Je zcela v pořádku, že byl tyran, který málem k smrti utýral štěně, odsouzen na 21 měsíců
Ostatně, kdo chce vědět, o čem píši, odkaz je na konci blogu.
Ano, jsem majitelka psů, avšak nejsem hysterická zastánkyně práv němých tváří.
Přesto, či spíše právě proto se, myslím odůvodnitelně, zamýšlím nad tím, jak nebezpečný je odsouzený surovec pro nás, pro lidi. Pokud mu projde takové chování vůči němé, láskyplné a absolutně bezbranné tváři, kde se takový násilník zastaví?
Co když ho podobným způsobem “naštve” dítě anebo se bude “cítit ohrožen” kýmkoliv, kdo mu, opilému, zdrogovanému či “spravedlivě nazlobenému”, přijde do rány?
Mnozí tu nasazují na imigranty, muslimy, Romy a jiné “cizáky”.
Tento muž je jedním z nás, tedy bílý příslušník donedávna spřízněného národa (pokud byste chtěli oponovat, že je taktéž imigrant), vychovaný k uznávání podobných, ne-li stejných hodnot jako já a vy.
Já se zkrátka více než migrantů, muslimů (no schválně, kolik jich znáte osobně vy?), cikánů (ne, mně nikdo z nich nikdy neublížil) a psychicky nemocných (ti, které znám, podstupují pravidelnou léčbu a usilují o zařazení do společnosti) obávám takových lidských zrůd, jakým je Ondrej Hován (27).
Hluboce se skláním před vizionářským a vpravdě pionýrským rozsudkem paní soudkyně. Pevně doufám, že odvolací soudce či soudci její rozsudek potvrdí či posunou k horní sazbě.
Je totiž důležité, aby si taková individua nemyslela, že ubít “jen” psa je v pořádku. Je důležité, aby si z nich nebrali příklad obdobní tyrani a násilníci.
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-blesk-tlapky/592457/prulomovy-rozsudek-tyran-ktery-malem-k-smrti-ubil-ronyho-jde-sedet-natvrdo.html?fbclid=IwAR14FxkLXBLggjFMkPtjNjN9Am7u8KySc1OSkHBv7uM76Z17MmnEiBWJzUg
Dáša Stárková
Ťufíkova dobrodružství

Divísek nám povyrostl, ale i tak se stále má čemu divit a co poznávat. Naše zahrada je pro něj jedna velká učebnice. Učí se na ní přírodní zákonitosti, pokouší se budovat biotopy a lovit beze zbraní . A jednou našel Ťufíka.
Dáša Stárková
Ne, maminko, tyhle boty mi nekupuj

slyším přes regál prodejny s obuví. A nechtěně slyším i přemlouvání maminky. Argumenty jako kvalitní podrážka, nepromokavé, užiješ je. A současně i téměř plačtivé odmlouvání čerstvě vyčáplého náctiletého syna. A zažívám deja vu
Dáša Stárková
Vnesme advent i do výběru prezidenta

Ve svém předchozím blogu jsem vyjádřila zklamání nad DN, ale současně opakuji, že ji zvolím, bude-li ve druhém kole místo mého favorita. Nyní prosím. Pojďme nehanit protikandidáty a namísto toho chvalme svého favorita, vysvětlujme
Dáša Stárková
Proč v mých očích jediná skutečná kandidátka na prezidenta klesla

Aby bylo jasno, píši o paní Nerudové. Přiznávám, v době, kdy kandidaturu zvažovala, podporovala jsem ji. Imponovala mi představa, že bychom měli prezidentku, jako na Slovensku, dámu, která by důstojně reprezentovala naši zemi.
Dáša Stárková
Kam se poděla ohleduplnost aneb v roušce exotem

Kovidová epidemie zaplať Bůh zažehnána, restrikce pominuly, život se navrací do starých kolejí. Bohužel do těch starých. Tatam se poděla ohleduplnost, na to, co životy chránilo, je považováno za omezení, jejich nositelé za exoty.
Další články autora |
Poslala manželce zprávu, že jsme milenci. Sekal jsem ji do hlavy, vypověděl primář
Šokující detaily mimořádně brutální vraždy dnes zaznívají u Krajského soudu v Plzni, kde stanul...
Advokát Prouza spáchal sebevraždu. Nechal po sobě dopis na rozloučenou
V sobotu spáchal sebevraždu renomovaný padesátiletý advokát a bývalý českobudějovický soudce Daniel...
V Indii se zřítil letoun s 242 lidmi mířící do Británie, dopadl na lékařskou ubytovnu
Letadlo společnosti Air India s 242 lidmi na palubě mířící do Británie se krátce po startu zřítilo...
Rudé prádlo a finta se třpytkami. Strip klub v Charkově nabízí show i útěchu
Když si dvacetiletá Lisa na svou směnu ve striptýzovém klubu v ukrajinském Charkově obouvá boty na...
Sláva v Přešticích. Na svatbu komtesy z rodu Černínů přijel i belgický král
Své ano si v Kostele Nanebevzetí Panny Marie v Přešticích řekli v sobotu v poledne osmadvacetiletá...
Základní škola přišla o miliony korun, účetní poslala peníze podvodníkovi
Nymburská základní škola Komenského přišla podvodem o miliony korun, z účetní školy je vylákal...
Hlubinná úložiště neznamenají žádné riziko, ujistil Pavel při návštěvě Temelína
Prezident Petr Pavel navštívil Jadernou elektrárnu Temelín na Českobudějovicku. Prohlédl si...
Není pravda, že si Čína roky četla e-maily ministerstva zahraničí, říká šéf NÚKIB
Premium Vláda před několika týdny oznámila, že Čína provedla kybernetické útoky na české ministerstvo...
Agresor vnikl do domu, tam zbraní bláznivě sekal do dveří a ohrožoval lidi
Policisté prověřují pondělní incident, při němž pětatřicetiletý muž v Hořicích na Jičínsku vnikl do...

Akční letáky
Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!
- Počet článků 335
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1769x