Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Feministky popírají ženství!

Je to vlastně paradox, ale jsem naprosto přesvědčen, že fundamentalistické feministky svými fanatickými excesy naprosto úmyslně ničí představu ženské něhy, křehkosti, lásky a krásy. Představu ženy jako matky, ženy jako dcery Matky Země a zcela přirozeně ženy jako partnerky muže, nebo chcete-li, jako samičky samce jednoho z živočišných druhů, protože nic víc zde nejsme. A tím se dopouštějí velezrady na ženě!

wordpress.com

Když jsem navštívil několik internetových stránek těchto fundamentalisticky zaměřených feministek, které samozvaně bojují za „práva“ žen, zažil jsem nepěkné procitnutí. Dát těmto fanatičkám, jako kterémukoliv jinému fanatismu, do rukou moc, tak věřte, že inkviziční řádění katolíků nebo holocaust severoamerických indiánů by se staly procházkou růžovým sadem.

Jen namátkou některé z předkládaných pomateností:
České fundamentalistické feministky budou požadovat, aby lvu v českém znaku byl odstraněn samčí pyj popřípadě byl změněn na lvici! Na rozumy byly ve švédské armádě, kde již „kastraci“ heraldického lva provedli.

Španělská „umělkyně“ Itziar Okariz (42), žijící v New Yorku, podporuje feministickou ideologii tím, že močí na veřejných prostranstvích. Močí vestoje! Je opravdu potěšitelné, že „umelkyně“ takto močí už od roku 2001. A opět Švédi za její močení na jevišti zaplatili na vstupném 10.000 švédských korun a výdaje na cestu z New Yorku. Dokonce i některé osobnosti politického života z toho byly naprosto nadšené. Já si dodnes myslel, že pitomci žijí jen ve Spojených státech.

Podle českých feministických fanatiček jsou v zájmu diskriminace žen uzpůsobeny dokonce i pravidla českého pravopisu, kdy má mužský rod přednost před ženským. O tvorbě příjmení žen už ani nemluvím. Tím, že se žena jmenuje Rumcajzová jde o dokonalý důkaz pošlapávání ženských práv a vyjádření podřízenosti mužům. Jak velmi zde „sedí“ titulek mého předešlého článku Proč se vám říká slepice?!

Fundamentalistky požadují, aby si děti v mateřských školách hrály s bezpohlavními hračkami. V době, kdy běží diskuze, jestli v homosexuálních párech nebude chybět dítěti při výchově druhé pohlaví, paradoxně přesně o tohle se fanatické feministky snaží.

Kdo však zachrání svět před tímto blouzněním? Muži to určitě být nemůžou, protože by byli okamžitě prohlášeni za podjaté. Jediný, kdo nás asi může před záplavou fundamentalistické feministické mašinérie ochránit jsou - feministky!!! Ano, čtete správně. Je to opět chyba nás mužů, avšak v mnoha případech také neinformovaných žen, že všechno, co zavání feminismem, házíme do jednoho pytle. Přitom ty myslící a nevzdávající se ženy dnešní společnost potřebuje jako sůl. A že toho mají v naší Banánové republice Česko co napravovat! Jak ale rozlišit fanatismus od rozumu?

Potřebujeme ve vládě a v parlamentu ženy, které, byť samostatně, myslí pro celek a nejsou jen loutky dosazené muži, jenž plodí nesmysly typu „děti budou udávat rodiče za pohlavky“. Už vůbec to nesmí být loutky dosazené jakýmkoliv zákonem o procentním zastoupení žen v politických a jakýchkoliv funkcích na všech úrovních. Copak si nikdo neuvědomuje, že v takovém případě zde muži opět dosadí své slepičky, které budou vděčně kvokat za darovanou trafiku? Že se na odpovědné posty pak můžou dostat i ony výše zmíněné fundamentalistky, jež zapříčiní více zla než politika bez žen? Musí to být ženy, které se do těchto funkcí  probojují vlastními silami přes zaostalé názory obou pohlaví.

Ano, nebude to zítra a nebude to lehké. Ale příjemným překvapením je například zvyšování vzdělanosti žen. Z vysokoškoláků, kteří v současnosti získali diplom, je 57% žen. Pro porovnání - v roce 1991 to bylo 44%. Samozřejmě tupost, která je u moci, vzděláním neporazíme. Ale je to krok správným směrem.

Myslící feministky by měly dokázat vybojovat rovnost odměňování, o které se léta jen planě hovoří. Měly by prosazovat s mnohem větší vehemencí zákony na ochranu týraných žen a mužů (ano, i ti existují) a dětí, opuštěných dětí, adopcí, mnohdy přímo trestuhodných rozsudků o osudech dětí a rodičů z rozvedených manželství… A co především – opravdu důsledné používání těchto zákonů.

Velmi důležitou kapitolou našich životů měl být už dávno gender, především řešení nesprávných vzorů genderové socializace, stereotypů a rolí již v útlém dětství. Bohužel, v Banánové republice Česko jsme i jako dospělí genderově na úrovni doby kamenné. Ženy by společně s muži (nikoliv každý za sebe!!!) měly konečně vytáhnout tuhle republiku z hnoje zase na výsluní.

Feministky před sebou mají však ten nejtěžší boj – přesvědčit obě pohlaví, že jinak než společnou snahou, to nepůjde. Další – snažit se vysvětlit lidem, že není feministka jako feministka. A ještě jeden velmi těžký úkol je čeká. Až se dostanou k moci, neudělat stejnou chybu jako muži, a být maximálně rovnoprávné. Jinak bude veškeré jejich snažení k ničemu. Zářný příklad takového osudu si můžou vzít s politicky vynuceného protěžování romské komunity a postoj společnosti vůči tomuto bezpráví.

Uvedu zde dva názory žen jež jsou feministky a přesto mi z nich nenaskakuje husí kůže a nevynořují se představy vousatých škaredých monstrech s chlupatou hrudí a nohama, které hlásají příšernosti podobné těm uvedeným výše.

Mám kamarádku, která je určitě feministka jako když bičem práská. Jednou mi prozradila, že měla dlouhá léta velké výhrady vůči mužům. Což by především u feministky nemělo být nic zvláštního, není-liž pravda? Pak ale narazila na knihu Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše a od té doby vnímá rozdíly mezi mužem a ženou mnohem citlivěji jako rozmanitosti života, které k nám prostě patří. Někdy víc, někdy méně.

V jedné písemné diskuzi jsem zapředl rozhovor s naprosto cizí ženou - feministkou. Dostali jsme se až k postavení ženy a vyjádření ženskosti a já myslím, že bych její podstatu nemohl popsat lépe než žena, která píše o velmi blízké osobě. Cituji: „Ona je o spoustu let mladší, ještě toho mnoho nezažila...., Ještě nepřišla na to, že být ženská je obrovská deviza. Ona je ještě přesvědčená, že když si koupí nylonový dres na kolo a ujede stejný počet kilometrů jako její vymakaný manžel - že on ji bude za to obdivovat. Já si to nemyslím. Já mám vyzkoušeno, že normální ženská prostě nemůže ujet na kole 130 km za jeden den a nemít zmasakrované přirození - i když ho oblékla do vycpaných protiotlakových cyklokalhot (které mimochodem vypadají odporně). Já jezdím na kole v sukýnce a odpočívám u každé hospody a u každého třetího smrku, pokud jedu lesem.“ Konec citace.

Pokud jste vy, fundamentalistické feministky, pořád ještě nepochopily v čem je nejsilnější zbraň a zároveň krása ženy, můžete si dokazovat svoji potřebu rovnosti třeba s kladivem v čelbě jako guviřky a ti „rovní“ se na vás budou chodit dívat pro pobavení se svými křehkými, něžnými a citlivými ženami, které drží tento svět při životě.

Články s nejvyšší karmou:

Beznadějně zamilován

Jiří Čunek versus česká národní blbost

Jak se "léčí" alkoholici na Moravě

Autor: Radomír Dolanský | pondělí 22.2.2010 9:59 | karma článku: 24,66 | přečteno: 2341x

Nominujte autora do ankety Bloger roku

Další články autora

Radomír Dolanský

Dost bylo vlády všelijakých odborníků

Vyjma politiků a jejich stále se měnících našeptávačů imunologů, mikrobiologů a kdovíjakých logů leze nekonečné omezování svobod a porušování zákonů samotnými politiky lidem už krkem, včetně některých nařízení jako z blázince.

25.4.2021 v 12:05 | Karma: 28,62 | Přečteno: 845x | Diskuse | Společnost

Radomír Dolanský

Vrbětice přijdou právě vhod

Neuvěřitelný úspěch české BIS! Po akčních šesti a půl letech předložila veřejnosti údajná důvodná podezření, nikoliv fakta a pádné důkazy. Rychlost vyšetřování je zarážející, načasování naopak pochopitelné.

18.4.2021 v 10:17 | Karma: 42,20 | Přečteno: 2232x | Diskuse | Společnost

Radomír Dolanský

Musí občané dodržovat nezákonné opatření?

Řada našich politiků a především mainstreamová média s velkou chutí kritizují jiné státy, kde jsou údajně pošlapávána lidská práva, svoboda pohybu, projevu apod. Budeme k nim taky patřit, když vláda schválí nezákonné nařízení?

11.4.2021 v 17:57 | Karma: 33,19 | Přečteno: 891x | Diskuse | Společnost

Radomír Dolanský

Koronavirus - špinavá politika, kšefty a lži

Ačkoliv se politici snaží, seč můžou, aby to vypadalo, jak moc jim záleží na životech občanů, svými mnohými kroky se sami usvědčují ze lži. Celá šaráda připomíná čím dál více spíše zkoušku na politiku Velkého bratra.

5.4.2021 v 10:43 | Karma: 32,64 | Přečteno: 1215x | Diskuse | Společnost

Radomír Dolanský

Blatný si sám podráží nohy vlastními nařízeními

Ministr zdravotnictví trvá na neměnnosti svých nařízení, přestože jsou v některých bodech nesmyslná až hloupá. Může jít o něco jako puberťáckou zaťatost vůči premiérovi, ale určitě se nejedná o smysluplnou ochranu obyvatelstva.

12.3.2021 v 11:16 | Karma: 36,86 | Přečteno: 1470x | Diskuse | Společnost

Nejčtenější

Pavel se s Babišem neshodl. Prezident trvá na účasti na summitu NATO, hrozí žalobou

Prezident Petr Pavel přijal na Hradě premiéra Andreje Babiše (8. května 2026)
8. května 2026  5:15,  aktualizováno  14:10

Jednání prezidenta Petra Pavla s premiérem a předsedou ANO Andrejem Babišem o zastoupení Česka na...

O kolik lze překročit rychlost za volantem v roce 2026? Tabulka tolerancí a pokut pro řidiče

Upozornění na měření rychlosti v ulici A. Dvořáka nechybí, avšak řidiči...
8. května 2026  17:43

Při rozhodování o postihu za překročení limitu přihlížejí policisté zejména k naměřené rychlosti....

Blíží se další výluka, metro C tři dny nepojede. Jak se dostat z Kobylis na Pankrác?

Stanice metra Budějovická
7. května 2026  6:58

Kdo si na prodloužený květnový víkend naplánoval rychlou cestu přes centrum metrem, bude muset...

Strahovská Devastation Tour. Historie kopce odchází, unikátní vily jdou k zemi, jiné už mají namále

Ulice Tichá. Na jejím konci je malá Devastation tour.
3. května 2026

Při touláním Prahou lze narazit na architektonickou minulost města. Na tu dávnou i relativně...

Skrytý ráj kousek za Prahou. „Tajná“ zahrada přetéká květy a lidé o ní skoro nevědí

Arboretum Všenory je méně známou alternativou k velkým zahradám typu Průhonice....
6. května 2026  7:30

Lepší než Průhonice? Voňavými kvítky čerstvě obdařené lýkovce, koberce plaménků, ale i nespočet...

Nad železniční koridor u Zámrsku vysunuli stavbaři první část provizorního mostu

Rekonstrukce mostu na silnici I/35 u Zámrsku si vyžádala stavbu mostního...
10. května 2026  12:42,  aktualizováno  18:35

Stavbaři v noci na neděli vysunuli většinu z první části provizorního silničního mostu nad...

Na obnovu planetária vybralo liberecké science centrum iQLandia přes půl milionu

ilustrační snímek
10. května 2026  16:52,  aktualizováno  16:52

Na obnovu planetária vybralo liberecké science centrum iQLandia víc než půl milionu korun....

Táta dirigoval a já věřil, že má kouzelnou hůlku, vzpomíná hvězdný houslista André Rieu

Král valčíků André Rieu, houslista, dirigent a skladatel
10. května 2026  18:15

Když se řekne valčík, mnoha lidem se vybaví právě André Rieu, rodák z nizozemského Maastrichtu,...

vydáno 10. května 2026  18:13

Přes dobu internetu a dalších virtuálních sítí, každá pražská část vydává svoje papírové místní...

Vyhrajte balíček pivní kosmetiky pro krásné a silné vlasy
Vyhrajte balíček pivní kosmetiky pro krásné a silné vlasy

Milujete tradiční české ingredience a svěží vůně? Pivní kosmetika je legendou, která pomáhá vlasům k vitalitě a lesku již po generace. Zapojte se...

  • Počet článků 397
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2833x
Rýpavý humorista, pesimistický optimista, autor knih Z valašských putýk a Metúdovy vojenské lapályje - Z valašských putýk 2.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.