Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

KopniDoKarla.cz

„Drsný útok na zpěvačku fandící prezidentovi!“ Nejprve jsem si myslel, že snad dotyčnou někdo opravdu napadl. Ale po přečtení se ukázalo, že jen dostávala nesouhlasné ohlasy na svůj facebook. Navíc jsem o ní do té doby neslyšel...

Klaus byl hysterický už před volbami. Pak se ukázalo, že zvítězila pravda a láska...

Proč se bulvár zaměřil zrovna na tento případ? Vidím v tom další projev povolební „tlusté čáry“ za tzv. volební hysterií, kterou teď musíme udělat, aby se sjednotil národ. Jenže tlustá čára národ nesjednocuje, jen ho rozděluje tlustou čarou. V rámci "sjednocování národa" se totiž kydá špína na toho, kdo národ rozdělil, což jsou dle nového konsensu Schwarzenbergovi voliči. Tak se hned po volbách stala hlavní kauzou rudá hvězda namalovaná na stěně u Zemanova domu, zatímco četným útokům Zemanáckovců se pozornost nevěnuje. To, že diskuzní fóra na internetu, facebookové stránky, blogy a internetové noviny se plnily vulgárními urážkami Schwarzenberga coby pomahače válečných zločinců, kolaboranta, cizince a člena nacistické rodiny už ČT ani bulvár nezajímalo. Řekl jsem si, že tu pro paměť potomstva shrnu prá příkladů "drsných útoků", které Zemanáckovi pomohly rozdělit společnost a vyhrát volby.

Drsné útoky na Karla...

Připouštím, že noviny psaly o těch nejkřiklavějších případech. Psalo se o tom, co řekl Zeman v duelech, co napsal místopředseda SPO Zdeněk Štengl na facebook a o inzerátu v Blesku. Četli jste to, co napsal Štengl? "Schwarzenberg (..) kandiduje na Hrad jen, aby zrušil Benešovy dekrety a otevřel cestu Sudeťákům k majetku, který jim byl naprosto legálně zbaven. On chce, abychom opět byli protektorátem Německa. atd." Není tohle drsný útok?

...na ulicích

Nepsalo se o tom, jaké "drsné útoky" na knížete i lidskou inteligenci konali Zemanovi naháněči při pouliční "kontaktní kampani". "Vemte si to, nebo nás Schwarzenberg prodá do Rakouska!" volal Zemanáckovec, který v Jičíně vnucoval lidem Zemanovy propagační letáky. Spousta lidí si je brala s pocitem, že dělají vlastenecký čin. 

...v blozích 

"Drsné útoky" proti Schwarzenbergovi se objevovaly v blozích iDNES.cz a měly ohromný úspěch u čtenářů... Tady mě jako nejzářnější případ napadá čtenářsky velmi úspěšný grafoman Dušan Streit. Prý mu nestačí, aby za něj nějaká celebrita udělal názor. Je natolik samostatný, že během voleb papouškoval to, co psali Štengl, Zeman a další mágové Zemanácek-týmu. Vtělil se do duše českého vlastence, který nám opožděně vyhraje válku... Nemilosrdně odhaloval mrzké majetkové pohnutky pana knížete a telepaticky odhaloval jeho "skutečné" úmysly"... Po volbách přišel se skandálním odhalením: "Mnoho Schwarzenbergových příznivců by tančilo na hrobě ČR!" A titulek neklame, je to spousta vskutku inteligentních postřehů o vlastizrádných úmyslech Karlových voličů... Arcičech s německým jménem sděluje, že Karlovi voliči - tedy i já - by měli dostat "leda tak led jako dárci orgánů". My, kteří kritizujeme Zemanovo náckovství, bychom prý chtěli, aby "Češi podlehli v zápase s Německem". Jsme prý výplodem "kosmopolitní Havlovy doktríny" a "německého dějepisu", který se zavedl do škol... Všechna integrace je prý zlo, "řešením" nám má být izolace na "malém dvorečku". Jo, na dvorečku, kde historiky, právníky a filozofy nahradí pomatenci typu pana Streita.  Karel by byl "trojským koněm cizích zájmů". My, Zemanovi kritici, máme dle Streita málo rozumu, ale tím více agresivity. Ale citlivý pravdoláskař Streit už se prý nebude zabývat "diagnózou podobných individuí", hodlá jen hájit národní zájmy... Myslím, že Streitovy bláboly nemají větší hodnotu než esoterické výmysly různých samozvaných proroků, kteří prostému lidu popisovali chování andělů, rozhovory s duchy zesnulých a život v nebíčku. Je to totiž jen výplod chorého mozku, které pan Streit plive na veřejnost aniž by se snažil zamyslet nad jejich reálností nebo nad důsledky svých náckovských principů. Myslíte, že se mu lidé vysmějí? Nebo že nad tím nevěřícně mávnou rukou? Omyl, má to 24 643 čtenářů a karmu 48.

...v diskuzích

K "drsným útokům" patří i vzkazy a ohlasy, které psali a píší Zemanáckovi stoupenci do diskuzí pod články, ale i pod zprávy o Schwarzenbergovi, o volbách atd. (Namátkou jsem stáhnul následující autentické ohlasy:  „..Je to prostě degenerovanej dement.“ „Je to Kalouskova loutka, jako před tím to byla Bursíkova loutka, před tím byl loutka v US-DEU, ODA, OF. Takový univerzální politik.“ „Degenerát a zloděj Škvároberg je jen tupá slintající loutka a kašpar v rukou jiných zlodějů, kteří si s tím senilním dědkem dělají co se jim zlíbí.“ „SCHWANZENBERK::Uteče pár let, lidi tady budou mít problém se nažrat, a pak jim bude jedno, co se komu vrátí:.církevní rozkrádačka,sudety.“ „Hřebejk a ostatní už se chystali heilovat v Lucerně prosudet Německému náckovi prohráli a místo toho sepsali ANTICHARTU proti Zemanovi.“ „Vážení knížecí poskoci,lokajové.SSTrautenberka .... Henlein a Hitler by Vám možná tleskali, ale praotec Čech by se z Vás poblil.“) Nutno je vědět, budoucí potomci, že tyto výkřiky nebyly během první přímé prezidentské volby v ČR nijak výjimečné. Naopak, představovaly běžný způsob vyjadřování antischwarzenbergovské fronty.

...na webu VolimKarla

"Drsný útok" na zpěvačku, hmm... Média nezajímalo, že ve dny voleb se na webu VolimKarla.cz začali objevovat lidé se jmény jako "degener nácek", "Kokot", „zdegenerovaný dement“, „dement mumla“ nebo „Bernd Posselt, restituent“. Jména fiktivních stoupenců doprovázely charakteristiky jako „chce vrátit majetek vlastizrádcům“. To je taky dosti "drsný útok", řekl bych...

O tom všem se nepíše. Místo toho se zrodil mýtus, že média byla na straně Schwarzenberga a obětí byl Zeman. Napadají mě spíše média, která se připojovala k "drsným útokům" na kandidáta ne-Zemana: Haló noviny, Reflex, Blesk, První zprávy a další.

...v budoucnosti

Chce-li jít Zeman dále touto cestou, doporučuju pustit do světa další zprávy o výhružkách Zemanovým příznivcům, nejlépe ženám, to zabere. Dotyčná ohrožená žena může pak bulvárním médiím a ČT sdělovat, jak se bála, když ji v temné garáži ohrožoval neznámý zvuk, nebo když na stěně spatřila posměšný nápis. Snad by mohl Filip Renč zrežírovat přepadení neznámým maskovaným mužem (nejlépe Dejdarem). A vůbec bych se nedivil, kdyby se v hlavní roli oběti objevila Zemanova úchvatná dceruška. A pro očernění Zemanových kritiků ani není nutné říkat konkrétní obvinění, nebo riskantně falšovat důkazy, stačí jen naznačovat... jako se to dělalo během kampaně... Nenávist nelze nařídit, ale lze ji vyvolat hrubými obviněními z těch nejodpornějších zločinů. Ale to už Zemanáckův tým dobře ví.

A vida! Dřív než jsem stihl dopsat tyto řádky, přinesla média zprávu, že Zeman žádá ochranku pro svou dcerku Kateřinu. Znáte ty Schwarzenbergovy voliče... Ty mediální štváče, co Zemana nenechají lhát... Během volební kampaně byla prý hodně exponovaná a je v ohrožení... Ouha! Teď už jen najít režiséra a herce. Filipe, Martine, Jiřinko – na scénu!

Autor: Ivo Cerman | pondělí 4.2.2013 10:00 | karma článku: 43,80 | přečteno: 9304x
  • Další články autora

Ivo Cerman

Pozitiva islamizace, aneb perličky z revize RVP dějepisu

Nemá-li krajní levice dost stoupenců na to, aby vyhrávala volby, musí jim je státní školství vychovat.

17.6.2024 v 9:00 | Karma: 26,77 | Přečteno: 718x | Diskuse | Společnost

Ivo Cerman

V čem se antiizraelská petice z 6. 2. mýlí

Podívejme se, jak se to má s mezinárodním právem, a posuďme, zda se Izrael ve válce dopouští genocidy.

15.3.2024 v 11:59 | Karma: 28,05 | Přečteno: 859x | Diskuse | Politika

Ivo Cerman

Rozbor signatářů antiizraelské výzvy z 6. února (doplněno o reakci)

Zkusme si za jména doplnit instituce, kde signatáři působí. Zjistíme organizační zázemí levicového "antiizraelského hnutí".

5.3.2024 v 10:10 | Karma: 36,02 | Přečteno: 1852x | Diskuse | Politika

Ivo Cerman

Když Erasmus Rotterdamský bránil svobodu proti luteránům

Podle školního dějepisu byla reformace krokem k moderně, ve skutečnosti bránil lidskou svobodu spíš katolický kněz Erasmus Rotterdamský.

27.1.2024 v 14:10 | Karma: 17,68 | Přečteno: 375x | Diskuse | Společnost

Ivo Cerman

Překvapivá obvinění Izraele v pořadu Máte slovo!

Výsledkem pořadu Máte slovo bylo další obvinění Izraele z vraždění dětí a pohádka o dobrotivé vládě Hamásu v pásmu Gazy.

23.10.2023 v 7:04 | Karma: 45,95 | Přečteno: 9349x | Diskuse | Média
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Kompletní OH 2024 v Paříži díky televizi Telly

15. července 2024,  aktualizováno  22.7 8:34

Získejte 100 televizních kanálů na 30 dní zcela zdarma díky internetové televizi Telly. Součástí...

„Nakonec na mě plivnul.“ Nizozemec loví Češky a prodává je na gangbang

18. července 2024

Premium Stovky českých žen k natáčení tvrdého porna v Nizozemsku naverboval v uplynulých letech Daniël van...

IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

19. července 2024  9:25,  aktualizováno  22:33

Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelila potížím s...

„Katastrofa pro Ukrajinu.“ Trumpův výběr viceprezidenta rozklepal Evropu

16. července 2024  10:28,  aktualizováno  12:04

Jméno J.D. Vance naznačuje, kam by se mohla ubírat zahraniční politika Spojených států v případě...

Rozvádím se, oznámila dubajská princezna na Instagramu manželovi a jeho milenkám

22. července 2024  9:36

Dubajská princezna Mahra (30) a její manžel šejk Mana Bin Mohammed Al Maktúm (25) se po loňské...

Kvůli tlaku už žáci odcházet nebudou, říká dočasný ředitel lipenské průmyslovky

24. července 2024  4:53

Vyšetřování České školní inspekce problémů na Střední průmyslové škole stavební v Lipníku nad...

Nahotu v seriálu beru jako poctu, reaguje Žilková na rozhořčení herečky Mórové

24. července 2024

Veroniku Žilkovou (62) překvapilo vyjádření slovenské herečky Diany Mórové (54). Ta si postěžovala...

Auto z bazaru přestalo jezdit, reklamace zamítnuta. Co s tím, radí advokát

24. července 2024

Premium Ačkoli řada autobazarů garantuje jak kontrolu technického stavu vozidla, tak záruku při potížích,...

Počet státních zaměstnanců neklesá a výdaje na ně rostou. Odnášejí to firmy

24. července 2024

Český stát momentálně platí 484 tisíc lidí. Státní zaměstnanci v roce 2023 tvořili 10 procent...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  • Počet článků 274
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2411x
Jsem historik a dělám šlechtu a osvícenství. Nejnověji jsem napsal knihu 1.11.1781. Zrušení nevolnictví (2022). Moje pojetí dějin je vyjádřeno v knize "Habsburkové 1740-1918. Vznikání občanské společnosti." (2016), která ukazuje, že historie našich občanských svobod začíná dlouho před rokem 1918. Od osvícenské, ani liberální Evropy jsme nebyli izolováni.