Mynář - gauner ? Ne. Kámoš kterému darujeme 5 994 109.
Ted se ještě tvářit, že s nimi Babiš neměl nikdy nic společného. V podstatě je ani nezná. Tvrdě na ně. Nejedlý? Zabavit diplomatický pas. Proč až nyní? Dřív to nikomu z vlády nevadilo? Celých 8 let ?
Mynář? Tvrdě zkritizovat a vyzvat k rezignaci. Nyní je to veřejný nepřítel bez morálních zábran. Gauner. Dřív nebyl? Ještě v červnu to byl velký kamarád, který by se jistě ničeho nemorálního nedopustil a kterému se šlo servilně na ruku. Proč asi? Za dost podivných okolností jeho firmě odpustilo Ministerstvo financí vrácení skoro 6 milionové dotace o kterém rozhodl dotační úřad ROP Střední Morava. Tato státní instituce to vidí jako podvod. Kvůli této kauze je Mynář i trestně stíhán.
Poslušná ovečka Babiše Schillerová splnila svůj úkol. Pochybně vylákaných 6 milionů zůstává v Mynářově kapse. Nepřipomíná Vám to něco? Stejně pochybně zneužité dotace a trestní stíhání za stejný skutek jako Babiš. Oba jistě nespravedlivě stíhaní. Lidé prostě závidí peníze a úspěch. S morálkou to pochopitelně nemá nic společného Jsou to oba borci. Vrána k vráně sedá. Tedy až do okamžiku kdy už není potřeba a hodí se přes palubu.
Doufám, že i v této záležitosti bude požadovat Babiš vyšetření proč vyšlo Ministerstvo financí tak servilně vstříc zájmům Mynáře. To asi ne, že? Na tento případ by se měl zaměřit nový ministr financí, který už nepatří do politické divize Agrofertu. Příjemná změna.
A co Ovčáček? Na toho Babiš útočit nebude? Přece nebude útočit na svého tak nadšeného a upřímného fanouška. Zranil by jeho city.
" ANO, VOLÍME ANO. ANDREJ BABIŠ JE SLOŽITEJ ČLOVĚK, ALE DEJCHÁ ZA TUTO ZEMI. TAK SE VYKAŠLETE NA XY A HODTE TO ANDREJOVI. PRO REPUBLIKU! "
Hezky to Ovčáček napsal. Bude tak agitovat pro Andreje i v příštích prezidentských volbách?
Já osobně bych ocenil kdyby do té doby dvojka Babiš a Mynář dýchala vzduch na stejné cele odsouzená za stejný druh podvodu.
A co Ovčáček? Ten už patří na psychiatrii. Třeba se někdo zamyslí i nad tím, že volí a smýšlí podobně jako nábožensky blouzníci komunista patřící do blázince.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/dokument-proc-lide-od-schillerove-vysli-vstric-mynarovi-168794
Zdeněk Bárta
Ukrajincům se pomohlo hned. Na Romy se desítky let zapomíná.
To mám tvrdí ředitel neziskovky Romodrom Tamagoš, na jejíž chod jen tento rok nezapomněl poslat stát 100 milionů korun. Sprostota a drzost. Chápe vůbec co říká? Nebo chce záměrně plivnout do obličeje všem plátcům daní? Chce víc?
Zdeněk Bárta
Fuj!! Polonahá burleska útočila na morálku v Třebíči !
Je polonahé tělo burlesky útokem na morálku a nevhodné pro oči děti? " Burlare" slovní základ z italštiny znamená smát se či vysmívat se a tak se svému nadpisu blogu směju. I těm konzervativně pohoršeným občanům.
Zdeněk Bárta
Exkancléř Mynář vyskladnil ( ukradl?) šperky za 535 000.
Takhle se to dělá. Nic primitivního jako dlažební kostka hozená do výlohy klenotnictví. Výsledek je ovšem stejný. Šperky jsou fuč. Prezidenský sklad darů je skoro prázdný. Část šperků osobně vyskladnil kancléř ( zloděj?) Mynář.
Zdeněk Bárta
"Putin ví co dělá, Sláva Putinovi!" aneb " Z čeho mám žít?"
Nesourodé duo se na romské pietě rozjelo. Pořvávající stařec a mladý fousatý Rom využívají možnost oslovit národ a získat pro svůj boj proti Ukrajincům jeho sympatie. Podařilo se? Z mého pohledu a vnímání světa se podařil opak.
Zdeněk Bárta
Den otců nebo Den ochlastů?
Den otců se zatím příliš neuchytil. To je škoda. Měl by se slavit každou třetí neděli v červnu. Jeden z reklamních letáků supermarketu tento svátek připomíná a nabízí dárky pro otce. Širokou nabídku alkoholu od piva po rum.
| Další články autora |
Fotky metra, které vás dostanou: Vyhlásili jsme výherce fotosoutěže
Pražské metro se proměnilo v galerii. Alespoň tedy v očích desítek fotografů, kteří se zapojili do...
Kdo ví víc o Vánocích? Otázky, které prověří i Ježíška
Zazvonil zvoneček! Je čas zjistit, jestli máte srdce vánočního elfa, nebo duši lehce kyselého...
Prahu ovládla vánoční flotila. Galerie na kolech svítí víc než strom na Staromáku
Pražské ulice se krátce před první adventem proměnily v netradiční galerii. Jen místo obrazů po...
Kde mají nejlevnější burger? Porovnali jsme pět největších fastfoodů v Česku
Už za pár dní rozvíří vody českého fastfoodového rybníčku příchod nového, dlouhé měsíce očekávaného...
Praha rozsvítí vánoční tramvaje a autobusy. Známe novinky pro sezonu 2025
Tramvaje či autobusy viditelné po setmění na dálku, to už je v Praze „taková tradice“. V sobotu...
Stranger Things 5 překonaly Wednesday i své rekordy. Netflix hlásí megahit
Asi každému bylo jasné, že z poslední řady seriálu Stranger Things bude jedna z nejsledovanějších...
Zemřel psycholog a pedagog Milan Nakonečný, autor Psychologie osobnosti
Ve věku 93 let zemřel ve čtvrtek psycholog Milan Nakonečný. Oznámil to jeho přítel a zakladatel...
Tři lidé zemřeli při dvou dopravních nehodách na Uherskohradišťsku
Tři lidé zahynuli v sobotu ráno při dvou dopravních nehodách na Uherskohradišťsku. V tiskové zprávě...
Poličský výrobce hasičské techniky dodá na Slovensko desítky stříkaček
Zakázka pro ministerstvo vnitra na Slovensku bude v příštím roce znamenat pro společnost THT...
- Počet článků 574
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2020x



















