Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Česká televize neustále lže a zatím nám hrozí třetí světová válka

Domníval jsem se, že změnou režimu po osmdesátém devátém skončila doba lhaní v hlavních médiích, tedy v televizi a všech novinách. Mýlil jsem se! To, co předvádějí hlavní média nyní, a mám na mysli nejen všechny televize loajální k současnému režimu, ale i všechny hlavní internetová zpravodajství, by muselo potěšit Josefa Goebelse v dobách jeho největší slávy. Taková masáž, tolik lží a zavádějících informací, se hned tak nevidělo ani v dobách před druhou světovou válkou ani za komunistů.

Ukrajina je veliký malér, s tím snad budou souhlasit všichni. Vcelku jsem chápal původní protestující na Majdanu, ale jen do té doby, než jsem se v zahraničních, a samozřejmě nestranných médiích, dozvěděl, že postupně spontánní odpor lidí proti oligarchovi Janukovičovi byl vystřídán profesionály za peníze USA. Z uniklého rozhovoru vysoké političky USA jsme se dozvěděli, že Majdan a pozdější svržení řádně zvoleného, byť špatného prezidenta, stálo USA pět miliard dolarů. Dozvěděli jsme se, že na čtyři sta supervycvičených příslušníků někdejší vojenské skupiny Black Watter, nyní přejmenovaných, vraždí obě strany, jen aby rozdmýchali ještě větší nepokoje. Vše vyústilo útěkem oligarchy Janukoviče, který byl vystřídán ještě větším oligarchou Porošenkem, navíc nepokrytým agentem CIA.

Pak se v referendu svobodně vyjádřili obyvatelé autonomního Krymu, že chtějí připojení k Rusku, bylo jich hodně přes devadesát procent. A bylo zle. Ti, kdož kdysi podporovali referendum v Kosovu, v té době v platném území suverénního státu, se teď mohli zbláznit. A to vše za halasného pokřiku všech našich proradných a zmanipulovaných médií.

Pak přišla katastrofa, pád malajsijského letadla. A naše slavná televize, naši slavní komentátoři v hlavních internetových médiích ihned věděli, že za pádem, dnes už víme, že sestřelením, letadla třetího státu jsou dílem separatisté, jak nazývají média ukrajinské vlastence, ale především Putin. Dokonce se ve vysílání naší veřejnoprávní televize objevil šot s předem naučenou mladinkou dívenkou, údajně dcerou mrtvého cestujícího, která tvrdila, že Putin je vrah. Svět ještě nevěděl, kdo byl za sestřelením letadla, ale ona to věděla a naše veřejnoprávní televize se ani v nejmenším nenamáhala alespoň o zdání objektivity.

USA, za vydatné pomoci oligarchistického, banderovského a fašistického státu, se okamžitě snažila zavléci Rusko do válečného konfliktu. Z něho by se zcela určitě vyvinula třetí světová válka, a ta válka by byla jaderná. To ví dnes už každý. Podívejme se na to, kdo by ze zničení civilního letadla profitoval?

Pokud by ho sestřelili tak zvaní separatisté, co by získali? Nic, naprosto nic, jen by se proti nim postavil celý svět. A Rusové? Proč by to dělali? Kdyby chtěli vyvolat válečný konflikt, zachovali by se přesně v intencích slov Obamy ve Westpointu, kde řekl, že USA budou chránit své občany kdekoliv na světě, i kdyby to bylo v cizí zemi a bez jejího svolení.

Proč se u nás neinformuje, že ukrajinské letectvo raketami bombarduje civilní čtvrti? Proč se nikde neuvádí, že na rozkaz Porošenka ukrajinská armáda likviduje všechny dosažitelné občany Ukrajiny ruského původu? Proč se lže i o malajsijském letadle? Proč se v hlavních médiích neobjevilo, že letadlo bylo úmyslně odkloněno o tři sta kilometrů právě nad válečnou zónu ze své původní trasy? Proč se neinformuje o tom, že právě v oblasti pádu – sestřelení letadla byla v činnosti čtyři ukrajinská zařízení BUK, i když vlastenci letadla nemají? Proč se neinformuje o tom, že španělský pracovník radaru napsal, že jen čtyři minuty před pádem civilního letadla byly poblíž něho dva ukrajinské Suchoje? A proč se nepsalo a nemluvilo o tom, že pouhých čtyřicet minut po sestřelení Boeingu 777 stejnou trasou prolétal ruský Iljušin s Putinem na palubě při návratu z jednání v Brazílii? Odborníci se shodli na tom, že oba typy letadla jsou v deseti kilometrech velice snadno zaměnitelné? Je toho moc, co hlavní média neuvádějí nebo překrucují.

Naštěstí existuje zatím ještě svobodný internet, a tak jsme si mohli přečíst zprávu šéfa ukrajinské tajné služby, který psal, že z ukrajinské armády již přeběhlo 47 % vojáků, že denně utíkají k vlastencům stovky dalších a že se obává, že pokud se dezerce v takovém měřítku nezarazí, během pěti dnů až týdne nebude mít na vládní ukrajinské straně kdo provádět operaci ATO, tedy protiteroristickou akci, která je ovšem zaměřena proti rusky mluvícímu obyvatelstvu. To vše jsme se dozvěděli nikoliv u nás, ale na zahraničních nebo svobodných médiích. V našich se o těchto faktech mlčí.

A co by ukrajinská strana získala sestřelením letadla? Pokud probíhá v zemi mimo EU a NATO občanská válka, a ona tady probíhá se všemi důsledky, nemá USA ani NATO právo zasáhnout. Pokud však došlo k sestřelení letadla třetí země, jedná se teroristický čin a vedení země má možnost požádat USA a NATO o zajištění bezletové zóny. Čím a jak? No, přece vlastními letadly. Jednou už to tady bylo, pamatujete? V Libyi. A nakonec právě tato letadla USA a NATO tuto zemi rozbombardovala a režim tam padl, aby se nastolil ten proamerický. V současnosti USA stěhuje právě v Libyi své velvyslanectví, neboť je napadáno zdivočelými islámskými fundamentalisty. A nechtějí USA a NATO použít tento scénář, za pomoci agenta USA Porošenka i na Ukrajině s tím, že cílová země bude Rusko?

USA, NATO, ale i EU žene svět do války, do války, kterou nemůže vyhrát. Jediným kdo prohraje, bude planeta Země. A lidé, kteří na ní žijí.

Ale o tom se ve veřejnoprávní televizi, ale ani v hlavních internetových médiích nemluví, nepíše. Zato se kydá hnůj na zemi, která jde ekonomicky i politicky nahoru. Cílem je totiž ovládnutí této země a jejího přírodního bohatství. Vždy Rusko má 70 % veškerého nerostného bohatství na Zemi, a to je pro skomírající USA veliké lákadlo.

Vladimír Putin je navržen za zabránění války a šíleného krveprolití v Sýrii na Nobelovu cenu míru. Souhlasím s tím, aby mu byla udělena, zasloužil by si ji totiž daleko více, nežli válečný štváč Obama.

Autor: Vladimír Kapal | pondělí 28.7.2014 12:21 | karma článku: 47,57 | přečteno: 43600x
  • Další články autora

Vladimír Kapal

Nyní vím, proč musela být zničena Jugoslávie

V době, kdy byla, Spojenými státy, EU a především NATO, ničena Jugoslávie, jako celistvá republika, v době, kdy byla tato země bombardována tak zvaným humanitárním bombardováním, jak uvedl naprosto arogantně a nesmyslně tehdejší

23.10.2015 v 16:55 | Karma: 46,06 | Přečteno: 21282x | Diskuse| Politika

Vladimír Kapal

Moc mne pobavila jedna sluníčková husička

Mainstreamovým médiím, především České televizi, již lidé přestali věřit. Lže, jako když tiskne. A když zrovna nelže, tak manipuluje, například s nelegálními imigranty.

25.9.2015 v 18:33 | Karma: 41,15 | Přečteno: 5561x | Diskuse| Politika

Vladimír Kapal

Jsme stále více zotročováni

Po druhé světové válce se staly USA světovým hegemonem, a to i přes snahu tehdejšího SSSR a jeho socialistického bloku.

25.8.2015 v 17:48 | Karma: 30,12 | Přečteno: 1571x | Diskuse| Politika

Vladimír Kapal

TTIP, cesta do pekla

Již delší dobu se v evropském parlamentu projednává smlouva o Transatlantickém obchodním a investičním partnerství – TTIP.

12.7.2015 v 14:57 | Karma: 35,11 | Přečteno: 1721x | Diskuse| Politika

Vladimír Kapal

Jan Hus

V současné době je vládní garniturou rozšiřován názor, že Jan Hus, či spíše jeho myšlenky, nabádaly lid k vraždění, banditismu a ničení.

8.7.2015 v 17:58 | Karma: 24,98 | Přečteno: 1607x | Diskuse| Politika
  • Nejčtenější

Čechy zasáhly extrémní bouřky, padaly obří kroupy. Hasiči měli stovky výjezdů

21. června 2024  9:39,  aktualizováno  22:58

Přes Česko prošly velmi extrémní bouřky s nárazy větru kolem 90 kilometrů za hodinu a krupobití....

V Turecku zemřela česká zpěvačka Victoria. Zavraždil ji její vlastní manžel

14. června 2024  8:59,  aktualizováno  11:23

Česká zpěvačka Victoria byla zavražděna v Ankaře. Podle tureckého portálu Hürriyet ji zabil její...

Češi vjeli do vojenské zóny, fotili se u tanku. Dítě pak usmrtil nalezený granát

21. června 2024  8:52,  aktualizováno  18:16

Chorvatská policie propustila Čecha vyšetřovaného kvůli výbuchu u města Obrovac, při němž zemřelo...

Komentátor Schmarcz se v televizi pohádal se Šlachtou, pak zmizel ze studia

19. června 2024  20:51

„Já jsem se zastal kluků policistů a vy do toho taháte politiku,“ začal křičet komentátor Martin...

Ruská jaderná ponorka plula u pobřeží Floridy. Fotky ukazují její poškození

19. června 2024  13:53

Ruská flotila, která navštívila Havanu, se rozdělila. Část pluje od Kuby směrem k Venezuele,...

NKÚ si posvítí na Úřad práce. Prověří dotace z EU, ale i nemovitosti

22. června 2024  7:03

Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) začne letos prověřovat, jak Úřad práce hospodaří s majetkem a penězi...

Policie lže. Přehrát kamery na fakultě před střelbou mohla, ale nepožádala

22. června 2024

Premium Masový vrah David Kozák, který na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy zabil v prosinci čtrnáct...

O fotbalové kariéře v Evropě tady sní každý kluk. Jak se loví talenty v Africe

22. června 2024

Premium Od spolupracovníka MF DNES v Africe Sedím se svým kamarádem na tribuně nevelkého fotbalového hřiště v Abuji, hlavním městě Nigérie,...

Čechy zasáhly extrémní bouřky, padaly obří kroupy. Hasiči měli stovky výjezdů

21. června 2024  9:39,  aktualizováno  22:58

Přes Česko prošly velmi extrémní bouřky s nárazy větru kolem 90 kilometrů za hodinu a krupobití....

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

  • Počet článků 171
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4709x
Reginální publicista a noviinář, který se celý život snaží o pravdivé informace. někdy se ovšem i nyní v novinách objevit nesmmějí, a proto bych je chtěl zveřejňovat právě zde.
Více se dozvíte na: www.brandyske-noviny.cz .

Seznam rubrik

Oblíbené stránky