Schwarzenberg lže, nový světový řád bohužel není pitomost
Paroubek je na nový světový řád náležitě pyšný.Česká televize
Aneb, co mají společného TOP09, Věci veřejné, Evropští socialisté a Alexandr Vondra. A proč si Klaus myslí, že nové strany jsou ohrožením demokracie?
Nový světový řád, tak se jmenuje politický program, který si v roce 2003 vytyčili evropští socialisté. Ten donekonečna opakovaný termín všemi konspiračními teoretiky a zesměšňovaný „racionálně“ uvažujícími lidmi je ve skutečnosti politickým programem jednoho z nejvlivnějších politických uskupení na světě. Ano, jedná se o ten samý termín, který se opakuje v neobolševickém filmu Zeitgeist, drastickém filmu Endgame nebo ve zbrusu novém filmu Neviditelná říše: Nový světový řád definován. Pojďme se tedy podívat, jak si tento Nový světový řád naše evropská socialistická internacionála představuje. A abyste věděli, že neblouzním, přikládám i odkaz. Na druhém, neméně zajímavém odkazu, je aktualizovaná verze programu, která se vytvářela v prosinci minulý rok v Praze, odkud jsme pro Vás z České televize pořídili parádní úvodní fotku s Paroubkem k tomuto článku.
Dobře, už Vás nebudu napínat a seznámím Vás s tím, jak to s námi socialisti myslí v bodech.
- Hned na začátku svého výše citovaného dokumentu si socialisté nevytyčili nic menšího než potřebu vytvořit světovou „demokratickou“ vládu. Protože bez té prý nemáme žádnou šanci vyrovnat se s globálními problémy. Když se podíváme na dnešní EU a to, jakým způsobem demokracie vzala za své během schvalování Lisabonské smlouvy (obcházení, ignorování a opakování referend), tak se člověku při myšlence na globální „demokracii“ hned „uleví“. EU přitom má sloužit jako vzor pro ostatní světové integrační regiony, které budou postupně připraveny spojit se pod jednou světovou vládou. To všechno je plánováno v horizontu jednoho až dvou desetiletí, tedy okolo roku 2020.
- Společná zahraniční a obranná politika celé EU. Tedy jedno velení, kterému všech 27 zemí předá kontrolu nad svými vojsky. A jednoho ministra zahraničí, kterému národní státy nebudou mluvit do toho, co dělá. To už se s Lisabonskou smlouvou a dosazením baronky Cathy Ashtonové na post ministryně zahraničí částečně, ale dosti rozpačitě povedlo. Její jmenování je zvláštně pikantní tím, že v mládí dělala pokladnici britskému Hnutí za nukleární odzbrojení, které zastupovalo zájmy Sovětského svazu a bylo financováno britskými komunisty.
- Společná imigrační politika pro celou EU, protože prý je potřeba populačně chřadnoucí Evropu náležitě doplňovat. Zde je dobré dodat, že se schválením Lisabonské smlouvy je tento bod již naplněn. Imigrační politika plně spadá do pravomocí EU, která státům EU bude přidělovat imigrační kvóty tak, aby žádná země neměla nedostatek těch či oněch imigrantů, tedy aby ten multikulturální mix byl dostatečně vyvážený. Není potřeba si nic nalhávat, jedná se především o import voličů sociální demokracie. Evropská Unie právě zahájila postupnou imigraci 56 milionů severoafrických muslimů. Projekt se jmenuje „Euro-Mediterranean Partnership“ (též „Barcelonský proces“ nebo „Unie pro Středomoří“).
Díl o dalších bodech nového světového řádu uvedu v pondělí 24. května v 10:00.
článek připravený k tisku je k dispozici ve formátu PDF
Sestříhaný pořad Hyde Park 6.5.2010 s účastníky Bilderbergu: Karlem Schwarzenbergem, Georgem Bushem seniorem, Jacquesem Attalím, José Barossem a dalšími.
Více o zdrojích k tomuto videu zde.
Vít Jedlička
Taxi končí Liftago, WunderCar a Uber začínají!
V článku níže můžete díky promo kódům získat 350 Kč na ježdění po Praze. Další kredit můžete získat tím, že do aplikace zvete své kamarády. Mobilní aplikace pro Android a iPhone (Windows mobile je definitivně mrtvý) dělají revoluci v dopravě ve velkých světových metropolích. Vysloužily jsi už svojí vlastní epizodu v South Parku: Handicar. Taxikářské dispečinky se dočkají výrazné redukce a možná nakonec, pokud se jím díky státní moc nepodaří potlačit novou konkurenci, jednoho dne zcela zmizí.
Vít Jedlička
Díky politice pana Babiše máme naftu dražší o 4 Kč a benzín o 2 Kč
Již dnes na jeden litr benzínu připadá 20 korun daní. Ministru financí Babišovi se minulý týden podařilo zarazit snížení této sumy o 1,82 koruny u benzínu a 3,03 koruny u nafty. Podařilo se mu ale prosadit zelenou naftu pro zemědělce. Těm se má začít vracet 4,38 Kč z každého litru. Podpora zelené nafty přijde státní rozpočet podle výpočtu Ministerstva financí na 1,3 miliardy korun. Nová, Babišem navrhovaná daň za ropné rezervy, by zdražila pohonné hmoty o 25 až 30 haléřů a stát by na ní vydělal 1,4 miliardy korun.
Vít Jedlička
Vznikla EFD v Evropském parlamentu, zasedat v ní budou Svobodní
„Budeme hlas národů“ říká předseda Britské strany za nezávislost (UKIP) Nigel Farage, jehož strana ve Velké Británii vyhrála volby do Evropského parlamentu. Nová frakce Evropa svobody a demokracie (EFD) v Evropském parlamentu v současné době zahrnuje 7 národních delegací a 48 poslanců.
Vít Jedlička
Největší mýtus eurovoleb: Brusel jsme my
„My jsme přece Brusel“ ohání se, kdykoliv se něco někomu nelíbí na Evropské unii - ANO, Piráti, Zelení a Jakub Janda, zástupce ředitele Evropskou komisí sponzorovaného think tanku Evropské hodnoty. Na něm si demonstrujeme, jaké mají myšlenkové pochody lidé, kteří se cítí jako Brusel. Chtěl jsem Vám z toho udělat video, ale bylo mi to výslovně panem Jandou zakázáno.
Vít Jedlička
Pozor demagog.cz vás přizabije rtutí a ani si neověří zdroje
Organizace Demagog.cz se pustila do kritiky Svobodných a zkoumala 20 euronesmyslů, které publikovali na webu euronesmysly.cz. Záměrně některé věci překrucují, někde mají částečně pravdu, ale v bodě týkajícím se nebezpečnosti zářivek udělali pánové zásadní přešlap, když tvrdí, že úsporné zářivky jsou zdravotně závadné pouze, pokud budete olizovat střepy. Doslova píší:
| Další články autora |
Tenhle těžký stroj už zabránil škodám za miliony. V zimě drží Prahu v pohybu
Zima v Praze umí být krásná, ale pro tramvajovou dopravu často znamená pořádnou výzvu. Jakmile...
Pozor, bude to zase klouzat! Ledovka a mlhy potrápí Česko také o víkendu
Zimní počasí bude v Česku pokračovat i během nadcházejícího víkendu. Po středě, kdy ranní teploty...
Jak dobrý máte přehled o hudbě 80. let?
Máte rádi osmdesátky? Byly načančané, trochu kýčovité, ale vlastně krásně pohodové. Otestujte si,...
Biatlon v Oberhofu 2026: Čeští biatlonisté uzavřeli povedenou zastávku sezónním maximem
Světový pohár v biatlonu se po vánočních svátcích a Novém roce vrací. A to do německého Oberhofu....
Prahu čekají o víkendu výluky. Nepojede metro ani tramvaje pod Vyšehradem
Otevření zmodernizované stanice metra Českomoravská se blíží. Aby dopravní podnik stihl slibovaný...
Otužilci zdolali Ještěd v kiltu či trenýrkách, svršky sundala i hvězda MMA
Teplota kolem bodu mrazu, cesty pokryté ledem, prudké stoupání. Ani na první pohled hrůzné podmínky...
Sláva páře! Do Opavy před 170 lety přijel první vlak, železnice změnila tvář města
Byla to velká událost. Příjezd prvního vlaku do Opavy provázel nejen uvítací ceremoniál na nádraží,...
Splašený kůň vběhl na Bruntálsku do cesty vlaku, zvíře po střetu uhynulo
Splašený kůň vběhl do cesty vlaku na trati mezi Bruntálem a Miloticemi nad Opavou. Lokomotiva po...
Ostrava-Jih rozšiřuje síť defibrilátorů, které lze využít při zástavě srdce
Nejlidnatější ostravský obvod Jih rozšíří počet automatizovaných externích defibrilátorů (AED),...

Vyhrajte pobyt snů v Beskydech: Soutěžíme o tři vouchery v ceně 10 000 Kč
Hned takto z kraje nového roku jsme si pro vás společně s Rodinnými porodnicemi AGEL připravili exkluzivní soutěž o 3 poukazy v hodnotě 10 000 Kč...
- Počet článků 128
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2918x
Zakladatel občanského sdružení Reformy.cz
Kandidát Svobodných do Evropského parlamentu s č. 4



















