Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Neschopnosti, zbabělosti a vychytralosti tvé jméno je Kvóta

Články o kvótách putují mezi potenciálními uprchlíky jako pozvánka do Evropy. Stačí překládat a lepit do desek nazvaných: Kam to bude? Chceme situaci změnit? Tak si ji kupme. Investujme do pravdivých informací a do jejich šíření!

Názor na imigrační politiku jménem Kvóty je jako nenažraný had, změňme Názor. EU je moc a síla, která sytí a sytí Názory, které kvóty podporují.

Co je na kvótách vychytralé? Názor nějak ty imigranty umístnit, rozmístnit, dát jim nějaké peníze… No dobře, nejdříve je nasypat těm sluníčkářům do jejich neziskovek a veřejně prospěšných černých děr, s tím už máme zkušenosti. Ono konec konců si tam přijdou na své i známí a členové rodiny, zabijeme několik much jednou ranou, budeme pomáhat na všech frontách. Dokonce máme zkušenosti s politikem, který si v ghettu zkusil žít a "neměl problém". A to se nestalo jen u nás. Ze strachu ze souseda muslima vám každý v Německu řekne, že žít s nimi v jedné ulici není problém a pokud má Němec děti, tak vám řekne, že je to dokonce multikulti fajn a do médií se bude křivou hubou chudák usmívat. Doma pláče, rve si vlasy a opíjí se, protože by chtěl pryč, ale jeho majetek je neprodejný a strach mu svazuje ruce i mozek. No a co? Vychytralec a parazit na dotacích pro uprchlíky ví, že navenek bude každý ze strachu mlčet a děcka vychytralce se mohou začít učit jazyky, za které bude Brusel tvrdě platit. Pohádka? Už současná realita.

A co je zbabělé? Názor také jako nenažraný had dostává žrádlo v podobě úvahy, každému europoslanci pár imigrantů, protože mají velké domy a hodně prachů apod.  Nesmysly atraktivní pro kabaret Bubílkové. Je to zoufalý výkřik nás bezmocných. Ale říkáme tím, že za určitých okolností by bylo možné kvóty akceptovat. A např. i tohle má přeložené překupník: Pár imigrantů do domu si vezme europoslanec … a ještě fotečka vilky.Takže zase podpora kvót.

Včera jsem byla unavená a řekla jsem nahlas nebezpečnou větu: „Už ne islám a imigranti, už o tom nechci nic slyšet.“ To je také podpora kvót, má jméno neschopnost.

Imigranti… hladoví, bez hygieny, bez střechy, zoufalí, vzteklí, podvedení… a všude. Nedá se té hrůze vyhnout, nedá se před ní utéct, zavřít oči, ucpat uši. Jestli jste se se soužitím s těmito lidmi a jejich kulturou nesetkali, neumíte si to vůbec představit.

A umíte si představit zlobu těch vylodivších se? Co vidí? Žádná zaslíbená země, nikdo jim nic vyjimečného nedává, nikdo nepomáhá, všichni se štítí, Evropané chtějí, aby pracovali, aby se učili, aby změnili denní režim, své zvyky a tradice. Své peníze za převoz mají fuč.Otázkou je, zdali si cestu, oněch 1000 až 5000 Eur, o nichž se mluví a píše, opravdu platili.

No, nebyli byste zlí, vzteklí, nechtěli byste se mstít?

Chtěli.  Jenže vaše kultura, potažmo výchova a zvyky vám nedovolí jít a loupit a anektovat a vraždit. Vy budete nakonec za všechno vděční a i své dítě necháte v tichosti zemřít než byste pro kus chleba zabili.

Opusťme tedy myšlenku na kvóty. A hlavně Názor na kvóty. Kvóty jsou všechny špatné a k ničemu. Je to nesmyslné provizorium, není to ani kompromis, není to dohoda. Kvóta je a byla destrukce, nerespektování osobnosti, ponížení osobnosti, opovržení osobností.

Poskytujme všemi dostupnými a možnými prostředky informace. Investujme peníze namísto do zřizování táborů, nových bytů, vzdělání a všeobecně do sociálního systému pro uprchlíky v Evropě, do informací, které budeme v postižených zemích šířit.

Využijme těch zoufalých, kteří se v Itálii, na Sicílii, Kosu a mnoha jiných místech vylodili. Kteří se nevylodili, kteří zahynuli. Ukazujme mrtvé, které vyplavilo moře, vyčerpané a podvedené, spící po lavičkách atd. Nasazení dronů, programy jako Eurosur aj. dávají do rukou překupníkům jen nové argumenty o bezpečné plavbě a následném ráji. Pomáhají, jak co nejvíce uprchlíků vyvézt a naše diskuze napříč Evropou o kvótách jakbysmet. Noviny a z nich přeložené články o kvótách putují mezi potenciálními uprchlíky jako pozvánka. Kdybychom skutečně informovali o tom, co člověka, který k nám do Evropy přijde zcela bez prostředků a znalosti poměrů, čeká, příliv mohl být za těch několik let, kdy je tímto problémem Evropa sužovaná, téměř odstraněn. Francie se o informovanost nestarala, otvírala svou náruč se zatemněným mozkem, že si to snad ulice vyřeší sama, a dnes? Nikdo z uprchlíků neví, že je čeká popelnice, život v kartonu, zima, hlad, nevzdělanost a absolutně žádná budoucnost. A co čeká v těch ulicích Francouze? To samé. A jak to bude za chvíli vypadat v Řecku? A my budeme stále psát, jak se postaráme? My jim stále budeme posílat pozvánky? Nesmíme být zbabělci a neschopní vychytralci, kteří parazitují i na budoucnosti svých dětí. 

V nadsázce řečeno, kdybychom letáky zaplavili např. celou Syrii a Eritreu, nebude to nikdy dražší než to, co pácháme nyní. Ať je tedy tato informovanost jakkoliv drahá, domnívám se, že jen tudy vede cesta, která bude mít budoucnost pro Evropu a pro samotné země, odkud nebudou mladí zbabělci utíkat, ale svou situaci řešit. A tam jim ostatně můžeme i nadále pomáhat a i mnohem více, než se jim podaří neblahý režim zvrátit. A tak možná i trochu omezíme mezi uprchlíky se ukrývající radikální islamisty.

Nebo jsme opravdu tak naivní a ....To nechci domyslet.

 

Autor: Mira Anna Barsa | pondělí 1.6.2015 20:07 | karma článku: 33,10 | přečteno: 942x
  • Další články autora

Mira Anna Barsa

Politici, připravujete zákony proti vandalismu a násilí imigrantů?

Policie nemá pravomoci k okamžité pomoci při přestupku proti občanskému soužití - rušení nočního klidu, vandalismus apod. A jsme-li fyzicky napadeni? Naše zákony jsou k ničemu nyní. Příslušník Policie ČR v danou chvíli nepomůže.

3.6.2015 v 11:30 | Karma: 33,83 | Přečteno: 1049x | Diskuse| Politika

Mira Anna Barsa

Při každých volbách v Ústí nad Labem věříme v malý zázrak

Mohla bych rezignovat jako mnoho jiných. Ale po nějaké době jsem vyrazila do města a nestačila se divit."Podívej, ten kruháč pod lanovkou je dokonalý, ale tady se vyjímá jako růže na rumišti ," řekl Holanďan své

27.5.2015 v 20:36 | Karma: 24,49 | Přečteno: 897x | Diskuse| Ústí nad Labem

Mira Anna Barsa

Ať už k nám ti Němci raději nejezdí aneb jak stavíme dálnici aneb kdyby to šlo, Babiš by nás spasil

Přijedou po několika měsících, po roce, po dvou, po deseti letech a ptají se... A já se taky stále ptám. Němci se ptají, kdy dostavíme dálnici D8. Ptají se mile, mnohdy blahosklonně, někdy s pochopením i rezignovaně.

23.5.2015 v 15:03 | Karma: 24,69 | Přečteno: 1025x | Diskuse| Ostatní

Mira Anna Barsa

Co má společné chataření se zdravým rozumem?

Neřku-li zdravým životním stylem? Zhola nic. Po zkušenostech s různými chatami vlastními i cizími musím konstatovat, že nic.

22.5.2015 v 9:20 | Karma: 22,23 | Přečteno: 910x | Diskuse| Ostatní

Mira Anna Barsa

Další krok k zrovnoprávnění mužů a žen v Německu

Poslední bašta mužské dominance musí padnout, ženy mají právo na rovnoprávnost, a pokud to nejde jinak, je nutné udělat vše k zavedení dalších kvót. Ženy mohou stejně dobře jako muži krást, vraždit, podvádět, ubližovat, zneužívat pravomoci nebo se vyhýbat placení daní. 30 procent účasti ve vedení firem mají jistých. Nyní se jedná o kvóty pro ženy ve výkonu trestu.

7.3.2015 v 17:21 | Karma: 30,74 | Přečteno: 1061x | Diskuse| Ona
  • Nejčtenější

Čechy zasáhly extrémní bouřky, padaly obří kroupy. Hasiči měli stovky výjezdů

21. června 2024  9:39,  aktualizováno  22:58

Přes Česko prošly velmi extrémní bouřky s nárazy větru kolem 90 kilometrů za hodinu a krupobití....

Češi vjeli do vojenské zóny, fotili se u tanku. Dítě pak usmrtil nalezený granát

21. června 2024  8:52,  aktualizováno  18:16

Chorvatská policie propustila Čecha vyšetřovaného kvůli výbuchu u města Obrovac, při němž zemřelo...

Komentátor Schmarcz se v televizi pohádal se Šlachtou, pak zmizel ze studia

19. června 2024  20:51

„Já jsem se zastal kluků policistů a vy do toho taháte politiku,“ začal křičet komentátor Martin...

Ruská jaderná ponorka plula u pobřeží Floridy. Fotky ukazují její poškození

19. června 2024  13:53

Ruská flotila, která navštívila Havanu, se rozdělila. Část pluje od Kuby směrem k Venezuele,...

Východem Česka prošly silné bouřky a krupobití. Padající strom zabil člověka

19. června 2024  7:32,  aktualizováno  20.6 6:37

Velmi silné bouřky, které ve středu večer zasáhly Moravu a Slezsko, mají jednu oběť. V Českém...

Žhářství, agrese, vyhrožování rodině. Úředníci se bojí, lidé na ně útočí

24. června 2024

Premium Mají dohlížet na to, aby děti vyrůstaly v co nejbezpečnějším a nejlaskavějším prostředí,...

USA zaspaly. Čínská přístavní strategie funguje, přebírá si přístav v Peru

24. června 2024

Premium Klidné jihoamerické městečko se za čínské peníze brzy promění v obří přístav, který změní...

Útok na Krymu zranil na 150 lidí. Rusové kvůli dodávkám střel viní USA

23. června 2024  8:44,  aktualizováno  23:14

Sledujeme online Ukrajina v neděli na území okupované Ruskem vyslala desítky bezpilotních letounů. V Sevastopolu na...

Neznámí útočníci stříleli v Rusku, cílem byla synagoga, kostel a policejní post

23. června 2024  18:55,  aktualizováno  22:58

Ve městě Derbent v ruském Dagestánu skončila aktivní fáze protiteroristické operace, píše...

Nejlepší tip na letní grilovačku: Bez něj se neobejdete
Nejlepší tip na letní grilovačku: Bez něj se neobejdete

Ajvar skvěle dochutí všechny grilované pokrmy. V redakci jsme vyzkoušely jemný i pálivý Ajvar, který se hodí k masu i zelenině. Jaké recepty se...

  • Počet článků 30
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2464x
Že nejsem dáma se snažím maskovat, výhodou je můj věk, je mně 54 a to je zatraceně hodně, abych občas něco pochopila, třeba jen systémem pokus omyl...