Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Horší než zmanipulované děti, jsou zmanipulovaní dospělí!

Středeční stávka na školách vzbudila mezi autory velkou odezvu. Je jasné, že značná část demonstrujících "dětí" se zúčastnila  stávky z recese, z adrenalinu, ulití ze školy a nebo nechtěli trhat partu. Tak to bylo a bude. 

Ale horší než "zmanipulované děti", jsou zmanipulovaní dospělí, kteří jako kolovrátek opakují demokratické volby a přímá demokracie. Chci jim připomenout, že demokraticky byl zvolen i Adolf Hitler a nebo komunisté v roce 1946, kdy naivní lidé uvěřili jejich slibům o zářném zítřku.

Další záhadou je, jak někteří zemanovci křičí o tunelování a rozkrádaní republiky a přitom zapomínají, že Miloš Zeman byl už v roce 1996 předsedou parlamentu po dohodě s Václavem Klausem, který se stal předsedou vlády. Tyto role si v roce 1998, po podpisu opoziční smlouvy. radostně vyměnili.  V nejlepších a nejdražších restaurací té doby, teklo šampaňské proudem. To kmotři z ODS a ČSSD oslavovali uzavřenou opoziční smlouvu, protože věděli, že akce Čisté ruce se jich netýká.

A protože to řada novinářů kritizovala, což se dotklo jeho velebnosti Miloše Zemana, tak Zeman svůj vrozený vulgarismus přitvrdil a tím i zvulgarizoval celou českou politiku.

Další kapitolou jsou okamurovci a jejich přímá demokracie, kteří napadají děti a  lidi kteří využívají svého zákonného práva demonstrovat. Přitom jejich volební program získal ve volbách pouze desetiprocentní, zdůrazňuji desetiprocentní, podporu. To znamená, že devadesát procent voličů a třicet procent voličů co nepřišli k volbám, jejich program "přímé demokracie" neoslovila. Ovšem podle intenzity řvaní těchto deseti procent, to vypadá, že se jedná o zásadní problém naší republiky. 

Včera Nizozemsko, asi nejdemokratičtější stát Evropy, oznámilo, že po pouhých třech letech zákon o referendu ruší. Důvod? Značná část voličů nechápe význam otázky či neví jak na ní odpovědět. S ohledem na to co říká náš prezident, že polovina obyvatelstva jsou blbci, by u nás byl tento problém ještě větší. Což  ukazuje případ  zmanipulovaného seniora, příznivce a voliče SPD, který z obavy z migrační vlny ( kolik pak jich asi ve své vesnici viděl?) a ze spáchání teroristického činu, sám teroristický čin provedl, když na dvou místech porazil strom na koleje a na svém činu zanechal v češtině, s gramatickýma chybami,  vzkaz "Alláh je veliký". Tímto činem chtěl vyvolat mezi lidmi strach z migrační vlny. 

Problém je, že někteří lidé si vytvořili vlastní svět, který často není shodný s tím co píše, dle nich, lživý tisk, a proto hledají jiné zdroje, které by odpovídali jejich "pravému přesvědčení". A často je nacházejí na různých webových stránkách jako jsou www.aeronet.cz, www.sputnik.cz, www.zvedavec.cz a další, nebo Parlamentní listy, kam rádi píšou stejně postižení, a poté se je nám snaží vnutit jako tu pravou a jedinou pravdu.

Přestože vyznávají přímou demokracii, snaží se nám vnutit myšlenku, že po demokratických volbách je nemorální demonstrovat, zvláště proti vládě. Ale není mi známo, že by například Ano měla ve svém volebním programu, že bude bývalý komunista a agent StB Andrej Babiš vládnout s podporou komunistů, kteří, přestože dostali historicky nejhorší volební výsledek, se budou skrytě podílet na vládě. Totéž se dá říci o ČSSD, která veřejně deklarovala že s Babišem nikdy, a nyní žádá pět křesel ve vládě, která bez podpory komunistů nemůže vzniknout. 

Proto doufám, že se lidé nenechají odradit a budou  nadále veřejně deklarovat svůj nesouhlas. To je naše právo, k vůli kterému chodili sta tisíce lidí na Václavské náměstí. A doufám, že když bude nutné, tak přijdou znovu, včetně dětí, které i tehdy s rodiči chodily  na Václavské náměstí. I přes zlost a nenávistné výpady učitelek a dalších.

Proto mám nadále červenou umělohmotnou kartu (Made in China). kterou budu nadále využívat.

 

Autor: Vladislav Svoboda | sobota 17.3.2018 12:29 | karma článku: 40,65 | přečteno: 6805x
  • Další články autora

Vladislav Svoboda

Marshallův plán a Majdan

Nejspíš vám připadá nadpis zmatený, ale když se podíváte blíž, zjistíte, že i přes rozdíl sedmdesáti let, je zde určitá podobnost.

14.6.2024 v 9:44 | Karma: 18,65 | Přečteno: 429x | Diskuse | Politika

Vladislav Svoboda

Hranice

V poslední době se hodně hovoří o Izraeli a okupaci cizího území. Jenomže co je svět světem se hranice neustále mění. Zvláště v Evropě se jednalo o častý jev.

6.6.2024 v 8:32 | Karma: 9,12 | Přečteno: 148x | Diskuse | Politika

Vladislav Svoboda

Nezávislost Indie a Pákistánu stála miliony lidských obětí

Británie vyčerpaná II. světovou válkou se rozhodla vyslyšet volání Indie po samostatnosti. Hlavními politickými silami v zemi byl Indický národní kongres vedený Mahamátmou Gandhím a Muslimská liga vedená Alí Džinnáhem.

3.6.2024 v 10:58 | Karma: 11,65 | Přečteno: 246x | Diskuse | Politika

Vladislav Svoboda

Evropské poválečné volby

Evropa, tak jako po I. světové válce, se po II. světové silně přiklonila k levici. Vliv SSSR, kterého většina Evropanů brala jako osvoboditele, byl neuvěřitelně silný; což se projevilo při prvních poválečných volbách.

30.5.2024 v 9:25 | Karma: 8,60 | Přečteno: 166x | Diskuse | Politika

Vladislav Svoboda

Evropa po válce

V říjnu 1944 píše K. H. Frank o plánech československé exilové vlády v Londýně na výsídlení dvou milionů sudetských Němců.

23.5.2024 v 10:45 | Karma: 20,10 | Přečteno: 481x | Diskuse | Politika
  • Nejčtenější

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  14:56

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

Francouzský volební šok. Vyhrála levicová koalice, Le Penová je až třetí

7. července 2024  14:25,  aktualizováno  8.7 6:05

Druhé kolo předčasných parlamentních voleb ve Francii překvapivě ovládla levicová Nová lidová...

Padaly kroupy jak pingpongové míče. Bouřky se opět hnaly Českem

10. července 2024  8:02,  aktualizováno  22:52

Česko má za sebou další tropický den. Denní maxima byla ve středu překročena na 56 z celkem 167...

Vraťte se domů! Barceloňané stříkali vodu na turisty, ti opouštěli restaurace

8. července 2024  9:51

Zatímco turisté obědvali nebo se jinak občerstvovali v centru Barcelony, téměř tři tisíce místních...

Biden se znovu ostudně přeřekl. Prezident Putin, představil Zelenského

12. července 2024  6:35,  aktualizováno  11:22

Joe Bidenovi se opět nepodařilo přesvědčit veřejnost, že je duševně schopen vykonávat funkci...

Akvapark jako volební kampaň. Radnice stavějí bazény, ačkoliv na nich prodělají

15. července 2024

Premium Navzdory nedostatku peněz mají města velké investiční plány – alespoň co se týče zábavy a vyžití...

ANALÝZA: USA si koledovaly dlouho. A co bude dál? Atentát Trumpa nakopne

15. července 2024

Premium O to, že Donald Trump se stane cílem atentátu, si Amerika koledovala dlouho. Unikl o necelé dva...

Velká výměna elektroměrů. Dotkne se milionů lidí, umožní sdílení elektřiny

15. července 2024

Bezmála 1,5 milionu domácností v Česku čeká výměna elektroměrů. Nyní v červenci započala tříletá...

Střelec na Trumpa jednal sám, FBI hledá motiv. Zabil hasiče, zbraň koupil otec

14. července 2024  15:36,  aktualizováno  22:37

Atentátník na exprezidenta Donalda Trumpa jednal sám, uvedli vyšetřovatelé z FBI. Stále neznají...

Nejlepší kosmetika na citlivou dětskou pokožku: Tohle musíte mít!
Nejlepší kosmetika na citlivou dětskou pokožku: Tohle musíte mít!

Značka Bübchen existuje už přes 60 let a v německy mluvících zemích je jedničkou mezi výrobci dětské kosmetiky. Stala se favoritem i pro naše...

  • Počet článků 278
  • Celková karma 13,78
  • Průměrná čtenost 1401x
Důchodce, občas si přivydělávající v komparsu. Člen klubu Milady Horákové. Snažím se nemít stádní názory a řídit se heslem: Důvěřuj, ale prověřuj!

Seznam rubrik