Zastavte imigranty, máte na to právo!

Tyto slova radí evropským politikům v rozhovoru pro týdeník Reflex bývalý premiér Austrálie Tony Abbott, který před několika lety prosadil politický model na nelegální imigraci.

Tvůrce úspěšné australské imigrační politiky, která je známá pod označením „Stop the boats“ (Zastavme lodě) k tomu přímo řekl: „Musíte přijmout morální rozhodnutí, že máte větší právo kontrolovat, kdo přijde do vaší země, než jaké právo mají ostatní, aby požadovali vstup do země. Když se stát rozhodne, že vstup do něj bude možný pouze na hraničním přechodu a s pasem, musí to ostatní lidé akceptovat. Když se někdo bude pokoušet do takového státu stejně vstoupit jiným způsobem, není to už vstup, ale je to invaze. Státy nebo celý kontinent na to pak ale musí jako na invazi reagovat.“

Pan Abbott v rozhovoru ještě zdůraznil, že jeho politika byla velmi úspěšná, protože za poslední dva a půl roku nepřišel do Austrálie žádný ilegální imigrant, takže tuto politiku akceptovala i opozice. Organizace bojující za práva uprchlíků se snažily proti této migrační politice bojovat i právnímu prostředky, avšak neuspěly.

Na tomto příkladu je velice dobře vidět, že pokud se opravdu chce, je možné za svou zemi a své občany bojovat i proti kdejakým neziskovkám, které mají v zadání a v náplni práce integrovat a zase jenom integrovat. Je to pro ně pouze prachsprostý byznys, nic jiného je nezajímá. Nejhorší na tom je ale to, pokud se k těmto organizacím přidají i někteří politici, jako se to stalo v Evropě. Pak je ten boj za hájení zájmů své země a svých občanů velice těžký.

Přátelé, jak řekl první přímo občany zvolený prezident České republiky Miloš Zeman v loňském vánočním poselství: „TATO ZEMĚ JE NAŠE!“ Pamatujme si to a snažme se podle toho chovat, jelikož to máme ve svých rukou. Pokud islámské nelegální imigranty nezastavíme na počátku a začnou se tu rozmnožovat, tak se jejich počet bude ve velkém zvyšovat a to i proto, že podle zákona o slučování rodin mají právo si celou rodinu po získání přechodného pobytu přivézt z místa, odkud pocházejí.

Pozor na to, česká vláda plánuje oficiálně přijmout každý rok dva tisíce imigrantů, na což uvolnila 500.000.000,-Kč, takže moc času už nemáme!

Autor: Radek Rozvoral | pátek 30.9.2016 7:16 | karma článku: 40,00 | přečteno: 1468x

Další články autora

Radek Rozvoral

Čím více africké a arabské imigrace, tím méně Velikonoc!

V dnešní hektické době, a to nejen na poli politickém, se děje tolik závažných událostí, že je obyčejný občan ani nestíhá pořádně vnímat a vyvozovat si z nich možné důsledky.

29.3.2018 v 6:56 | Karma: 30,94 | Přečteno: 975x | Diskuse | Politická aréna - pro politiky

Radek Rozvoral

Současná migrační vlna je problém, který se musí řešit zdravým selským rozumem!

S tvrzením německé kancléřky Angely Merkelové, ke kterému se přiklání představitelé orgánů Evropské unie, že se problematika migrační vlny do Evropy vyřeší, nemůže snad žádný rozumně uvažující člověk souhlasit.

26.3.2018 v 7:03 | Karma: 35,11 | Přečteno: 963x | Diskuse | Politická aréna - pro politiky

Radek Rozvoral

To nejhorší, co nám po panu Sobotkovi zbylo, je privatizace OKD!

Bohuslav Sobotka končí ve vysoké politice. Včera to oznámil na svém facebookovém profilu s tím, že na konci března opustí Poslaneckou sněmovnu a od 1.4. bude nadále už jen řadovým členem ČSSD.

23.3.2018 v 7:41 | Karma: 29,53 | Přečteno: 668x | Diskuse | Politická aréna - pro politiky

Radek Rozvoral

Prezident T. G. Masaryk by se za některé dnešní pedagogy styděl!

Minulý týden se konaly demonstrace studentů, organizované pod názvem „VyjdiVen“, a jsou plánované i na tento pátek. K politické propagaci jsou využity i děti ve věku od 12 let, což je velice nešťastné.

22.3.2018 v 7:23 | Karma: 32,95 | Přečteno: 788x | Diskuse | Politická aréna - pro politiky

Radek Rozvoral

Evropská unie nám opět potvrdila, jak nás nemilosrdně ovládá!

Další z mnoha případů, kdy se zase potvrdilo, že suverenita České republiky je čím dál tím více slabší. Důkazem toho je rozhodnutí Soudního dvora EU, kterým zamítl návrh vlády ČR na odklad směrnice EU o regulaci držení zbraní.

19.3.2018 v 6:47 | Karma: 36,02 | Přečteno: 1579x | Diskuse | Politická aréna - pro politiky

Nejčtenější

Galerie: Tramvaje ze Škody míří do Itálie i Německa. Takhle vypadají české vozy pro Evropu

Tramvaje ForCity Smart Bonn pro SWB jsou moderní obousměrné tříčlánkové a 100%...
4. března 2026  6:47

Většina Čechů zná tramvaje Škoda především z pražských ulic nebo z dalších krajských měst. Jen...

O solitérech v Praze. Některé stavby jsou jako pěst na oko. Třeba panelák v Braníku

Solitér v Branické ulici
1. března 2026

Kdo viděl film Tam na konečné z roku 1957, pravděpodobně ho zaujalo nejen zpracování v duchu...

Záhadné schody v Kunratickém lese mají vysvětlení. Sloužily při šlechtických honech

Zaniklé schody v Krčáku
3. března 2026

V srdci Kunratického lesa chátrají podivuhodné schody, které vedou „odnikud nikam“. Před bezmála...

Provoz metra na části linky C přerušen. Na Hlavním nádraží zemřel člověk pod soupravou

Stanice metra Pražského povstání
2. března 2026  11:02

Provoz metra na lince C je v pondělí dopoledne přerušen mezi stanicemi Florenc a Pražského...

Kam v březnu v Praze zdarma? 7 tipů od poslechovky po pochod ve Stromovce

Okolí holešovického Výstaviště a Stromovky změní podobu. (23. listopadu 2024)
28. února 2026  18:35

Vybrali jsme sedm pražských akcí zdarma – koncerty, festival, výstavy i přednášky, které můžete...

Lezce ve štolách na Kutnohorsku zradily svítilny, zachránili je hasiči

ilustrační snímek
7. března 2026  20:31,  aktualizováno  20:31

Hasiči dnes ve Vlastějovicích na Kutnohorsku zachraňovali čtyři lezce, kteří se dostali do problémů...

Blanenská galerie vystavuje tvorbu výtvarnic, které překročily osmdesátku

ilustrační snímek
7. března 2026  17:58,  aktualizováno  17:58

Tvorbu výtvarnic, které překročily osmdesátku, představuje ode dneška Galerie města Blanska....

Policisté našli 57letou ženu z Kolína, kterou pohřešovala její dcera

ilustrační snímek
7. března 2026  16:51,  aktualizováno  16:51

Policisté vypátrali sedmapadesátiletou ženu z Kolína, kterou pohřešovala její dcera. Naposledy ji...

Na Sněžce zavlály tibetské vlajky, akce přilákala desítky lidí

ilustrační snímek
7. března 2026  16:17,  aktualizováno  16:17

Dnešní akce Tibetská vlajka na střeše republiky se zúčastnily desítky lidí. Výstup s tibetskou...

Hormonální rovnováha po 40? Existuje přírodní cesta, jak se cítit lépe
Hormonální rovnováha po 40? Existuje přírodní cesta, jak se cítit lépe

Únava, výkyvy nálad, problémy se spánkem nebo náhlé pocení. Po čtyřicítce se hormonální změny hlásí o slovo častěji, než si myslíme. Existuje ale...

  • Počet článků 361
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2479x
Manažer a spolumajitel obchodní společnosti a místostarosta obce Všechlapy u Nymburka. Člen předsednictva politického hnutí Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) prosazující přímou demokracii, patriotismus, vymahatelnou odpovědnost politiků a národní zájmy. Mé motto: "Pesimismus a skepse nevadí. Lepší je ale hýřit optimismem!" www.radekrozvoral.cz

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.