Porošenko lže!

Tenhle čokoládový "baron" lže na každém kroku. Není to tak dlouho, co po svém zvolení žádal Spojené státy o vojenskou pomoc proti separatistům na východě země. Po inauguraci prohlašoval, že v tomto týdnu zastaví onu válku na východě. Zůstalo však jen u slibů. Dnes hovoří o vytvoření únikových koridorů. Ani náznak snahy o jednání. Navíc jeho sliby ohledně ukončení vojenských operací na východě Ukrajiny, "pohřbil" jeden s vojenských potentátů, když řekl, že 15. června nastane opět ofenzíva proti separatistům (tedy proti lidem s jiným názorem).

No pokud si dobře vzpomínám, tak o únikovém koridoru už před měsícem hovořilo Rusko. Jenže hlas Ruska se v současnosti míjí účinkem i kdyby byl jakkoli dobře míněn. Jedno se jim ale nemůže upřít, na Krymu nepadl výstřel a po celou dobu vyzývají k ukončení násilností které ve východní oblasti panují! Tak jak věštil šéf NATO, že Rusko obsadí Ukrajinu, tak se nestalo, a na všechny jejich návrhy Západ mlčí, nebo jen sleduje, jak se na Ukrajině zabíjí lidi. No a přirovnávat naší "sametovou" revoluci k dění na Majdanu, může jen člověk naprosto slepý a hluchý. V podstatě ale nelze paní exministrini zahraničí Madelene Albright nic vyčítat ona stále bude hájit Americkou politiku i v Evropě.

V podstatě se nemá nový prezident Ukrajiny čím pochlubit. Vlastně ani nemá zájem se nečím chlubit, protože mu na tom nejspíš  nezáleží. Bude hájit zejména své zájmy a co na tom, jestli támhle někde zahyne dest, sto, nebo tisíc lidí. Dame mu oněch sto dnů hájení? Já se domnívám, že měl okamžitě jednat. Zastavit bombardování měst, ve kterých se už střílí do škol i nemocnic ze strany "Ukrajinské" armády a gardy. A potom posadit všechny ke stolu a s těmi lidmi místo zabíjení, se domluvit. V podstatě se naplňují nedávná slova premiéra Jaceňuka na adresu Putina o : Mlácení prázdné slámy" Rusko může nevrhovat mírové jednotky, únikové koridory a mezinárodní organizace ani Západ neslyší - spíš dělají hluché. Opakoval bych se kdybych připomněl, že tohle je i otázka činnosti OSN a její Rady bezpečnosti. A nebo čekají že se z téhle války staně dlouhodobý konflikt? On už to v podstatě je, neboť nikdo nemůže očeávat, že si lidi po kterých je ze strany Kyjeva stříleno, skočí do náruče. Z Ukrajiny se stane další nestabilní zem s partizánskou válkou a atentáty. Bude to trvat pár roků a přijde opět nespokojenost a začnou se odhalovat ti, kteří tento konflikt zaplatili a vyprovokovali. Pro mnohé to bude teprve potom překvapení!

Autor: Miroslav Nigrin | úterý 10.6.2014 16:00 | karma článku: 36,55 | přečteno: 1886x

Další články autora

Miroslav Nigrin

Legendy a realita

Věnovat se v současnosti dění na Ukrajině je asi zbytečné. Informace které nám jsou předkládány a napřed řádně prokátrovány i s drobnými fejky, známe všichni. To, že máme dnes na nejvyšších pozicích „politiky“

23.2.2022 v 7:37 | Karma: 33,55 | Přečteno: 663x | Společnost

Miroslav Nigrin

Válka začne ve středu...

nařiďte si hodiny, válka na Ukrajině začne ve středu. Takže si nezapomeňte pustit ČT24 kde se dozvíte jistě nejvíc. (jindy by to byla poplašná zpráva, ale tohle jsou jistě 100% informace od západních rozvědek, tedy ty správné)

12.2.2022 v 15:07 | Karma: 40,02 | Přečteno: 1556x | Diskuse | Politika

Miroslav Nigrin

Hrátky mocných aneb opět o nás bez nás!

Co myslíte, zkuste si odhadnout, kolik lidi u nás ale i v Evropě by vzalo zbraň a šlo bojovat proti Rusku. Vlastně tohle chrastění zbraněmi zase zaznívá jen od generálů a výrobců zbraní. Ono je dost těžké říci,

8.2.2022 v 13:55 | Karma: 31,40 | Přečteno: 573x | Společnost

Miroslav Nigrin

Plynový blázinec ...?

Tak se v tom přestávám orientovat. Vy ano? Stále se dozvídám další a další věci ohledně plynu. Teď se do toho bude ještě „montovat“ Green Deal.

29.12.2021 v 15:37 | Karma: 36,69 | Přečteno: 795x | Společnost

Miroslav Nigrin

Potrestejme Rusko a střelme se do nohy!

Nějak se mi nechce uvěřit tomu co čtu. Připadá mi to jako jeden velký vtip, nebo spíš nějaká hra žáků zvláštních škol. USA se radí s Evropou, jak zakročit proti Rusku... zase sankce (úsměvné, když nefungují, nebo je to účel?).

8.12.2021 v 14:51 | Karma: 38,46 | Přečteno: 1148x | Společnost

Nejčtenější

Turek jel rychlostí přes 200 km/h a fotil se u toho. Policie věc prošetřuje

20. dubna 2025  8:48,  aktualizováno  13:55

Europoslanec Filip Turek (Motoristé sobě) se na svém účtu na Instagramu pochlubil fotkou, ze které...

Po rychlé jízdě zemřel řidič v hořícím autě. Turek spekuluje o krvi na rukou médií

21. dubna 2025  18:19

Hasiči v Brně v pondělí našli v hořícím voze mrtvého muže. Podle prvotních informací jel vůz po...

Bílá rakev, věnec od Gottové. Na rozloučení se Slováčkovou dorazil i prezident

15. dubna 2025  8:30,  aktualizováno  16:35

Rodina a přátelé se v kostele v centru Prahy rozloučili Annou Julií Slováčkovou. Zpěvačka a...

Dan Bárta si traumaticky poškodil sluch, J.A.R. přesouvají vyprodané koncerty v Lucerně

16. dubna 2025  19:27

Populární kapela J.A.R. musela přesunout na jiný termín dva vyprodané koncerty v Lucerna Music Baru...

Jednání o míru jsou v kritické fázi, řekl Trump. Rubio rovnou naznačil konec

18. dubna 2025  9:30,  aktualizováno  19.4 7:18

Sledujeme online Americký prezident Donald Trump v pátek naznačil, že USA zastaví mírové rozhovory, pokud Rusko nebo...

Ománci vyrazili za Putinem do Kremlu s dýkou, ochranka je odzbrojila

23. dubna 2025  15:44

Ománská delegace se v úterý postarala o pozdvižení u bran Kremlu, a to když se dovnitř pokusila...

Vláda se připojila ke dni beze spěchu. Po Turkově jízdě ignorující předpisy

23. dubna 2025  6:06,  aktualizováno  15:40

Přímý přenos Vláda se připojila k Národnímu dni beze spěchu. Má varovat před riziky spěchu za volantem a přimět...

Ruské výhrůžky Haškovi řeší vnitro i diplomacie. Brankář je bere vážně

23. dubna 2025  10:52,  aktualizováno  15:31

Ministr vnitra Vít Rakušan nabídl ochranu Dominiku Haškovi. Místopředseda ruské bezpečnostní rady a...

Sporná analýza lanovku v Brně doporučila. Bude marginální, tepou projekt experti

23. dubna 2025  15:28

Ekonomicky vychází dobře pouze za cenu omezení spojů stávajících trolejbusů a autobusů. Pro obsluhu...

  • Počet článků 935
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1603x
jsem jednim z vas, narodil jsem se v domku na predmesti Plzne tady jsem i vyrustal a zazil dobu kdy jeste spolu sousede hovorili pres plutky, kdy sousedky se vzajemne zvaly na nedelni odpoledni babovku a bilou kavu. Zazil jsem dobu a lidi kteri mi ukazali co je to pracovitost,poctivost,rozvaha,odpovednost,vlastenectvi. Naucili mne mit rad lidi!

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.