Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Jak je možné, že Záruba neskončil?

Arogance. Sebestřednost. Nulová sebereflexe. Namyšlenost. To vše je hokejový komentátor České televize Robert Záruba v posledních letech. V pátek dopoledne ale překročil všechny hranice.

Páteční hokej jsem živě neviděl. Vzhledem k pracovnímu vytížení jsem si ho pouštěl až ze záznamu ve večerních hodinách. Bohužel čas Nagana, kdy se v průběhu zápasů nechodilo do práce a chodilo se třeba až na jedenáctou, je dávno pryč. Čas, kdy to nikomu z nadřízených nevadilo, protože ani oni nechodili, opravdu už odplul. S ním ale odplula i gloriola tehdy skvělého Roberta Záruby. 

Chlap, který dokázal k televiznímu hokeji přitáhnout statisíce lidí, ztratil veškerou soudnost. Se stejnou samozřejmostí, se kterou ty lidi tenkrát k televizím přitáhl, tak ty samé teď neskutečně otravuje a od televize odhání. Co za tím stojí? Záruba si prostě myslí, že tu olympiádu a šampionáty tenkrát vyhrál on a podle toho se chová. Neskutečně namyšleně, arogantně a bez jakékoliv sebereflexe. 

Navíc je v ČT neomezeným šéfem, kterému si nedovolí nikdo oponovat. Sám si do týmu natahal, lidi, jako je například Vymětalíková a ty moc dobře ví, že nebýt Záruby, akorát by někde vařily kafe. A proto mu samozřejmě neodporují. Zárubovo chování na sociálních sítích už je pověstné. Co ale předvedl v pátek, to už překročilo všechny hranice slušnosti. 

Že televize po polovině první třetiny přepnula hokejový přenos na nějaký biatlon, na to jsme si u nich už tak nějak zvykli. Přeci jen ta frustrace, že už jim zůstaly jen okrajové sporty, je tak velká, že jim prostě dávají přednost. Příště to bude zase parkur, curling, vodní pólo a nebo něco podobného. To už ani žádného diváka nemůže překvapit.

Co ale překvapí i otrlého platiče koncesionářských poplatků, je Záruba. Zřejmě ve své neomylnosti a snaze být za každou cenu originální a vtipný, nazval českou obrannou dvojici Ku Klux Klanem. Fakt jsem překvapený, že po tomhle jeho rádoby vtipu, vedení ČT nereagovalo a tohoto arogantního frajera s okamžitou platností neposlalo z Číny domů. To je jim fakt jedno, co za inteligenty zaměstnávají a že jsou všem jen pro smích?

Opravdu je k naštvání, že někoho, jako je Záruba, si musíme povinně platit. A to hned dvakrát. Prostřednictvím koncesionářských poplatků a také z daní. Fakt nechci, aby mé peníze šly do velkých platů lidí, jako je Záruba a spol. A to ještě Fialova vláda přišla s tím, že se poplatky zvýší. Nedivím se, je potřeba se odvděčit televizi, která jejich slátanci dělala tolik let reklamu a v podstatě je postrčila ke korýtkům.

Ale proč to u ČT není jako u ostatních televizí? Chcete je, tak si za ně zaplaťte. Nechcete je, tak je prostě platit nemusíte. Viděli byste, jak rychle by se ten zatuchlý komunistický moloch, bez jakékoliv sebereflexe a snahy o zlepšení, rychle vyčistil. Takhle mají své jisté a mohou si v klidu dál předvádět trapasy, jako pan Záruba. 

Autor: Jakub Zeman | sobota 12.2.2022 17:28 | karma článku: 36,01 | přečteno: 1741x

Další články autora

Jakub Zeman

Korupce z českého fotbalu nikdy nezmizí

Už je to nějaký čas, co byl zadržen Roman Berbr. Českými médii se okamžitě rozjela kampaň, podle které to byl jediný zlosyn v českém fotbalu a prý teď bude vše jen růžové. Nebylo před Berbrem, nebude ani po něm.

2.1.2021 v 16:11 | Karma: 30,59 | Přečteno: 791x | Diskuse | Společnost

Jakub Zeman

Výmluvy. To je český fotbal.

Poslední dobou se ve fotbale probírají dvě kauzy. Obvinění Berbra a zastavení ligy. Obě dvě „kauzy“ spojuje to samé. Jen samé výmluvy.

1.11.2020 v 12:58 | Karma: 21,95 | Přečteno: 434x | Diskuse | Společnost

Jakub Zeman

Proč tolik pláče kvůli správnému rozhodnutí?

Slavia včera nepostoupila do LM. Přišla tím o velké miliony a rozjel se velký slavistický a mediální lynč hlavního rozhodčího. Slovinec a celý jeho národ, to dokonce schytal i z evropského parlamentu.

1.10.2020 v 13:10 | Karma: 21,25 | Přečteno: 551x | Diskuse | Společnost

Jakub Zeman

Šlesingr a Hrušínský se projevili jako naprostí....

Koronavirus, který před pár dny ještě zesměšňoval každý, kdo uměl otevřít hubu, momentálně ochromuje celý svět. Za Čechy se jako naprostí jájínkové projevili především dva. Pan Šlesingr a pan Hrušínský.

12.3.2020 v 18:12 | Karma: 43,73 | Přečteno: 3398x | Diskuse | Ostatní

Jakub Zeman

Skvělí fanoušci, strašní trenéři a ČT.

Mistrovství světa juniorů v hokeji, pořádané Českou republikou, zanechalo několik dojmů. Některé významně vynikly. Fantastičtí fanoušci, slabé výkony hráčů, velice slabí trenéři a katastrofální přístup České televize.

4.1.2020 v 13:29 | Karma: 34,18 | Přečteno: 1285x | Diskuse | Společnost

Nejčtenější

Myslíte, že znáte Česko? Tento letní test vás možná překvapí

Hrad Křivoklát, místo kde se natáčí oblíbená reality show Zrádci.
vydáno 10. července 2026

Léto je ideální čas objevovat krásy Česka. Nabízí se hned několik míst, které rozhodně stojí za...

Špičatý výdech z metra na náměstí Jiřího z Poděbrad budí rozpaky. Ptákům ale neublíží

Nová podoba náměstí Jiřího z Poděbrad
14. července 2026  15:25

Po více než dvouleté rekonstrukci se veřejnosti znovu otevřelo náměstí Jiřího z Poděbrad. Jeho...

Třesně vs. mléko. Znáte mýty o jídle?

Ve Vizovicích mají nejmladšího zmrzlináře v Česku, šestnáctiletý Jindřich...
vydáno 15. července 2026

Strašily vás babičky bolavým břichem po zapití třešní nebo angínou z bleskově snědené zmrzliny v...

Místo, kde pomáhá „prehistorické moře“. Smrdáky lákají na unikátní léčbu

Lázně Smrdáky patří mezi nejznámější slovenské lázně specializované na léčbu...
10. července 2026  10:01

Na Záhorí existuje místo, kde se léčba neopírá o sliby, ale o přírodní zdroj s výjimečně vysokým...

Nejroztomilejší fotogalerie prázdnin je tu. Zoo se chlubí novými mláďaty

Dvě květnová koťata karakalů v Zoo Praha přišla na svět pod širým nebem, a...
15. července 2026

Zvířecí školky se během léta pořádně rozrostly. Návštěvníci mohou v Brně pozorovat šest malých...

Centrální park Praha 13

Centrální park Praha 13
vydáno 17. července 2026

Ještě cca měsíc a zase si na nějakou dobu oddechneme od hluku přístávajících nebo startujících...

Plná Jízdárna ve Znojmě zhlédla představení spojující barokní operu a balet

ilustrační snímek
16. července 2026  21:16,  aktualizováno  21:16

Výpravné představení, ve kterém se spojuje barokní opera a balet, dnes publiku nabídl Hudební...

Muž na pražské ubytovně zavraždil člověka sekerou. Policisté útočníka zastřelili

Policie a záchranná služba zasahují v Kunraticích na okraji Prahy. (16....
16. července 2026  22:12,  aktualizováno  22:59

Ve večerních hodinách vyjížděli pražští policisté k napadení dvou osob nožem a sekerou na ubytovně...

V Praze na Proseku se převrátil jeřáb. Dopravu zablokoval na osm hodin

Pád jeřábu v Prosecké ulici v Praze 9. (16. července 2026)
16. července 2026  10:02,  aktualizováno  20:54

V Prosecké ulici v Praze 9 se ve čtvrtek dopoledne převrátil autojeřáb a strhl trolejbusové...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

  • Počet článků 201
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1857x
Mladý člověk se svým názorem.

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.