Propaganda začíná mířit i na děti
Štěstím zatím je, že imigranti u nás zůstávat nechtějí. Zdůrazňuji zatím. Ale ta mediální masáž, která se na nás valí už měsíce ze všech stran, je neskutečná. Překrucování pravdy, lži o inteligenci a vzdělání přicházejících lidí, lži o důvodech, kvůli kterým migrují do Evropy. Hrůza. Ke všemu ještě dávání příkladů, jak ostatní země, zejména Němci, jsou na rozdíl od nás vstřícní a mírumilovní. Zatímco my jsme prý jen ubozí rasisté a nic jiného.
No párkrát se mi z těch sluníčkářských řečí udělalo pořádně nevolno. Jasně, pro různé neziskovky je podobná situace ráj, ze které se dá vyždímat velký kapitál. Ale co pro ostatní? Význam pro ostatní ukázala silvestrovská noc v několika německých městech. Ač se média snažila sebevíc události zatajit a ututlat, naštěstí se jim to nepodařilo. A nastal problém. Co kdyby se najednou lidé zamysleli a došlo jim, že imigranti asi nebudou především doktoři a inženýři, kteří budou mít pro společnost velký význam. Dokonce by se lid mohl domyslet, že by mohla být ohrožena jeho bezpečnost.
Bylo potřeba masáž přitvrdit a ještě víc eskalovat. Někdo se zřejmě pořádně zamyslel a napadlo ho, že zamíří na děti. Na tvory, kteří věří každé pohádce a jsou daleko důvěřivější, než dospělý lid. Proto byl vymyšlen a vypuštěn do světa propagandistický komiks. Kreslený příběh, jak jsou všichni, co k nám přicházejí báječní a jak je potřeba jim především pomáhat. Velebnosti, ale tohle je už vážně hnus. Zajímalo by mě, kam až jsou sluníčkářské osoby schopny zajít, aby alespoň částečně prosadily svou?
Dodatečně jsem si přitom vzpomněl na učitelku, která aby přiblížila dětem islám při vyučování, vyučovala jednu hodinu v jejich ženském oděvu. Už tehdy mě napadla celkem zábavná myšlenka, jestli pak paní učitelka stejně přistupuje k výuce i při jiných příležitostech a učí vždy v dobových kostýmech poplatných probíranému učivu. Pak by totiž mohla při učení o pralesech a jejich obyvatelích vyučovat nahá. Vždyť oni tam přece také tak chodí, proč to tedy dětem nepřiblížit. Samozřejmě, že podobným způsobem k výuce jindy nepřistupuje a šlo jen o další nevhodný pokus jedné učitelky blbnout dětem hlavu.
Že ostrá propaganda ze všech médií míří na naše dospělé hlavy, jsem si za poslední měsíce už docela zvykl. Ovšem, že zamíří sluníčkáři na daleko citlivější místo v podobě dětí, překvapilo i mě. Je vidět, že tito lidé se neštítí vůbec ničeho a že se zřejmě máme ještě na co těšit.
Jakub Zeman
Jak je možné, že Záruba neskončil?
Arogance. Sebestřednost. Nulová sebereflexe. Namyšlenost. To vše je hokejový komentátor České televize Robert Záruba v posledních letech. V pátek dopoledne ale překročil všechny hranice.
Jakub Zeman
Korupce z českého fotbalu nikdy nezmizí
Už je to nějaký čas, co byl zadržen Roman Berbr. Českými médii se okamžitě rozjela kampaň, podle které to byl jediný zlosyn v českém fotbalu a prý teď bude vše jen růžové. Nebylo před Berbrem, nebude ani po něm.
Jakub Zeman
Výmluvy. To je český fotbal.
Poslední dobou se ve fotbale probírají dvě kauzy. Obvinění Berbra a zastavení ligy. Obě dvě „kauzy“ spojuje to samé. Jen samé výmluvy.
Jakub Zeman
Proč tolik pláče kvůli správnému rozhodnutí?
Slavia včera nepostoupila do LM. Přišla tím o velké miliony a rozjel se velký slavistický a mediální lynč hlavního rozhodčího. Slovinec a celý jeho národ, to dokonce schytal i z evropského parlamentu.
Jakub Zeman
Šlesingr a Hrušínský se projevili jako naprostí....
Koronavirus, který před pár dny ještě zesměšňoval každý, kdo uměl otevřít hubu, momentálně ochromuje celý svět. Za Čechy se jako naprostí jájínkové projevili především dva. Pan Šlesingr a pan Hrušínský.
| Další články autora |
Jak dobrý máte přehled o hudbě 80. let?
Máte rádi osmdesátky? Byly načančané, trochu kýčovité, ale vlastně krásně pohodové. Otestujte si,...
Prahu čekají o víkendu výluky. Nepojede metro ani tramvaje pod Vyšehradem
Otevření zmodernizované stanice metra Českomoravská se blíží. Aby dopravní podnik stihl slibovaný...
Pozor, bude to zase klouzat! Ledovka a mlhy potrápí Česko také o víkendu
Zimní počasí bude v Česku pokračovat i během nadcházejícího víkendu. Po středě, kdy ranní teploty...
Česká klasika se vrací do hry. U Rozvařilů znovu otevřeli v Bílé labuti
Cinkající příbory dávají znát, že je čas oběda. Jsme v 5. patře obchodního domu Bílá labuť. Jídelna...
Zůstaly uvězněné pod vodou, přesto dál vozí cestující. Víte, jak poznat utopené soupravy metra?
Při srpnových povodních roku 2002 vtrhla velká voda i do metra a na dlouhé měsíce jej vyřadila z...
Řítila se obcí rychlostí 105 km/h a přišla o řidičák. Zkoušela jsem brzdy, bránila se
V Lípě na Zlínsku zaznamenali policisté ve středu neobvyklé překročení povolené rychlosti. U...
Centrum pro závislé ve Staré ulici ústecký úřad nepovolil kvůli územnímu plánu
Změnu užívání vily ve Staré ulici v Ústí nad Labem pro potřeby centra pro závislé stavební úřad...
Pelhřimov zrušil únorové referendum o větrných elektrárnách
Zastupitelé Pelhřimova dnes zrušili místní referendum o stavbě větrných elektráren vyhlášené na 27....
Barcelona hraje v Edenu. Kde živě sledovat vyprodaný zápas Slavie v Lize mistrů
Do pražských Vršovic dorazil jeden z nejslavnějších klubů fotbalové historie. Slavia Praha hostí v...

Pronájem kanceláře 58 m2 přízemí, vlastní kuchyňka, parkování
třída 3. května, Zlín - Malenovice
12 000 Kč/měsíc



















