Z čeho jsou muži paf?
„Myslíš, že se mám dát na blond a nebo si mám nechat zvětšit prsa", pronese mezi řečí jedna z mých kamarádek. „Proboha a jak tě takováhle kravina napadla", nechápavě kroutím hlavou.
„ Fakt už nevím, jak na něj", stěžuje si Linda. Tuhle pořád Honza mluvil o té své prsaté blonďaté kolegyni. Prý je děsně sexy a milá a vaří moc dobrou kávu, sice není moc chytrá, ale je aspoň na co koukat.
Když jsem to s ním chtěla probrat, tak se raději sbalil , prý ještě musí do posilovny. Asi aby na ni udělal dojem. .Vůbec nechápu, co na ní vidí. Vypadá jak peroxidová šlapka z E55.
Jo, jo, chlapům do hlavy nevlezeme.
Já zase nechápu, jak takovej pěknej a inteligentní chlap, jako je Mirek si mohl vzít za manželku takovou příšeru. Nejenže vypadá jak příšera, ale údajně se i tak chová. Jenomže on ji snad zbožňuje. Ona nic doma nedělá, jen se válí, poroučí a on kmitá. Nakupuje, vytírá a stará se o dítě a samozřejmě funguje jako sponzor....
Našla bych další a další příklady toho, jak muži zcela bezmezně a nehorázným způsobem obdivují naprosto nemožné typy žen.
. Mnohdy se nemusí jednat vůbec o krasavice, ba naopak, chlapa si nejlépe omotá kolem prstu nevzhledná fňukna, která není schopná samostatné existence. Čím víc kňučí, tím víc má. Nedokáže samostatně ani vyvenčit psa, natož si zařídit daňové přiznání.
Možná je v tom nějaká magie, něco mezi nebem a zemí, čemu já nerozumím a nebo to je prostě tak, že vedle takové chudinky si muž konečně začne připadat, jako Chlap?
Strašně miluji ty plytké mužské řeči, jak by si přáli mít po svém boku samostatnou a nezávislou ženu.
Sotva však takovou potkají, byť je ve výtahu, tak raději vystoupí s výmluvou, že si spletli patro.
Co říci závěrem?
Nechci být k Vám moji milí muži příliš kritická.
Věřím, že se mezi Vámi najdou i skvělí, sebevědomí chlapi, kteří nepotřebují mít pocit převahy a berou ženu, jako rovnocenného partnera.
Jednu věc Vám mužům však brát nechci a to je Váš syndrom ochránce. Ano, my ženy chceme mít vedle sebe někoho, kdo nás ochrání před tím zlým světem plným nástrah a nebezpečí.
Pánové prosím! Nezaměňujte tuhle hru za výměnný obchod typu-Já ti pomůžu a pak tě o*ukám.
Alice Wollmannová
James Bond z Lidlu

Také se Vám stává, že některé příběhy z Vašeho života se zdají být neuvěřitelné? Ne, nemusí se jednat o nic tak dramatického, jako je přistání mimozemšťanů přímo u Vás na balkoně, nebo to, že vyhrajete na stírací los 20 milionů.
Alice Wollmannová
Jaro je tu, lidi šílí, a zase ta výměna pneumatik....

Pro většinu lidí je výměna pneumatik pěkná otrava. Ani já nejsem výjimkou. Snažím se to odkládat, jak jen to jde. Jo, teď na jaře mírná prokrastinace není na škodu, ale v opačném případě by to mohl být pěkný malér. Tento článek je určen všem, pro koho je výměna gum ze zimních na letní a opačně ztráta času, jinými slovy pěknej vopruz. Nechte na hlavě, nevšední příběh lze zažít i při takto přízemní činnosti.
Alice Wollmannová
Elita nejsou jelita!?

Jak tak koukám na zápisky v mém blogu, tak zjišťuji, že jsem již rok NIC nenapsala. Není to tím, že by se nic v mém životě nedělo, jen jsme si dala pauzu. Dnes jsem si řekla:“ DOST, už je to přece rok a já zase začnu psát“. O čem? No, to se uvidí! Ted však mám pro Vás jeden příběh, tak trochu související se svátkem všech zamilovaných...
Alice Wollmannová
Povalentýnské requiem, aneb je hledání chlapa ztráta času?

Je hledání chlapa ztráta času? Majitelé rozličných seznamek Vám odpoví, že určitě není. Některé ženy řeknou rovnou, že je. Pojďte se přesvědčit sami. Přečťete si můj příběh a zkuste odpovědět na tuto jednoduchou otázku. Je hledání chlapa ztráta času?
Alice Wollmannová
Chlapi chcete sbalit ženskou? Pořiďte si osobního kouče!

Svět se vážně zbláznil. Dnešní muži si najímají osobního kouče, aby se dozvěděli, jak sbalit ženu. Ve snu by mne nenapadlo, že by s touto triviální záležitostí mohl mít nějaký muž problém. Vždyť stačí tak málo! Co myslíte, dámy?
Další články autora |
Skokem do propasti Macocha ukončila život matka oběti střelby na fakultě
Skokem do Macochy ukončila o víkendu život matka jedné z obětí tragické střelby na Filozofické...
Bílá rakev, věnec od Gottové. Na rozloučení se Slováčkovou dorazil i prezident
Rodina a přátelé se v kostele v centru Prahy rozloučili Annou Julií Slováčkovou. Zpěvačka a...
Turek jel rychlostí přes 200 km/h a fotil se u toho. Policie věc prošetřuje
Europoslanec Filip Turek (Motoristé sobě) se na svém účtu na Instagramu pochlubil fotkou, ze které...
Bili ho, řezali a natáčeli, jak umírá. Mladíci umučili třináctiletého kluka, pro zábavu
Premium Mladistvý spolu s kamarádem zabil v Děčíně před třemi lety třináctiletého chlapce. Nebývale...
Trump si hraje s vojáčky. Stažení by Evropu bolelo, na výběr jsou jen špatné varianty
Premium Je to jen pár dní, co Donald Trump vyslal směrem k Evropě poněkud nepříjemnou zprávu. USA mohou ze...
Na Pardubicku hořel sklad se slámou, zásah trval třicet hodin
V Dolanech na Pardubicku zasahovali od soboty hasiči u požáru zemědělského objektu. Uvnitř budovy...
Kyjev je ruský, zaznělo v americké televizi. Ukrajina žádá omluvu
Ukrajinské ministerstvo zahraničí v neděli tvrdě kritizovalo americkou televizní stanici Fox News,...
Velikonoční příměří? Ruská armáda ho opakovaně porušuje, oznámil Zelenskyj
Kyjev a Moskva se vzájemně obviňují z nedodržování velikonočního příměří, které vyhlásil ruský...
Rehabilitujte Havlovou, chartista Hutka podal žádost na státní zastupitelství
Státní zastupitelství se zabývá rehabilitací manželky prvního českého prezidenta Olgy Havlové. Týká...

Kancelář v Budově 13, Baťova areálu ve Zlíně
Vavrečkova, Zlín
13 000 Kč/měsíc
- Počet článků 111
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2451x