Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Je pro mě zcela nepochopitelné, jak může někdo z vrcholným politiků (ale ne jen oni) preferovat vlastní zájmy na úkor své vlasti a pod trapnými rádoby vlasteneckými proklamacemi se vlastně chovat vlastizrádně.

2 0
možnosti
VB

Mě to připomíná Válku s mloky.

2 0
možnosti
DR

Já bych to trochu otočil. K čemu vlastně jsou podobné cáry papíru? Pardon, vlastně usnesení? Aby si poslanci udělali fajfku a prokázali neutuchající poslaneckou činnost?

1 1
možnosti
VB

Bylo to nanejvýš potřebné. Ukázalo se kdo je kdo, i když hlasovat pro by odporovalo všem zbabělým řečem Babiše a Alenky, co předtím vedli.

Teď jenom jestli se snaha ANO podrobit Česko Rusku podaří zobchodovat u voličů.

3 1
možnosti
PN

P75e96t29r 72N12e65d81v54ě44d

10. 4. 2024 19:09

Hezká manipulace. Proč vlastně možnost "zdržel se " poslanci mají, když dle Vás, pane Baráku jsou tímto úkonem vlastně proti?

1 3
možnosti
VB

V zásadních věcech jako je bezpečnost státu můžete být státotvorná opozice (jde vám o zachování státu) nebo protisystémová opozice. No a to je ANO.

Kromě toho, anonysti nemohli pro hlasovat. Odporovalo by to všem zbabělým řečem Babiše a Alenky, co předtím vedli a přišli by o dezolátské hlasy.

3 1
možnosti
IS

Přehledný výčet všehoschopnosti ANO za účelem vítězství nejlépe v každých nastávajících volbách. Politiky ANO neomlouvá, že pouze plní rozkazy svého šéfa alias nemajitele.

3 1
možnosti
JZ

Zasloužená karma

1 1
možnosti
  • Počet článků 297
  • Celková karma 21,01
  • Průměrná čtenost 2234x
Každý má právo hledat své štěstí, pokud to není na újmu jiným lidem. Vycházím ze zásady, že stát je tu pro občana a nikoliv naopak. Každý z nás má právo hodnotit, zda pravomoci vykonávané státem by nešly vykonávat lépe nebo jinak, například zda je nevrátit občanům. Neustále je třeba hledat, jak věci dělat levněji, rychleji, přesněji, prostě efektivněji.

Seznam rubrik