Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Hlody středeční 28/6 aneb miluji naše média

Čím dnes začít jiným než brexitem, jak se říká odchodu Velké Britanie z EU. Už pěkných pár dní pomalu o ničem jiném neslyšíme.

 Tak se podívejme, jak tuto zlomovou událost kdy vyvřela averze vůči arogantnímu Bruselu vidí různé strany. Jan Zahradil např. komentuje takto.
1. V bruselských institucích začíná dle očekávání definitivně převládat duch pomsty, taková facka se neodpouští. Evropská komise (Juncker) a Evropský parlament (Schulz) budou chít vykopat Británii z EU co nejdříve, vnutit jí nějakou nevýhodnou sérii smluv, zkrátka udělat z ní odstrašující příklad, aby si to každý propříště rozmyslel. Nedá se vyloučit ani neoficiální subverzní podpora teritoriální dezintegrace Spojeného království (pozitivní náznaky směrem ke Skotsku a jeho členství v EU, uplácení přes fondy atd.). Na úterním plénu EP očekávám celkem zuřivé antibritské orgie a nějaké šílené prointegrační usnesení ve stylu "více Evropy". Samozřejmě od Junckera, Schulze nulová sebereflexe a vůbec ne nějaké úvahy o odchodu (btw Schulz by měl končit v prosinci, protože se převoluje vedení EP. Juncker určitě zůstane. K němu ještě dodávám, že plnou odpovědnost za něj má Evropská lidová strana, která ho na post protlačila, a tedy i KDU-ČSL a TOP 09).
 2. Střízlivější tón zaznívá z národních vlád, které samy čelí vlně euroskepse vlastních obyvatel a vědí, že voliči se pozorně dívají. Udělat z Británie obětního beránka by se jim mohlo vymstít. Relativně rozumně proto mluví (zatím) Merkelová, pragmatický hlas podle mě zazní z Nizozemí, Skandinávie, střední Evropa by se měla ve vlastním zájmu přidat. Pobaltí a Balkán udělají jako vždy to, co se jim nařídí. Ve Francii Brexitem rozkurážená Le Pen útočí na establishment, který se ovšem tiše raduje z toho, že odvěký rival mizí z klubu a touží mu to ještě naposled "osladit" (kterážto tendence podle mě převládne). Španělsko, Itálie se bojí růstu regionálního separatismu, pokud by uspěli skotští separatisté s odtržením, očekávám od nich zdrženlivost.
 3. Britové by měli zůstat v klidu, nenechat se vyprovokovat Bruselem, dodržet svůj harmonogram a plán. Čím větší hysterie na jedné straně, tím větší klid na druhé straně. Mají pár let čas a čas hraje pro ně, politická situace v evropských zemích se bude postupně měnit a s ní i atmosféra pro vyjednávání. Jejich hesly dne by mělo být "dokud není dohodnuto všechno, není dohodnuto nic" a "dokud jsme neodešli, jsme pořád tady". Je třeba si uvědomit, že Evropská komise a Evropský Parlament se cítí ohroženy, budou kopat kolem sebe a za sebe, za své institucionální zájmy, které se stále více rozcházejí se zájmy členských zemí EU. Proto by Británie měla jednat především s jednotlivými členskými zeměmi. Ty by si měly totiž také uvědomit, že ve "zbytku" EU ted´ na půdorysu jednání s Británií proběhne mocenský boj o to, kdo v EU definitivně drží otěže - jestli národní vlády nebo Brusel (EK a EP). Lisabonskou smlouvou si vlády nepochopitelně nechaly vydrápnout velkou část svých pravomocí, neměly by tuto chybu ted´ opakovat.
A Václav Klaus: Brexit - Úžasná příležitost pro Evropu. Velká Británie je a vždy byla pro Evropu klíčovou zemí. Nejen proto, že je kolébkou moderní demokracie a kapitalismu, ale hlavně proto, že se teď – již po třetí v moderní historii – rozhodla postavit megalomanským plánům na vytvoření celoevropského impéria (první dva případy byly v éře Napoleona a Hitlera). Teď její obyvatelé rozhodli o svém vystoupení z Evropské unie. Z některých médií a od některých politiků, kteří do chybného projektu Evropské unie v minulých letech tolik nainvestovali, i dnes, v pátečním ránu, slyšíme slova o vítězství emocí nad zdravým rozumem, o nadcházející ekonomické katastrofě, o černém pátku pro Evropu, o nezbytnosti se v EU ještě úžeji semknout, atd. Jako by za fiasko EU mohli Britové, nikoliv Brusel a ti, kdo jej řídí. Jako by neexistovala katastrofa Řecka, marasmus na evropském jihu, migrační krize a její podivné „neřešení“. A stovky dalších věcí. Nespokojenost již léta rostla všude, napříč celou Evropou. Byla ignorována, zamlčována a mluvit o ní veřejně bylo znemožňováno. Výsledek britského referenda není žádnou katastrofou. Je naopak ohromnou příležitostí. Je inspirací. Je nesmírně potřebným impulsem. Je důkazem, že dosavadní cestou nelze pokračovat. Pochopí konečně lidé v Evropě, že by sociálně inženýrské projekty elit za zády občanů měly skončit? Že by měla skončit umělá centralizace, regulace a byrokratizace všech sfér našich životů? Že by měl nastat konec potlačování demokracie a konec rozhodování nikým nevolenými a nikomu neodpovědnými úředníky daleko od lidí? Británie Evropu neopouští. Dává nám tolik potřebný signál a impuls ke změně i u nás. Ať je včerejší britské referendum začátkem.
Přidám ještě pár názorů. Pár důvodů proč EU nezanikne: "Je to daleko horší, než se prezentuje. Diktát nikým nevolených, nikomu se nezodpovídajících a neodvolatelných individuí vládne celé EU. Prý jich je celkem 200, zatímco celý aparát ma asi 20000 zaměstnanců. EU parlament je jediným parlamentem světa, kde poslanci nemají právo navrhovat zákony, pouze je schvalovat. Za to dostávají plat 8000 €+ 304 € za každé sezení, tedy 1,09 milionu korun ročně na stravu. Poskytují se jim náhrady za cestování, bydlení, na oblečení i mimořádné odměny. Každý rok se jim platy valorizují o inflaci+ 15%. No zkuste potom prosazovat nějaký názor! 304 € dostávají pouze za to, že si píchli kartu.Proč by měli dělat něcio pro lidi, když to není podmínkou pro žádnou částku?"
Barroso, dlouholetý předseda evropské vlády, byl známým portugalským fanatikem, který vedl v Lisabonu maoistickou studentskou organizaci. Dnešní předseda evropské vlády Juncker je zase světoznámý daňový pletichář, který dělal – coby lucemburský premiér a ministr financí v jedné osobě – speciální antisystémové daňové dohody s nadnárodními koncerny, na úkor všech ostatních. Šéfka evropské diplomacie Mogherini pak byla italskou komunistkou ještě v první polovině devadesátých let. Merkel - za mlada tajemnice Freie Deutsche Jugend pro ideologii, kde měla na starosti agitaci a propagandu. Tito lidé dnes reprezentují Evropu a poučují nás i svět o „evropských hodnotách“.
No a vy si vyberte, jak na novou vlnu v Evropě nahlížíte vy.

 • Fenomén Jakub Janda  z think tanku Evropské hodnoty jistě znáte. Je obdivuhodné, v jaké frekvenci se objevují jeho twíty a FB posty. Vesměs jde o jalové politické výkřiky. Jako třeba tenhle. "Bude zajímavé sledovat, kdo se z brexitu (tedy objektivní a neokecatelné ztráty pro české geopolitické, politické i ekonomické zájmy) raduje.
  Dívejte se a naslouchejte."  Pokud se dříve snažil toho analytika alespoň předstírat, nyní už svou fízlovskou náturu neskrývá. A z diskuze pár hlasů, kteří si o tomhle individuu myslí zhruba to, co já.
  *A kdo nebude povinně plakat tak ho kormorán zavře. Už se Jakub dostává do kondice.
  *Ano, sdílím Aeronet a budu sdílet Aeronet a je mi úplně jedno, že to banda oportunistických ubožáků označuje za ruskou propagandu a chová se jak lůza v 50. letech, která pro změnu bojovala proti propagandě americké.
  *Na tomto profilu rozhoduji já, co bude sdíleno, a ne nějaký arogantní snob, který si myslí, že má patent na rozum a morálku, to za prvé, a za druhé, o tom, co bude sdíleno, rozhoduje výhradně obsah a ne autor.
  *Nálepkování ad hominem rád přenechám různým úchylným pornohercům, kteří se rozhodli povýšit Aeronet na moderní obdobu Hlasu Ameriky, ten jsem taky musel poslouchat, aby se nevědělo.
  *Tak já doufám, že tento týden jandovským impotentům došlo, že drtivé většině odpůrců EU je nějaké Rusko i se všemi Putiny světa naprosto u prdele. Vzor v něm rozhodně nikdo hledat nechce, svého bordelu máme dost a ruský navíc přibírat nechceme. Tudy cesta nevede, milí sestavovači seznamů, hledači agentů a odhalovači dezinformační agendy. Takhle blbě jednoduše to nepůjde, na úrovni analýz tvořených vědci z mateřské školky.
 •  
  A pár poznámek ke kauze Šlachta chce mluvit před poslanci. To co jsme viděli, byla fraška v přímém přenosu. Poslanci ANO chtěli nechat mluvit plukovníky z ÚOOZ a státního zástupce - ale odmítli dát prostor k vyjádření policejnímu prezidentovi a ministru vnitra. Poslanci ČSSD zase nechtěli bez policejního prezidenta a ministra nechat mluvit plukovníky a státního zástupce. Výsledek - po dvou hodinách nebyl schválen program a nemluvil nikdo. Pro mě se tím jen potvrdilo, že obě vládní strany dál politizují policii, i státní zastupitelství. Obvinění, která padla, zůstávají viset ve vzduchu a pravdu nechtějí zveřejnit. Jak pak mají mít občané důvěru k orgánům činným v trestním řízení. Můžeme jen přemýšlet, kdo účelově není stíhán a kdo je účelově kriminalizován. Ale klid, přátele. Není třeba naříkat. Co neprošlo přes výbor, dočteme se brzy v Lidovkách. Komise se sice nedomluvila, ale pokus číslo 2 - vyšetřovací parlamentní komise - je další možnost. Zatím prý zpráva o 70 stranách je v jednom výtisku v sejfu na ˇUOOZ. Teda řeknu vám, ve věku počítačů ukrývat v sejfu tištěné paré je teda dílo hodné agentů CIA. Doufám, že pokud bude ta komise jmenována, bude se Šlachtou konečně po třech letech bohorovného klidu projednávat ty ohromující desítky kg zlata a 150 milionů korun, co zajistili při zásahu policie na úřadu vlády a při zatýkání Nagyové... Já jen, aby se na takovou drobnost na rozdíl od nezdaněných kabelek nezapomnělo...Apropos. Vysoký policejní důstojník v růžovém služebním triku v televizi (o teniskách nemluvě) je nějakým způsobem podezřelý.
 • Ani Češi tu nejsou doma, vzkazuje odpůrcům uprchlíků analytik Shanaáh. Analytik Šádí Shanaáh v komentáři pro Lidové noviny konstatoval, že se celé národy stovky let stěhují. I Češi kdysi přicestovali do kotliny, kterou dnes nazývají svým domovem. I ti, kteří volají „stop uprchlíkům“, by si to měli uvědomit. Mohli by vzít v potaz i to, že celé lidstvo je na planetě Zemi jen zlomek času.  „Každý z nás bez výjimky máme kořeny někde jinde. Naši předci do české krajiny přišli odjinud, ať už to bylo před sto tisíci, deseti tisíci, pěti sty lety nebo minulý rok. Protiimigrantské heslo „Já jsem tady doma“, které se dnes objevuje na samolepkách a tričkách, je kromě jiného i výrazem úsměvného antropocentrismu, tedy víry, že vše se točí kolem nás, lidí. My tu nejsme doma, jsme tu jen hosté. I sto tisíc let je v historii planety krátké jako mrknutí oka. Při druhém mrknutí už tu také vůbec nemusíme být, pokud se budeme chovat stále stejně bezohledně vůči přírodě i vůči sobě navzájem,“ píše muž, jenž kandidoval do Evropského parlamentu za Stranu zelených.
  Tak pan Šanaáh, poloviční obyvatel neexistujícího (ne)státu polemizuje o nároku na území. Milý Šádí, to že si partička arabů osvojila zlozvyk přivlastňovat si něco co není jejich neznamená, že jsou tací všichni. Aneb podle sebe soudím tebe, že? To jak kdyby mi Albánec řekl, že Kosovo je jejich území, protože ho ukradli.
 • A brněnské okénko:  TOP09 se stala novým členem už tak obskurní koalice Její vůdce pan Kacer to řekl na ZMB jasně: Podařilo se nám nastartovat problematiky.... co dodat, snad jen, že se najde někdo taky na řešení. Topka se pochlubila svými novými kompetencemi v Radě města Brna. Jeden z diskutérů opáčil: Pilotní projekt participativního rozpočtu? Problematika městských dat včetně integrace? Komunikační platforma pro komunikaci úřadu?  To si s tímhle newspeekem děláte že všeho srandu nebo to myslíte snad vážně? Protože jestliže to myslíte vážně, tak bude lépe se vám vyhnout. A ještě lépe by bylo pozorovat vás na Huskově ulici 2a jak se tam uklidňujete prací na záhonku. Pfuj s váma! A v rámci rekorytarizace pan Hollan vyměnil zdravotnictví kde neudělal nic za dopravu, kde může významně prosadit jízdu na kolech.  Pořád si říkám, že hůř už bylo, a ono ne. V novinách si z něho dělali srandu, že ani řidičák nemá. Ale jeho spolubojovníci vyrazili k obraně. "...problematiku dopravy řešil náměstek Hollan už v dobách svého předchozího profesního angažmá, navíc bude mít k ruce jak úzký tým tvořený naší zastupitelkou Hanou Kašpaříkovou, řešící územní a krajinné plánování, místopředsedou Komise dopravy RMB Alešem Stuchlíkem a místopředsedou Komise pro územní plánování RMB Jakubem Kořínkem." (FB ŽB). Tak si to ujasníme. Paní Kašpaříková věří, že auta jsou zlo a toleruje je jen tehdy, když se sama potřebuje dostat odněkud někam.  Aleš je její partner a v názorech na dopravu se, kdo by to řekl, shodují. Aleš je z vesnice na Vysočině a jeho největším přáním je, aby se doprava v Brně přiblížila dopravě u nich doma.  Kuba je organizátor uličních zátarasů, kdy se třeba (určitě jen shoda okolností) zablokuje ulice kde jsou Tři ocásci, na zemi se rozloží hnusný nábytek a deky a jeho kamarádi, jakož i kamarádi Hanky a Aleše, tam i ve větru dešti žijí Brno. Tedy hrají karty, povídají si a radují se z toho, jak ostatním občanům zkomplikovali život.
  A na Špilberku nám vyvěsili trenky ala Ztohoven. Prý se souhlasem ředitele Muzea na Špilberku. Já bych z něj učinil nezaměstnaného. Buď je ředitel, nebo aktivista. Jak napsal jeden ze zastupitelů: Se souhlasem Muzea města Brna. Je vidět, že v Brně na radnici vládnou aktivisté. Zatím nic, kromě trapných gest, nedokázali. Je ostuda, když se věší "trenýrky" na kultrurní památku, kde byli v "žaláři národů" vězněni političtí vězni a revolucionáři. Jelikož to vymysleli divadelníci z divadla naproti uličce VH(poplatek neuhrazen), dám krk, že v tom má prsty Břéťa Pendolíno.
  Prý mělo Žít Brno sjezd. Psali. Odkdy se slezina pěti hipstrů v kuchyni nazývá sjezd netuším. Hlavně že tam byla ČT a předsedkyňa vytáhla oblíbený deštník v teplých barvách.
  V Rovnosti  jsem zjistil, že Žít Brno navýšilo počet svých členů z 11 na 21. Ovšem randálu okolo sebe dokážou nadělat jako by jich bylo půl Brna. Myslím že standartní politické strany by se nad sebou měly zamyslet. A jejich předsedkyňa jak říkají bude kandidovat do senátu. Ta situace když kandidátka do senátu za Žít Brno jde do kampaně pod heslem "důstojná smrt". A Matěj Holan si upravil profilové foto.
  A trocha bulváru: U sousedů psali, že v Rusku zakázali a zatvárajú všetky reštaurácie McDonald’s. Ministerstvo zdravotníctva v spolupráci s Rospotrebnadzor spravil viac ako 700 kontrol v sieť reštaurácií McDonald a dospel k záveru, že fast food spôsobí nenapraviteľné škody na zdraví Rusov, a už nie je miesto v krajine, kde bohatí majú vlastnú kuchyňu. Okrem toho sú fast food reťazca zriedka dodržiavané hygienické normy, porušuje sa trvanlivosť výrobkov a technológie varenia.
  Nu, co dodat. Nemám rád ty věčné inženýry našich duší, co vědí nejlépe co je pro nás dobré. Ale zase pohledn na americké jedlíky u Donaldů je na druhé straně děsivý. Nu, já k Donaldům nechodím, protože mi to mleté vemínko v nasládlé placaté mokré housce nechutná. Ale trvám na tom, že to je moje věc a státu je po tom hovno. Ještěže je to v Rusku, protože být to u nás, asi bych tam z trucu začal chodit.
  A zprávy o počasí: Česko se prý posouvá do subtropů, do roku 2060 stoupne teplota o 2,5 stupně. Ve své studii to uvedli vědci z katedry fyziky atmosféry Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy. Zemi budou podle studie trápit vlny sucha a veder, které zasáhnou zejména území jižní Moravy. „Poroste také počet vln veder, tedy sérií šesti a více dnů s nadprůměrnými teplotami. Těch bude pravděpodobně ročně až o pět více,” očekává studie. A na Česko se ženou silné bouřky. Už od soboty. To su klidný. Nic horšího než tahle vláda už se přihnat nemůže. A pro ty co postrádají v TV zprávy co dělají vlekaři dobrá zpráva. Odpočívají.
  A z mého života: Zjistil jsem, že kdyby se u nás hlasovalo o Czexitu tak budu patřit do "Méně vzdělané, chudší, starší a frustrované části společnosti" Navrhuju změnit úsloví čumí na to jak tele na nový vrata na nové čumí na to jak Juncker na výsledky referenda. A mamuš říkala: nikam tu rychlovarnou konvici nevyhazuj, stejně půjdou bruselisti do prdele. Netušil jsem jak mám politicky prozíravou manželku. Tak nevím, kdo teď Britům dodělá regulační směrnici pro čajové konvice...A k obědu byl Cézar salát.

A na Fejsbůku napsali:

 • V žádném případě si nesmíte myslet, že my, pokud zavádíme v Evropě jistý proces pořádku, to děláme proto, abychom jednotlivým národům zkrátili život. Podle mého názoru se musí pojem svobody nějakého národa uvést do souladu se skutečnostmi, před kterými dnes stojíme, a s jednoduchými otázkami účelnosti. Tak jako v rodině nemůže mít jeden její člen právo rušit trvale svou sobeckostí její vnitřní mír, tak nemůže ani jednotlivý národ v Evropě mít natrvalo možnost stavět se proti všeobecnému procesu pořádku.
  To prosím neřekl nikdo z Evropské komise, ale jistý Goebbels.
 • Velký bratr čeká. Invaze nepřijde vojensky, ale přes internet, varuje Michael Kocáb. Jenže on zapomněl, že Kolumbus přijede lodí, vodovodem!
 • Je to ale svět.Jančura má číslo na Chovance,Rittig na Babiše,Bakala na Sobotku,Roman na Zemana a já mám chuť zahodit telefon.
 • Definice EU v bruselštině: „Evropská unie je problematický experiment imperialistických entit motivovaný primárně postkoloniální frustrací a sekundárně tendencí ke kontinentální dominanci. Reciproční agrese se transformovala do pseudokooperativní expanze ekonomickopolitické a rafinovaně evokuje iluzi integračního procesu na principu subsidiarity.
   Parlamentní demokracie je systematicky deformována do neomarxistické diktatury exekutivy totálně distancované od civilní normality Homo sapiens. Rigidní byrokratura rafinovaně formulovanými direktivami autisticky masturbuje až k orgasmu totální regulace.
   Suicidální servilita kolaborujících pseudoelit minoritních regionů je explicitní manifestací kombinace subnormální inteligence a tendence participovat na supranacionální kumulaci netransparentních finančních operací dotačních programů. Manifestním symptomem je též ignorance historicky predikovatelné letální prognózy multinacionálních impérií.“
 • Vláda se usnesla na negativním stanovisku k zákonu o euthanasii poslance Zlatušky (ANO), zněla zpráva.  To měl teda Zlatuška kliku. Málem ho oddělali
 • Víte, proč je dnes takové horko?  Ve Velké Británii začali pálit směrnice a nařízení z EU.
 • Vážně myslíte že Juncker odejde? Plat 7 mil., 2 limuzíny se šoféry, 33 asistentů, celá jeho "režie" stojí asi 35 mil.ročně.
 • Frajer, kterej si ve 40 nechá přišít uši a začne nosit růžový trika, by si měl zajít k psychiatrovi, ne šéfovat ÚOOZ.
 • Prý éra EU přinesla Evropě dlouhodobý mír. Zjevně někdo zapomněl na humanitární bombardování na Balkáně.
 • Myslíte že by BREXIT mohl způsobit zákaz anglické slaniny? To by mě nasralo.
 • Z náplně programu ČT24 mám pocit, že petice za opakování referenda o Brexitu je organizována z Kavčích hor.
 • Lidem, kteří zažili socialismus, by mělo být zakázáno se k EU vyjadřovat. Zbytečně nacházejí paralely a ruší klid na práci.
 • Z EU vystoupíme přímo do tlamy ruského medvěda. A lidé jako Klaus už se na to moc těší, varuje Džamila Stehlíková, bývalá ministryně pro lidská práva a menšiny.
  No comment…
 • Komentátor Hospodářských novin Teodor Marjanovič: Bylo by však hloupé nad tím jen naříkat a rvát si vlasy hrůzou. Velká Británie musí teď také dostat pohlavek, a to od nás, co chceme v EU pokračovat. Sancta simplicitas!

A něco veselého :
 

A fór na konec: Potkají se dvě lehký děvy: „Copak, ty už nešlapeš v Perlovce?“
„Kdepak holka, já teď chodím jedině s intelektuálama.“
„A jakej je v tom rozdíl?“
„No, intelektuál tě nezatáhne ke stánku na buřta s cibulí, ale pozve tě do nóbl restaurace na večeři, neopíchá tě někde u plotu, ale zaveze taxíkem do hotelu. Tam se svlékneme, lehneme do bílých peřinek, on mně dá do ruky pyj …“
„Nekecej a co je to ten pyj?“
„No – vypadá to jako č***k, ale ohejbá se to a je to o hodně menší!“

A to je dneska všecko.

Autor: Petr Paulczynski | úterý 28.6.2016 13:56 | karma článku: 44,48 | přečteno: 5925x
 • Další články autora

Petr Paulczynski

Hlody středeční 9/8 aneb miluji naše média

Dnes si v úvodníku oddychneme od politiky ( i když ne úplně) a koukneme do Ria které hýbe světem. Na této olympiádě se totiž objevuje vliv multikultury.

9.8.2016 v 20:53 | Karma: 46,76 | Přečteno: 13460x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 2/8 aneb miluji naše média

Dnes o něco později, než jsem vyhrál souboj sám se sebou zda psát nebo nepsat. Tak aspoň kousek obvyklé porce. Neziskovky žádají volební právo pro imigranty a výjimky ze zákonů.

2.8.2016 v 19:57 | Karma: 46,60 | Přečteno: 10791x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 26/7 aneb miluji naše média

Zase si nemůžu prázdninově dáchnout a vysadit. Protože Turecko, vraždící monstra co nejsou teroristi jak se dozvídáme, dnes dokonce zamordovali kněze.

26.7.2016 v 15:15 | Karma: 45,51 | Přečteno: 6903x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 19/7 aneb miluji naše média

Původně jsem si chtěl dát prázdninový oraz a dnes pauzírovat. Pak jsem zjistil, že OVM mají letní výpadek a že se tudíž nebude vědět o čem se má tento týden mluvit, tak jsem sáhl po klávesnici a pár bodů sesmolil.

19.7.2016 v 15:02 | Karma: 46,56 | Přečteno: 9196x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 12/7 aneb miluji naše média

Dnes začneme něčím čistě brněnským, protože internetem hýbe video v němž se náměstek primátora nechal bičovat dominou přičemž mumlal „I want more,“ tedy: chci víc.

12.7.2016 v 13:14 | Karma: 46,00 | Přečteno: 9462x | Diskuse | Společnost
 • Nejčtenější

Francouzský volební šok. Vyhrála levicová koalice, Le Penová je až třetí

7. července 2024  14:25,  aktualizováno  8.7 6:05

Druhé kolo předčasných parlamentních voleb ve Francii překvapivě ovládla levicová Nová lidová...

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  7:30

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

Spadlý strom v Praze zranil dva lidi. Bouřky v Česku komplikovaly dopravu

6. července 2024  11:58,  aktualizováno  22:56

Silné bouřky, které v sobotu večer přecházely přes Česko, za sebou zanechaly mnoho škod, potíže v...

Padaly kroupy jak pingpongové míče. Bouřky se opět hnaly Českem

10. července 2024  8:02,  aktualizováno  22:52

Česko má za sebou další tropický den. Denní maxima byla ve středu překročena na 56 z celkem 167...

Vraťte se domů! Barceloňané stříkali vodu na turisty, ti opouštěli restaurace

8. července 2024  9:51

Zatímco turisté obědvali nebo se jinak občerstvovali v centru Barcelony, téměř tři tisíce místních...

Přežili Roosevelt, Reagan a Trump. Atentátníci zabili čtyři prezidenty USA

14. července 2024  11:48

Co mají společného Abraham Lincoln, James A. Garfield, William McKinley a John Fitzgerald Kennedy?...

ANALÝZA: Výstřel na Trumpa oživuje temné duchy minulosti a změní Ameriku

14. července 2024  10:35

Premium Sobotní pokus o atentát na Donalda Trumpa je zlomovým bodem nejen v probíhající prezidentské...

Jen milimetry od katastrofy. Střelce dělily od Trumpa pouhé desítky metrů

14. července 2024  9:58,  aktualizováno  10:18

Atentátník, který se pokusil zastřelit exprezidenta Donalda Trumpa, se podle tajných služeb dostal...

Běloruské vojenské jednotky se stahují z hranic s Ukrajinou, oznámil Lukašenko

14. července 2024  9:25

Napětí na hranici mezi Běloruskem a Ukrajinou se zmírnilo a dodatečné vojenské posily, které byly...

 • Počet článků 1307
 • Celková karma 0
 • Průměrná čtenost 3084x
Postřehy z politiky a života.