Ruský okupant opět v akci.

Ačkoli se to zdá v dnešní době zcela nepochopitelné, Rus opět ukazuje celému světu svoji pravou tvář. Tvář dobyvatele, okupanta a bezohledného vraha a je mu naprosto jedno, zda jde o národ vlastní, nebo cizí.

Pro nás Čechy, kteří ruskou okupaci zažili na vlastní kůži, je vzdálené SOS Gruzie jen potvrzením správné orientace naší zahraniční politiky na západoevropské země spolu s USA. Americký radar, je pro Rusa jako červený hadr přes oči pro býka. Je zřejmé, že přítomnost i sebemenší části americké armády na našem území může u nás definitivně zapříčinit ztrátu ruského vlivu a z tohoto důvodu dělají Rusové možné i nemožné aby stavbě radaru zabránili. Zastavují kohouty s ropou, haraší zbraněmi, jejich generálové nám bezostyšně vyhrožují a demonstrují nám svou sílu a bezohlednost.

Na druhou stranu, bezprecedentní napadení Gruzie nám jednoznačně ukazuje, jací pohůnci Kremlu v naší zemi doposud přežívají. Návštěva ruského generála v Lidovém domě a jeho projev z oranžového pódia ČSSD, je snad tím největším důkazem orientace této strany.

Dnes snad už mnoho lidí, kteří přistupovali k otázce radaru velmi zdrženlivě, pochopilo, jaký je vlastně hlavní cíl antiradarové hysterie a kdo jsou vlastně ti protiameričtí radikálové a komu a čemu chtěně, či nechtěně slouží. Jak se k otázce napadení Gruzie postaví soudruh Filip a jeho partaj? Opět strčí hlavu do písku jako pštros ?

Pro mne osobně jsou současní šibalové ve vedení obou těchto levicových stran totálně nedůvěryhodní, vždyť stačí jen trochu zavzpomínat na jejich mnohá prohlášení, jejichž tendenčnost a ruský vlezdoprdelismus jsou neoddiskutovatelné. A jejich estébácká minulost, nám jen vkládá do mysli otázku: je to opravdu minulost? Komu donášejí dnes ????

Já osobně v Rusku vidím již 40let jen předního představitele tzv. osy zla a současným šéfům vlády a diplomacie mohu jen popřát úspěchu při prosazování velmi úzké spolupráce se zeměmi, z jejichž potenciálu se i ruskému medvědovi trochu třesou kolena.

Autor: Jiří Mlejnek | úterý 12.8.2008 13:01 | karma článku: 31,02 | přečteno: 2045x

Další články autora

Jiří Mlejnek

Elektronická evidence tržeb (EET) je obludný systém fízlování !!!

Ministr financí Babiš za tiché podpory všehoschopné ČSSD připravují věc, která má za cíl definitivně zlikvidovat jakoukoliv svobodu při podnikání. Zavedení EET je jen předstupeň likvidace kompletního zrušení hotovostních plateb a zrušení pěněz jako takových Fízlování a diktatura státu již dávno přesahuje všechny meze a pro parazity nalezlé v řídících složkách státu, kteří nikdy samostatně nevydělali jedinou korunu, je hotovostní platba pomocí peněz obrovským trnem v oku, protože se dá mizerně kotrolovat a regulovat.

22.3.2015 v 20:35 | Karma: 33,88 | Přečteno: 1700x | Diskuse | Ekonomika

Jiří Mlejnek

Babišova komanda konfiskují legálně nabyté zboží.

Většina z nás již padesátá léta nepamatuje, ale to co se děje tento týden v českých trafikách nese mnoho podobných rysů. O co vlastně jde? Další drakonické zvýšení spotřební daně na tabákové výrobky s nástupem nové mocenské garnitury přineslo i neobvyklou tvrdost při zavádění nového značení (kolků) na cigaretách.

6.3.2015 v 16:00 | Karma: 32,48 | Přečteno: 1335x | Diskuse | Ekonomika

Jiří Mlejnek

Devítihlavá oranžová saň přišla pouze o jednu hlavu !!!

Vítěz letošních parlamentních voleb – tedy pravice, se raduje z výsledku voleb a hledí s nadějí na dny příští. Hnou už se konečně ledy, přestane být česká politika válkou o moc a prebendy? Dokáže nová vláda nasměrovat naši vlast na cestu postupného snižování dluhů? Dokáže se poprat se všudypřítomnou korupcí a neustále se zvětšující nezaměstnaností?

1.6.2010 v 7:30 | Karma: 32,31 | Přečteno: 1917x | Diskuse | Politika

Jiří Mlejnek

ČEZ - přání do roku 2009

PF od ČEZu, který mi přišel mailem naprosto plně a zcela vyjadřuje moje mínění o bezohledném a monoplistickém chování našeho "milovaného" ČEZU. Jedná se totiž o mnohonásobně větší okrádání a zlodějinu, než je Julínkova třicetikoruna !!! Souhlasíte se mnou ?

4.12.2008 v 10:31 | Karma: 32,67 | Přečteno: 5440x | Diskuse | Politika

Jiří Mlejnek

Morava a Tlustý pouze špičkou ledovce.....

Kauza Morava je natolik médii přetřásaná, že mi pomalu už začíná lézt krkem. Co vlastně ten Morava spáchal, V žádném případě se jej nechci zastávat, ale jedna věc je úmysl,, druhá věc je skutek a třetí je odpovědnost, morální a trestní. Jeho kauza by se dala rozdělit do dvou fází. Ta první – vyprovokovaná (Tlustý a jeho vířivka) a druhá z vlastní aktivity (dcera Zubové).

18.9.2008 v 10:15 | Karma: 25,52 | Přečteno: 1667x | Politika

Nejčtenější

Poslední týden na daňové přiznání za rok 2024 online. Jak na to?

25. dubna 2025  9:05

Nejen podnikatelé, drobní živnostníci a osoby samostatně výdělečně činné musí podat daňové...

Turek jel rychlostí přes 200 km/h a fotil se u toho. Policie věc prošetřuje

20. dubna 2025  8:48,  aktualizováno  13:55

Europoslanec Filip Turek (Motoristé sobě) se na svém účtu na Instagramu pochlubil fotkou, ze které...

Po rychlé jízdě zemřel řidič v hořícím autě. Turek spekuluje o krvi na rukou médií

21. dubna 2025  18:19

Hasiči v Brně v pondělí našli v hořícím voze mrtvého muže. Podle prvotních informací jel vůz po...

Jednání o míru jsou v kritické fázi, řekl Trump. Rubio rovnou naznačil konec

18. dubna 2025  9:30,  aktualizováno  19.4 7:18

Sledujeme online Americký prezident Donald Trump v pátek naznačil, že USA zastaví mírové rozhovory, pokud Rusko nebo...

Papež František zemřel. Bojoval s nemocemi, bylo mu 88 let

21. dubna 2025,  aktualizováno  12:07

Papež František v pondělí ráno zemřel. „Drazí bratři a sestry, s hlubokým smutkem musím oznámit...

U zámku burácely motory. Nad americkými veterány přeletěly historické stroje

26. dubna 2025  19:22

Přes sto amerických historických vozů v sobotu zavítalo do parku u zámku Sychrov na Liberecku....

Trump a Zelenskyj se setkali na pohřbu papeže. Poprvé od hádky v Bílém domě

26. dubna 2025  11:09,  aktualizováno  19:18

Ukrajinský prezident se v sobotu v Římě krátce setkal s americkým protějškem na okraj pohřbu papeže...

Žena zemřela při autonehodě u Chebu. Řidič v noci narazil do stromu

26. dubna 2025  19:02

V noci na dnešek zemřela žena při dopravní nehodě osobního auta na silnici mezi Svatým Křížem a...

Nepříjemné na pohled, zničit. Kim velí k demolicím pozůstatků sblížení se Soulem

26. dubna 2025  18:43

KLDR pokračuje v ničení jihokorejských zařízení, která kdysi byla symbolem vzájemné spolupráce v...

Chystáte výbavičku nebo sháníte hračky? FOR KIDS vám usnadní výběr
Chystáte výbavičku nebo sháníte hračky? FOR KIDS vám usnadní výběr

Letňanský veletrh, zaměřený na budoucí maminky a rodiny s dětmi, přivítá v půlce dubna oblíbené vystavovatele a zároveň představí zcela nové značky...

  • Počet článků 40
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2826x
Normální človíček, s obyčejnými starostmi a radostmi, který se na svět dívá více zprava a fandí všem kteří chtějí v životě něco dokázat, místo zbytečných tlachů.
Po prvních dvou příspěvcích i imunní proti komentářům.
Odkojen Zepelíny, Sabaty, Párply a Floydy, nesnáším seriály a big soutěže všeho druhu.
Objevil jsem kouzlo www, html, php, sql a ajaxu, nakukuji do flashů, avíček a digifotogalerií.
Novodobé rudochy a rudochy light považuji za největší hrozbu tomuto národu .....
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.