Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Evropa 2100: Dopady současného přístupu společnosti v budoucnu

Průměrná výplata v Česku nad 100 tisíc, ale chléb za 6 až 7 Eur. Automobily bez řidičů na atomový pohon. Křesťanská společnost v menšině a zákaz vycházení pro ateisty. I tak si představuji Evropu za 86 let.  Nejen technické vymoženosti nás totiž mohou čekat. Ne na nás, ale hlavně na naše potomky a na potomky jejich potomků může čekat úplně jiné prostředí než na které jsme zvyklí.

Nechci tu však uvádět nějaká čísla, ale rád bych nahodil jakousi svoji vlastní představu o tom, jak by to vypadalo, kdybychom se probudili za 86 let. Je rok 2100 a, jak je známo, přístup společnosti k cenové politice, technologii a menšinám z roku 2014 zůstal stejný po celou tu dobu. Je zhruba patnáctého v měsíci. Podnik, ve kterém pracujete, měl to štěstí, přežil další tři hospodářské krize, a tak jste stále zaměstnaní. Na účet vám přišla neuvěřitelná výplata. Přes 90 000 Kč. Jste nadšení. Otevíráte noviny, které vám do okna pustil speciální bezpilotní dron. 

Noviny jsou ale celé popsané v Arabštině a vy jim nerozumíte. Rozhodnete se tedy, že si pustíte televizi. Ta vám funguje, protože žádný velký technologický průlom nás už v této sféře asi nepotká. Zrovna začínají zprávy České televize. Jste zděšeni. Jejich znělka je propletena arabskými znaky. Moderátor však kupodivu mluví česky. Zrovna se probírá nové zavedení zákona o zákazu vycházení pro všechny ateisty. Sám jste ateista, jako hodně Čechů, a nechápete, proč. Máte hlad a chcete si nakoupit. Jediné, co můžete dělat, je objednat si jídlo po internetu. Tam si vybíráte předlouhé nabídky Halal burgrů a Halal steaků. "Nic víc?" divíte se. 

Objednáte si tedy hamburger. Ovšem nechce se vám za jedno jídlo dávat 600 Kč. Je to ale to nejlevnější, co se dalo najít. Žádná pizza? Žádný guláš? Divné. A co ten zákaz vycházení? A tak dále hledáte na internetu. Přeci jen uplynulo 86 let, chcete vědět, co je nového ve světě. A tak s nechutí zaplatíte za hamburger 1000 Kč. Šet set totiž prodejci požadují po Muslimech. Pro ateistovi chtějí speciální daň za jídlo. Jste v takovém šoku, že beze slova platíte. Dále tedy sedíte u počítače a hledáte česky nebo aspoň anglicky popsané stránky. Moc českých nenajdete, pouze anglické.

Zjišťujete, že ropa již dávno není palivem. Automobily, letouny, lodě, prostě veškeré dopravní prostředky jezdí na atomový pohon. Navíc lze většině z nich již třicet let pouze nařídit cíl a prostředek vás k němu sám dopraví. Aut už je tolik, že k parkování nyní slouží i bývalé odbočovací pruhy. Ovšem ne každý má právo na auto.

Dále tedy klikáte na odkazy, abyste si vysvětlili, co se vlastně děje. Naleznete zprávu Evropské unie z roku 2079. Zde se uvádí, že poslední mezinárodní cčítání obyvatel Evropy vykázalo přes miliardu a půl lidí, což je oproti roku 2010 více než dvojnásobek. Z tohoto počtu se 59,41% občanů hlásí k Islámu. Evropan je tedy v menšině.

 

Průměrná porodnost jednotlivých etnik je velmi různá po mnoho desetiletí. A tak se počet ateistických a křesťanských obyvatel pomalu snižoval, zatímco hlavně Muslimů každou generaci přibylo mnoho procent. Nyní je však situace ještě více jědnoznačná. Muslimů je nyní v Evropě přes 80%. 

Najednou se leknete. Slyšíte explozi, je blízko u vás. Otočíte se k oknu. Vidíte ohnivou kouli, která pomalu stoupá z vedlejšího bloku. Teplota se zvyšuje a s ní i vaše srdeční frekvence. Skoro nedýcháte šokem. Koukáte na něco, co jste tak z blízka ještě nespatřili. Přijde druhý výbuch. Je ještě blíž. Plameny stoupají ze dou míst, dost blízko u vás. Slyšíte křik. Nevíte, co se děje. Seberete odvahu, zkusíte se zhluboka nadechnout, výrazně vydechnete a kouknete se na ulici z okna. Spatříte dvě vozidla. Jedou vysokou rychlostí. Mají na sobě nějaké zbraně. Samostatně pálí kulky a náhodně posílají rakety do okolních budov. 

Stále máíte puštěnou tu televizi, zkusíte se tedy s vyděšením otočit jejím směrem. Vidíte záběry, na kterých je vaše ulice. Je v plamenech. Muži, zarostlí či v turbanech, oslavují další "čistku ateistů," jak sami tuto akci nazývají. Moderátor ve zprávách prohlásí "Allah Akbar," a popíše situaci jako nutné osvobození jejich duší od života bez víry v Islám. Tluče vám srdce. Tluče rychleji než kdykoliv jindy. Nemůžete dýchat. Nevíte, co se děje. "Jak je to možné?" neustále se sám sebe ptáte. 

Zkoušíte se uklidnit. Vojenská vozidla jsou pryč. Měli jste štěstí, nezasáhla vás. Znovu zkoušíte zasednout k internetu a hledáte, kde udělala Evropská unie chybu. Nebo spíše, kde kdokoliv udělal chybu. Střídavě hledáte v sedě a pravidelně musíte vstát a projít se kolem místnosti. Dýcháte neuvěřitelně rychle a hlasitě. Nemůžete to však zastavit. Vaše zvědavost vás ale nutí hledat dál. 

Poslední záznam EU z roku 2094, kde bylo odhlasováno zrušení tohoto, podle zprávy "problémového a podřadného společenství založeného nevěřícími zvířaty", popisuje její postupný kolabs, na jehož počátku byl rok 2025, kdy byl Islám ve všech členských zemích odhlasován jako náboženství nejvyššího stupně. Oproti roku 2014 tak Muslimové sahají po miliardových dotacích an školy, Halal rituály a pohřebiště. 

Pamatujete si, že kdysi existovali lidé, kteří bojovali za to, aby někdo, kdo vstoupí na půdu někoho jiného, dodržoval místní tradice. Všechny tyto organizace byly v roce 2024 označeny za rasistické a xenofobní. Byly zrušeny, jejich zakladatelé byli uvězněni a jejich členové dostali pokuty. Každý podporovatel pak musel ukázat tvář v televizi a v hlavním vysílacím čase se omluvit za svůj rasismus. Kdo neuposlechl, byl zavřen též do vězení. Na krátkou dobu, ale mezi ty, kteří byli těmito "rasisty" kritizování. Romové většinu takových zbili k nepoznání, Muslimové jim řezali hlavy. Případy bylo zakázáno medializovat, aby nebudili další hnusný rasismus. Ti, co se přiznali v televizi, buď uprchli do zámoří nebo postupně "záhadně zmizeli". 

Jediná nezizková organizace z roku 2024, která přežila v České republice, nově nazývané Czechia, je Člověk v tísni. Stala se z ní zisková organizace, které Muslimové oplácí její schovívavost při jejich taktickém obsazování střední Evropy na počátku 21. soletí. z OSN vystoupily všichni členové zámořských zemí. Mezi Euroasií, Afrikou a Americkým kontinentem nyní zuří válka o Antarktidu.

Přestože je ropa jako palivo pro dopravdní prostředky nepotřebná, jedná se stále o strategickou surovinu. Je nenahraditelná jako palivo pro některé rakety i jako surovina pro mnoho výrobků jak pro vojenské tak pro civilní potřeby. Ta ale i na Blízkém východě byla postupně vyčerpána a poslední její zásoby jsou právě v posledním nedotčeném území na světě. Tedy nedotčeném do roku 2091. O obyvatele se nikdo nezajímá, všichni chtějí jen ropu, Muslimové navíc postupně vybít všechny nemuslimy. 

Přes mnoho vojenských konfliktů a teroristických útoků, které zaznamenávaly nebývalou produktivitu díky technologickému pokroku, počet obyvatel na planetě stoupl na více než 11 miliard. Hladem trpí nejvíce současní menšinoví obyvatelé Evropy, Asie a Afriky. Mnoho z nich nechávají Muslimové zemřít hlady, natáčejí tyto na video jako poučení pro všechny, kteří váhají s konvertováním na Islám, se slovy, že "zhnijí také jako tato zvířata"....

 

 

Dokážete si představit takovou Evropu? Takový svět? Možná hodně přeháním. Možná jsem ale byl ještě něžný. Můj kritický přístup naší společnosti, kdy většina platí daně a dodržuje zákony jen proto, aby menšiny měly možnost odpuštění trestů a dluhů, či možnost učit své děti na oficiálních školách vše, co vede Muslima k přesvědčení, že všichni ostatní jsou podřadní, by vrchnost, která tyto praktiky v systému podporuje, označila za rasistický a xenofobní. Některá zvěrstva například Muslimů v zahraničí či Romů u nás se však dozvídáme takovým způsobem, že se mi ani nechce věřit, jak jsou některá média ochotna takové případy tutlat. 

 

Autor: František Kubásek | úterý 29.7.2014 13:30 | karma článku: 17,87 | přečteno: 659x
  • Další články autora

František Kubásek

Liberálové, proč se tak divíte, když někdo aplikuje vaši vlastní medicínu?

Poslední reakce na docela trapné bilboardy Andreje Babiše, varujícími před válkou, mě utvrdily v tom, že liberální demokraté, kterým já říkám "libtardi", nemají ani trochu sebereflexe a od Babiše se neliší vůbec v ničem.

18.1.2023 v 11:49 | Karma: 39,16 | Přečteno: 1431x | Diskuse | Média

František Kubásek

IZRAEL vs. HAMÁS: jak to začalo a kde Hamás bere rakety

Tohle je můj článek se zdroji, které najdete dole v mnoha odkazech. Snažil jsem se popsat, jak začal současný konflikt Izraele a Hamásu.

18.5.2021 v 9:53 | Karma: 38,00 | Přečteno: 1700x | Diskuse | Politika

František Kubásek

"Turnaj se povedl" aneb šílené lži kolem mistrovství světa juniorů

Byly časy, kdy česká hokejová reprezentace pravidelně bojovala o nejvyšší příčky. Byly časy, kdy jsme byli smutní, že naše reprezentace do dvaceti let prohrála ve čtvrtfinále. A teď máme být šťastní za prohru 0:3? Co to sakra je?

3.1.2021 v 13:26 | Karma: 35,52 | Přečteno: 1683x | Diskuse | Sport

František Kubásek

(Koróna) pozitivní deník - den 1 až 3

Je zajímavé, jak se nemoc vyvíjí. Následující poznatky jsou jedním z asi dvou set tisíc případů jen v ČR, a tak předpokládám, že každý to má trochu jiné.

17.12.2020 v 14:33 | Karma: 25,20 | Přečteno: 942x | Diskuse | Věda

František Kubásek

(Koróna) pozitivní "deník" - Den minus 3 až 1

Říkal jsem si, že záznamy jednoho pozitivně testovaného třicetiletého jinak zdravého muže může někoho zajímat. Následující zkušenosti tedy berte jako jeden z mnoha případů, jak to může probíhat. Ale taky nemusí.

15.12.2020 v 15:54 | Karma: 40,27 | Přečteno: 4998x | Diskuse | Věda
  • Nejčtenější

Francouzský volební šok. Vyhrála levicová koalice, Le Penová je až třetí

7. července 2024  14:25,  aktualizováno  8.7 6:05

Druhé kolo předčasných parlamentních voleb ve Francii překvapivě ovládla levicová Nová lidová...

Spadlý strom v Praze zranil dva lidi. Bouřky v Česku komplikovaly dopravu

6. července 2024  11:58,  aktualizováno  22:56

Silné bouřky, které v sobotu večer přecházely přes Česko, za sebou zanechaly mnoho škod, potíže v...

Padaly kroupy jak pingpongové míče. Bouřky se opět hnaly Českem

10. července 2024  8:02,  aktualizováno  22:52

Česko má za sebou další tropický den. Denní maxima byla ve středu překročena na 56 z celkem 167...

Vraťte se domů! Barceloňané stříkali vodu na turisty, ti opouštěli restaurace

8. července 2024  9:51

Zatímco turisté obědvali nebo se jinak občerstvovali v centru Barcelony, téměř tři tisíce místních...

Tajný Orbánův dopis lídrům EU: popsal Putinovo překvapení i pohled na válku

9. července 2024  16:18,  aktualizováno  19:36

Maďarský premiér Viktor Orbán po setkání s ruským prezidentem Vladimirem Putinem poslal špičkám EU...

Smrtící žabí jed. Silné psychedelikum ve světě zabíjí, v Česku je volně prodejné

13. července 2024

Premium V Česku si zcela legálně a snadno můžete koupit silné psychedelikum s efektem intenzivnějším než u...

Má na to? Přeřek na summitu ukázal, že média nad Bidenem zlomila hůl

13. července 2024

Premium Zásadní tisková konference vůdce svobodného světa k 75. výročí NATO se stala okukováním a...

Slovenský festival Pohoda zasáhla silná bouře, zřítil se jeden z velkých stanů

12. července 2024  22:17,  aktualizováno  23:14

Silná bouřka zasáhla slovenský hudební festival Pohoda, kde se zřítil jeden z velkých stanů....

Velmi silné bouřky zasáhly Česko. Zatopily domy a na Moravě zranily dva lidi

12. července 2024  12:06,  aktualizováno  21:53

Přímý přenos Česko opět zasáhly bouřky, které postupovaly tradičně od západu na východ. Škody napáchaly zejména...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

  • Počet článků 179
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2697x
www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof