Premium

Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

Muži a první rande, aneb, jak se na první pohled (ne) zamilovat (3)

Jak jistě všichni víte, první schůzka mnohdy hovoří za vše. Ne nadarmo se říká, že jednou vidět je víc, než tisíc slov. Je to již pár let nazpět, co jsem se poměrně často věnovala právě těm prvním schůzkám. Ve většině případů již na další kolo nedošlo. A protože jsem studovala ARIP- pro neznalé je to specializace v oboru anesteziologie, resuscitace a intenzivní péče, věnovala jsem se této činnosti skutečně intenzivně.

 

Ne, nelekejte se, nikdo po schůzce se mnou nepotřeboval resuscitovat( tedy alespoň já o tom nevím) a ani jsem nikomu do kávy nenastrouhala Rohypnol. Jen jsem si v určitém časovém období mého života udělala perfektní obrázek o stavu mužské populace, o tom, čeho je tento lidský druh schopný, právě na první schůzce.

Byla by škoda si tyto unikátní zážitky nechat jen pro sebe a tak tedy, zde je další případ.

Jmenoval se Evžen a pravděpodobně to byl „ lovec žen .“ Protože, kdyby nebyl, tak by mě nepozval na schůzku, to dá přece rozum.

Evžen byl generální ředitel pěti podniků a krizový manager. Přijel stylově v černém Audi a aby dal patřičně najevo, že na TO má, nezapomněl podotknout, že minulý týden boural a že zlikvidoval svůj předešlý vůz zn. Audi.“ Hele, podívej támhle jede podobné“, ukazoval Evžen na projíždějící Audi Q7. Pokrčila jsem rameny a řekla jsem něco v tom smyslu, že hlavní je, že se jemu a nikomu dalšímu nic nestalo.

„Prosím Tě, nemám tam někde peněženku?“, zeptal se Evžen po chvíli, co jsem usedla na sedadlo spolujezdce. Rozhlížela jsem se po voze a nikde nic neviděla. Napadlo mne sáhnout si pod zadek. Ha, ha….seděla jsem přímo na ní. Samozřejmě, že na té peněžence! Snažila jsem se vylovit z pod svého pozadí peněženku a omlouvala se, že jsem ji vůbec neviděla a hlavně necítila, že na ní sedím. Evžen odpověděl s klidem gentlemana: „ Z toho si nic nedělej, to mi říká každá, že nic necítí“.

Po okružní jízdě městem jsme konečně našli jeden otevřený podnik. Byl den před Štědrým večerem. Je možné, že právě ta předvánoční atmosféra přiměla pana Evžena k tomu, aby se choval, jako muž na nejvyšší úrovni.

„Doufám, že mě v podniku představíš?“, pronesl Evžen a ležérně zabouchl dveře svého Audi. „ Přijel přece pán z Prahy!“, dodal na vysvětlenou. Zachovala jsem klid a odpověděla, že nevidím důvod k takovým činům, nehledě na to, že v kavárně pravděpodobně nikoho neznám.

Usedli jsme ke stolku a objednali si. Evžen si všiml, že jsem si všimla, že mi upřeně hledí kamsi na hrudník. „To sou silikony?“, zeptal se bez ostychu Evžen a sám si odpověděl :“Asi nejsou, že ne?“ Zahleděla jsem se zpříma do jeho očí a dost důrazně řekla, že nejsou.

„ Podívej se vedle ke stolu, chápeš to,  jak tahle docela hezká holka může chodit s tak hnusným klukem?“, zeptal se mě Evžen. Nenápadně jsem se podívala a viděla dvojici mladých lidí, jak si předává vánoční dárky.

„ Ona je taky pěkně hnusná, má vodstátý uši.“, dokončil průzkum dvojice Evžen.

Ještě jednou jsem se nenápadně otočila, abych se podívala na ten zamilovaný pár, když jsem najednou cítila, že mě něco tahá za vlasy.

„To nic, to jsem byl já, jen jsem zkoušel, jestli sou pravý“, vysvětlil mi Evžen. Lokla jsem si kávy a litovala jsem, že jsem si neobjednala něco ostřejšího.

„Víš vo tom, že jsem na vostro?“, položil Evžen svůj další záludný dotaz. Odpověděla jsem stručně, že nevím. „ Nooo, jen tě chci upozornit, že mi stojí péro a že těch pětadvacet čísel asi nikdo nepřehlídne“, dodal s rádoby lišáckým úsměvem.

„Jo a taky jsem chtěl říct, že se příští rok chci voženit“, změnil Evžen téma. Dozvěděla jsem se, že zatím nemá nevěstu, ale že vlastně vyhlašuje takový konkurz na manželku. „ No co jsem přece dobrá partie, to musíš uznat sama“, utvrzuje se v tom co říká a následuje výčet jeho kladných vlastností: „Jsem svobodný, úspěšný a bohatý.“ „ Občas si sice pozvu eskort, ale dělám to spíš jako charitu, oni si ty holky taky potřebujou vydělat.“

Zeptala jsem se na rovinu, jestli naše schůzka patří mezi zmiňované výběrové řízení,  dodala jsem, že bych byla raději, kdyby mne toho ušetřil, že nemám ambice na to, abych se stala jeho vyvolenou.

„Ne, neboj, u nás v představenstvu mě jedna miluje, tak si ji asi vezmu, sice mě to s ní nebaví, ale pěkně kouří a navíc říká, že ji to baví, protože mě má ráda“, rozpovídal se Evžen.

Dopila jsem kávu a Evžen pochopil, že se naše schůzka chýlí ke konci. Překvapil mne, když mně, jako gentleman pomohl do kabátu. Před podnikem, asi na svou omluvu pravil: “To jsi ještě neviděla takovýho egzota, jako jsem já“? „Že ne?“

Věřím, že ani Vy milí čtenáři jste nikoho podobného neviděli a nebo se mýlím?

 

Autor: Alice Wollmannová | čtvrtek 25.11.2010 1:11 | karma článku: 40,99 | přečteno: 15158x
  • Další články autora

Alice Wollmannová

James Bond z Lidlu

Také se Vám stává, že některé příběhy z Vašeho života se zdají být neuvěřitelné? Ne, nemusí se jednat o nic tak dramatického, jako je přistání mimozemšťanů přímo u Vás na balkoně, nebo to, že vyhrajete na stírací los 20 milionů.

19.9.2016 v 9:00 | Karma: 16,58 | Přečteno: 516x | Diskuse| Společnost

Alice Wollmannová

Jaro je tu, lidi šílí, a zase ta výměna pneumatik....

Pro většinu lidí je výměna pneumatik pěkná otrava. Ani já nejsem výjimkou. Snažím se to odkládat, jak jen to jde. Jo, teď na jaře mírná prokrastinace není na škodu, ale v opačném případě by to mohl být pěkný malér. Tento článek je určen všem, pro koho je výměna gum ze zimních na letní a opačně ztráta času, jinými slovy pěknej vopruz. Nechte na hlavě, nevšední příběh lze zažít i při takto přízemní činnosti.

2.4.2014 v 7:43 | Karma: 11,93 | Přečteno: 781x | Diskuse| Společnost

Alice Wollmannová

Elita nejsou jelita!?

Jak tak koukám na zápisky v mém blogu, tak zjišťuji, že jsem již rok NIC nenapsala. Není to tím, že by se nic v mém životě nedělo, jen jsme si dala pauzu. Dnes jsem si řekla:“ DOST, už je to přece rok a já zase začnu psát“. O čem? No, to se uvidí! Ted však mám pro Vás jeden příběh, tak trochu související se svátkem všech zamilovaných...

15.2.2014 v 0:16 | Karma: 12,78 | Přečteno: 682x | Diskuse| Společnost

Alice Wollmannová

Povalentýnské requiem, aneb je hledání chlapa ztráta času?

Je hledání chlapa ztráta času? Majitelé rozličných seznamek Vám odpoví, že určitě není. Některé ženy řeknou rovnou, že je. Pojďte se přesvědčit sami. Přečťete si můj příběh a zkuste odpovědět na tuto jednoduchou otázku. Je hledání chlapa ztráta času?

18.2.2013 v 8:05 | Karma: 17,93 | Přečteno: 1217x | Diskuse| Společnost

Alice Wollmannová

Chlapi chcete sbalit ženskou? Pořiďte si osobního kouče!

Svět se vážně zbláznil. Dnešní muži si najímají osobního kouče, aby se dozvěděli, jak sbalit ženu. Ve snu by mne nenapadlo, že by s touto triviální záležitostí mohl mít nějaký muž problém. Vždyť stačí tak málo! Co myslíte, dámy?

15.8.2012 v 7:44 | Karma: 17,37 | Přečteno: 1879x | Diskuse| Společnost
  • Nejčtenější

Atentát na Fica. Slovenského premiéra postřelili

15. května 2024  14:56,  aktualizováno  17:56

Slovenského premiéra Roberta Fica ve středu postřelili. K incidentu došlo v obci Handlová před...

Fico je po operaci při vědomí. Ministr vnitra mluví o občanské válce

15. května 2024  19:25,  aktualizováno  23:12

Slovenský premiér Robert Fico, který byl terčem atentátu, je po operaci při vědomí. S odkazem na...

Fica čekají nejtěžší hodiny, od smrti ho dělily centimetry, řekl Pellegrini

16. května 2024  8:42,  aktualizováno  15:38

Zdravotní stav slovenského premiéra Roberta Fica je stabilizovaný, ale nadále vážný, řekl po...

Pozdrav z lůžka. Expert Antoš posílá po srážce s autem palec nahoru

13. května 2024  18:48,  aktualizováno  14.5 22:25

Hokejový expert České televize Milan Antoš, kterého v neděli na cestě z O2 areny srazilo auto, se...

Drahé a rezavé, řeší Ukrajinci zbraně z Česka. Ani nezaplatili, brání se firma

18. května 2024  12:02

Premium České zbrojařské firmy patří dlouhou dobu mezi klíčové dodavatele pro ukrajinskou armádu i tamní...

ANALÝZA: Válečný kabinet se sype kvůli zájmům Netanjahua

20. května 2024

Premium Od spolupracovnice MF DNES v Izraeli Po protestu ministra obrany se přidal i člen válečného kabinetu Benjamin Ganc. Chtějí od Netanjahua...

Rušte dětská lůžka, vybízí pojišťovna špitály. Ve hře jsou denní stacionáře

20. května 2024

Premium Pediatrů je málo, dětských oddělení moc a ne všechna využita. Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP)...

Vrtulník íránského prezidenta havaroval v mlze, záchranáři po něm pátrají

19. května 2024,  aktualizováno  22:16

Aktualizujeme Na severozápadě Íránu pokračuje rozsáhlá záchranná operace poté, co zde zmizel vrtulník s íránským...

V Maďarsku havaroval na Dunaji motorový člun. Dva lidé zemřeli, pět se pohřešuje

19. května 2024  14:38,  aktualizováno  20:42

Dva lidé zemřeli při lodní nehodě na řece Dunaj severně od maďarské metropole Budapešti, uvedla v...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

  • Počet článků 111
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2448x
Jsem jaká jsem a budu ráda, když budete číst moje články...