Respekt na příděl

LGBT komunita vzkazuje většinové společnosti, že všichni lidé jsou si rovni bez rozdílu. Seznamy sobě rovných občanů jsou potom k nahlédnutí v každé LGBT, či queer centrále. A běda když to odmítnete respektovat.

Pochody Pride Praha, které u nás probíhají od r.2011, mají své zaměření, tedy cíle, které se rok od roku mění a posouvají. Začínaly nějakým prohlášením typu Jsme tady, přes Berte nás na vědomí a Chceme rovná práva, až po Vyžadujeme respekt. A právě tento poslední požadavek narazil na svou pomyslnou bariéru, tedy mantinel hřiště, které je většinová společnost schopna akceptovat. Aby nedošlo k omylu tedy podotýkám, že většinovou společností nemyslím naprosto všechny lidi z druhého tábora oproti LGBT, nýbrž ty, u kterých onen požadavek respektování narazil. A dle četných diskuzí jich není málo.

Tak jistě, že slovo respekt může mít více výkladů. Například výraz uznání za nějaký výkon doprovázený zdviženým palcem, úcta před staršími členy rodiny, uznání zákonů, či podnikové hierarchie. Onen respekt vyžadovaný LGBT komunitou potom ředitelka festivalu sexuálních menšin Prague Pride Kateřina Saparová definuje takto: respekt znamená přijetí bez podmínek. „To není jako, když někdo řekne: Mně gayové a lesby nevadí, ale ať si to nechají na doma. V tom je ta podmínka.“ Respekt by měl být podle Saparové přirozený a v Česku ho podle ní moc není. „Je to spíš nevšímavost, česká malá domů, kde si každý hraje na svém písečku.“ Také říká, že netolerance, se kterou se LGBT komunita v Čechách setkává, je pořád dost silná. „Od poznámek na ulici, kde se dva kluci vedou za ruku, až po agresivitu..." Přičemž dodává, že pouhá tolerance, po které se volalo v minulých letech, už jim nepostačuje.

https://www.krajskelisty.cz/praha/17387-chceme-respekt-ne-toleranci-prague-pride-rozdeluje-spolecnost-a-lgbt-komunita-ma-take-kus-viny-to-ze-gayove-nejsou-jenom-kadernici-a-lesby-jen-traktoristky.htm

Zde jsou ještě posměchy nazývány netolerancí, jinde (v jiných vyjádřeních queer komunit) už rovnou nenávistí. Sdružení Alt*Pride, tedy alternativa k Prague Pride dokonce vyrukovalo s heslem: Nepřizpůsobuj se, měň společnost. Ono sdružení Alt* (jako alternativa) je jakési tvrdé stalinistické křídlo ve vcelku liberálním neomarxistickém spolku LGBT. Své orlí hnízdo má v násilně obsazené budově plicní kliniky v Praze na Žižkově a jak už místo původů napovídá, bojují proti kapitalismu ve všech formách a řeší taková témata, jako je bezdomovectví LGBTQ+ (což je zkratka zahrnující navíc ještě queer a to plus na konci znamená už úplně všecko, tedy každý s každým a všechno se vším), chemsex a také např. radikální vyšívání. Kdo by si myslel, že radikální vyšívání probíhá pomocí nažhavené jehly a ostnatého drátu, šeredně by se zmýlil. Jedná se o radikální výšivky s feministickou, antifašistickou, sexuální, vegetariánskou, zábavní a tomuto různě podobnou tématikou. Nejznámějšími představitelkami tohoto směru jsou u nás děvčata sdružená ve spolku Kundy Crew, kde ono anglické slůvko znamená posádka a to první překladač nezná. Příklad takové rukodělné práce:

 

vyjmuto 

zdroj wiki

http://www.artmap.cz/radikalni-vysivani-s-kundy-crew

Za povšimnutí také stojí hesla v pozadí na jedné z akcí spolku Alt+LGBTQ+. Můžeme se tam dočíst, že: Mrtvý sexuolog, dobrý sexuolog a Udělejme z feminismu hrozbu.

https://a2larm.cz/2018/08/queer-alternativa-proti-kapitalismu-zacal-altpride/

Ale zpět k tématu blogu. Máme tady cíl změnit většinovou společnost k obrazu jejich a to podle striktního požadavku plošného respektu k jakékoliv odlišnosti, což znamená pro heterosexuálního bezvěrce dělat, že se nic neděje a že si ničeho divného nevšiml. Nesmát se, nekomentovat, nezírat. Ani když ho třeba v obchodě bude obsluhovat tato dvojice pánů prodavačů:

vyjmuto

zdroj wiki

Anebo když k vám domů přijdou tito pánové zedníci:

vyjmuto

zdroj wiki

Anebo když bude policie takto řešit na místě řidiče, který nesprávně zaparkoval:

Vyjmuto

zdroj wiki

A tohle já právě odmítám! Odmítám se přetvařovat, piškvořit a uměle se chovat na něčí povel. Protože když se někdo obléká, či chová jako hašašíra, je u mě kašpar a přesto nejede Pendolíno. A na to mám právo. Mám právo na svůj názor, či pohled na svět. A také i já vyžaduji respekt k mému postoji. Proč já mám respektovat něčí projevy bez výhrad, když můj názor není respektován? Ba co víc, jsem plošně a bez skrupulí ihned označován za homoofoba, čecháčka a fašizoidního zpátečníka. Dobře je to vidět v diskuzích na téma instituce rodiny, probíhající v těchto dnech pod tlakem na změnu definice rodiny v občanském zákoníku. Jedni chtějí, aby bylo za rodinu uznáno soužití kohokoliv s čímkoliv (sice ne hned, ale i na to časem přijde) a druzí naopak ultimativně žádají, aby byl pojem rodina definován podle křesťanských tradic. Škoda, že si tady neomarxističtí liberálové nestojí za tradičními evropskými hodnotami, které nám tak rádi cpou při diskuzích o hromadné nelegální migraci. Naopak, u tématu rodiny jsou všichni zastánci klasického modelu osočování ze zatuchlosti, demagogie a Bůhví ještě z jakých amorálností. A já se tedy ptám, kde je respekt k jejich názoru? Nebo že by se ho dostávalo jen někomu, jen někde a jen někdy?

 

§ 107 autorského zákona definuje spravedlivé užívání takto:

Správné používání díla chráněného autorským právem, včetně takového užívání reprodukcí v kopiích nebo fonografiích nebo jiným způsobem uvedeným v tomto oddíle, za účelem kritiky, komentáře, zpravodajství, výuky (včetně více kopií pro použití v učebně) , stipendia nebo výzkumu, není porušením autorských práv. http://www.dmlp.org/legal-guide/fair-use

Autor: Petr Burian | neděle 12.8.2018 16:21 | karma článku: 27,05 | přečteno: 650x
  • Další články autora

Petr Burian

Země opaků

15.7.2020 v 12:36 | Karma: 39,90

Petr Burian

Zlepšení situace Romů

8.7.2020 v 17:00 | Karma: 39,93

Petr Burian

Neberte nám černou, nepatří vám

6.7.2020 v 20:35 | Karma: 38,45

Petr Burian

Příběh o rasismu

28.6.2020 v 12:58 | Karma: 42,72