Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Jsi fenoxob, rasista, nácek, extremista…

Pomalu dnes a denně slyší obyčejný člověk, který není ochoten nadšeně hýkat nad přílivem nelegálních imigrantů tato slova. A co slova nenávist, ustrašenost, zbabělost…

A není to náhodou o tom, že nechce obyčejný človíček žijící v České kotlině, opakovat chyby, které udělali lidé na západ od České republiky, kteří dnes jen vyjeveně hledí na to, co se u nich doma děje?! Ony průzkumy veřejného mínění, leckdy dělané doslova na zakázku, jsou již tak jednoznačné, že je již média raději neuvádí. Jenže co je lidem platné, že nelegální imigranty nechtějí, budou jim přiděleni.

Pro příklad nemusíme chodit daleko. Ve Slovenském Gabčíkovu se vyjádřilo 96,67% občanů v tamním referendu PROTI přijetí 500 ilegálních imigrantů z Rakouska, proti zřízení, prý dočasného, uprchlického tábora. A co jim to bylo platné? Nic, absolutní nezájem o to, co si lidé myslí. Orgány slovenské státní správy se oním rozhodnutím občanů řídit nemusí a již také oznámily, že se jím řídit nebudou. Takže obyvatelé Gabčíkova budou mít „obohacen“ život.

Ilegání imigranté prý utíkají kvůli válkám. Asi je to zčásti pravda. Nicméně, NĚKDO jim sakra ty zbraně dodává? KDO? A čím za ně ti chudí lidé, kteří nemají ani na hrst datlí, platí? Přece to neplatí z peněz, které se na chudáky vyberou zde u nás v Evropě, v Kanadě, USA, Austrálii a jiných státech, které sponzorují a zahraňují Africké chudáky? Osobně si myslím, že pokud by si místo kalašnikova obyvatelé Afriky koupili z těch peněz pytel rýže, zřejmě by na tom byli lépe. Ale to je čistě můj názor. Někdo řekne, že tam vládne strašlivá korupce, a že se ony peníze k obyčejným lidem vůbec nedostanou. No tak jim je SAKRA neposílejme. Není moudré sponzorovat lumpy a darebáky!

Naneštěstí již v roce 2005 a zde přikládám odkaz na daný článek psal The Gurdian, a citoval při tom vysokého komisaře OSN pro uprchlíky Antoia Guterrese, že je v pohybu na celém světě 25 milionů lidí, kteří ale NEJSOU UPRCHLÍKY, jenom my je tak nazýváme. To je ona ekonomická migrace. A na ně bohužel dává OSN peníze. Ne na ty, kteří zůstanou doma a snaží se cokoliv se svým životem udělat. Ale na ty, kteří opustí svoji zem a jdou za svým snem.

Takže kam jsme to s tímto, promiňte ale budu sprostý – úchylným pomáháním, za těch deset let dotáhli? Dle této oficiální statistiky v současnosti žije v zemích Evropské Unie 33,5 milionu lidí, kteří se NENARODILI v Evropě. Vůbec zde není zohledněno, že imigranté v druhé nebo třetí generaci se stále považují za NE Evropany a tíhnou ke svým původním zemím. Ale to je o něčem trošku jiném. Kdo umí anglicky, lehce si číslo ověří. Kdo neumí, přeloží mu to celkem snadno kdejaký překladač. Myslím si, že to jsou dost drsné počty, 25 milionů na celém světě, a najednou jen v Evropě 33,5 milionu.

A ne abych strašil, ale abych ukázal jak to vlastně je dnes. Doplním jednu také velmi zajímavou oficiální statistiku, opět z Organizace Spojených Národů. Která ukazuje, že v pohybu bylo v roce 2013 celkem 231,5 milionu lidí.

Kam chtějí jít? No nejlépe k nám. Do Evropy. Austrálie je nechce, a také se k tomuto problému postavila tak, že prakticky nemají ilegální imigranté v Austrálii žádnou šanci. Afrika? Asie? Božínku vždyť od tamtud utíkají. Severní Amerika bere jen část z onoho počtu a zbytek… No zbytek, ty stovky milionů lidí se chtějí mít dobře v Evropě! Ano, v Evropě!

A kam se naskládají, to tedy netuším. Protože již TEĎ má Evropa s nelegálními imigranty podstatný problém.

Evropa má rozlohu asi 10 058 000 km2  - v Evropě žije asi 742 500 000 obyvatel, tedy zhruba 73.8 obyvatel na km2  

Afrika má rozlohu asi 30 500 000 km2 - v Africe žilo v roce 2013 asi 1,1 miliardy obyvatel, tedy zhruba 36,06 obyvatel na km2

Demografická křivka v Africe je neúprosná, populace se znásobuje. A to z 229 milionů obyvatel v roce 1950 na 630 milionů obyvatel v roce 1990, a na více než 1,1 miliardy obyvatel v roce 2013. Současné odhady mluví o budoucím nárůstu populace v Africe, kdy by v roce 2050 měla mít 2,4 miliardy obyvatel a v roce 2100 až 4,18 miliardy obyvatel.

Afrika je neuživí, tedy pokud budou hospodařit tak jak hospodaří. A co potom? To všichni půjdou do Evropy? Jenže Afrika se do Evropy prostě nevejde.

Takže je zde na místě otázka, jsme opravdu všichni náckové, xenofobové, nacisté a rasisté?

Autor: Václav Řehák | sobota 15.8.2015 11:48 | karma článku: 40,93 | přečteno: 2452x
  • Další články autora

Václav Řehák

Minuta ticha

Asi bych nepsal o takové triviální záležitosti, jako je uctít minutou ticha mrtvého, či mrtvé, oběti neštěstí... Každý slušný člověk ví, že to se zkrátka dodržuje. Kdyby se naneštěstí nestalo to, co se stalo.

12.9.2015 v 12:25 | Karma: 20,60 | Přečteno: 576x | Diskuse| Ostatní

Václav Řehák

A není to málo, Antone Pavloviči?

Vidím rozhodnutí politiků, která jsou přijímana pod tlakem okolností. Jak jsou přijímána „operativní a nestandartní“ řešení. Ale koncepce, a dlouhodobý plán neexistuje.

5.9.2015 v 10:13 | Karma: 27,67 | Přečteno: 748x | Diskuse| Ostatní

Václav Řehák

Je to invaze a politici jsou příliš zbabělí to říci

Je to konec civilizované Evropy a odehrává se přímo před našima očima, doslova v přímém řenosu. Tyto a podobné komentáře jsem si přečetl pod článkem v Daily Mail.

3.9.2015 v 11:00 | Karma: 38,72 | Přečteno: 1690x | Diskuse| Ostatní

Václav Řehák

Musíte nám pomoci, jsme lidé

Mám pocit, že se Evropané účastní jakéhosi divného závodu – zjistit který ze státu staré dobré Evropy, má ve vedení více neschopné, a nebo naopak v duchu multikuturního obohacení všehoschopné lidi, kteří mají vést a spravovat stát

2.9.2015 v 13:21 | Karma: 41,40 | Přečteno: 2054x | Diskuse| Ostatní

Václav Řehák

To má být žert? Pokud ano, hodně se nepovedl

Útočník a terorista z rychlovaku Ajúb Chazzání byl „monitorován“ tajnými službami několika států a přesto pouhou shodou náhod neprovedl v onom vlaku masakr, a museli ho zastavit ne policisté, ale vojáci US army a civilisté.

23.8.2015 v 13:49 | Karma: 39,94 | Přečteno: 1863x | Diskuse| Ostatní
  • Nejčtenější

Čechy zasáhly extrémní bouřky, padaly obří kroupy. Hasiči měli stovky výjezdů

21. června 2024  9:39,  aktualizováno  22:58

Přes Česko prošly velmi extrémní bouřky s nárazy větru kolem 90 kilometrů za hodinu a krupobití....

Češi vjeli do vojenské zóny, fotili se u tanku. Dítě pak usmrtil nalezený granát

21. června 2024  8:52,  aktualizováno  18:16

Chorvatská policie propustila Čecha vyšetřovaného kvůli výbuchu u města Obrovac, při němž zemřelo...

Komentátor Schmarcz se v televizi pohádal se Šlachtou, pak zmizel ze studia

19. června 2024  20:51

„Já jsem se zastal kluků policistů a vy do toho taháte politiku,“ začal křičet komentátor Martin...

Ruská jaderná ponorka plula u pobřeží Floridy. Fotky ukazují její poškození

19. června 2024  13:53

Ruská flotila, která navštívila Havanu, se rozdělila. Část pluje od Kuby směrem k Venezuele,...

Východem Česka prošly silné bouřky a krupobití. Padající strom zabil člověka

19. června 2024  7:32,  aktualizováno  20.6 6:37

Velmi silné bouřky, které ve středu večer zasáhly Moravu a Slezsko, mají jednu oběť. V Českém...

Město duchů Kirjat Šmona. Ostřelovaný sever Izraele, o němž se nemluví

23. června 2024

Premium Od spolupracovnice MF DNES v Izraeli Domy zničené raketami a dělostřeleckými granáty, žáci, kteří nemohou složit maturitu, požáry...

Rajchl má sponzory, kteří o darech nic nevědí. Pokud jdou vůbec dohledat

23. června 2024

Premium Strany a koalice musely tři dny před evropskými volbami zveřejnit na svých webových stránkách...

Prach bitvy opláchl v Suezu, jeho fotka stvrdila bleskový triumf Izraele

23. června 2024

Seriál Izraelský voják s tmavýma očima a zářivým úsměvem se stal ze dne na den hrdinou svého národa....

Egypt odebral licence 16 firmám kvůli pouti do Mekky, klienti měli běžná víza

22. června 2024  21:50

Egyptský premiér Mustafá Madbúlí v sobotu nařídil, aby bylo zbaveno licence šestnáct cestovních...

Jan Kempa: Správný muž se nestydí své ženě projevovat lásku
Jan Kempa: Správný muž se nestydí své ženě projevovat lásku

Profesionální trenér sportovců-profesionálů i hobbíků, vytrvalec a závodník, Jan Kempa, je mužem činu. Svůj život obrátil v patnácti doslova...

  • Počet článků 12
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1562x
Jsem obyčejný člověk, narozený v roce 1968. Občas něco napíši, občas cestuji, občas něco vyfotím...
Jsem člověk, který se nebojí poznat život z té drsnější stránky, jít ke kořeni problému.
Nemám rád lidi, kteří považují slovo "práce", za sprosté slovo. Neupřímné, zlé a hloupé lidi. Parazity, lehkoživky a nemakačenky. 

Seznam rubrik