Diskuse
Den otců nebo Den ochlastů?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
I36v51o 62L46y10č32k91a
Pro některé jidi je Den žen i Den otců stejnou záminkou jak si ož*at hubu podobně jako dalších 363 dnů v roce.
Š72á43r88k36a 84M36a46t96y88á91š58o18v63á
to jsem ráda, že to nepřišlo divné jen Vám...a to společné sázení stromků je prima...
M10a33r45t53i29n37a 38B77e92r50á69n27k32o90v45á
Nedávno jsem slyšela definici:
Den otců je den, kdy se někteří otcové těší na gratulaci od svých dětí a jiní doufají, že se žádné neobjeví!
Těm prvním gratuluji.
P97e12t76r 85Š84i10n94d32e23l68á44ř
Ani nevím přesně proč, ale každou první neděli v květnu se prý slaví Den matek (a šroubů)...?
M26i71r92o24s79l91a28v 19B61u45č11e97k
Díky za blog.Kupodivu, mladší dcerka mi blahopřála. Já nasal- "Děkuji, potěšilo mne to . Názorná ukázka úpadku doby.Dříve se ctila rodina - Den matek, otců> KSČ si vymyslela MDŽ. To bylo super, všichni chlapi napraní
Obchodníci Valentýna a Vánoce do výloh? Nejlépe již v létě. Klasika tržeb". . Dodávám :
Slavíme 1 máj, turisty Cyrila a Metůdka. Nemiluj matku svou a necti otce svého. Černí a bílí- spojme síly! Nová doba, nová hesla!
Furt se mele o rodině. Člověk se z toho jaksi vypařil.
A85l24e72š 33M62e14r11t32a
KSČ si MDŽ nevymyslela, tento svátek vznikl jinde a dříve než se KSČ dostala k moci.
V84ě84r30a 20F23o97l71t35ý84n10o97v42á
V naší osmidomkové uličce se včera sešli otcové i s rodinami. Připili si, popovídali si a rozešli se. Činí tak při všech možných příležitostech. Nejde o pití, ale o setkání.
Z92d93e60ň24k90a 85O25r39t93o59v81á
Věruško, to se mi moc líbí, to je pěkná tradice.
- Počet článků 574
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2021x


















