Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Titulky lze umístit i do jiné části obrazu, aby nerušily případný doprovodný text.

Německé TV stanice obvykle, zvláčtě u sportovních přenosů, umísťují titulky do horní části obrazu.

0 0
možnosti
Foto

Dobrý den, díky za reakci. Moje dcera v roce 2012, když byla v Londýně, natočila na mobil Tam ještě navíc "utíkaly jako had" a vůbec se nedal sledovat obraz.. Toto by bylo další uživatelské velké zpříjemnění, nastavit si i pozici titulků. Na Youtube dát to video (asi 30 vteřin) nejde, protože prý porušuje autorská práva, tak je tady. http://kochlear.cz/videa/fotbal-ST-oba.mp4

0 0
možnosti
Foto

Ještě před deseti lety, mi hodně průhledný podklad vůbec nevadil. I mně by se líbilo, kdyby ho ztmavili. A nejen na ivysilani. Hodně průhledné je na většině stránek.

0 0
možnosti
Foto

Ano, bílé titulky a hodně průhledný podklad (také dokonce žádný) je úplný "internetový mor" dnešní doby.

0 0
možnosti
  • Počet článků 126
  • Celková karma 6,66
  • Průměrná čtenost 798x
ORBI PONTES šíří osvětu v oblasti sluchového postižení.Pořádáme pravidelně na konci září festival Týden komunikace osob se sluchovým postižením.

Sluchové postižení (SP) je označováno WHO (Světová zdravotnická organizace) jako 2.nejtěžší ihned po mentálním postižení. Lidé jsou odtrženi od komunikace. SP je velmi variabilní a není možné si jej vyzkoušet. Podle výše ztráty sluchu jsou lidé neslyšící, nedoslýchaví, ohluchlí, hluchoslepí, máme uživatele kochleárních implantátů. Každý člověk má jiné nároky na komunikaci. Prelingválně neslyšící dávají přednost znakovému jazyku, nedoslýchaví a ohluchlí lidé simultánnímu přepisu.

S podporou Blog iDNES.cz
 

Seznam rubrik