Atomizace podle genderu...

Vláda, která parazituje na nešťastné pandemii, zasadila krvavou ránu naší společnosti a rozdělila ji podle věkových skupin, které jsou navzájem na sebe nevraživé. Rozděl a panuj do důsledku. Třídy, totiž generace mezi sebou, 

soutěžte mezi sebou o přízeň soudruhů /m- učitelů/!

Skupiny jsou masírovány proti sobě, hlavním ovládacím nástrojem je strach, vyvolat co možná největší strach. Mezitím co nejrizikovější skupinou byli senioři, o které měli všichni občané obavy, tak nyní se dozvídáme, že nejohroženější před novou mutací jsou pro změnu děti. 

Zatímco důchodci pokyvují hlavou, nad přidaným penízem před Vánoci, nevšimli si, že zde probíhá masívní předvolevbní kampan sekty ANO. Ta spočívá v autoheroizování čelného představitele hnutí, vladaře Agrofertu a premiéra bez důvěry a lustračního osvědčení v jedné osobě. 

Ovzduší přeje udavačům všeho druhu, tedy osobám omezeným a nesnášenlivým. Takováto nešťastná doba má v důsledku vliv na to, že starší osoby či struktury se cítí  být přímo oprávněny řídit a zcela ovládat celý aparát státu i jednotlivé složky společnosti. Ostatní jsou považováni za ovčany či od třiceti níže za děti, jenž mají bez odporu a nevhodných otázek plnit úkoly do nového Psa jako další pětiletku.

Bohužel řídícími jsou namnoze ti stejní, kteří se k moci či úřadu dostali za totality, a to díky svému kvalitnímu kádrovému posudku. Proč že chybí ve školách učitelé? Protože namnoze i tam se nachází bezpočet takovýchto starých namnoze nepedagogických struktur, které jakožto žáby na prameni a kupodivu bez ohledu na svůj rizikový věk vůči kovidu stále úřadují a řídí či učí děti  ve školách napříč republikou.

Děti jsou non stop napojeny na dekodéry a jejich dalším úkolem je mimo jiné odhalovat soukromí střední věkové kategorie. Jsou nepřímo povzbuzovány k udavačství a odhalování nejen majetkových poměrů /kolik máte v domácnosti mobilů, tabletů, počítačů/. Opět. Tato zátěžová situace, navíc má vyvolat či již vyvolává v mladších ročnících pocit viny, že netráví dostatečný objem času s našimi seniory, nestačí na juniory a následkem toho snižovat autoritu u potomků a sebevědomí rodičů, tedy středního a nejproduktivnějšího věku.

Dalším faktorem je masívní znárodňování podniků malých živnostníků, likvidace cechu služeb, které probíhá za závěsem rádoby skandálních  afér a aférek, kdy se papalášstvo potají schází na oslavách, ruských barech anebo posílá své rodiny na dovču do Dubaje.

Žijeme fakticky rok v reálném socialismu, kdy nemáme přístup ke zboží, službám, rekreaci, jsme sledováni, jsme 24 hodin masírováni kovidštinou a také propagandou takzvaných slovanských bratří, domobrana se cvičí po lesích a i v noci po městech, a to díky stannému právu. Naproti domobraně jsou zakázány spolky, které dosud výrazně tmelily společnost.

Máme "umístěnku"- nesmíme opustit okres, kraj, hranici. Nesmíme se setkávat a stali jsme se policejním státem. Čeho si bude všímat plánované sčítání obyvatel, bytů a domů? Bude následovat přerozdělování majetků? Ko ho bude řídit, Anostapo? Peníze díky tomu všemu ztratily již nyní svoji hodnotu a přemýšlíme, do čeho je vložit, neboť veřejnost stále častěji přemýšlí, když ví, jaký je schodek a kdo fakticky řídí finanční resort přetřásá pojem nechvalně proslulý z padesátých let a tím je "majetková reforma. " 

Nenechme se zavleknout do této obludné společenské hry a porušujme pravidla jejich hry. Buďme co nejvíce v kontaktu s přáteli sice virtuálně, čtěme nezávislá média, reagujme na petice- kde například odvolávají některé kulturní  šéfy nepohodlné vládnoucí sektě, včera to byl například umělecký ředitel symfonického orchestru pan Polívka. Jedeme z kopce, ale držme si přesto klobouky a zachovávejme důstojnost, tam kde a komu náleží.  

 

 

Autor: Dita Jarošová | pátek 26.2.2021 17:40 | karma článku: 16,72 | přečteno: 455x
  • Další články autora

Dita Jarošová

Hra o jídlo /povídka/

Máme to. Lepší je šatit nežli živit. Neustálý hlad nutí tyto jedince okupoval lednici, spíž a nákupní tašky, vede rovněž k ojedinělým sprostým výpadům...Pokud jsou bez dozoru, obsah jejich slov se dá označit jako opravdu „dirty.“

16.5.2024 v 14:40 | Karma: 6,57 | Přečteno: 185x | Diskuse| Kultura

Dita Jarošová

Mámagraf /fejeton

Takže jsem překročila určitou věkovou lajnu abych se poprvé vydala na preventivní prohlídku prsou. První potíž byla najít parkovací místo, nakonec jsme zaparkovaly na dvoře střední školy, kde studuje můj syn. Vzala jsem sebou mámu

6.4.2024 v 20:12 | Karma: 11,25 | Přečteno: 449x | Diskuse| Kultura

Dita Jarošová

Uchazečky konkurzu na ředitelku /povídka/

Všechny tři postupně hledaly kongresovou místnost, až skoro bez toho "s", dveře měla čísla, která však v pozvánce nestála. A tak trochu zoufale korzují po chodbách bez informačních cedulí odchytávají všemožné i domnělé úředníky .

28.3.2024 v 9:45 | Karma: 9,71 | Přečteno: 339x | Diskuse| Kultura

Dita Jarošová

Burešův Maelström ?

Všichni máme v paměti telefonní aplikaci Bez Andreje. Funguje dosud? Kupujete anebo využili jste ji někdy v minulosti? Už její pouhý výskyt nám v podstatě oznamuje, že bude přetěžké vyhnout se výrobkům právě z této stáje...

27.3.2024 v 9:50 | Karma: 13,72 | Přečteno: 352x | Diskuse| Kultura

Dita Jarošová

Archa panenek...

Při rutinní selekci odpadků u kontajnerů mne jasksepatří zasáhly drsné záběry: vzhledem k povinnému sledování dětského pořadu Operace Jau mne šokoval pohled na otevřený kufr plný nahých tělíček panenek útlých těl, tak tenkých

2.3.2024 v 13:40 | Karma: 14,12 | Přečteno: 314x | Diskuse| Kultura
  • Nejčtenější

Policie v pohotovosti kvůli hrozbě terorismu. Zadržela podezřelého cizince

8. června 2024  23:01,  aktualizováno  9.6 12:41

Policie dopadla cizince podezřelého ze zvlášť závažného zločinu, po kterém vyhlásila pátrání v...

V Turecku zemřela česká zpěvačka Victoria. Zavraždil ji její vlastní manžel

14. června 2024  8:59,  aktualizováno  11:23

Česká zpěvačka Victoria byla zavražděna v Ankaře. Podle tureckého portálu Hürriyet ji zabil její...

„Ukrajinská sebevražda“. Intriky v Kyjevě čím dál víc frustrují Západ

11. června 2024  19:21

Kádrové změny nezmítají jen ruským ministerstvem obrany, rostoucí pozornost vzbuzují i rošády v...

Dar pro Ukrajinu prostřednictvím Čechů vyvolal na Tchaj-wanu bouři

10. června 2024

Premium Dar, který má pomoci Ukrajině s obnovou tamního zdravotnictví, způsobil na Tchaj-wanu politický...

Volby vyhrálo ANO před SPOLU. Stačilo! i Přísaha mají dvě křesla, propadli Piráti

9. června 2024  20:29,  aktualizováno  10.6

Volby do Evropského parlamentu vyhrálo v Česku hnutí ANO. Od voličů získalo 26,14 procenta hlasů,...

Kvůli konci uhlí krize nenastane. Jozef Síkela o jaderném tendru i dalším postupu

17. června 2024

Premium Česko nejspíše do roku 2027 přestane být čistým vývozcem elektřiny, protože jí víc bude...

Charkov jako strategické eso. Už je zřejmé, proč ho Putin tolik chce dobýt

17. června 2024

Premium Ruská armáda nepřestává bombardovat Charkov, čímž ukazuje, že o něj má pořád velký zájem. Vojensky...

Pravda o střelbě na fakultě. Unikátní rekonstrukce, vrah přišel v 13.23

17. června 2024

Premium Pravda o střelbě na filozofické fakultě se vynořuje postupně a některé detaily jdou proti tvrzením,...

Na Islandu havaroval autobus s českými turisty, pět jich skončilo na JIP

16. června 2024  11:35,  aktualizováno  21:42

Při páteční nehodě autobusu na severu Islandu se zranilo dvanáct lidí, z toho pět skončilo na...

  • Počet článků 562
  • Celková karma 10,31
  • Průměrná čtenost 386x
Bloggerka, spisovatelka, autorka knihy Opravdickej mafián 2019, eseje: Jsem jedním z tónů všech písní Tvých. Jsem žena  tvůrčí a optimistická, jinak ještě pedagog, hudebník a rodič se smyslem pro humor... "Hudba je nejkrásnější jazyk" Jan Werich

"Jsem, kdo jsem... "https://uloz.to/file/snlsnxnUdh7g/dj-eseje-pdf

 

Chtěla bych zde podpořit všeobecné vnímání života kol kolem a inspirovat svými nápady... Jak se zdá, tepe to tu celkem slušně!

http://www.ditka-pete.webnode.cz

https://uloz.to/file/snlsnxnUdh7g/dj-eseje-pdf

 

Seznam rubrik

Oblíbené články