Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Komunismus = Nacismus

Tyto dvě ideologie jsou ve svých důsledcích to nejhorší, co kdy svět potkalo. V naší zemi je ovšem komunismus považován za něco, co je nesrovnatelně mírnějsího a romantičtějšího než nacismus. Je hodně složité tyto dvě ideologie srovnávat, ale pokusím se o to neb nám to v naší zemi nějak rudne atmosféra a víceméně ticho po pěšině.

Komunismus má jakožto program cesty k moci násilnou revoluci a mnoho z aktivních členů KSČM toto dosud vyznává. Nacisté se v Německu dostali k moci sice po demokratických volbách, ale pokusy o nasilný převrat se u nich také vyskytly.

Mohl bych zde přinést statistiky, které by nejspíše dokazaly, že komunismus stál životy více lidí než nacismus, ale to je zbytečné neb jak řekl Stalin vražda milionů je jen statistikou, a bohužel měl komunismus více času.

Komunismus i nacismus se chová naprosto stejně při vábení nových oveček. Výrazná symbolika ( hákové kříže, srpy a kladiva atd atd... ) , hledání společného nepřítele, pocit boje proti všem, rozvrat vlastního státu za účelem cesty k moci, či udržení moci ( Nacisti nechali radši spálit  celé Německo než aby kapitulovali v jasně prohrané válce a komunisté např zatajovali výbuch Černobylu aby neutrpěla jejich mezinárodní i domácí prestiž... a šest dní po výbuchu vyhnali lidi na defilé smrti slavit svátek práce - už jen tento zločin by měl stačit k definitivnímu zákazu této zločinecké ideologie ).  

Dalším velice úspěšným nástrojem obou těchto režimů je propaganda. Nacisté hráli na národní strunu ( takové to krev a čest, a antisemitskou ) komunisté hráli spíše na závistivou strunu (  zlý kulak , zlý šlechtic, proradný imperialista ) Posléze se komunisté nakazili nacistickou propagandou a začali v padesátých letech likvidovat židy ve vlastích řadách ( právě pro jejich původ neb Stalin byl mimo jiné i antisemita ). Dalo by se říci, že tyto dvě ideologie se od sebe mnohé učili, ale co se týká propagandy tak komunisté poněkud ztraceli. Neb totální výplach mozku obecného lidu se povedl jen nacistům... ( to ovšem neznamená, že se o to komunisté nesnažili - a že se jim mnohé nezadařilo )

Komunisté se velice mnoho naučili od nacistů, co se týká  práce s mládeží. Hitlerova mládež měla monopol mezi všemi spolky pro mladé... Taktéž pionýr měl posléze monopol. Podobnost v tom, že obě tyto oragnizace pracovaly na politickém přesvědčení svých členů je snad také jasná. Taktéž byla podobnost ve velice silném nátlaku na vstup do těchto taktéž zločineckých organizací. 

Komunisté i nacisté vedli dobyvačné války (SSSR vs. Polsko, Pobaltí, Finsko) , krutě potlačovali povstání svých vazalů ( Nacisté např na Slovensku v Itálii, komunisté např v Madarsku a u nás ) Ve válkách postupovali bez ohledu na ztráty vlastních životů, bez ohledu na civilisty a ještě hůře se chovali k zajatcům... ( i když vzhledem k rasové teorii němců se západní spojenci zajatí měli nepoměrně lépe - no a také proto, že Stalin nepodepsal ženevskou konvenci ) Dopouštěli se válečných zločinů zrůdných rozměrů ( Katyně, Lidice )

Obě tyto ideologie vyznávají celek před jednotlivcem a v rámci toho se k jednotlivci chovají. Jedotlivec v komunismu je sledován, v případě nesouhlasu s principy komunismu je diskriminován ve všech oblastech svého chování a v připadě toho, že ani toto ho nezlomí je separován od společnosti. Policie se v rámci obouc těchto ideologii stavěla nad zákon neb nebylo způsobu jak se jednotlivec mohl vůči ni domoct svých práv. Jednotlivec je v rámci těchto zrůdných totalitní ideologie otrokem elit jenž tyto strany vyprodukují. U nacistů to byl maloměštacky, nenávistný rasista co nikdy s žádným černochem nemluvil a u komunistů to byl po dělnických počátcích většinou člověk co nikdy neumazal svou krvavou ruku prací neb celou svou karieru strávil jakožto aparatčík, který leze po hlavách svých soudruhů. U obou těchto stran je typické obcházení ústavy a zákonů země v níž v vládne za pomoci násilí a zdvojování úřadů ( generální tajmník strany  byl více než premier a prezident dohromady- něco jako u nacistů fuhrer. ) Obě tyto ideologie budují kult osobnosti daného fuhrera neb retušují nehezké stránky z jeho minulosti.

V případě, že se někdo vzepře vůli těchto stran před jejich ovládnutím státního aparátu, je nasilně přesvědčen nějakou chátrou co se but nazýva SA či Lidové milice.  ( upraveno neb předešlá verze byla stylistckym nesmyslem :-)

Už kvůli této historii by volič měl být odpovědný své zemi, svým dětem a hlavně sobě a nevolit ani hnědé stejně tak jako rudé. Komunisté lhali, lžou a lhát budou dále. Jde jim pořád o to samé. Čekají až vám budou moct zakroutit krkem. A Ne nebudou kroutit krkem jenom bohatým. Na komunismu tratí všichni. Viz hladomory na Ukrajině, Černobyl tamtéž, gulagy plné lidí odsouzených na základě inkvizičního principu ( soused udal souseda, bratr bratr neb chtěl majetek daného člověko či se prostě zbavit nepřítele )


V důsledku nacismu je zem prolezlá nenávstí a rasismem.

V důsledku komunismu jsou lidská srdce prolezlá závistí a nenávistí

 

A vzhledem k tomu, že představitelé současné KSČM dle mého názoru opakovaně porušují paragraf 260 trestního zákona ( Kdo podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka nebo hlásá národnostní, rasovou, náboženskou či TŘÍDNÍ zášt vůči jiné skupině osob, bude potrestán na 1 až 5 let ) jsem zcela pro rozpuštění této strany zločinců.

Pokud ovšem někdo chce zachování této zločinecké organizace je nutné aby si v rámci spravedlnosti přál i zachování ruzných dělnických a národních stran.

A na závěr mě fascinuje když se hromady lidí bouří při pochodech pár nácků, ale že se nám komunisté scházejí napřiklad v den upálení Jana Husa na Kozím hrádku a vykládají tam svůj světonázor za podpory  zpěváka z Kuby,  co zpíva o nejsvobodnějším ostrově na světě, což je dle našich rudých bratrů Kuba. Ano takto si představují naši rudí bratři svobodu... Snad by nám za dvacet let dovolili i komunisnet :-)

Jejich výpravy do "ne až tak hrozné" Severní Koreje s režimem vyloženě stalinského typu jsou snad také vypovídající!

Proto žádám aby byla zakázána obě tato hnutí nebo musí být změněn zákon....

PS: pro soudruha Paroubka, jenž byl podle vlastního životopisu před rokem 1989 ve vysokých manažerských funkcích ( tomu se tak tehdá říkalo nedruhu ? ) : "Považuji vás za možná nevědomého trojského koně komunismu v Česku!" Dokažte opak podporou zákazu KSČM společně a nerozdílně s podporou zákazu Dělnické strany...

 

 

Autor: Filip Bohata | sobota 8.11.2008 20:16 | karma článku: 34,45 | přečteno: 2438x
  • Další články autora

Filip Bohata

Volte Bureše a příště zvolí za Vás!

Byl jednou jeden velmi úspěšný muž. Dařilo se mu dobře za totality i dnes. Ještě více se mu bude dařit až ho zvolíte.

25.10.2013 v 8:30 | Karma: 19,95 | Přečteno: 504x | Diskuse | Ostatní

Filip Bohata

Novinář! Kat současnosti...

V historii existovalo mnoho způsobů jak mocní likvidovali nepohodlné lidi. Od jednoduchého předání popravčím přes proskripční seznamy až po trhání konmi. Někdy byl popravován nejen provinilec, ale i přibuzní, či dokonce přátelé. Takto se činilo aby panovník, či jiný velmož nebyli ohroženi mstou. Většina těchto likvidací končila smrtí, či alepson dehonestujícím mrzačením. V posledních fázích totality u nás byl objeven sofistikovanější způsob označování za blázny a často i zavírání těchto lidí do blázince...

1.10.2010 v 16:20 | Karma: 17,67 | Přečteno: 1089x | Diskuse | Politika

Filip Bohata

Zamilujte se a zemřete! aneb proč nejednat s Talibanem

Dnes jsem si přečetl, že Taliban ukamenoval mladý pár za zločin, jenž se nazývá láska a to přímo v oblastech "kontrolovaných" jednotkami NATO. Dopustili se tohoto zločinu, protože neuposlechli přikázání svých rodičů koho si mají vzít a scházeli se potajmu a možná se i chytili za ruku. Vždy když si něco takového přečtu, udělá se mi zle...

17.8.2010 v 17:02 | Karma: 23,16 | Přečteno: 1256x | Diskuse | Ostatní

Filip Bohata

Jsem Spartan, fandím fotbalu a nestydím se za to akad. Borovičko!

Vždy jsem si kolegy blogera Borovičky vážil , ale nyní mě svou neinformovanou, arogantní a urážlivou etudou na téma "stupidní fotbal hra primitivů pro primitivy" nadzvedl ze židle. Překvapivě umím psát tudíž se pokusím fotbalu zastat:

2.4.2010 v 17:16 | Karma: 11,77 | Přečteno: 1112x | Diskuse | Ostatní

Filip Bohata

Svatá církev a satan Topolánek

Tímto výrokem se Topolánek neskonale drze otřel o církev nebo snad měl pravdu ? Topolánek "Já myslím, že církev je nástroj moci, křesťanství je filozofický názor." A následně dodal: "V prvotním křesťanství přece žádná církev nebyla. Prvotní křesťanství bylo bez církve. Církev se chopila díky různým prostě liturgickým, díky oblbování mas, díky brainwashingu totálnímu se zmocnili lidí a jejich mozků. A to křesťanství využili pro své... jako mocenský nástroj, ale samotné křesťanství škodlivé přece není."

25.3.2010 v 15:03 | Karma: 15,75 | Přečteno: 1117x | Diskuse | Ostatní
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Rozdáváme kola za milion korun

15. července 2024

Členství v iDNES Premium má velkou spoustu výhod. Čtenáři se dostanou ke všem prémiovým článkům na...

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  14:56

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

„Nakonec na mě plivnul.“ Nizozemec loví Češky a prodává je na gangbang

18. července 2024

Premium Stovky českých žen k natáčení tvrdého porna v Nizozemsku naverboval v uplynulých letech Daniël van...

IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

19. července 2024  9:25,  aktualizováno  22:33

Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelila potížím s...

Zemřela Shannen Doherty. Hvězda Beverly Hills 90210 podlehla rakovině

14. července 2024  15:17,  aktualizováno  17:04

Po téměř deseti letech boje s rakovinou zemřela americká herečka Shannen Doherty, informují média....

Soud v Bangladéši zrušil většinu kvót. Studenti v protestech přesto plánují pokračovat

21. července 2024  18:19

Nejvyšší soud v Bangladéši zrušil většinu kvót v systému přidělování pracovních míst ve veřejném...

Peníze na léčbu mizí, vyšší mzdy lékařů si nemůžeme dovolit, tvrdí pojišťovny

21. července 2024  18:13

Zástupci lékařů se ani ve čtvrtek nedomluvili s ministrem zdravotnictví Vlastimilem Válkem (TOP 09)...

Z kůlny na bojiště. Ukrajinci pracují na robotech, mají zabíjet i zachraňovat

21. července 2024  17:03

Zatímco ukrajinští vojáci na frontě svádí urputné boje s okupační armádou a čelí těžkým ztrátám,...

Shell odpískal recyklaci plastů. Plán byl příliš ambiciózní, vzkázal

21. července 2024

Zelené plány států i firem narážejí stále častěji na ekonomickou realitu. Jedním z posledních...

  • Počet článků 56
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2641x
Jsem naivní snílek, který ovšem četl Machiavelliho. to by mohlo stačit:-)