Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Souhlasím s Karlem.Já ty maminky co chtějí rodit doma,nechápu.;-O

2 1
možnosti
Foto

Tak s Karlem jo a se mnou ne?;-O;-D

1 0
možnosti
FF

:-)Jo.. a červenec sis taky vybrala dobře,  je to parádní měsíc...

0 0
možnosti
Foto

Já vim, měla jsem to naplánovaný v síťovým grafu;-D

1 0
možnosti
Foto

Zdravej názor...a gratuluji :) Diskuzi se mi nechce pročítat celou, tak jen něco málo ze svého přidám a možná už to tu někdo řekl... Když vidím jak tu někdo napsal, že stačí, že žena chce rodit doma a je to její právo a nikoho jiného to nemá zajímat...je to z mého pohledu omyl...při porodu tu totiž stojí proti sobě dvě práva...právo matky a já ho nezpochybňuji...ale také právo...dítěte :) A já tomu druhému právu dávám větší přednost, protože rodící se nebo narozené dítě neřeší vlastní pohodlí ...

4 1
možnosti
JV

A kdo podle vás má za dítě rozhodovat a proč?

1 1
možnosti
TS

Ne, že bych tomu rozuměla ;-) ale pěknej článek! Mám z něj takovej milej pocit :-) karma vysoká zásluhou - čoveče, ty až budeš rodit, to snad bude muset bejt v telce, abysme ti všichni mohli fandit! ;-D

4 1
možnosti
Foto

V telce ne...ale notebook budu mít s sebou (ovšem webkamera bude vypnutá;-D).

3 1
možnosti
FR

Tak něco pro odlehčení.... baví se dámy: "není větší bolest, jako porod dvojčat"....druhá: "já jsem rodila trojčata a větší bolest neexistuje".... ta třetí se zeptá..." a už vám někdy spadly prsa do mandlu"?  :-)

3 0
možnosti
PR

P90a12v84e44l 43R11y97s

3. 2. 2013 10:45

Mám stejný názor, na to, kde rodit. Ale právo na stejný emocionální výkřik a vlastní rozhodnutí mají i ženy s opačným názorem a nemusí být nutně padlé na hlavu.

;-)

0 1
možnosti
Foto

To samé si musí myslet i ony- rodit v porodnici? Jsem snad padlá na hlavu?;-D

0 0
možnosti
FR

Článek se mi líbí hlavně svou "čistotou myšlenky" a tím, že je to upřímné vyznání "obyčejné ženské" Žádný vyumělkovaný fráze, nebo loudění obdivu, či soucitu. Nevím kdy ten okamžik "O" nastane, ale až to přijde, jistě to dobře dopadne a to ti také přeji.

Jinak čistě technicky.... ono to vymalování operačních sálů není samoúčelné. Taky bych to nevěděl, ale před lety jsem absolvoval nějaké školení u Philipsu ve Vídni a tam v jejich Světelném studiu nám to demonstrovali...mimo jiného. Jede o viditelnost červené barvy atedy krve a tkání. Oko při nevhodné kombinaci barvy prostředí a třeba oblečení operatérů nevidí červenou barvu

3 0
možnosti
Foto

R^

Umíte být i milej, zkuste to i jinde;-)

2 0
možnosti
FR

hlavně nmezapomenout na desinfekci.... četl jsem o tom v Učitelských novinách. Nebo to bylo jinde, akorát mi v paměti utkvěl ten klín:-/

2 0
možnosti
Foto

Desinfekce je důležitá:-)

1 0
možnosti
JM

J28a53n 60M49r56á27z12e66k

3. 2. 2013 8:43

Moc hezký článek. Jsem rád, že jste pouze přednesla svůj názor, bez házení špíny na druhý tábor. My jsme rodili v porodnici, připlatili jsme si za nadstandardní sál a nebya to žádná kachlíkárna jak píše kolega níže, ale velmi příjemný pokojík, kde jsme měli soukromí, hifi věž, občerstvení,... A nebyly potřeba žádné desetitisíce, pouze standardní tabulkový příplatek za nadstandard. Já osobně bych porod doma nechtěl, protože jsme také měli malé komplikace a jsem rád, že tam byl odborník, který z nich dokázal vybruslit levou zadní. Jinak Vám přeji klidný porod bez komplikací a krásné a zdravé miminko.

3 0
možnosti
JM

J44a73n 60M94r34á56z22e68k

3. 2. 2013 9:02

Jinak pokud mohu přidat svůj názor na domácí porody, tak bych je přirovnal, matky prominou, k jízdě na kole. Buď můžete na kole jezdit s helmou, nebo bez ní. V obou případech to dobře dopadne, pokud nenastane nějaký problém. V případě že se něco pokazí, tak helma vám může (ale nemusí) zachránit život. A pokud bych to ještě připodobnil více, tak to je jízda na kole s dítětem. Aspoň to dítě by podle mého názoru helmu mít mělo (a podle zákona musí). Přesto však denně vídám spoustu nezodpovědných rodičů, kteří  svá dítka vozí na kole bez ní. Takže ja jsem vždy pro helmu (porod v porodnici). Pokud si zvolíte opak, musíte nést plné právní důsledky.

2 0
možnosti
DM

Rozumný přístup R^

(Omlouvám se za zpoždění, ale včera jsem měla poněkud jiný program:-) )

Když budeš v pohodě, je z půli vyhráno. VA myslím, podle tvých reakcí jinde, že v krásný pohodě seš :-)V

2 0
možnosti
Foto

Za zpoždění Ti napařím pokutu;-O;-D

Já jsem v té nejlepší pohodě:-)

1 0
možnosti
  • Počet článků 139
  • Celková karma 22,19
  • Průměrná čtenost 2864x
Zasloužilá matka osmi dětí (tří vlastních a pěti vyvdaných). Průvodčí v tyrkysových "vobludách." Autorka knihy Cesta do blikajícího pekla. Druhá kniha-Tajemství domu v L. právě vyšla!

Seznam rubrik