Premium

Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

Vláda připravila další gestapácký zákon

Před nedávnem skončilo mé autorské čtení na rádiu Svobodný vysílač CS knížky vzpomínek na mého dědu, francouzského legionáře. Vyprávěl mi, stejně jako mí rodiče, o době okupace.

Stalo se tehdy, že gestapáci zabušili na dveře dědova domku ve tři hodiny v noci a děda je musel pustit do domu, kde bezuzdně řádili. Pokud by odmítl, hrozilo by mu rozmlácení dveří a koncentrák. Tehdy byl zákon, že orgánům německé moci musel každý otevřít a pustit gestapáky do domu či bytu.

Před více než pětadvaceti lety nás obelhali tím, že slibovali, po zpřetrhání okovů komunistické nadvlády a nesvobody, konečně svobodný a důstojný život. Lhali nám všichni a my bloudi, včetně mne, jsme jim uvěřili a jako idioti mrzli na Václaváku či Letné a cinkali klíči. Ta zmiňovaná lidská svoboda a důstojnost však vydržela jen něco přes dva roky. Pak, aniž by se národa někdo zeptal, jen o své vůli, ti, jež jsme si svobodně a s důvěrou zvolili, zničili odkaz našich předků, nadutě zahodili krev a životy těch, kdož se o vznik republiky zasloužili a s výsměchem sobě vlastním pohrdavě zničili dílo svého, tolikrát zmiňovaného, zakladatele státu T.G.M. a republiku rozdělili.

A začali přitahovat šrouby, začali pomalu naplňovat to, co vlastně bylo cílem celého listopadového kvasu, začali, pomaloučku a polehoučku, přijímat zákony, které vedly k našemu pomalému zaměňování lidské svobody a důstojnosti za otroctví. Přesně podle přání těch, kteří stejně tak tehdy, jako dnes, řídí chod světa. A my, již několikanásobní bloudi, jsme je ještě volili. Začaly nás na každém kroku sledovat kamery, prý kvůli boji proti kriminalitě, říkali. Zase jedna lež, kamery žádnou kriminalitu nepotlačily, zato oni věděli, kdy a kdo kam jde a s kým si třeba na náměstí povídá.

Pak vytvořili městské policie, další nástroj k šikanování normálního občana. Prý kvůli větší bezpečnosti na ulicích, říkali. Lež! Bezpečnost ani násilí se nijak nezmenšilo, jen přibylo šikany lidí. A přijímaly se další a další zákony, které lidskou svobodu a důstojnost člověka, dále a dále oklešťovaly. Rozprodal se stát, totálně a lidé se stali otroky cizáckých zaměstnavatelů bez možnosti změny. Za minulého režimu protestujícím lidem hrozilo vězení, ale nehrozil jim, po propuštění, hlad a ztráta střechy nad hlavou. A to se děje dnes. Hrozí totiž tomu, komu by se nelíbilo zotročování, ztráta práce, ztráta příjmu, a to je daleko horší, nežli vězení.

Každá polistopadová vláda jenom lidu českému škodila, okrádala jej a zotročovala, jen aby ti mocní, politici a tak zvaní podnikatelé, měli den bohatší králů. A my, lid této země, jsme jim to vše platili. Tím, že se platily vyšší a vyšší daně, vymýšlely se stále nové a především se za vše udělovaly pokuty.

Tato vláda, fakticky vláda slovenského agenta Bureše, neboť je to právě on, kdo vládne, stejně jako u předešlé vlády Nečase fakticky vládl snad největší zločinec v historii země, Kalousek, neboť jak Nečas, tak současný premiér Sobotka se tolik bojí o své křeslo, že oba skákali a skáčí, jak tito dva zločinci pískají, začala přijímat, a vypadá to, že na rozkazy EU a USA, jeden zotročující zákon za druhým. Nejdříve zakáží kouřit v restauracích. Sláva, volají nekuřáci a vůbec si neuvědomují, že se nejedná o ničí zdraví, ale o úmyslné zotročování lidí. Klidně totiž může následovat zákaz pití piva, či konzumace tučných potravin. Jedná se o zkušební balónky, aby ti zločinci zjistili, kam až mohou zajít a zdali se lid naší země nechá donekonečna ohlupovat a zotročovat.

Teď přišla vláda s dalším zákonem, a tentokrát se opravdu jedná o zákon s puncem gestapa. A jako obvykle, pro oblbnutý národ to zabalili do krásných slov. Ten zákon na ochranu životního prostředí totiž bude dovolat jakýmsi úředníkům bez soudního příkazu a kdykoliv vstupovat do soukromých obydlí, aby tito úředníci kontrolovali, čím dotyčný topí. Dosud bez soudního příkazu nemohli do domu či bytu bez dovolení majitele vstupovat ani policisté. Tito úředníci budou moci. Jako kdysi zmiňované gestapo. A ten, kdo je odmítne pustit, zaplatí, a to opakovaně, tak vysokou pokutu, že raději gestúředníky do domu či bytu pustí. A ti se mu za to odvděčí další udělenou a mastnou pokutou. Tímto zákonem, neboť jsem přesvědčen, že jej náš pimprlový parlament přijme, jsme se dostali opět o několik kroků k otroctví.

Ministr a herecký tajtrlík Stropnický stáhl návrh branného zákona, dalšího z řady zotročujících zákonů. Zatím. Jenomže EU tlačí, stejně jako váleční jestřábi z USA, aby byl tento zákon přijat, a jsem přesvědčen, že bude předložen, možná s minimálními úpravami, a bude jistojistě našimi politickými loutkami a zrádci národa schválen. Tím pádem budou moci být posláni muži i ženy od osmnácti do šedesáti let, jako kanonefutr, do první linie, již docela veřejně proklamované války s Ruskem. A jak řekla jedna z nejhorších političek vůbec, Helena Langšádlová, tak podle ní by prý jaderná válka s Ruskem byla válkou za naší svobodu. Ti naši lidé by v té první linii přežili, dle vojenské doktríny USA s názvem Steel Rose, maximálně dva dny. Proto se v tomto plánu vůbec nepočítá s logistikou, není proč.

A lze očekávat návrhy dalších a dalších zákonů, které z nás udělají ještě větší otroky, nežli jsme kdy byli, ať už za nadvlády c a k monarchie, Ruska a KSČ, či za okupace. Kam až budou moci politici zajít? Kam až jim to dovolíme? To jsme opravdu takové ovce? Téměř každý týden se v Praze konají demonstrace. S účastí pár lidí. To nemá smysl, takovým demonstracím se politici jenom smějí, pokud je vůbec vezmou na zřetel. Mělo by se demonstrací konat méně, ale zato s co největší účastí, jako byla milionová demonstrace ve Španělsku či Itálii. A nejen proti tomu, aby z nás politici dělali otroky, ale i proti přijímání imigrantů z jiných kultur. Vždyť pokud tomuto vyprovokovanému exodu Evropa nezabrání, bude to její konec. I proti tomu bychom měli v ohromném množství protestovat, a pokud by vláda a parlament hlas lidu neposlechl, pak pryč s takovou  garniturou, ale to by musel národ povstat celý, jako to udělali Islanďané, nebo my v tom osmdesátém devátém, jinak budeme buď mrtví, to v případě jaderné války, nebo otroci, to v případě, že se jí podaří odvrátit, nebo si opět svou svobodu, důstojnost a lidství vybojujeme.

Poznámka: Poslechněte si dnešní vysílání (od 15 hodin) s Vladimírem Kapalem na rádiu Svobodný vysílač CS  

Autor: Vladimír Kapal | sobota 6.6.2015 14:56 | karma článku: 40,57 | přečteno: 3664x
  • Další články autora

Vladimír Kapal

Nyní vím, proč musela být zničena Jugoslávie

V době, kdy byla, Spojenými státy, EU a především NATO, ničena Jugoslávie, jako celistvá republika, v době, kdy byla tato země bombardována tak zvaným humanitárním bombardováním, jak uvedl naprosto arogantně a nesmyslně tehdejší

23.10.2015 v 16:55 | Karma: 46,06 | Přečteno: 21277x | Diskuse| Politika

Vladimír Kapal

Moc mne pobavila jedna sluníčková husička

Mainstreamovým médiím, především České televizi, již lidé přestali věřit. Lže, jako když tiskne. A když zrovna nelže, tak manipuluje, například s nelegálními imigranty.

25.9.2015 v 18:33 | Karma: 41,15 | Přečteno: 5560x | Diskuse| Politika

Vladimír Kapal

Jsme stále více zotročováni

Po druhé světové válce se staly USA světovým hegemonem, a to i přes snahu tehdejšího SSSR a jeho socialistického bloku.

25.8.2015 v 17:48 | Karma: 30,12 | Přečteno: 1571x | Diskuse| Politika

Vladimír Kapal

TTIP, cesta do pekla

Již delší dobu se v evropském parlamentu projednává smlouva o Transatlantickém obchodním a investičním partnerství – TTIP.

12.7.2015 v 14:57 | Karma: 35,11 | Přečteno: 1721x | Diskuse| Politika

Vladimír Kapal

Jan Hus

V současné době je vládní garniturou rozšiřován názor, že Jan Hus, či spíše jeho myšlenky, nabádaly lid k vraždění, banditismu a ničení.

8.7.2015 v 17:58 | Karma: 24,98 | Přečteno: 1607x | Diskuse| Politika
  • Nejčtenější

Atentát na Fica. Slovenského premiéra postřelili

15. května 2024  14:56,  aktualizováno  17:56

Slovenského premiéra Roberta Fica ve středu postřelili. K incidentu došlo v obci Handlová před...

Fico je po operaci při vědomí. Ministr vnitra mluví o občanské válce

15. května 2024  19:25,  aktualizováno  23:12

Slovenský premiér Robert Fico, který byl terčem atentátu, je po operaci při vědomí. S odkazem na...

Fica čekají nejtěžší hodiny, od smrti ho dělily centimetry, řekl Pellegrini

16. května 2024  8:42,  aktualizováno  15:38

Zdravotní stav slovenského premiéra Roberta Fica je stabilizovaný, ale nadále vážný, řekl po...

Pozdrav z lůžka. Expert Antoš posílá po srážce s autem palec nahoru

13. května 2024  18:48,  aktualizováno  14.5 22:25

Hokejový expert České televize Milan Antoš, kterého v neděli na cestě z O2 areny srazilo auto, se...

Drahé a rezavé, řeší Ukrajinci zbraně z Česka. Ani nezaplatili, brání se firma

18. května 2024  12:02

Premium České zbrojařské firmy patří dlouhou dobu mezi klíčové dodavatele pro ukrajinskou armádu i tamní...

ANALÝZA: Válečný kabinet se sype kvůli zájmům Netanjahua

20. května 2024

Premium Od spolupracovnice MF DNES v Izraeli Po protestu ministra obrany se přidal i člen válečného kabinetu Benjamin Ganc. Chtějí od Netanjahua...

Rušte dětská lůžka, vybízí pojišťovna špitály. Ve hře jsou denní stacionáře

20. května 2024

Premium Pediatrů je málo, dětských oddělení moc a ne všechna využita. Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP)...

Vrtulník íránského prezidenta havaroval v mlze, záchranáři po něm pátrají

19. května 2024,  aktualizováno  22:16

Aktualizujeme Na severozápadě Íránu pokračuje rozsáhlá záchranná operace poté, co zde zmizel vrtulník s íránským...

V Maďarsku havaroval na Dunaji motorový člun. Dva lidé zemřeli, pět se pohřešuje

19. května 2024  14:38,  aktualizováno  20:42

Dva lidé zemřeli při lodní nehodě na řece Dunaj severně od maďarské metropole Budapešti, uvedla v...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

  • Počet článků 171
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4707x
Reginální publicista a noviinář, který se celý život snaží o pravdivé informace. někdy se ovšem i nyní v novinách objevit nesmmějí, a proto bych je chtěl zveřejňovat právě zde.
Více se dozvíte na: www.brandyske-noviny.cz .

Seznam rubrik

Oblíbené stránky