Zahrajeme si na trenéra

Jste trenérem týmu, který usiluje o postup do Ligy mistrů. Z prvního zápasu si přivezete dvougólové manko a v domácím prostředí tak musíte minimálně vstřelit tři branky a žádnou nedostat, abyste se vyhnuli prodloužení a ...

...postoupili do dalšího kola.

Ve svém týmu máte tři útočníky, které zvažujete poslat do hry. Hrajete však pouze na jednoho útočníka, tudíž musíte z těch tří vybrat jednoho, kterého pošlete do základní sestavy. Na výběr máte:

Útočník č. 1 - 24 let, nejlepší střelec (společně s Adamem Hložkem) loňské sezony nejvyšší české soutěže (15 gólů).

Útočník č. 2 - 23 let, jarní část loňské sezony odehrál v bundesligovém týmu Union Berlín, který se umístil na skvělém sedmém míste. V Bundeslize zasáhl do čtrnácti utkání. Nejlepší střelec (společně s Liborem Kozákem) české nejvyšší soutěže 2019/2020.

Útočník č. 3 - 30 let, v loňské sezoně odehrál v lize v průměru 33 minut na zápas a vstřelil 4 branky. V právě probíhající sezoně odehrál jen 8 minut v zápase s Teplicemi.

Tak na koho byste ukázali vy?

PS: Standu Tecla mám rád z jeho působení v Plzni, ale včera (podle mě) neměl hrát v základní sestavě. To, že v ní byl, není jeho chyba.

PSS: Nechat si v lize odložit utkání a následně poslat do hry hráče, který dosud odehrál 8 minut, mi přijde poněkud zvláštní.

Nominujte autora do ankety Bloger roku

Autor: Daniel Tomáš | středa 11.8.2021 15:05 | karma článku: 17,73 | přečteno: 581x