ST

Nikdy jsem nevěřil porevolučním kecům jak rychle dokážeme dohnat Německo, Rakousko atd. protože změnit myšlení lidí je běh na dlouhou trať. Myslel jsem si že to bude nejdřív až odejdou generace mých prarodičů a rodičů, protože my mládí se s tím už dokážeme popasovat. Dnes vím jak moc jsem se mýlil když vidím některé své vrstevníky a mladší ročníky jak hluboko máme v hlavách ty samé kecy jako má šílená Kačena zakořeněné. Takže až generace našich dětí nezatížených minulým režimem bude opravdu ta první nová. Tu bláznivou kariéristku Konečnou nemá cenu řešit.

JH

J58a85n 93H19r54u33š15k52a

17. 4. 2024 12:51

Prostě klasický komouš...aneb profesionální proletářka, která se má jako prase v žitě, nikdy nepracovala, ale stěžuje si na bídu dnešního zřízení a jen lže...

líný a drzí jak vši tihle komouši.

MV

Soudružka Konečná se jen snaží udržet tam, kde vydělává - na tom nepřátelském západě. Fakt se divím, že podobná individua nezenou z Bruselu bičem.

Foto

Ale nebylo, např. takový pan Bureš ani nevěděl, že je k vycestování potřeba výjezdní doložka a pod. Sedl a jel. A takových bylo!

ZH

Akorát musel dost aktivně práskat, jinak by s jeho rodinnou anamnézou (emigrace, stíhaný otec pro hospodářskou kriminalitu) seděl doma v Bratislavě.

JR

J45a58n 72R92á11ž

17. 4. 2024 19:04

Pro mnohé mladé musí být zábavné vyprávění, že když jsme jeli jako mladí sportovci reprezentovat na západ, tak s námi jel vždy "úřední dohled", který před hranicemi rozdal pasy, po přejezdu hranic nám je hned odebral a celou dobu dohlížel, aby se někdo někam nezatoulal. Když se po jedněch závodech v Holandsku dva kluci "ztratili", předvolali nás po návratu všechny k výslechu, kde jsme pracně přesvědčovali vyšetřující orgán, že jsme o jejich plánu zůstat "venku" opravdu nic nevěděli a vedoucí výpravy měl na dva roky zakázáno vyjet za hranice .

PS. Jedním z trestů za účast na kontrarevolučním spiknutím v roce 1969 bylo, že mi byl na služebně StB odebrán pas se slovy, že není v zájmu dělnické třídy, abych jezdil na západ. Takže až do roku 1990 jsem měl "utrum"

VF

Mně ten pas odmítli i vydat. Dostal jsem ho, až když manželka dostala v práci jako svatební dar dovolenou v Bulharsku.

To asi soudružka jako protekční dítě nezažila. Hlavně, že si teď užívá svůj post... To se jí to pak kecá.

Foto

Nevidí si do úst. Ale stále více se potvrzuje, že samet byla chyba.

JH

J48a61n 49H51r95u23š71k95a

17. 4. 2024 13:15

No měl to bejt pořádný smirkový papír...

Foto

Za socialismu mohli trávit dovolenou na "Západě" akorát řezníci, zelináři, prodavači stavebních materiálů a veksláci. Pro dělnickou a rolnickou třídu či pracující inteligenci se nabízela dovolená pod stanem v Bulharsku, Rumunsku či NDR, kde se chodila dělat potřeba za křoví. Jedly se konzervy a škudlilo jak se dalo, protože na víc tehdejší mzda nestačila. Tehdejší mzdu jsem přirovnával k záchovným dávkám pro dobytek, ke kterým se přistupovalo koncem zimy, když krmení docházelo a byly vykalkulovány na pouhopouhé přežití. Socialismus je třeba těm, co ho nezažili po pravdě popisovat, aby nepodlehli iluzi, že jde o kvalitní společenský řád. Socialismus je zlořád, který člověka degraduje na ustrašeného nevolníka.

JH

J40a75n 28H65r15u89š98k71a

17. 4. 2024 13:44

Plně souhlasím s poslední větou, jen mi přijde chucpe, ji číst od někoho, kdo byl součástí toho zlořádu...

MK

Za bolševika jsem cestovat nemohl, dnes můžu. Tak to vidím já.

Soudružka Konečná je fosilie, která parazituje na současném systému pouze díky hlasům vymírajícího etnika KSČ. Pevně věřím tomu, že toto vymírání již dospělo do stadia, kdy potřebný počet hlasů již dohromady nedají. A soudružka Konečná konečně dostane příležitost živit se svými schopnostmi a dovednostmi.

Zkrátka a dobře, čeká jí hlad větší než malý.

ZH

Taková osoba se vždy někam přisaje, kde ji bude stádo věřících živit. V nejhorším bude mít naprosto luxusní důchod, o kterém se nám normálně pracujícím může jen zdát.

OD

O42t78a 16D63v27o31r58a29k

17. 4. 2024 18:10

Nemáte úplně pravdu, soudružka Konečná a její rodina patřila ke komunistické šlechtě a těm se cestovalo kamkoliv poměrně jednoduše

Foto

Ono asi ani nemá cenu diskutovat a argumentovat.

Soudružka Konečná si vybírá témata pro své fanoušky (a voliče), kterým nevadí, že lže a dál polarizuje společnost. Vše s vědomím blížících se eurovoleb, kde by evidentně dále ráda "pracovala" pro blaho sociálně slabších spoluobčanů za královský plat.

Napíšete-li kritiku či uvedete důkazy, že lže, tak jí podle jejích obdivovatelů závidíte peníze, mládí, úspěch a údajně i krásu....

Vám, Jane, za blog karma

MK

Z toho vámi jmenovaného má racionální základ pouze ta závist ohledně peněz.

Ale nemohu jí závidět něco, co nemá. Tolik k těm ostatním položkám.

  • Počet článků 3326
  • Celková karma 25,44
  • Průměrná čtenost 1805x
Jsem publicista, žiji v Českých Budějovicích, mám rád historii i jižní Čechy. Jsem rád za rody vladařů z Rožmberka a knížat Schwarzenberských, které mají zásluhu na zvelebení této půvabné krajiny.

Kontakt: jan.ziegler@seznam.cz