Fenomén: Otázky a odpovědi V.V. Pjakina

Už několik měsíců sleduji na internetu každotýdenní pořad: "Otázky a odpovědi V.V. Pjakina". Sledovanost nových dílů postupně roste a blíží se 20 tisícům.

To je již jen cca o 1-2 řády méně, než je sledovanost obdobných pořadů našich mainstreamových TV. Odhahuji, že sledovanost a dosah informací tohoto pořadu se již blíží dosahu Hlasu Ameriky a Svobodné Evropy v období komunismu. Kdy všeobecná nasranost na politiky vedla lidi k tomu, hledat alternativní média.

Tehdejší režim by samozřejmě nepadl, kdyby neexistovala flustrace veřejnosti z tehdejší politiky, která ke hledání alternativních informací vedla. Režim by i tak nepadl, pokud by byl vnitřně konsolidovaný.

Dnešní veřejnost je taktéž flustrovaná dnešní reálpolitikou a médii, takže také hledá informace jinde. Současný režim také není konsolidovaný a nedokáže správně odpovídat na výzvy současnosti, což je vidět např. na migrační krizi.

Jsou-li V.V. Pjakinem předkládané informace a komentáře správné či nikoliv, ponechám na každém z Vás. 

Komentáře V.V. Pjakina vychází z Koncepce sociální bezpečnosti (KSB) a Dostatečně všeobecné teorie řízení (DVTR) jejichž autorem je autorský kolektiv, který si říká Vnitřní prediktor (VP SSSR). KSB a DVTR nejsou státními ideologiemi, spíše bych řekl, že stojí v opozici proti současné vládě Ruska. Ve svých komentářích je Pjakin často velmi kritický vůči Ruské vládě. Osoba a činy prezidenta Putina je v nich naopak pravidelně chválena.

Z KSB a DVTR jsou do češtiny doposud přeloženy pouze fragmenty a některé další analytické poznámky a od určité doby právě zmíněný týdenní pořad Otázky a odpovědi V.V. Pjakina

Kdybych se měl stručně vyjádřit k doposud nastudovanému (dohromady jsou to stovky z několika tisíců stran KSB a DVTR) tak hlavním cílem KSB a DVTR je přechod lidstva na lidský typ psychiky (drtivá většina dnešních lidí má typ psychiky zvířecí, případně typu biorobot, kterým poté lehce vládnou lidé s démonickým typem psychiky). Poté co většina lidstva přejde na lidský typ psychiky si tito zvolí nové uspořádání společnosti, které bude diametrálně odlišné od stávajícího.

Příjemnou zábavu při studiu fenoménu.

 

Autor: Jiří Vaca | neděle 20.9.2015 23:48 | karma článku: 23,21 | přečteno: 3024x

Další články autora

Jiří Vaca

Zamyšlení nad efektivností dnešního Ruska

Ruské HDP je mnohem menší než HDP USA. Ruské vojenské výdaje dosahují jen 10% vojenských výdajů USA. Přesto Rusko sesadilo USA z pozice dominantní pozice supervelmoci a jeho boj s islamisty je mnohem efektivnější než ten Americký.

7.11.2015 v 13:41 | Karma: 29,93 | Přečteno: 1113x | Diskuse | Ostatní

Jiří Vaca

Nizozemský premiér setřel ruské námitky k výsledkům vyšetřování MH17: "Spolupracujte!"

Rusové se v odpověď na toto vyjádření Nizozemského premiéra včera na nic nezmohli a nejspíše z toho celou noc nespali. Dnes podle kusé zprávy Sputniku do Nizozemí začali proudit kufry s nápisem: "Důkazy, jak jste požadovali."

14.10.2015 v 21:44 | Karma: 19,34 | Přečteno: 985x | Diskuse | Ostatní

Jiří Vaca

Proč tak snadno USA vyklidily pozici supervelmoci č.1 ?

Ještě před rokem a půl hřímal Obama, že Rusko není žádná supervelmoc - leda tak regionální hráč. Dnes ruská letadla ničí mnohamiliardovou americkou investici do umírněných teroristů v Sýrii a USA s tím reálně nic nedělá.

5.10.2015 v 20:42 | Karma: 27,84 | Přečteno: 1500x | Diskuse | Ostatní

Jiří Vaca

Léta se mluví o tom, že USA ztratí pozici světové velmoci č.1

Dlouho se nic nedělo, takže si mnozí mysleli, že ty hlasy mluví z cesty. Když se naplnil čas, vše proběhlo nečekaně rychle. Dá se dokonce říci, že se tak stalo tuto sobotu.

4.10.2015 v 12:21 | Karma: 34,69 | Přečteno: 998x | Diskuse | Ostatní

Jiří Vaca

Co peklo jednou schvátí, nikdy už nenavrátí. .... a nebo přeci vede cestička ven?

Po včerejším schválení kvót (mimochodem podfukem, tj. pouze většinovým hlasováním ministrů, když správně měli hlasovat konsenzem předsedové vlád) je pod peticí za vystoupení z EU po pár hodinách 25 tisíc podpisů (včetně mého)

23.9.2015 v 12:03 | Karma: 24,82 | Přečteno: 999x | Diskuse | Ostatní

Nejčtenější

Vánoční strom na kruháči na pražském Žižkově. Gerilová akce místních se proměnila v oficiální akci

Vánoční strom uprostřed kruhového objezdu u Nákladového nádraží Žižkov. Tento...
8. prosince 2025  13:45

Děkuji touto cestou neznámému, který nám opět ozdobil kruháč Ambrožova/Šrámkové krásným vánočním...

Fotky metra, které vás dostanou: Vyhlásili jsme výherce fotosoutěže

Podzemní poetika zaujala stovku fotografů. Tento snímek jsme vybrali jako...
3. prosince 2025  7:31

Pražské metro se proměnilo v galerii. Alespoň tedy v očích desítek fotografů, kteří se zapojili do...

Kdo ví víc o Vánocích? Otázky, které prověří i Ježíška

Na plzeňském náměstí Republiky opět září vánoční strom. (1. prosince 2024)
vydáno 3. prosince 2025

Zazvonil zvoneček! Je čas zjistit, jestli máte srdce vánočního elfa, nebo duši lehce kyselého...

Prahu ovládla vánoční flotila. Galerie na kolech svítí víc než strom na Staromáku

Po celý advent až do Tří králů, tedy do pondělí 6. ledna 2026, mohou cestující...
30. listopadu 2025  14:20,  aktualizováno  1. 12. 7:04

Pražské ulice se krátce před první adventem proměnily v netradiční galerii. Jen místo obrazů po...

Kde mají nejlevnější burger? Porovnali jsme pět největších fastfoodů v Česku

Five Guys burger
5. prosince 2025  10:21

Už za pár dní rozvíří vody českého fastfoodového rybníčku příchod nového, dlouhé měsíce očekávaného...

Soud v Brně se bude zabývat dalšími dohodami o vině a trestu v kauze Stoka

ilustrační snímek
9. prosince 2025,  aktualizováno 

Krajský soud v Brně se dnes bude v kauze Stoka zabývat dalšími dvěma dohodami o vině a trestu,...

Vlak v pražských Běchovicích srazil člověka. Na místě zemřel

Na železničním koridoru v pražských Běchovicích vlak srazil a usmrtil člověka....
8. prosince 2025  21:12,  aktualizováno  21:12

Na železničním koridoru v pražských Běchovicích došlo v pondělí večer k tragické nehodě. Vlak tam...

Zemětřesný roj na Chebsku neustává, oblast trápí už od listopadu

ilustrační snímek
8. prosince 2025  21:12,  aktualizováno  21:12

Zemětřesný roj na pomezí Chebska a Sokolovska, který začal v listopadu, neutichá. I v posledních...

Zastupitelé Rakovníka schválili rozpočet s výdaji 709 mil.Kč, využije i přebytek

ilustrační snímek
8. prosince 2025  19:22,  aktualizováno  19:22

Zastupitelé Rakovníka dnes schválili rozpočet pro příští rok s výdaji 709 milionů korun Kč a příjmy...

  • Počet článků 19
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1258x
Jsem vystudovaný učitel matematiky a informatiky. Dlouhá léta pracuji v IT. 

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.