Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Chcípl pes a chcípla tečka aneb jak dlouhé prsty může mít Babiš se Zemanem

Zeman zázračně onemocněl během pár vteřin či minut, když se v Lánech setkal s infikovaným člověkem: potvrzení Fialy se oddálilo…Tandem EU-Zeman-Babiš nám ústy „stvořitele Psa“ (Blatného) sdělili v březnu 2021, že  

očkovaný nemůže onemocnět a nemůže nikoho dalšího nakazit.

A že očkovaní nakazí druhé lidi, a navíc sami onemocní a nejenom lehce, ale procento vážně nemocných očkovaných, kteří musí do nemocnic den za dnem stoupá? Vždyť 24.11.2021…8 měsíců po lžích ´tandemu´ o imunitě díky vakcíně, už je v nemocnicích 48% očkovaných...? V nemocnicích leží 2716 očkovaných, z toho je 178 po 3.dávce. (tyto informace si najdete zde: https://github.com/HlidacStatu/UZIS_COVID_DATA)

Nevím, jestli Blatný tomu, co propagoval, sám věřil. Do svědomí mu sahat nebudu. Horší je, že tandemu EU-Zeman-Babiš-Blatný uvěřili v Senátu ČR i v Poslanecké sněmovně ČR… a reklamní akce: ´Udělej tečku´ se rozběhla na plné obrátky.

Udělat za něčím Tečku neboli skončit s tím a to definitivně se změnilo v:

"Jste hlupáci, když jste nám věřili. Nalákali jsme vás na zelené světýlko, skočili jste nám na slib, že máte vystaráno, že všechno můžete na rozdíl od těch, co zelené světýlko nemají. A že jsme vás vedle očkování naočkovali přesvědčením, že ti bez světýlka jsou horší kasta, že jsou to vaši úhlavní nepřátelé v duchu hesla: Kdo nejde s námi, jde proti nám?

Že jsme vás naočkovali, abyste věděli, proti komu se máte ve vaší svaté válce za pravdu ve vakcínu postavit? Že jsme vás cíleně postavili proti nim, protože kdybyste stáli v jednom šiku s nimi, nemohli bychom vás - lid České republiky - tak snadno ovládat? Musíte stát proti nim, náš záměr je jasný: nesmíte se spojit, to bychom s vámi nic nezmohli.

A jasné zadání je proto, že potřebujeme do kohokoliv v ČR – nejmenšími počínají a lidmi nad hrobem konče – dostat co nejvíc vakcín, vždyť z každé jedné dávky nám do kapsy plyne proud peněz…

Jen houšť, žádné léčení nemocných – lékaře v první linii: (obvoďáky) vyřadíme z akce, díky jejich včasné pomoci by se mohlo stát, co nesmíme dopustit! Nemocní by se třeba i vyléčili z covidu během pár dnů doma! To by byla hrůza, lidi by viděli, že covid není tak nebezpečný, jak jim to vtloukáme každý den už druhý rok do hlavy a očkování by se mohlo i zastavit!

Teď jen honem vymyslet další slogan, kterým až vám po 9 měsících po očkování světýlko vypneme, zůstanete i nadále v opozici (ve válce) s těmi, kteří světýlko neměli… protože co v žádném případě nesmíme dopustit je, abyste začali přemýšlet, a odmítli nastavit vaše rameno ke 3.dávce a odmítli zapojit do očkovacího maratónu vaše děti.

A co to do vás vlastně šoupeme, co vakcína obsahuje? Pst! To nesmíte vědět! To přísně tajíme!!! Dlouhé měsíce vás vodíme za nos o bezpečnosti vakcíny… že po očkování v ČR zemřelo 120 lidí a přes 8600 hlásilo lékařům komplikace – že dochází i k trvalému poškození zdraví – od slepoty po poškození srdce, cév, plic, ledvin… o tom pořád hovoříme jako o drobných nepříjemnostech..."

A že o tom, co vakcína obsahuje nás informavala MUDr. Peková a lidi u moci jí za to nasadili psí hlavu, udělali z ní nepřítele národa? (A za co na Světovém zdravotnickém summitu, který proběhl v Berlíně 24.-26.10.2021 chválil svou farmac. firmu Bayer AG její ředitel farmac.divize S.Oerlich? O tom zde psát nemohu. Ctím pravidla, která blogeridnes musí dodržovat - v minulém blogu mi bylo vysvětleno, že můj článek musí být stažen z hlavní stránky, protože text a video S.Oerlicha uvedli na www.ac.24.cz a to není zdroj, který by pro zveřejnění stačil. Rozumím, ctím pravidla, ale protože šlo o veřejný projev pronesený pro celý svět na Světovém zdravotnickém summitu v Berlíně v říjnu 2021 a moje znalost němčiny na to stačí, tak firmu Bayer AG požádám, zda by mi tento veřejný projev určený pro celý svět mohli zaslat, že u nás v ČR ho uveřejnil jen nedůvěryhodný zdroj.)

Co se u nás děje, to všichni vidíme, názor si na to děláme každý sám. Otázkou je: co dál? Komu vypnou zelenou tečku, na něm bude, zde dál bude věřit a z očkovacího maratónu nevystoupí a nechá opíchat nejenom sebe, ale i své děti. Dovolí jednu dávku, pak dvě, a tři a další a další…sobě i jim… Skutečně to udělá kvůli zdraví, nebo spíš jen pro výhody? Protože bez očkování nejenom dospělí ale už i děti můžou ve volném tak akorát sedět doma a koukat z okna?... Dojde jim, že je to stejné jako to bylo za totáče, kdy lidi přesně pro to - kvůli výhodám - vstupovali do KSČ…?

Ale o výhody nemáme žebrat, nemáme kvůli nim dělat ústupky, na ně máme nezpochybnitelný nárok - jen si ho od mocných nesmíme nechat vzít.

Zlo nemá šanci zvítězit, je jen otázkou času, kdy moudrost převáží, a lež poženeme svinským krokem. Jen aby už ale vlivem očkování nedošlo k trvalému poškození zdraví nejen dospělých, ale i dětí.

Autor: Bohumila Truhlářová | pátek 26.11.2021 9:15 | karma článku: 19,33 | přečteno: 303x
  • Další články autora

Bohumila Truhlářová

Přesně takhle se choval Hitler, když chtěl dostat svět do války, řekla mi prababička

„Putin v pytli na mrtvoly, modrožluté vlaječky kam se podíváš, hodinové telefonické rozhovory Macrona s Putinem, přátelská jednání Merklové s Putinem... děvenko, to všechno smrdělo už na dálku.

28.2.2023 v 9:08 | Karma: 6,53 | Přečteno: 178x | Diskuse| Společnost

Bohumila Truhlářová

Zákulisní hry šmejdů

Kam oko dohlédne, nikdy jsme nevedli útočnou válku proti jiné zemi. Kdo si dovoluje podsouvat českému lidu, že jeho povinnost je útočit na jiné!?!! Ústavně zakotvená povinnost je bránit naši zemi, pokud jsme napadení nepřítelem!

28.2.2023 v 7:38 | Karma: 12,53 | Přečteno: 242x | Diskuse

Bohumila Truhlářová

Kdy je nejhůř? Když zločinecké bandy proniknou do sfér života

...a nastolí vládu jedné strany. A je jedno, jestli to udělají fašisti, komunisti nebo zbohatlíci. Hrůza, jakou způsobí jejich lež a neomalenost vede až

26.2.2023 v 12:07 | Karma: 16,20 | Přečteno: 600x | Diskuse| Společnost

Bohumila Truhlářová

A pak najednou ze dne na den jako by se nic nestalo

Do objektu vstoupili vojáci, mladí, zdraví, při pohledu na tu hrůzu kolem se odvraceli a zvraceli. Paní, která přežila

14.2.2023 v 9:20 | Karma: 23,90 | Přečteno: 856x | Diskuse| Společnost

Bohumila Truhlářová

Je europoslanec Milan Uhrík v Bruselu jediný při smyslech?

Když islamisté posílali k sebevražedným útokům své soukmenovce, říkal k tomu náš přítel ing.Jan Konfršt: "Všimněte si, nikdy do toho nejdou jeho synové, jeho rodina." Posílat na smrt druhé, to zločince nebolí.

3.2.2023 v 14:17 | Karma: 33,40 | Přečteno: 1322x | Diskuse| Společnost
  • Nejčtenější

Policie v pohotovosti kvůli hrozbě terorismu. Zadržela podezřelého cizince

8. června 2024  23:01,  aktualizováno  9.6 12:41

Policie dopadla cizince podezřelého ze zvlášť závažného zločinu, po kterém vyhlásila pátrání v...

V Turecku zemřela česká zpěvačka Victoria. Zavraždil ji její vlastní manžel

14. června 2024  8:59,  aktualizováno  11:23

Česká zpěvačka Victoria byla zavražděna v Ankaře. Podle tureckého portálu Hürriyet ji zabil její...

„Ukrajinská sebevražda“. Intriky v Kyjevě čím dál víc frustrují Západ

11. června 2024  19:21

Kádrové změny nezmítají jen ruským ministerstvem obrany, rostoucí pozornost vzbuzují i rošády v...

Dar pro Ukrajinu prostřednictvím Čechů vyvolal na Tchaj-wanu bouři

10. června 2024

Premium Dar, který má pomoci Ukrajině s obnovou tamního zdravotnictví, způsobil na Tchaj-wanu politický...

Volby vyhrálo ANO před SPOLU. Stačilo! i Přísaha mají dvě křesla, propadli Piráti

9. června 2024  20:29,  aktualizováno  10.6

Volby do Evropského parlamentu vyhrálo v Česku hnutí ANO. Od voličů získalo 26,14 procenta hlasů,...

Kvůli konci uhlí krize nenastane. Jozef Síkela o jaderném tendru i dalším postupu

17. června 2024

Premium Česko nejspíše do roku 2027 přestane být čistým vývozcem elektřiny, protože jí víc bude...

Charkov jako strategické eso. Už je zřejmé, proč ho Putin tolik chce dobýt

17. června 2024

Premium Ruská armáda nepřestává bombardovat Charkov, čímž ukazuje, že o něj má pořád velký zájem. Vojensky...

Pravda o střelbě na fakultě. Unikátní rekonstrukce, vrah přišel v 13.23

17. června 2024

Premium Pravda o střelbě na filozofické fakultě se vynořuje postupně a některé detaily jdou proti tvrzením,...

Na Islandu havaroval autobus s českými turisty, pět jich skončilo na JIP

16. června 2024  11:35,  aktualizováno  21:42

Při páteční nehodě autobusu na severu Islandu se zranilo dvanáct lidí, z toho pět skončilo na...

  • Počet článků 286
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1042x
V každé době je o koho se opřít, vždycky tu byl někdo, kdo ostatním svítil (Komenský, Masaryk, Havel).Teď jen zbývá zamyslet se nad tím, zda taky něco pořádného zůstane po nás.

Seznam rubrik