Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Hlody středeční 10/5 aneb miluji naše média

V centrále hejtfrí musí jásat. V Londýně se stal starostou první muslim Saliq Khan, potomek přistěhovalců z Pákistánu, jenž se dokázal stát profesorem a úspěšným politikem. Po svém zvolení prohlásil, že je symbolem sjednocení a že

bude bojovat proti extremismu. Dokonce se několikrát sešel i se zástupci židovské komunity a instalován byl v křesťanské katedrále. Sluníčko multikulturalismu opět vyšlo a můžeme očekávat světlé zítřky. Zuřiví salafisé schovají nože a všichni si tak nějak padnou kolem krku. A kdo si to nemyslí, je fašoun nácek a xenofob. Jako třeba rabi Ašer Šapiro z Londýnské židovské komunity, který vidí vývoj v těch nejhorších barvách. Dle něj Británie, Francie i Belgie vyžene všechny Židy a proto výzývá všechny k okamžité emigraci do Izraele. Asi nezapomněl, že novopečený starosta několikrát vyjádřil podporu teroristickému hnutí Hamas a nešlo pouze o slova, několikrát se dokonce zúčastnil demonstrací proti Izraeli. Avšak mnohem varovnější jsou jeho styky. Jeden z lidí se kterými byl v kontaktu a vyjadřoval mu podporu byl Suliman Gani, tento muž se nejen vyjádřil o podřadnosti žen, ale udržoval styky s teroristickou skupinou Chizb ur Tahir, dále podporoval teroristy z El Kajdy uvězněné na Guantanámu. A k tvrzení, že jeho zvolení je výsledkem multikulturalního Londýna jen malčkost. Khan dostal 1, 3 milionů hlasů což se dle některých odhadů blíží počtu muslimských obyvatel Londýna. A ti ostatní holt zůstali doma.
Za jeho zvolení jistě nemůže jen levice. Hlavním viníkem jsou konzervativní voliči, kteří nepřišli k volbám. Stačilo tedy jít hlasovat a starostovat zde i nadále mohl rodilý Brit. Muslimům umožní islamizovat Evropu především nezodpovědnost, lhostejnost, rezignace a lenost Evropanů. A pojďme proletět internet.

 • Zakladatel Sítě revolučních buněk je pět měsíců na útěku. Je nebezpečný a ozbrojený. Útvar pro odhalování organizovaného zločinu už pět měsíců pátrá po Lukáši Borlovi, kterého podezřívá hned z několika trestných činů a především ze založení a podpory levicové organizace Síť revolučních buněk, která se hlásí k žhářským útokům na policejní auta. Novinkám to řekl žalobce Okresního státního zastupitelství v Mostě Václav Richter. V databázi hledaných osob 34letý muž figuruje od prosince loňského roku, policisté ho označují jako nebezpečného a ozbrojeného pachatele, který se ukrývá na neznámém místě. „Dotyčný je důvodně podezřelý ze založení a podpory tzv. Sítě revolučních buněk, která se od ledna 2014 přihlásila k sérii celkem šestnácti žhářských útoků, z nichž devět z nich směřovalo proti služebním vozidlům Policie České republiky,“ vysvětlil Novinkám Richter. Extrémisté se podle médií přihlásili také k zapálení mýtné brány či útokům na pražskou restauraci Řízkárna, jejíž majitel zažil již několik žhářských útoků. Restauraci musel několikrát také vyklidit, protože v ní anonym nahlásil bombu. Tenhleten socialista má na svědomí šestnáct žhářských útoků. Vybavujete si někdo, že by v médiích informovali o nějakém levicovém terorismu prováděném na území ČR? Alespoň o jednom případu? Nebo o tom, že socialističtí extrémisté se ozbrojují?  Ale když někdo posprejuje kavárnu, jsou média hned na nohou.  A skutečnost, že tenhle člověk je mezi jmenovitými podporovateli centra Klinika, je už jen takovou třešinkou na dortu.  A vůbec, co na to Dienstbier nebo Šabatová? Neukrývají tuhle obludu náhodou doma ve sklepě?
 • A několik postřehů o multikulturním obohacování Evropy. Útočník v Mnichově pobodal několik lidí, podle svědků křičel Alláhu akbar. Jeden člověk zemřel. Opovažte se to ale dávat do souvislosti s uprchlíky nebo islámem! Hlavně nepanikařit a nedělat unáhlené závěry. Šíření protiislámské nenávisti nikomu nepomůže. Důležité je se teď semknout a společně čelit islamofobní a xenofobní krajní pravici, která bude chtít tento útok využít pro své zvrhlé politické cíle! Ve skutečnosti  pobodal jeden Němec čtyři jiné Němce. Jasně se ukazuje, že němectví je problém a že je třeba se bránit germanizaci Evropy. A na to nádraží by si měli dát samolepky Hate Free.
 • A trochu z Holandska. Holandsko, které má 6 % muslimského obyvatelstva, je od ledna nuceno utlumit svůj program “multikulturalismu”. Holandská vláda má po krk toho, jak je hanobena muslimy a proto opouští zmíněný model soužití. Po dlouhém období "multikulturalismu", které nepřineslo nic, kromě povzbuzení muslimské imigrace a vytvoření paralelní společnosti, která škodí zemi, objevuje se teď nový projekt, který předložil parlamentu ministr vnitra Piet Hein Donner který říká: Vláda sdílí nespokojenost holandského lidu s modelem multikulturní společnosti v Nizozemsku a vyjadřuje svůj záměr zaměřit své priority na základní hodnoty holandského národa.  V novém systému integrace budou hrát holandské hodnoty hlavní roli a proto vláda nebude dále trvat na modelu multikulturní společnosti. Přistěhovalci se povinně budou muset naučit holandsky a vláda bude mít účinné donucovací prostředky proti přistěhovalcům, kteří ignorují hodnoty země a neuposlechnou nizozemského práva.  Nizozemská vláda také zastaví poskytování zvláštních dotací pro integraci muslimů (kteří ji tak jak tak ignorují). Podle Donnera, "není možné, aby se vláda nebo lid přizpůsobovali imigrantům".
  Budoucnost světa, jak jej známe, je ve vážném nebezpečí a z tohoto důvodu je velmi žádoucí, aby Australie, Spojené Království, Kanada, Begie, Francie a USA přijaly tuto iniciativu a učinily konec světovému bujení muslimstva, které nerespektuje nic a nikoho. Toto opatření je velmi potřebné, jinak za dvacet let náš západní způsob života přestane existovat. Copak s tím asi bude dělat tante Angela?
 • Motoristé musí měnit reflexní vesty. Motoristé budou muset vyměnit reflexní vesty ve svých autech, i když těm dosavadním vlastně vůbec nic není. Změnila se totiž vyhláška ministerstva dopravy. Od ledna letošního roku musí být vesty podle nové normy více reflexní a z kvalitnějšího materiálu. Ty původní jsou dobré akorát tak na kolo. „Nová norma přináší vyšší nároky na materiál a přísnější pravidla na testování výrobku. Přesně stanovuje fotometrické vlastnosti podkladového materiálu vesty a reflexních pruhů, včetně velikostí,“ potvrdil Právu Lubomír Demel z firmy D.A.S. Polička, která vesty dodává. Novou povinností je, že prodávané vesty budou muset být testovány tzv. notifikační osobou a podle toho patřičně očíslovány. „Jedná se o aplikaci evropských směrnic, pokud výrobce chce vestu označovat, že je určena do povinné výbavy. Ministerstvo nemá žádnou možnost vesty schvalovat. Lidé by si ovšem měli pohlídat, že vesta splňuje evropskou normu, pokud ji mají do povinné výbavy. Jestliže nějaký prodejce tvrdí, že evropskou normu splňuje a není to tak, jedná se o klamání spotřebitele, což je věc pro českou obchodní inspekci,“ řekl Právu mluvčí ministerstva dopravy Tomáš Neřold. Lidé si při koupi reflexní vesty musejí zkontrolovat její označení, a zda odpovídá nové evropské normě. Staré vesty podle EN 471 se mohou prodávat pro cyklisty a chodce, ale z výrobku musí být odstraněn název „ Výstražná vesta“ a označení, že se jedná o oděv s vysokou viditelností. Zatímco vesta podle staré normy stojí kolem třiceti korun, vesta podle nové vyhlášky přijde na zhruba šedesát korun.
  No twl to fakt nevymyslíš!!! Tak do auta nejsou dobré, ale na kolo či pro chodce ano? Jestli teda někdo dokáže fyzikálně zdůvodnit, proč tomu tak je, tak asi fakt dostane Nobelovu cenu. Také se objevila otázka, zda ty nový vesty nebude vyrábět nějaká firma z holdingu. Tak si to shrňme.
  Ve Francii stále platí vyjímečný stav.  V Londýně je starosta, který fandí prorokovi Mohamedovi a chtěl by aby na celém světě zavládl islám. Švédská vláda je infiltrována islamisty.  Na Slovenských hrancích se střílí.  A Bohouš s Andrejem pod diktátem EU vydali vyhlášku, která přikazuje motoristům koupit nové reflexní vesty! Jeden by řekl že musí něco hulit.
 • A brněnské okénko: Začneme vesele. Náměstek pro lajky Hollan postoval: Posluchačka rádia Krokodýl běžela nahá po náměstí Svobody a pak se osobně setkala s Richardem Krajčem. Má můj velkej respekt. Tu druhou část úkolu bych nezvládl. Konečně pobavil.
  Neničte z malicherných důvodů koalici, vyzývá lidovce katolická elita. Brněnská katolická elita se v pondělí postavila proti KDU-ČSL. Žádají, aby politici ukončili podle nich malicherné dohady a dosavadní koalici s „křesťanskými hodnotami“ zachovali. V pondělí doručený dopis má 63 podpisů voličů. V mase více než sto tisíc hlasujících v minulých komunálních volbách se to nemusí zdát moc. Přesto způsobil mezi brněnskými lidovci pozdvižení. Signatáři považují příčiny rozpadu koalice za malicherné. „Pro nás jako pro občany jsou podstatné výsledky, kterých tato koalice dosáhla, a změny, které nastartovala. Vidíme jako velikou škodu dosavadní odvážně nastolený kurz z neprůhledných důvodů ukončit,“ píše se v textu adresovaném brněnským lidoveckým zastupitelům, jihomoravským poslancům KDU-ČSL a předsedovi strany Pavlu Bělobrádkovi. „Rádi bychom věřili, že rozpad není hnán mocenskými nebo finančními zájmy. Takovéto motivace při řízení města si spojujeme spíše s předchozím vedením,“ stojí dál v dopisu. U lidovců a jejich příznivců známých loajalitou ke straně je podobné jednání zcela mimořádné.
  Tak lidovci se perou a provokřálovská MFD hned rukuje s katolickou elitou. Jak jsem tak koukal, je ten titulek ale hodně nadnesený. Jak pravil hlas lidu. KDU-ČSL, Hnít Brno, ANO a Zelení sedí na zlatým vejci, utratili naspořenou miliardu, lejí si peníze do neziskovek a sedí v trafikách, tak čím se liší od předchůdců. Zajímalo by mne kolik čistého času jim po intrikách zbývá na práci pro obyvatele Brna.
  A Zelená místostarostka z Brna středu napsala: "Při dnešní cestě na kole městem jsem začala přemýšlet nad tím, nakolik se mám bát, že některý z řidičů aut, okolo kterých na silnici či zaparkovaných těsně vedle na chodníku projíždím, najednou otevře dveře .. inspirativní strach, který určitě nejen mě poskytne nový úhel pohledu na navrhované úpravy uličního prostoru. Jen cena za něj je až příliš vysoká." K tomu poznamenal čtenář: Jedny dveře obětuju. Nemá koza zelená co jezdit po chodníku.
   

A trocha bulváru: Litr vína či pět piv denně je v pořádku, tvrdí přední vědec. Fin Kari Poikolainen pracoval jako expert v oblasti alkoholu ve Světové zdravotnické organizaci. Tam analyzoval desítky let výzkumů, které měly za cíl stanovit, jaký má alkohol vliv na lidské tělo. A jaký je tedy výsledek? Alkohol prý tělu škodí pouze ve chvíli, kdy tělo pozře 13 jednotek denně. To odpovídá zhruba pěti půllitrům piva nebo zhruba litru vína denně. Poikolainen přitom dodal, že je podle něj zdravější pít více než aktuální doporučený denní maximální příjem alkoholu než nepít vůbec. Informoval o tom britský Daily Mail. Ty vole to je ale vědec. Ten výzkum bych chtěl s ním dělat. Ten musí mít doma takovejhle bazén.

A zprávy o počasí: Venku vypuklo takový horko, že se blíží plnění bazénů. Z toho tepla taky máme všichni ráno žlutý přední okno na autě. Řepka babiška valí. Taky lze očekávat rozmnožení chrostů. Pes, kterýho zajímá každý brouk na kterého narazí se ptal, jak je možný že bude tolik chroustů. Musel jsem mu říct, že asi hrozně sexujou.

A z mého života: V neděli jsem vzal podíl na Svátku matek. Byl jsem přizván k ochutnávce bonboniéry od dcery. To se mi líbilo. Synátor donesl kytky a to mě nasral. Z kytek mám totiž úplný hovno. To takhle přijdete úplně hotový z dvouhodinového pobíhání po Kauflandu, pustíte si tenis a tam hraje Berdych tak blbě jak Kvitová. A taky jsem našel jednou moudro vhodné k aplikaci na imigrantskou vlnu. Pokud cizí pes podleze plot, protože ho soused bije, zaslouží nakrmit a ochránit.
 Pokud podleze, aby mi sežral maso z grilu, zaslouží proutkem přes zadek a odvést zpátky. Pokud podleze, aby pokousal moje děti, zaslouží chytit a utratit. Ani v jednom případě mě náboženství psa nezajímá.
Můj pes je naštěstí bezvěrec a tak spolu chodíme na pivo.

A na Fejsbůku napsali:

 • Během soudního sporu za urážku úřednictva uvedl žalovaný, že takto oslovuje manželku při pohlavním aktu a jí to pomáhá k lepším výkonům.
 • Prý v případě Brexitu vypukne v Evropě válka pravil Cameron. To neva Jakub Janda už má připravenej tank.
 • Za urážku úředníka bude pokuta 10 000 kaček. Tak rychle naposledy: úředníci jsou kun*y pojebaný.
 • 288,6 mil dotací na pomoc migrantům. NKÚ neumí zjistit kolika lidem za to bylo pomoženo. No to je přece jasný, všem co v těch neziskovkách pracují.
 • Skoro bych na toho Haška úplně zapomněl. Ale fantastickej PR výkon České televize mi ho zase připomněl. Nechápu, jak to dokázali, postavit mu propagandu na takový banalitě. Ale jsou fakt dobrý. Předevšim teda v disciplíně s názvem skok na špek s doskokem do zdi. A to tam byl jen takovej malej, opocenej špíček...
 • 120 levičáků ve Vídni napadlo baseballovými pálkami tři lidi držící čestnou stráž na místě kde imigrant ubil železnou tyčí nevinnou ženu.  Zřejmě rakouský hate free
 • Budeme řešit problémy zdravým selským rozumem, usnesli se na sjezdu. A šli polít sousedovi pole Roundupem
 • Soudruh Štětina včera vzlykal na svém FB, že klesá podpora EU mezi obyvateli. Vnímá to jako výsledek ruské propagandy. Pokud se tedy KGB infiltrovala do EK, nelze s ním než souhlasit.
 • Kapitánské zkoušky pro převozníky, porybný k akváriu a u vlastního bazénu plavčík. Vítejte v EU
 • Z Pelikánovy vlajkové lodi české islamofilie, procesu s Martinem Konvičkou, se stává fraška. Soudce se žalobou v současné podobě odmítl zabývat a vrátil ji k dopracování. Prokurátor místo dopracování podal stížnost. Úkony se kupí, hodiny úředníků spotřebovávají, výstup nulový... ať žije česká byrokracie! Hlavně, že má Pelikán na budově ministerstva nálepku Hate Free.

A něco veselého :
 

A fór na konec: Na záchodě jsem viděl reklamu firmy Drink & Drive. Tak jsem se rozhodl založit českou verzi.  Akorát mi do mé firmy "Pij a řiď" volají samí gayové. Asi jsem neměl zadávat reklamu do rozhlasu.

A to je dneska všecko.

Autor: Petr Paulczynski | úterý 10.5.2016 14:35 | karma článku: 46,26 | přečteno: 8742x
 • Další články autora

Petr Paulczynski

Hlody středeční 9/8 aneb miluji naše média

Dnes si v úvodníku oddychneme od politiky ( i když ne úplně) a koukneme do Ria které hýbe světem. Na této olympiádě se totiž objevuje vliv multikultury.

9.8.2016 v 20:53 | Karma: 46,76 | Přečteno: 13460x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 2/8 aneb miluji naše média

Dnes o něco později, než jsem vyhrál souboj sám se sebou zda psát nebo nepsat. Tak aspoň kousek obvyklé porce. Neziskovky žádají volební právo pro imigranty a výjimky ze zákonů.

2.8.2016 v 19:57 | Karma: 46,60 | Přečteno: 10791x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 26/7 aneb miluji naše média

Zase si nemůžu prázdninově dáchnout a vysadit. Protože Turecko, vraždící monstra co nejsou teroristi jak se dozvídáme, dnes dokonce zamordovali kněze.

26.7.2016 v 15:15 | Karma: 45,51 | Přečteno: 6903x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 19/7 aneb miluji naše média

Původně jsem si chtěl dát prázdninový oraz a dnes pauzírovat. Pak jsem zjistil, že OVM mají letní výpadek a že se tudíž nebude vědět o čem se má tento týden mluvit, tak jsem sáhl po klávesnici a pár bodů sesmolil.

19.7.2016 v 15:02 | Karma: 46,56 | Přečteno: 9196x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 12/7 aneb miluji naše média

Dnes začneme něčím čistě brněnským, protože internetem hýbe video v němž se náměstek primátora nechal bičovat dominou přičemž mumlal „I want more,“ tedy: chci víc.

12.7.2016 v 13:14 | Karma: 46,00 | Přečteno: 9462x | Diskuse | Společnost
 • Nejčtenější

Francouzský volební šok. Vyhrála levicová koalice, Le Penová je až třetí

7. července 2024  14:25,  aktualizováno  8.7 6:05

Druhé kolo předčasných parlamentních voleb ve Francii překvapivě ovládla levicová Nová lidová...

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  7:30

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

Spadlý strom v Praze zranil dva lidi. Bouřky v Česku komplikovaly dopravu

6. července 2024  11:58,  aktualizováno  22:56

Silné bouřky, které v sobotu večer přecházely přes Česko, za sebou zanechaly mnoho škod, potíže v...

Padaly kroupy jak pingpongové míče. Bouřky se opět hnaly Českem

10. července 2024  8:02,  aktualizováno  22:52

Česko má za sebou další tropický den. Denní maxima byla ve středu překročena na 56 z celkem 167...

Vraťte se domů! Barceloňané stříkali vodu na turisty, ti opouštěli restaurace

8. července 2024  9:51

Zatímco turisté obědvali nebo se jinak občerstvovali v centru Barcelony, téměř tři tisíce místních...

Po deštích opět horko. Na začátku týdne se vrátí tropické třicítky

14. července 2024  12:10

Přímý přenos V neděli jsou stále ještě zvýšené toky některých řek po vydatných deštích, ale už na začátku nového...

Přežili Roosevelt, Reagan a Trump. Atentátníci zabili čtyři prezidenty USA

14. července 2024  11:48

Co mají společného Abraham Lincoln, James A. Garfield, William McKinley a John Fitzgerald Kennedy?...

ANALÝZA: Výstřel na Trumpa oživuje temné duchy minulosti a změní Ameriku

14. července 2024  10:35

Premium Sobotní pokus o atentát na Donalda Trumpa je zlomovým bodem nejen v probíhající prezidentské...

Jen milimetry od katastrofy. Střelce dělily od Trumpa pouhé desítky metrů

14. července 2024  9:58,  aktualizováno  10:18

Atentátník, který se pokusil zastřelit exprezidenta Donalda Trumpa, se podle tajných služeb dostal...

 • Počet článků 1307
 • Celková karma 0
 • Průměrná čtenost 3084x
Postřehy z politiky a života.