Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Hlody středeční 1/3 aneb miluji naše média

Dnes si povíme něco o inkluzi. To je taková revoluční metoda, kdy se sloučí normální škola s blbšůle, něco jako kdyby se sloučila Olympiáda s Paralympiádou.

Jak napsal  Pavel Hasenkopf:  Smyslem školy je naučit děti číst, psát a počítat plus znát reálie, ne jim vštěpovat světonázor party, která je zrovna u moci.Jak by mohla taková inkluzivní škola vypadat očima žáka? Asi takto.
Jmenuju se Honza a sem žákem 5 třidy.  Chtěl bich vás seznámit s naši školou  a taky vám vypravjet  co sme se dnes učili. Naše škola je velmi moderni a pokroková,
protože je inkluzivní. Inkluze je,  když se všichni uči v normálni škole.  Romové, bílý a postižene děti, všichni  spolu v jedny třídě. Neni žádna dysgriminace. V naši třidě je nás celkem 12 žáku akromě učitele jsou tu snámi ještě 3 pani asistentky a jedna pani psicholožka. Teď vám představim všechnymoje spolužáky. V první lavici u okna sedí dvě holki Rebeka a Lucka. V druhé lavici sedi Jozef Tancoš a Milan Žigo.Jsou to Romove. Nebavi je moc sedět v lavici a tak většinou bjehaj po třidě
nebo si s pani asistentkou vzadu hraji nebo zpivají romské pisně. Dřive pořád čekali před školou s ostatnimi romy a od ostatních si pořad neco pujčovali hlavně mobili a penize. Mě jednou odtáhli do křovi a pujčili si moje penize a bundu. Ale o tom nám pani učitelka zakazala mluvit a teď už nesmime nosit do školi nic draheho. Jejich rodiče to pry nemaji lehké kvuli disgryminaci a rasizmu. Naše škola kupuje každy rok nove tablety a mobili a také jim dává kapesné. Jinak sou všichni hrozně nadani a chytři a dostavaji samé dobre známky. Ve třeti lavici sedi Štefan. je mentalně postižený tak vedle něj sedí specijální asistentka Renata, která mu sevšim pomáhá a utira
mu sliny a nudle. Mluvit nedokáže, vidává jen různe zvuky ale všichni vime, že je užasně nadany a chytri. Dostává totiš same jednički a pani učitelka říká, že je velkym obohacenim naši třidy. V prvni lavici u dveři sedi Monika a David. ve druhe lavici sedim já a vedle mě Mustafa.Jeho rodiče přišly s Afganystanu.Ve třeti lavici sedi Alžběta s daunovim syndromem a je strašně chytra.Má nejlepši známky s cele třidy a vedle ni sedi jeji asistentka Martina. Ve čtvrte lavici sedi Lukaš a vedle něj Manu. Jeho rodiče přišli z afriki.Pamatuju si jeho prvni den u nás. Pani učitelka řekla, že na přivitanou uspořadáme uvitací párty.Všichni sme se s nim museli obejmout a poděkovat za to, že se přistěhoval do naši země, protože naše země a naše škola patři všem. V posledni lavici sedi naše třidni psicholožka.Pomáha nám a řeši všechny problemi.Minulý týden Lucka s prvni lavice nechtěla dát napitTancošovi tak jí pani psicholožka musela vyšetřovat z podvjemového rasizmu.Lucka se pak musela Tancošovi omluvit. Prvni hodinu byl zeměpys. Pani učitelka nam povidala o islamske kultuře. Na konci hodiny nas vizkoušela a všichni sme dostali jedničky.Druha hodina bila matematika a učili sme se malou nasobilku.Až se naučíme malou, tak tak v 6 nebo 7 třidě se budeme učit velkou.Take si mě pan učitel vyzkoušel u tabule.Dostal sem 10 přikladu a vipočital sem 3 a dostal dvojku.Po mě šel Olah s jeho pani asistentkou a dostal jedničku. Je fakt dobrej a strašně chitrej. Dalši hodinu sme měli občsanskou víchovu. Přišli studenti z človjeka v tisni a měli sme přednášku o lidskych právech a disgryminaci lidi s odlišnou oryentaci.Pani učitelka nam pustila pohadku o dvou gayech co se měli rádi a narodil se jim maly černoušek. Čtvrtou hodinu sme měli českyjazik a recitovali sme romské basničky a všichni dostaly jedničku.. Nakonec sme měli hudebni vychovu a zpivali sme romské pisničky a zkoušeli romske tance. Nejlepši byl Tancoš a olahovic a dostali pochvalu a jedničku. Tak to je moje třida. Pani učitelka řika, že inkluzivni třida je nejmodernějši a nejlepši. V normálnich školach, kde sou jenom běloši dostávaji čtyřky i pětky. Ale v naši inkluzivni třidě máme jenom jedničky a neni žadná disgryminace.Každý má právo na vzdělani a úspjech.
Tož tak. Je to jak v tomhle citátu: „Nažeňte do jednoho stáda koně, vlky, ovce a kočky, lišky a srnce, medvědy a kozy, zamkněte je do jedné ohrady a přinuťte je žít v tom nesmyslném houfu, jejž nazvete Společenský řád, a dodržovat společná pravidla, bude to nešťastné, nespokojené, fatálně rozklížené stádo, ve kterém se ani jeden boží tvor nebude cítit jako doma…“ Karel Čapek sice použil tato slova ve svém románu ve zcela jiné souvislosti, ovšem na inkluzi sednou jako zadek na mísu. V přeneseném slova smyslu nejsou lidé jen koně, jen vlci nebo jen ovce. Každý jsme nějaký a každý potřebujeme nějaké vlastní podmínky pro budoucí uplatnění v životě. A školou to začíná. Dnes se snaží nahnat inkluzí děti do jedné ohrady. Výsledkem bude fatálně rozklížené stádo. A ještě něco. Dnes jsem zahlédl brilantní úvahu ... "Zdálo se mi, že inkluze by se měla zavést i do státní správy. Na každém úřadě by mělo být povinné procento mentálně retardovaných úředníků, ve vládě povinné procento mentálně retardovaných ministrů, u každého soudu povinné procento mentálně retardovaných soudců ... pak jsem se probudil a uvědomil si, že tenhle nápad už dostal někdo přede mnou." A skončíme větou: Inkluze jednoho dne pokročí do té míry, že budeme integrovat pár nadaných děti do tříd plných debilů. A titulků dnes méně, neb úvod byl dlouhý.

 • KSČM se hlásí k únoru 1948. Oceňujeme práci a obětavost budovatelů socialismu, uvedla. Únorový převrat 1948, komunisty nazývaný Vítězný únor, bylo převzetí moci komunistickou stranou po zřejmě komunisty vyprovokované vládní krizi. V prohlášení oceňuje práci a obětavost generací budovatelů první formy socialismu. Zároveň však hluboce lituje tragických deformací a nedostatků, které během vývoje myšlenku socialismu ochudily a poškodily. Z uvedeného prohlášení vyplývá, že virus ZIKA působící zakrnění mozku je v Česku. Národ, který který zapomněl vlastní minulost je odsouzen prožít ji znovu. (Santajána). Tato hluboká moudrost mne napadá při sledování tohoto prohlášení. Jakoby všichni zapomněli, proč jsme v listopadu 89 zvonili klíči.  Havlovo přitroublé heslo: nejsme jako oni, se nám vrací jako bumerang a možná brzy uvidíme, že oni nebudou jako my. Tragické je, že jim k návratu pomáhají dědicové těch, které kdysi anektovali  a ti co se nedali, skončili v lepším případě na smetišti dějin, v horším na šibenici. Vzpomínám na bonmot nebožtíka táty. Jsou dva druhy bolševiků. Dobří a špatní. Ale je jenom jeden druh zacházení s nimi. Dobrému urvat nohu a toho špatného s ní umlátit. Je to krutý vtip. Ale vystihuje podstatu problému. A bojím se, že je jenom otázkou času, kdy se  s pomocí oranžových hochů podaří bolševikům nám tím krkem zakroutit, jak se to jezdil do Moskvy učit syfilitik Kléma. A proto končím, jak jsem začal: Národ, který který zapomněl vlastní minulost je odsouzen prožít ji znovu. Permanentní exhibice komančů ve veřejnoprávních médiích, úžasné mediální lynčování těch co nejsou multikulturně na výši, zatímco červení zvrací výše uvedené slinty jen dokresluje klima. Nu, asi nezbývá poděkovat tomu pánovi co má letiště, že jsme nebyli jako oni. A těm co s nostalgií vzpomínají, bych chtěl připomenout, že džíny si mohli koupit akorát tak v Tuzexu, do zahraničí mohli akorát tak k Balatonu a to ještě s ROH a museli jste vypsat do celního a devizového prohlášení každý zlatý řetízek. Banány a mandarinky byly akorát tak na vánoce a to se na ně stály ještě fronty přes půl ulice. V Masně byla ve výloze umělá prasečí hlava s citronem v hubě a uvnitř byly prázdné háky. Na kousek jatýrek jste museli mít kámoše řezníka. Nebyl toaletní papír, nebyly dámské vložky. Věčně něco nebylo v onom plánovaném ráji, přestože jak říkal Štrougal říkal, v globále máme všechno. Akorát nikdo nevěděl, kde ten globál je. A to nejdu zas až tak dozadu, kdy se zavíralo ba dokonce věšelo.
 • Bývalý komunista Rychetský pronáší verdikt bez soudu. Pokračuje snad v bolševické tradici? Předseda Ústavního soudu Rychetský v nedělním pořadu Otázky Václava Moravce opět demonstroval svou nadutou politickou „nestrannost“. Jeho prohlášení, které bohužel zůstalo bez širší odezvy, je podle mého názoru naprosto skandální. Na adresu ústavní stížnosti na postup prohlasování zákona o EET ve sněmovně totiž bez skrupulí uvedl, že v demokratickém státě prý není možné, aby menšina znemožňovala a trvale blokovala zákonodárný proces.
  K tomu napsal Mirek Macek: V demokratickém státě není možné, aby menšina zcela znemožňovala a trvale blokovala zákonodárný proces. Ústavní soud musí chránit menšinu, ale musí také ctít právo většiny rozhodovat. V debatě o principech rozhodování parlamentu to uvedl předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. Takže výsledek rozhodnut Ústavního soudu známe dlouho předem. Soudruhu, to už tady jednou bylo, že rozsudky byly známy předem, pamatuješ?
 • A brněnské okénko: ČT vypověděla smlouvu s Kamilou Zlatuškovou. Stojíme za Zlatuškovou, hlásají osobnosti. Na její podporu podepisují petici. Za tou stojí studenti Filmové akademie múzických umění v Praze. Petici už podepsalo pár stovek lidí, včetně významných českých filmařů a jiných známých osobností. Jsou to ti, jimž říkám věční petenti. „Považuji ji za kreativní osobnost s nekonvenčními názory, které oslovují různé skupiny obyvatel i mimo hlavní proud. Tyto skupiny si zaslouží, aby jejich zájmy Česká televize rovněž programově zohledňovala," řekla senátorka Wagnerová, která samozřejmě podepsala taky. Jak napsal Ondřej Fér v Týdnu. Rozhořčení nad propuštěním televizní producentky je tak silné, že zatlačilo do pozadí řešení světoborných problémů, jako je palmový olej, Lítačka a Jiří Ovčáček. Producentka České televize Kamila Zlatušková vyráběla zásadní pořady jako show Tečka páteční noci, zaměřenou na šňupání mouky z nějaké knihy. Touto tvůrčí odvahou si získala značnou popularitu mezi vlivnými intelektuály, zejména v okolí Brna u Vídně a v Lovosicích. Tomu odpovídá bouře, kterou rozhodnutí veřejnoprávní televize už se Zlatuškovou nespolupracovat vyvolalo. Na Facebooku padají tvrdá slova. Panuje obava, že odpojení Zlatuškové by mohlo být jen předzvěstí audiovizuálního holocaustu zaměřeného na brněnskou avantgardu. Nakonec bychom se mohli dočkat třeba toho, že brněnský bard Miroslav Donutil bude na obrazovce ČT méně než současných šest a tři čtvrtě hodiny denně. Je přitom známo, že jednou z nejdůležitějších činností veřejnoprávní televize je právě zásobování obyvatelstva dostatečnými dávkami svěžího humoru Miroslava Donutila, tohoto rozeného představitele omezených debilů.
  Jinak je vlastně všechno při starém. Na zachování Zlatuškové vznikla petice, kterou podepsalo pěkných 618 lidí, k tématu se vyjádřila Helena Třeštíková a Matěj Hollan, takže je všechno o. k. Vůbec nejrozzlobenější jsou lidé, kterým Zlatušková dávala práci. Nejméně rozzlobení jsou lidé, kteří jejich práci aspoň jednou viděli.
  A z diskuze na iDnes:  Popletení sluníčkáři z FAMU podepisují petice. Ale proč, proboha? Televize je byznys jako každý jiný. A to i když jde náhodou o veřejnoprávní televizi a kanál ČT1.
  Pokud je paní Zlatušková dobrá v tom co umí, může najít uplatnění u jiného provozovatele televizního vysílání. Tak už to bývá. Popletení levicoví umělci si myslí, že budou peticemi ovlivňovat manažerská rozhodnutí. Naštěstí či bohužel takové dálkové řízení televize z budovy akademie není možné. Může to leckomu vadit, ale ať se každý stará o to, k čemu má mandát. Teď už jen zbývá aby se sešikovala úderka se spacáky.
  Povídání o tom jak náměstek pro lajky zatrhl natáčet na koncertě Emila Kusturici kolegovi Měšťanovi který o EK točí časosběrný dokument si necháme na příště.
  Jako demonstrační snímek přikládám plastiku nazvanou Věční petenti.
 • A trocha bulváru: Tahle zpráva je totiž tak příšerná, že jinam než do bulvárního okénka nepatří. Ministerstvo vnitra vymyslelo pro občany, kteří mají dost času a pifku na sousedy, neboť mají větší dům, lepší auto nebo vyšší plat, novou zábavu. Oficiálně se jí říká Bezpečnostní dobrovolník. Jde, jak praví ministerstvo, o „zapojení laické veřejnosti do zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku.“ Což mi kolaterálně připomíná vtip ze starých časů.
  Kde tady bydlí ten péesvébák?
  Tady nebydlí nikdo takového jména.
  Myslím pomocnou stráž VB.
  Jo ták, tak ta svině fízlovská bydlí támhle za rohem.
   

A zprávy o počasí: V sobotu ráno při venčení psa byla taková mlha že i ptáci chodili pěšky. Málem jsem pak nenašel po psovi hovno. No a dneska zas chčije a chčije jak říkal pan Kemr. V Čechách prý zase sype sníh. Ale tady je asi po zimě. Příroda se probouzí. kam člověk pohlédne, něco pučí a raší. Na trase na níž venčím psa jsem shledal nejvíc vypučených exkrementů, které její  páníčci v zimě nesbírali. Jeden musí dávat pozor kam šlape. Počasí u nás bude i nadále ovlivňovat slábnoucí tlaková výše nad severovýchodní Evropou napsali. A nic k tomu.Nevím sice co to znamená, ale prý to znamená, že bude teplo. Pes povídal, že bych teda měl vypnout podlahový topení neb je mu horko na kule. S ohledem na fakt, že meteorologům nevěřím ani dobrý den s tím ještě počkám. Ale soudě podle toho, že mne na přechodu málem srazil motorkář na té předpovědi možná něco bude. Možná vyrazíme se psem do lesa. Cestou budeme dávat pozor, jestli už vyrazily stopařky. To by znamenalo, že jaro je definitivně tady

A z mého života: I na starý kolena se člověk učí. tak například, že večeřet v 7 je blbost. To potom v deset musíte potmě nenápadně zvizitýrovat lednici. Ještěže je v ní to světýlko. Taky jsem koukal na tenis. Berdychovi to zas nešlo. Z toho jsem dovodil následující. Na kteroukoliv tenistku vlezl Štěpánek, přestal jí jít tenis. Soudě podle posledních výsledků Berdycha jsem pojal temné podezření. Omylem koupený dvouvrstvý hajzlpapír místo třívrstvého mi umožnil naplnit výzvu mentálního kouče: dotkni se svého vnitřního já. A mezi 4-6 ráno jsem myslel že umírám, děsná bolest na prsou. Naštěstí to přešlo poté co jsem si několikrát rubl. Z toho plyne poučení že infarkt zaženete když si prdnete. Takže ta s kosou mohla zase odjet

A na Fejsbůku napsali:

 • Když jsme u Matěje Hollana - lokální politik z Brna se rozhovořil o xenofobii a iracionálním strachu z uprchlíků. Titulek jeho textu na jednom webu začínal "Mám strach z Čechů". A to je právě ono. Kdyby Hollan vytáhl paty z brněnské kavárny U Tří podsvinčat (nebo tak nějak), snadno by zjistil, že se Čechů Moraváci bát nemusejí. Jako pražský rodák mohu Matěje dokonce ubezpečit, že v Praze proti lidem z Brna nic nemáme. Abych to dokázal, jsem ochoten si s ním kdykoliv potřást rukou. Předtím bych tedy radši viděl jeho očkovací průkaz, ale to už je jen takové drobnůstka.
 • Výjimečně silný extrakt neomarxistické doktríny k tématu Klinika. Magdaléna Šipková bude vykládat o imaginaci, fašismu, jaká je společnost hrozná, jak je všechny tlučou, křivda za křivdou, úplné litanie... Jen jedno nevysvětlí - proč si všichni ti pánové a dámy jednoduše nepronajmou barák jinde. Nebo nekoupí, když je jich tolik, nebo nepostaví, když jsou tak činorodí a kreativní. Odpověď je zřejmá. Protože při vší imaginaci a feminismu neumí vydělat žádné peníze. Při vší kreativnosti neumí dům postavit. A při vší nepostradatelnosti o ně vlastně nikdo nestojí ani tolik, aby jim za jejich služby zaplatil. Protože bez toho tak opovrhovaného a nenáviděného systému, jak říkají nám, co mezi ně nepatříme, bez toho, co druzí vytvořili, žádná jejich Klinika fungovat nemůže. Symbióza je vztah, v němž každá ze stran přináší výhodu té druhé. Vztah, v němž jedna strana jen bere a na druhou stranu plive, není symbióza. Je to parazitismus.
 • 2000 demonstrantů za Kliniku. Do zbraně soudruzi. Berou jim místo kam si chodí vyklepat vši.
 • Karel Schwarzenberg: "Děkuji premiéru Sobotkovi. Ve svém úřadě vyrostl."   Má pravdu Karel. Bohouš už přestal nosit rovnátka.
 • Bojkot izraelských výrobků vyráběných na obsazených územích prosazovaný EU nese ovoce. Pod jejich tlakem je SodaStream přemístěn do Izraele a poslední z 500 Palestinců jsou na dlažbě.
 • Inkluze ve školství je stejná demence jako zrušit novorozencům inkubátory.
 • Zálohované výživné = nedobrovolná platba hlupanám, které si dobrovolně pořídily dítě s mizerou.
 • Babiš je tak štěstím bez sebe z dat z kontrolních hlášení svých konkurentů, že hodlá porušit zákon a nepokutovat pozdní podání.
 • "30 lidí pochodu za ilegální imigranty, má na ČT prostor, jako by jich byli 3 miliony"...  Redaktorka ČT v živém vstupu na ČT 24, právě předvedla, co je to mít "solidární orgasmus", škoda, že se neúčastnilo i několik imigrantů z Kolína nad Rýnem, těch 20 děvčat, by zvládli do pár minut a holky by si konečně, přišli na svý...
  P.S. Když je na hradčanech na demonstraci proti ilegálním imigrantům na 15 tisíc lidí, je to podle ČT jen několik set. Když je na podporu imigrace, na staromáku, pár nevybouřených intelektuálek, mají na ČT prostor, jako by právě vyhráli volby...Všeho do času!
 • Ministr dopravy Ťok chce na silnice vrátit kázeň. Ideální by bylo, kdyby na ně nejdřív vrátil asfalt.
 • Česká televize se rozhodla si spravit reputaci jako zkamenělé a nemoderní instituce, které jen recykluje svou zlatou éru a dnes nemá co nabídnout. V nové strategii nazvané „Slušná televize“ chce systematicky očišťovat instituci od všech škodlivých a neposlušných elementů. V rámci včerejší akce se jí tak konečně podařilo zbavit kreativní producentky Kamily Zlatuškové, která záměrúm televize dlouhodobě nevyhovuje, především svými kontroverzními formáty a absencí Miroslava Donutila. K tomuto taktickému kroku samozřejmě gratulujeme a ke koláči divácké sledovanosti přejeme dobrou chuť.
 • Jak se vyrábí propaganda v České televizi? Třeba takhle: Karas z Moskvy hovoří o stoupající oblibě Stalina v Rusku a pražské studio k tomu pouští záběry obyvatel s obrázky Stalina v rukou. Impresivní! Jenže něco tu nehraje. Ty záběry jsou totiž z Gori. Ze Stalinova rodiště. Nedávno jsem tam byl. A kde se nachází Gori? V Gruzii. V té Gruzii, jež usiluje o členství v NATO. No nekupte to za 135 korun výpalného měsíčně!
 • Měšťák měřící z auta rychlost na "třicítce" je opravdu příklad chrabrého ochránce zákona.....
 • Dělat svou práci je stejně zavrženíhodné, jako najet s kamionem na koleje a zabít při tom tři lidi. Za obojí dostanete od českých soudů 8,5 roku
 • Tomáš Haas: Tak nevím. Jsem nacista? "Lidé, kteří se obávají masové muslimské imigrace, jsou prý xenofóbové a jejich postoj se dá přirovnat k těm českým fašistům, kteří koncem třicátých let minulého století požadovali, aby Československo nepřijímalo židovské emigranty z Hitlerova Německa. A kdyby dostali šanci, zřejmě by chtěli poslat muslimské migranty do plynu.""Nechci problémy, které mají západoevropská města s muslimskými přistěhovalci. Nechci hořící auta, nechci násilí v ulicích, nechci, aby v našich městech vznikaly „no go“ zóny, nechci, aby vznikala a rostla rasová nenávist na obou stranách. To jsou bohužel produkty nepodařené politiky „multikulturalismu" ve všech zemích, bez výjimky, které se muslimské vlně otevřely.""Žijeme v moderní sekulární společnosti a neobohatí nás učení, které ženy podřizuje mužům až do takového detailu, jako je předepsaný způsob jejich bití."Nepovažuji to za "kulturní obohacení", ale za kulturní ohrožení.
 • Expert na islám Bronislav Ostřanský píše na Svobodné fórum: Muslimky berou přikázání „před svatbou ne“ velmi vážně. To je vůl. Jak by ne když se vdávají v 9 letech.

A něco veselého :
 

A fór na konec: Manželé se ukládají do postele, muž podává ženě sklenici.
„Co je to?“
„Aspirin. Na bolení hlavy.“
„Co blbneš, mě nebolí hlava!“
„A mám tě!“

A to je dneska všecko. A kdo chce, může mne podpořit ve finále ankety o Blogera roku kde jsem ve finálové desítce. Zde: http://info.blog.idnes.cz/c/497396/vyberte-viteze-ve-finale-ankety-bloger-roku-2015-a-vyhrajte.html

Autor: Petr Paulczynski | úterý 1.3.2016 16:50 | karma článku: 43,36 | přečteno: 4981x
 • Další články autora

Petr Paulczynski

Hlody středeční 9/8 aneb miluji naše média

Dnes si v úvodníku oddychneme od politiky ( i když ne úplně) a koukneme do Ria které hýbe světem. Na této olympiádě se totiž objevuje vliv multikultury.

9.8.2016 v 20:53 | Karma: 46,76 | Přečteno: 13460x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 2/8 aneb miluji naše média

Dnes o něco později, než jsem vyhrál souboj sám se sebou zda psát nebo nepsat. Tak aspoň kousek obvyklé porce. Neziskovky žádají volební právo pro imigranty a výjimky ze zákonů.

2.8.2016 v 19:57 | Karma: 46,60 | Přečteno: 10791x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 26/7 aneb miluji naše média

Zase si nemůžu prázdninově dáchnout a vysadit. Protože Turecko, vraždící monstra co nejsou teroristi jak se dozvídáme, dnes dokonce zamordovali kněze.

26.7.2016 v 15:15 | Karma: 45,51 | Přečteno: 6903x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 19/7 aneb miluji naše média

Původně jsem si chtěl dát prázdninový oraz a dnes pauzírovat. Pak jsem zjistil, že OVM mají letní výpadek a že se tudíž nebude vědět o čem se má tento týden mluvit, tak jsem sáhl po klávesnici a pár bodů sesmolil.

19.7.2016 v 15:02 | Karma: 46,56 | Přečteno: 9196x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 12/7 aneb miluji naše média

Dnes začneme něčím čistě brněnským, protože internetem hýbe video v němž se náměstek primátora nechal bičovat dominou přičemž mumlal „I want more,“ tedy: chci víc.

12.7.2016 v 13:14 | Karma: 46,00 | Přečteno: 9462x | Diskuse | Společnost
 • Nejčtenější

Francouzský volební šok. Vyhrála levicová koalice, Le Penová je až třetí

7. července 2024  14:25,  aktualizováno  8.7 6:05

Druhé kolo předčasných parlamentních voleb ve Francii překvapivě ovládla levicová Nová lidová...

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  7:30

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

Spadlý strom v Praze zranil dva lidi. Bouřky v Česku komplikovaly dopravu

6. července 2024  11:58,  aktualizováno  22:56

Silné bouřky, které v sobotu večer přecházely přes Česko, za sebou zanechaly mnoho škod, potíže v...

Padaly kroupy jak pingpongové míče. Bouřky se opět hnaly Českem

10. července 2024  8:02,  aktualizováno  22:52

Česko má za sebou další tropický den. Denní maxima byla ve středu překročena na 56 z celkem 167...

Vraťte se domů! Barceloňané stříkali vodu na turisty, ti opouštěli restaurace

8. července 2024  9:51

Zatímco turisté obědvali nebo se jinak občerstvovali v centru Barcelony, téměř tři tisíce místních...

Přežili Roosevelt, Reagan a Trump. Atentátníci zabili čtyři prezidenty USA

14. července 2024  11:48

Co mají společného Abraham Lincoln, James A. Garfield, William McKinley a John Fitzgerald Kennedy?...

ANALÝZA: Výstřel na Trumpa oživuje temné duchy minulosti a změní Ameriku

14. července 2024  10:35

Premium Sobotní pokus o atentát na Donalda Trumpa je zlomovým bodem nejen v probíhající prezidentské...

Jen milimetry od katastrofy. Střelce dělily od Trumpa pouhé desítky metrů

14. července 2024  9:58,  aktualizováno  10:18

Atentátník, který se pokusil zastřelit exprezidenta Donalda Trumpa, se podle tajných služeb dostal...

Běloruské vojenské jednotky se stahují z hranic s Ukrajinou, oznámil Lukašenko

14. července 2024  9:25

Napětí na hranici mezi Běloruskem a Ukrajinou se zmírnilo a dodatečné vojenské posily, které byly...

Podle chirurga z modelace ženských zevních genitálií profitují i muži
Podle chirurga z modelace ženských zevních genitálií profitují i muži

Stále více žen vyhledává plastickou chirurgii genitálu. Podle renomovaného plastického chirurga Svatopluka Svobody se pro ni pacientky rozhodují...

 • Počet článků 1307
 • Celková karma 0
 • Průměrná čtenost 3084x
Postřehy z politiky a života.