Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Zdivočelá ukrajinská soldateska páchá strašlivá zvěrstva na civilis

Nechtěl jsem se o tragédii na Ukrajině příliš zmiňovat, vždyť o ní již byly popsány stohy papírů. Jenomže včera mi přišel e-mail s fotografiemi, které se v našem tisku neobjevují, nesmějí. Vždyť Česká republika se řadí ke státům po boku EU a USA, které podporují současný režim na Ukrajině.

A jaký, že to je režim? Fašisticko banderovský, jako vystřižený z praktik hitlerovského Německa nebo spíše Pol Potovy Kambodže. Na Ukrajině nejde o občanskou válku mezi přívrženci USA a EU a podporovateli Ruska. Na Ukrajině probíhá genocida etnických Rusů, trvale žijících v této nešťastné zemi. Je jich tam mezi osmi až deseti miliony a zločinci, vrahové a sadisti v uniformách ukrajinské armády je chtějí všechny vyvraždit. Přesně podle slov defraudantky a zločince Timošenkové, která by na své krajany nejraději použila atomové bomby.

Fotografie, strašlivé fotografie, vezmeme-li v potaz, že vznikly počátkem třetího tisíciletí, zcela jasně ukazuje, že se nejedná o podvrhy vlastenců, kteří se brání se zbraní v ruce vrahům jejich etnika, ale o autentické fotky pořízené jako obžalobu krvavého režimu zrádce a zločince Porošenka. Ukazují rozbombardovaná sídliště, hořící obytné domy, rozstřílené autobusy letadly ukrajinské armády, které vezly uprchlíky ze strachu o holý život. Mrtví lidé leží kolem shořelých autobusů. Fotky ukazují na rozstřílené děti, muže v civilních kalhotách bez hlav, kdosi jim je zřejmě mačetou usekal. Tajně a s nasazením života vznikaly i fotky řádění ukrajinské armády se státními vlajkami na tancích a obrněncích. Proti komu bojují? Proti rebelům? Separatistům? Nikoliv. Proti lidem, kteří brání svůj život!

Před nedávnem prohlásil americký prezident Barack Obama před studenty prestižní vojenské školy ve West Pointu, že pokud by kdokoliv napadl občany USA, v kterémkoliv státě světa, americká armáda zasáhne, a to i bez svolení oné třetí země. Kdyby se něco podobného, co se děje etnickým Rusům na Ukrajině, někde stalo jenom zlomku počtu amerických občanů, už by nad tento stát létaly americké bombardéry a tuto zemi by rozbombardovaly. Koneckonců už v tom mají američtí piloti praxi, Afghánistán, Irák, Libye, země bývalé Jugoslávie, všude tam zasahovaly USA ve spolupráci s NATO, které je jen americkou prodlouženou rukou v Evropě.

Pokud by Vladimír Putin postupoval podle stejné rétoriky, jak prohlašoval Obama, muselo by již dávno Rusko zničit Kyjev i s celou jeho fašistickou a banderovskou vládou. Jenomže právě na to čeká nejen USA, ale i EU a NATO, aby mohly legálně napadnout Rusko, které jim dlouhodobě pije krev. To by však znamenalo válku, světovou válku, a ta válka by byla jaderná.

Pod dojmem strašlivých dokumentárních fotografií plně podpořím, pokud se tak stane, nominaci Vladimíra Putina na Nobelovu cenu míru. Zaslouží si ji nejen za odvrácení amerického šíleného bombardování Sýrie, ale i za uvážlivý postoj při provokacích zaprodanců a zaměstnanců CIA v čele ukrajinského státu proti Rusku. A zaslouží si ji více, nežli válečný štváč Obama, jehož cena míru je výsměchem a plivancem do tváře všem slušným lidem Země.

Jenom se obávám, že zešílivší vedení Ukrajiny nakonec napadne vojensky i Krym. A tam už si to Putin líbit nenechá a válka vypukne. Pokud by se tak nestalo, a nepřeji si nic jiného, nežli, aby se to nestalo, budou se sankce proti Rusku zvyšovat a Putin si počká na zimu a zavře kohoutek. A celá Evropa včetně ČR bude nahraná, nějaký Ingolstatd to nezachrání.

Ten, kdo by chtěl strašlivé fotografie se zvěrstvy ukrajinské armády na civilistech, ženách a dětech, vidět, stačí napsat na můj mail, fotky, ukazující pravdu o Ukrajině, mu rád přepošlu. Zveřejňovat se opravdu nedají.

Autor: Vladimír Kapal | pondělí 18.8.2014 10:00 | karma článku: 35,05 | přečteno: 2413x
  • Další články autora

Vladimír Kapal

Nyní vím, proč musela být zničena Jugoslávie

V době, kdy byla, Spojenými státy, EU a především NATO, ničena Jugoslávie, jako celistvá republika, v době, kdy byla tato země bombardována tak zvaným humanitárním bombardováním, jak uvedl naprosto arogantně a nesmyslně tehdejší

23.10.2015 v 16:55 | Karma: 46,06 | Přečteno: 21280x | Diskuse| Politika

Vladimír Kapal

Moc mne pobavila jedna sluníčková husička

Mainstreamovým médiím, především České televizi, již lidé přestali věřit. Lže, jako když tiskne. A když zrovna nelže, tak manipuluje, například s nelegálními imigranty.

25.9.2015 v 18:33 | Karma: 41,15 | Přečteno: 5561x | Diskuse| Politika

Vladimír Kapal

Jsme stále více zotročováni

Po druhé světové válce se staly USA světovým hegemonem, a to i přes snahu tehdejšího SSSR a jeho socialistického bloku.

25.8.2015 v 17:48 | Karma: 30,12 | Přečteno: 1571x | Diskuse| Politika

Vladimír Kapal

TTIP, cesta do pekla

Již delší dobu se v evropském parlamentu projednává smlouva o Transatlantickém obchodním a investičním partnerství – TTIP.

12.7.2015 v 14:57 | Karma: 35,11 | Přečteno: 1721x | Diskuse| Politika

Vladimír Kapal

Jan Hus

V současné době je vládní garniturou rozšiřován názor, že Jan Hus, či spíše jeho myšlenky, nabádaly lid k vraždění, banditismu a ničení.

8.7.2015 v 17:58 | Karma: 24,98 | Přečteno: 1607x | Diskuse| Politika
  • Nejčtenější

V Turecku zemřela česká zpěvačka Victoria. Zavraždil ji její vlastní manžel

14. června 2024  8:59,  aktualizováno  11:23

Česká zpěvačka Victoria byla zavražděna v Ankaře. Podle tureckého portálu Hürriyet ji zabil její...

„Ukrajinská sebevražda“. Intriky v Kyjevě čím dál víc frustrují Západ

11. června 2024  19:21

Kádrové změny nezmítají jen ruským ministerstvem obrany, rostoucí pozornost vzbuzují i rošády v...

Dar pro Ukrajinu prostřednictvím Čechů vyvolal na Tchaj-wanu bouři

10. června 2024

Premium Dar, který má pomoci Ukrajině s obnovou tamního zdravotnictví, způsobil na Tchaj-wanu politický...

Volby vyhrálo ANO před SPOLU. Stačilo! i Přísaha mají dvě křesla, propadli Piráti

9. června 2024  20:29,  aktualizováno  10.6

Volby do Evropského parlamentu vyhrálo v Česku hnutí ANO. Od voličů získalo 26,14 procenta hlasů,...

Turek: Nejdu rozbít Evropu, potřebuje ale rekonstrukci a velký šok

10. června 2024

Jedním z největších překvapení letošních evropských voleb se stal Filip Turek. Po vyhlášení...

Američané vyhlížejí klíčovou bitvu slov. Trump je v ráži, Biden tvrdě trénuje

17. června 2024  15:25

Premium Spojené státy čeká příští týden první debata prezidentských kandidátů. Oba ke klíčovému bodu...

Podmínka pro soudce za sexuální nátlak neplatí, je třeba doplnit důkazy

17. června 2024  15:15

Krajský soud v Ostravě zrušil osmnáctiměsíční podmíněný trest, který Okresní soud ve Frýdku-Místku...

Policisté v obleku, hlava státu v bezpečí. Ochranka ve videu předvedla svou práci

17. června 2024  14:49

Prověření terénu, koordinace policistů a především ochrana prezidenta Petra Pavla. Policie na svém...

Nerudová, Síkela, Kolaja či Mora? Poraďte politikům s výběrem eurokomisaře

17. června 2024  13:45

Emoce spjaté s letošními eurovolbami ještě nestihly doznít a vládní strany čeká další důležitá...

  • Počet článků 171
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4708x
Reginální publicista a noviinář, který se celý život snaží o pravdivé informace. někdy se ovšem i nyní v novinách objevit nesmmějí, a proto bych je chtěl zveřejňovat právě zde.
Více se dozvíte na: www.brandyske-noviny.cz .

Seznam rubrik

Oblíbené stránky