Národ už toho má plné zuby
V prvním roce po listopadu 89 se státní moc uvolnila a lidé, včetně mne, se najednou cítili svobodní. Postupem času se však šrouby státní mašinérie, zásluhou všech politických zaprodanců, začaly přitahovat a v současné době nejenže nežijeme ve svobodném státě, ale vracíme se do feudálních dob. Ministr Drábek, za souhlasu a zdvižených rukou celé koalice, opět zavádí nucené práce, jakousi obdobu feudální roboty. Co jiného je nucení nezaměstnaných, aby pracovali zadarmo na veřejně prospěšných pracích, aby vůbec dostali almužnu podpory v nezaměstnanosti? Co jiného nežli feudalismus je návrh nového Zákoníku práce, kde zaměstnej má jediné právo – držet ústa a dřít za almužnu? Co jiného nežli feudalismus je další návrh této vlastizrádné koalice, aby úředníci mohli bez souhlasu soudu prolézat soukromá obydlí občanů a kontrolovat, zda nepálí plasty?
Neustálé snižování platů, okrajování důchodů, a to i pro ty nepotřebnější – invalidy, neustálé tiché a plíživé zvyšování cen, nájmů, povinných plateb, jako je voda, plyn a elektřina, jen aby pár vyvolených mělo o nějakou tu miliardu více na svých švýcarských kontech, podílení se na žoldáckých vojenských misích ve státech, kde nás nechtějí, ohromné mrhání státními penězi, tu na naprosto zbytečný, předražený a korupcí prolezlý nákup pandurů, letadel Casa, které nesmějí létat, astronomicky ohromné tendry na likvidace ekologické zátěže pro kamarádíčky páně ministra Kalouska, šílené a neopodstatněné vracení majetků a strašlivou sedmašedesátimiliardovou částku církvi. To vše, ale i mnoho dalších zrůdností a zvěrstev, která páchá tato vláda a koalice vlastizrádců a kriminálních zločinců, nazývajících se politiky a tudíž elitou národa, vyhnalo lidi do ulic.
A je to dobře, je nás už více než osmdesát procent, kteří s touto vládou a parlamentem nesouhlasíme a přejeme si její demisi a nové volby. Václavák byl z jedné třetiny plný, ale to je málo. Mělo by nás tam být stejné množství, jako před dvaadvaceti lety, kdy jsme ještě doufali v lepší život a spravedlivou společnost.
Stejně jako jsem si tehdy, na stejném Václaváku, přál, aby nenáviděný komunistický režim šel konečně k Brdičkům, na tomtéž místě jsem si po dvaadvaceti letech ze srdce přál, aby šlo k Brdičkům i toto zločinecké spolčení nazývající se vládou a parlamentem.
Kdybych před oněmi dvaadvaceti lety jenom tušil, co tenhle národ, tedy i mne, čeká, na Václavák bych tenkrát nejezdil a Občanské fórum nezakládal. Tohle jsem opravdu nechtěl, nemá to s demokracií vůbec nic společného, žijeme ve státě ovládaném mafií drancující tento stát hůře nežli Hunové, Mongolové a Avaři dohromady.
Lidi, nebuďme už konečně ovcemi a pojďme tu mafiánskou svoloč vypráskat.
Jinak totiž nebudeme žít, ale jen přežívat a čekat na smrt.
Vladimír Kapal
Nyní vím, proč musela být zničena Jugoslávie
V době, kdy byla, Spojenými státy, EU a především NATO, ničena Jugoslávie, jako celistvá republika, v době, kdy byla tato země bombardována tak zvaným humanitárním bombardováním, jak uvedl naprosto arogantně a nesmyslně tehdejší
Vladimír Kapal
Moc mne pobavila jedna sluníčková husička
Mainstreamovým médiím, především České televizi, již lidé přestali věřit. Lže, jako když tiskne. A když zrovna nelže, tak manipuluje, například s nelegálními imigranty.
Vladimír Kapal
Jsme stále více zotročováni
Po druhé světové válce se staly USA světovým hegemonem, a to i přes snahu tehdejšího SSSR a jeho socialistického bloku.
Vladimír Kapal
TTIP, cesta do pekla
Již delší dobu se v evropském parlamentu projednává smlouva o Transatlantickém obchodním a investičním partnerství – TTIP.
Vladimír Kapal
Jan Hus
V současné době je vládní garniturou rozšiřován názor, že Jan Hus, či spíše jeho myšlenky, nabádaly lid k vraždění, banditismu a ničení.
| Další články autora |
Jak dobrý máte přehled o hudbě 80. let?
Máte rádi osmdesátky? Byly načančané, trochu kýčovité, ale vlastně krásně pohodové. Otestujte si,...
Prahu čekají o víkendu výluky. Nepojede metro ani tramvaje pod Vyšehradem
Otevření zmodernizované stanice metra Českomoravská se blíží. Aby dopravní podnik stihl slibovaný...
Pozor, bude to zase klouzat! Ledovka a mlhy potrápí Česko také o víkendu
Zimní počasí bude v Česku pokračovat i během nadcházejícího víkendu. Po středě, kdy ranní teploty...
Česká klasika se vrací do hry. U Rozvařilů znovu otevřeli v Bílé labuti
Cinkající příbory dávají znát, že je čas oběda. Jsme v 5. patře obchodního domu Bílá labuť. Jídelna...
Zůstaly uvězněné pod vodou, přesto dál vozí cestující. Víte, jak poznat utopené soupravy metra?
Při srpnových povodních roku 2002 vtrhla velká voda i do metra a na dlouhé měsíce jej vyřadila z...
Tramvaje nemluví a to je škoda. Přijíždí nový díl podcastu Linka M
Kdyby po Karlově mostě chodili varani, bylo by to lepší. A proč tramvaje nemluví? Teď už víme, co...
Muž nesouhlasí s pokutou za zveřejněné údaje Sobotky a Špidly, soud řeší odvolání
Případem Igora Mižáka, který založil a spravoval web White Media, se v úterý začal zabývat odvolací...
Státní zástupce Petr Šereda rezignoval na post ředitele odboru VSZ v Olomouci
Státní zástupce Petr Šereda rezignoval na post ředitele odboru závažné hospodářské a finanční...
Naředěná kejda na Znojemsku doputovala do národního parku, havárii šetří policie
Vodou naředěná kejda z protržené jímky na farmě u Podmyčí na Znojemsku se dostala do Národního...

SOUSTRUŽNÍK - náborový bonus až 130.00 Kč
Advantage Consulting, s.r.o.
Plzeňský kraj
nabízený plat:
40 000 - 50 000 Kč
- Počet článků 171
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 4714x
Více se dozvíte na: www.brandyske-noviny.cz .



















