanentnímu sledování.

K opětnému obnovení částečně narušené důvěry veřejnosti je nutné co nejdříve dokončit práci na publicity stuntu (dvě mouchy jednou ranou), jehož finální fáze se v dnešním momentu mimořádného vypětí blíží ke konci. Naše firma, její zaměstnanci a s ní neoddělitelně propojená celá republika ČRFert musí napnout všechny síly, aby v blížícím se křestu ohněm nenávratně splaskly všechny útoky mocností zla jako velká mýdlová bublina. Zde předkládáme krátký a prozatímní nástin směrů, které je třeba mediálně zdůraznit a neustále takřka stroboskopicky opakovat: národní cítění, dočasnost, zrada, udavačství a spolupráce s cizí mocností – německý živel.

Standardní umaštěná kobliha, pardon občan, má svou milou, rozdavačnou a sociálně přívětivou vlast v lásce, jejího šéfa si váží a v nejhorším případě bez reptání ze svého v podobě vyšších daní s upřímnou radostí zmíněnou újmu na cti republiky ČRFert uhradí, k čemuž ale díky našim špičkovým profesionálům na poli magementu a krizové komunikace samozřejmě nikdy nedojde.

ANO BUDE LÍP!"

Autor: Martin Mařák | neděle 2.6.2019 10:47 | karma článku: 16,22 | přečteno: 652x

Další články autora

Martin Mařák

Dezorientovaný Babiš a Macinka pazgřivcovitý

Jako by vždy naslepo něco prohlásil, aby to pak urychleně napravoval, či přímo vetoval a svedl pak na nějakého ministra nebo na kohokoli jiného.

24.7.2026 v 7:05 | Karma: 32,46 | Přečteno: 1058x | Diskuse | Politika

Martin Mařák

Sliby Motoristů plní ------, prezident

Na co tady máme ty Motoristy, když jejich sliby musí plnit prezident? Pravicovým Motoristům třikrát sláva!

23.7.2026 v 11:08 | Karma: 18,95 | Přečteno: 248x | Diskuse | Politika

Martin Mařák

Macinkův nepodařený mejdan

A starej dobrej nadnárodní korporát Babiš? Ten by se na to všechno asi měl nejraději vykašlat, aby nakonec nepůsobil ještě trapněji než dnes.

25.6.2026 v 16:51 | Karma: 16,13 | Přečteno: 235x | Diskuse | Politika

Martin Mařák

Tsunami ústavních vášní

Ústavní soud odklepl prezidentu Pavlovi cestu na summit NATO do Turecka a mezi babišoidy nastal ihned povyk převeliký.

24.6.2026 v 17:54 | Karma: 14,93 | Přečteno: 239x | Diskuse | Politika

Martin Mařák

Zeměžluč: Všeho do času

Další song v řadě „Vodku nalej“ je vlastně takovým kopancem do zadku našim Putin kolaborantům a poděkováním naší současné vládě.

7.6.2026 v 10:43 | Karma: 4,43 | Přečteno: 89x | Diskuse | Kultura

Nejčtenější

Aloha, namaste, salud! Znáte význam celosvětově známých frází?

Slavnostní zahájení hlavní letní sezony s havajskou tématikou Aquapalace Praha....
vydáno 3. srpna 2026

Na dovolené, ve filmech i na sociálních sítích. Některé cizojazyčné výrazy používáme téměř každý...

Praha promlouvá ze zdí i chodníků. Vzkazy kolemjdoucích pobaví, překvapí i zamrazí

Je ti to jasný?!
3. srpna 2026  14:07

Stojíš na mým fleku! Nemusíte číst knihu, abyste se dozvěděli o městě víc, než je někdy zdrávo....

V těchto dnech se láme osud českého Tesca. Britové už hledají kupce pro své obchody

Prodejna Tesco v obchodním komplexu Centro Zlín ve Zlíně-Malenovicích.
6. srpna 2026  14:31

Britští vlastníci Tesca podle mnohých finančních médií rozjíždějí prodej svých aktivit ve střední...

Barrandovský kopec bez pozlátka luxusu. Nafotili jsme zákoutí, kterým se filmová čtvrť nechlubí

Barrandov v postranních uličkách.
7. srpna 2026  13:47

Filmový magnát Miloš Havel. Režiséři a herecké star. Takhle obvykle vnímáme Barrandov, hlavně jeho...

Obluda mezi nádražími. Tam, kde řezali sovětské vagony, zastaví metro D nad rybníkem

Rozlehlá nástupiště připomínají dobu, kdy Krčí projížděly delší vlaky než dnes....
5. srpna 2026  19:15,  aktualizováno  6. 8. 10:34

Pokud by se vyhlašovala anketa o nejošklivější nádraží v Praze, to v Krči by mělo určitě medaili....

Ornitologové hledají ptačí pasti. Pomoci může veřejnost

Česká společnost ornitologická (ČSO) vyzývá veřejnost, aby jí pomohla zmapovat...
8. srpna 2026  12:12,  aktualizováno  12:12

Česká společnost ornitologická (ČSO) vyzývá veřejnost, aby jí pomohla zmapovat takzvané ptačí...

Magická podívaná u slavných vil. Zahrady památek oživily světelné projekce

Akcí Light Up Tugendhat vrcholí letošní oslavy 25 let od zápisu na seznam...
8. srpna 2026  11:42,  aktualizováno  11:42

V působivý prostor plný barev se v pátek večer proměnily zahrady tří slavných brněnských vil –...

Sedm lidí se zranilo na Havlíčkobrodsku při střetu dodávky a nákladního vozu

ilustrační snímek
8. srpna 2026  9:47

U obce Knyk na Havlíčkobrodsku se dnes v noci srazila dodávka s nákladním vozidlem. Střet si...

Pobodání v Tanvaldu policie vyšetřuje jako pokus o vraždu dvou lidí

ilustrační snímek
8. srpna 2026  11:22

Kriminalisté vyšetřují násilný trestný čin v Tanvaldu, při kterém s bodným zraněním skončili v...

7 zásad bezpečného poutání dětí v autosedačce, které musíte znát
7 zásad bezpečného poutání dětí v autosedačce, které musíte znát

Chcete mít jistotu, že je vaše děťátko v autě opravdu v bezpečí? I drobné chyby při poutání do autosedačky mohou mít vážné následky, často si je...

  • Počet článků 211
  • Celková karma 16,39
  • Průměrná čtenost 1119x
Mám rád knihy, kytary, hudbu, vikigskou, keltskou a slovanskou mytologii, stromy, byliny a hory. Ve volném čase se hudbě i věnuji coby Umwurf.

Můj oficiální YouTube kanál:

https://www.youtube.com/@umwurf

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.