Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JH

Ahoj Honzo,

včera nám přišla MF a v hradecké příloze ejhle článek o městu NEW HRADEC, bez toho abych se díval kdo to psal mi to bylo hned jasné. O tom výletu jsme spolu mluvili u piva na Brendách.  Četli jsme to s pobavením všichni, včetně našeho syna, který není bůhvíjaký čtenář. Přečetl to do konce, což samo o sobě svědčí o nesporné literární kvalitě tvého díla. Poté jsme se dívali na tvůj blog, o kterém jsme samozřejmě nevěděli, nyní se staneme pravidelnými čtenáři.

Pro mne je zajímavé čtení o cestách po USA, neboť to je země cestování zaslíbená. Při své cestě v roce 2009 jsme zažili podobné pocity jako ty v Severní Dakotě. Při průjezdech po nekonečných pláních člověk pocítí opravdu svobodu, k dokreslení atmosféry jsem si u pumpy mezi americkými trucky a jejich řidiči koupil asi za dva dolary CD s americkou country. Dokonalá zvuková kulisa k filmu za oknem doplněná o zvuk výfuku V8 v našem "vénu". Jak říkal náš průvodce a kamarád Radek Novotný, již 29 let Kaliforňan z Andělského města.

Takže tě z Janských Lázních zdravíme, přejeme Ti vše nejlepší v Novém roce, zdraví štěstí, a čekáme na další články nejen o tvých cestách. Co takhle Aljaška ?

Tvůj bratranec Jarda s rodinou.

0 0
možnosti
Foto

No, Aljaška taky jednou bude. Zdravím a přeju krásný nový rok.

0 0
možnosti
  • Počet článků 404
  • Celková karma 16,22
  • Průměrná čtenost 923x
Devátý nejhorší kuchař na světě, odpůrce politické překorektnělosti, začínající marťan, neúnavný konzument točeného kyslíku a jazykový dobrodruh ab incunabulis. Člen Analytického piva a Gustavu pro jazyk český. Správce Vojensko-českého slovníku.