Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Lži a manipulace českých medií o islámu.

Předem upozornuji všechny multikulturalisty, že nejsem příznivecem národní strany, či jiné podobné party se zjednodušeným pohledem na svět. Chci jen poukázat na omezování svobody slova, týkající se informací o islámu a i jiných podobných skupin.

Toto omezování je nazýváno politickou korektností a je vnucováno strachem a nasilím, a také zakořeněností apeacementu v západní společnosti. Toto omezování našich svobod je nazýváno obohacováním naší společnosti o nové kulturní vlivy. Není nikomu dovoleno karikovat svatou knihu islámu korán ač je to kniha veskrze odporující našim a celosvětovým ideiim rovnosti všech lidí. Nikomu není dovoleno karikovat ( či ho pravdivě nazývat ) proroka Mohameda. Vyznavači Islámu říkají, že Ježíš je falešný prorok, a pravým prorokem je Mohamed. Tento Mohamed je dle dnešních měřítek pedofilem neb se jako starý vyžilý chlap zasnoubil s Aišou a první pohlavní styk s ní měl v jejich 9. letech a já mám právo ho tak beztrestně nazývat! Ostatně Ježíš jakožto náš "falešný" prorok rozšiřoval svou víru mírovou cestou za cenu vlastního utrpení, zatímco Mohamed ji šířil ohněm a mečem. Za tohoto šíření proběhlo mimo jiné pár pogromů na židy z jeho vůle. Snad vidíte aspon tyto zcela zřetelné rozdíly mezi původem islámu a původem křestanstvi. ( jsem ateista )

Nejsem nepřítel muslimů a ani jejich víry pokud nezasahuje mé svobody. Ale základní svobodou naší západní civilizace je rovnost všech lidí a svoboda slova. Vím, že rovnost a svoboda slova jsou i u nás poměrně problematické pojmy ale musíme vzít v potaz, že nižší platy žen v zaměstnání ve srovnání s muži na stejné pozici se nedají srovnat se zákazem řízení automobilů v Saudské Arábii, poloviční hodnotou svědectví ženy či hodnoty života ženy dle práva šaria, případně s přikázanou uniformou ženy v rigidních islamistických státech. Taktéž je zde značný rozdíl ve vymáhání tohoto barbarského nepráva. Tresty zejména v Evropě se daji považovat za civilizované. Vymáhat nošení plavek na pláži pod trestem veřejného výprasku na náměstí by nám asi přišlo extrémní. Ale pokud islámisté hrozí ženám, jakožto těm jenž nemají fyzickou sílu se této spol. postavit takto radikálními tresty a davají jim najevo, že žena je méněcená naši multikulturalisté to považují za obohacení naší západní kultury. Nepřeji si aby toto chování bylo tolerováno na území, kde platí listina práv a svobod, jenž jednoznačně říká že jsme si svobodni a rovni ve svých právech. Nemůžeme tolerovat podkopávaní našich nejzákladnějších zásad a principů v mešitách jenž si sami platíme. Musíme přestat platit imámy co hlasí takovéto zásady. Mírně řečno, jak sem kdysi slyšel od jednoho českého muslima, až nás tu bude dost demokraticky si zvolíme právo šaria a vy se přizpůsobíte... Zní to demokraticky a strašně a nikdo nevíme, co s tím neb se tu perou principy naší civilizace proti sobě a my musíme zvolit který je duležitější...

Je ovšem jasné že se o tomto problému musí mluvit a ne si strkat hlavu do písku jako zavedené noviny... A nazývat každého kdo o tomto trošku odvážněji mluví populistou!

Naše media nazvou každého kritika islámu radikálním populistou, což značně připomíná označování disidentů za minulého režimu za podvratné živly, kteří kážou rozvrat socialistické společnosti. Populistou je David Rath, který podobně jako slavní diktatoři časů minulých pokrytecky hráli na strunu závisti a nenávisti uražených a ponížených ač sami žijí ve zlatých hradech. Ne, ti jenž se postavili například v Nizozemí proti islámu, jsou v této nejliberálnější zemi Evropy ohrožováni na životě, či přímo vražděni. Není populistovým snem chodit na rande za doprovodu pěti agentů tajné policie aby ho náhodou nezavraždil šílenec se slovy Allaha v držce. Ano Hirsi Ali nikdo ze strachu neoznačuje za populistku neb sama byla muslimkou navíc je černá, což spolehlivě likviduje teorie těchto multikulti cenzorů. Ovšem útočit se dá na ty jenž převzali její svědectví a ona se dá pouze vytesnit z medii... Gerd Wilders či zavražděný Theo Van Gogh jenž natočili podle její knihy Rebelka filmy o islámu jsou označováni za nenávistné štváče a není opomenuto dodat, že odkazy na jejich filmy jsou na stránkách národní strany.

Naše svobodu milující media si o nás myslí, že jsme nesvépravný dav plebsu, jemuž se musí přežvýkat, co vidět smí, a co nesmí, ale já si myslím, že lidé mají právo vědět za co byl například zavražden Theo Van Gogh. Svoboda slova je ta kouzelná formulace která rozděluje demokracii od vlády mocných kapitalistů jenž nám pomocí bilboardu a trapných předvolebních slibů určují koho volit. Pokud svobodu slova ztratíme v rámci politické korektnosti, která nám brání mluvit o nepopulárních tématech a za něž dostanem nálepku která říká... Ten radikál jenž není citován v žádném zavedeném mediu. ( Týká se to glob. oteplování, problému přistěhovalců zejména z muslimských zemi, integrace EU atd.) Myšlenky takového radikála následně nejsou citovány, či jsou jen vytrhovány z kontextu a pouze se píše, že jeho text převzal web nějaké rasistické či pseudo fašistické skupiny a následuje výzva k zákazu toho webu...

Na jedné straně jsou zde homosexualové bráněni až za pomoci cenzury, ale na druhé straně nesmíme mluvit o tom že pokud zde vyhraje Iránská forma islámu tak budou prostě a jednoduše popravováni. Máme tu feministky o těch také nesmí býti křivého slova... tudiž vás menšiny vyzívám nespojujte se s islámisty oni vás využijí k zníčení svobody slova a následně  vám "zakroutí  krkem!" ( Iránská revoluce- mohutná podpora západních medii pro Chomejniho, celonárodní povstání a následná likvidace všech, co islamistům pomohli- studenti, socialisti atp.. )

 

Bud je západní civilizace společnost pokrytců která si na svobodu slova jen hraje, aby se vyvyšovala nad ostatní anebo je tu pro všechny názory... A jen dialog za pomoci fairových argumentů a fakt toto může vyvrátit...

AVE CENSORS!

ps. nemám nic proti registrovanému partnerství, romům, lidem muslimského vyznání...to jen kdyby náhodou...a tady máte jeden můj starší článek o nutnosti zahalování renesanční Venuše v londýnském metru:-))

 

Skydream 09

Autor: Filip Bohata | pátek 17.4.2009 14:08 | karma článku: 45,83 | přečteno: 11405x
  • Další články autora

Filip Bohata

Volte Bureše a příště zvolí za Vás!

Byl jednou jeden velmi úspěšný muž. Dařilo se mu dobře za totality i dnes. Ještě více se mu bude dařit až ho zvolíte.

25.10.2013 v 8:30 | Karma: 19,95 | Přečteno: 504x | Diskuse | Ostatní

Filip Bohata

Novinář! Kat současnosti...

V historii existovalo mnoho způsobů jak mocní likvidovali nepohodlné lidi. Od jednoduchého předání popravčím přes proskripční seznamy až po trhání konmi. Někdy byl popravován nejen provinilec, ale i přibuzní, či dokonce přátelé. Takto se činilo aby panovník, či jiný velmož nebyli ohroženi mstou. Většina těchto likvidací končila smrtí, či alepson dehonestujícím mrzačením. V posledních fázích totality u nás byl objeven sofistikovanější způsob označování za blázny a často i zavírání těchto lidí do blázince...

1.10.2010 v 16:20 | Karma: 17,67 | Přečteno: 1089x | Diskuse | Politika

Filip Bohata

Zamilujte se a zemřete! aneb proč nejednat s Talibanem

Dnes jsem si přečetl, že Taliban ukamenoval mladý pár za zločin, jenž se nazývá láska a to přímo v oblastech "kontrolovaných" jednotkami NATO. Dopustili se tohoto zločinu, protože neuposlechli přikázání svých rodičů koho si mají vzít a scházeli se potajmu a možná se i chytili za ruku. Vždy když si něco takového přečtu, udělá se mi zle...

17.8.2010 v 17:02 | Karma: 23,16 | Přečteno: 1256x | Diskuse | Ostatní

Filip Bohata

Jsem Spartan, fandím fotbalu a nestydím se za to akad. Borovičko!

Vždy jsem si kolegy blogera Borovičky vážil , ale nyní mě svou neinformovanou, arogantní a urážlivou etudou na téma "stupidní fotbal hra primitivů pro primitivy" nadzvedl ze židle. Překvapivě umím psát tudíž se pokusím fotbalu zastat:

2.4.2010 v 17:16 | Karma: 11,77 | Přečteno: 1112x | Diskuse | Ostatní

Filip Bohata

Svatá církev a satan Topolánek

Tímto výrokem se Topolánek neskonale drze otřel o církev nebo snad měl pravdu ? Topolánek "Já myslím, že církev je nástroj moci, křesťanství je filozofický názor." A následně dodal: "V prvotním křesťanství přece žádná církev nebyla. Prvotní křesťanství bylo bez církve. Církev se chopila díky různým prostě liturgickým, díky oblbování mas, díky brainwashingu totálnímu se zmocnili lidí a jejich mozků. A to křesťanství využili pro své... jako mocenský nástroj, ale samotné křesťanství škodlivé přece není."

25.3.2010 v 15:03 | Karma: 15,75 | Přečteno: 1117x | Diskuse | Ostatní
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Rozdáváme kola za milion korun

15. července 2024

Členství v iDNES Premium má velkou spoustu výhod. Čtenáři se dostanou ke všem prémiovým článkům na...

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  14:56

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

„Nakonec na mě plivnul.“ Nizozemec loví Češky a prodává je na gangbang

18. července 2024

Premium Stovky českých žen k natáčení tvrdého porna v Nizozemsku naverboval v uplynulých letech Daniël van...

IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

19. července 2024  9:25,  aktualizováno  22:33

Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelila potížím s...

Zemřela Shannen Doherty. Hvězda Beverly Hills 90210 podlehla rakovině

14. července 2024  15:17,  aktualizováno  17:04

Po téměř deseti letech boje s rakovinou zemřela americká herečka Shannen Doherty, informují média....

Čína pociťuje stárnutí obyvatel. Školky předělává na zařízení pro seniory

20. července 2024  11:17

Stovky milionů Číňanů v nadcházejících desetiletích překročí hranici třetího věku. V zemi s...

Na západě Čech hrozí silné bouřky s kroupami, pak se vrátí vedro

20. července 2024  11:09

Meteorologové varují před bouřkami. Ty se mohou vyskytnout během sobotního odpoledne a večera na...

Pražské letiště po IT výpadku funguje normálně, síť lékáren opravila 220 poboček

20. července 2024  8:22,  aktualizováno  11:07

Na Letišti Praha už všichni letečtí dopravci, kterých se dotkl páteční celosvětový výpadek...

V Himálaji našli tělo českého horolezce Sedláčka, zahynul před 12 lety

20. července 2024  10:30,  aktualizováno  10:43

Jedno z těl snesených z hor při nedávném úklidu Himálaje patřilo podle BBC News českému horolezci...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  • Počet článků 56
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2641x
Jsem naivní snílek, který ovšem četl Machiavelliho. to by mohlo stačit:-)