Kouzlo ochrany proti blbosti

Blbosti je na světě pořád dost a když si člověk přečte dějiny i pohádky, pořád jí dost bylo. Ne nadarmo se říká, že blbost občas kvete a jestli se množí jako pampeliška, pak je nějaká magie proti blbosti vážně zapotřebí.

Sama jsem se taky blbosti vždycky neubránila, ani té vlastní. Přiznejme si, že člověk jí sice nejvíc vidí na ostatních, ale sám se někdy nakazí. Jde ale o to, abychom se poučili, vyléčili se z ní jako z nakažlivé nemoci a zase se vůči ní pořádně obrnili a získali pevnou imunitu.

Ze své praxe vím, že nejlepší je odstup. Jakmile člověk zabředne do stereotypních řešení a začne si připadat důležitý, je nejlepší dát si na chvíli pauzu a soustředit se na úplně jiné stránky života. Nic není tak důležité, jako uchránit si zdravý rozum, zásady, svobodu a hodnoty, které jsou opravdu důležité. Takže má-li blbost velký vliv nebo se s námi snaží manipulovat, chce to vyzkoušet nějaký recept, třeba zaklínadlo.

 Používám koupele, voda očišťuje, uklidňuje, vonná koupel udělá dobře a osvěží. Blbci obvykle předávají hodně negativní energie a je třeba se vůči ní pořád chránit. Hodí se nosit u sebe křišťál nebo růženín.

 No a kdo by chtěl obranu ještě něčím posílit, může vyzkoušet pár kouzel, třeba od mého oblíbeného Scotta Cunninghama, který doporučuje celkem zajímavé věci, stojí za to vyzkoušet. Nabízí například „Prášek ochrany“ ze 2 dílů pelyňku černobýlu, 2 dílů kadidlovníku, 1 dílu kopru, 1 dílu jalovce a 1 dílu kmínu římského. Pro osobní ochranu se má práškem vysypat dokola kruh, stát v něm a nabíjet se energií bylin. Děláno denně prý zajistí ochranné energie za všech okolností.

No a možná bude ještě účinnější v kombinaci s „Práškem přání“ ze dvou dílů šalvěje, 1 dílu santalového dřeva a 1 dílu tonky (fazole). Pak už stačí vzít na osamělém místě prášek do pravé ruky, vnímat jeho energie a přát si, aby blbost nikdy nevyhrála. Po nabití prášku se má zahodit co nejdál a jakmile se dotkne Země, prý se přání splní. Hodně úspěchů při kouzlení.

Pro ty, co jim kouzlení připadá jako blbost dodávám, že není nebezpečná (pokud se to nezapaluje).

 

Autor: Alice Barešová | středa 25.1.2023 9:24 | karma článku: 9,05 | přečteno: 238x

Nominujte autora do ankety Bloger roku

Další články autora

Alice Barešová

Jak jsem si „výhodně“ nakoupila

Nákupy přes internet už využíváme běžně, přesto je dobré se neukvapovat. Abyste nedopadli stejně jako já.

25.3.2025 v 12:39 | Karma: 19,89 | Přečteno: 620x | Diskuse | Ekonomika

Alice Barešová

Škvarkové pagáčky

Kdo má rád „obyčejná jídla“, jistě si oblíbil i různé placky, které se dají vyrobit z těsta nebo brambor.

22.3.2025 v 14:46 | Karma: 13,42 | Přečteno: 261x | Diskuse | Ona

Alice Barešová

Jak se nezhroutit

Žijeme v době permanentního stresu. Lékaři radí na prvním místě se mu vyvarovat a užívat si klid. Ale je to vůbec možné?

12.2.2025 v 11:35 | Karma: 8,18 | Přečteno: 223x | Diskuse | Ona

Alice Barešová

Houbaření, to je potěšení

Jak nerada vítám podzim, protože přináší sychravé počasí, tak si ráda užívám podzimní radovánky. Hlavně houbaření.

11.10.2024 v 19:17 | Karma: 9,84 | Přečteno: 207x | Diskuse | Hobby

Alice Barešová

Vzpomínka

Co bylo, bylo. Už se nevrátí. Vzpomínky se časem vytratí. Ale na ty, co ráda mám, nikdy nezapomínám.

19.6.2024 v 15:09 | Karma: 9,00 | Přečteno: 246x | Diskuse | Poezie a próza

Nejčtenější

Cizinec zaplatil za jízdu taxíkem v Praze přes 200 tisíc, zjistil ráno s hrůzou

13. května 2025  17:07

O více než 200 tisíc korun málem přišel v Praze cizinec, který se v noci vracel na hotel taxíkem,...

Požadavky odtržené od reality, zoufají po jednání Ukrajinci. Rusové jsou spokojeni

16. května 2025  6:43,  aktualizováno  16:12

Sledujeme online Jednání delegací Ukrajiny a Ruska v Istanbulu po necelých dvou hodinách skončilo. Bylo to první...

VIDEO: Turecké letadlo škrtlo v Praze ocasem o ranvej. Modleme se, vyzýval pilot

13. května 2025  19:14

Napínavý pokus o přistání si prožili cestující na palubě letu TK1771 společnosti Turkish Airlines z...

Slevy kol tíží přezásobené prodejce. Část z nich zřejmě nepřežije

18. května 2025

Prodejcům jízdních kol se nedaří zbavit zásob, které si vytvořili během boomu v časech pandemie....

Marketér prodělal miliony a splácí je miliardáři Janečkovi. Nebylo to krypto, tvrdí

16. května 2025  9:48,  aktualizováno  20:57

Sedm let bude muset splácet marketingový expert Jakub Horák svůj dluh vůči miliardářovi Karlu...

Papež se ve Vatikánu setká se Zelenským. Ten poprvé od roztržky jednal s Vancem

18. května 2025  12:47,  aktualizováno  15:51

Papež Lev XIV. se v neděli odpoledne soukromě sejde s ukrajinským prezidentem Volodymyrem...

Jako perpetuum mobile. Umíme recyklovat donekonečna, popisuje vynálezce Španiel

18. května 2025  15:29

Z komunálního i průmyslového odpadu vytváří odolné a recyklovatelné stavební materiály....

Lev XIV. dostal na inaugurační mši rybářský prsten. Mluvil o chudých i válkách

18. května 2025  10:03,  aktualizováno  15:26

Na prostranství před bazilikou svaté Petra ve Vatikánu se v neděli konala inaugurační mše, kterou...

Dvě ženy a pět dětí se zranily při nehodě dvou aut na Olomoucku. Pomáhal vrtulník

18. května 2025  15:05

Při střetu dvou osobních aut na Olomoucku se po nedělním poledni zranilo sedm lidí - obě řidičky a...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

  • Počet článků 184
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 452x
Někdy jsem kousavý glosátor, to mám asi po tatínkovi. Horší je, že dcera to má po mně a vnuk po ní. Na moji fotku zde třeba řekl: "Babi, ta je hrozná!"

 

 

 

 

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.