Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Popsaná taktika Fibonacciho hry je pěkná, ale stále je tam nenulová pravděpodobnost, že prohraje všechny peníze, které má. Nekonečně mnoho mincí mít prostě nebude. Dlouhodobě by tedy byl (při zcela náhodné a poctivé hře s rovnými šancemi) blízko nuly - se stálými malými výhrami a občasným velkým krachem.

0 0
možnosti
Foto

Ano, máte přeci pravdu. Nicméně s rozumným použitím se dá taková strategie považovat za "úspornou". Jistěže se může stát, že bude padat špatná, dokud nevynulujete vklad, ale pořád přece sází rozumný člověk, ne? Já nikde neříkám, že je tot tutovka, naopak říkám, že žádná tutovka není a být nemůže.

0 0
možnosti
  • Počet článků 219
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1414x
Kdysi mě dost zajímala politika, ale teď už to je pro mě okrajové téma. Zůstal mi zájem o techniku, mechaniku a historii. Mám rád přírodní vědy, ale i přírodu samu v její nejčistší podobě. O sportu si myslím, že je to ta aktivita, která člověka udržuje v pohybu a hezké formě, nikoli na židli. Znovu pro sebe objevuji hudbu, kterou jsem rád poslouchal před lety, a ve které slyším srdce. Mám rád barvy a různost.