Ještě k případu Dr. Cimického (aktualizováno)
Podstatou ovšem zůstává neklást si otázky, protože ptát se, to se nerado vidí. Přesto se ale najdou odvážlivci, kteří se ptají. A ptají se celkem logicky. Proč ty ženy čekaly tak dlouho. Ono říct že se bály, to je dosti slabé vysvětlení, mimo jiné i proto, že podobný případ tu už byl. Vzpomínáte? Doktor Jaroslav Barták? Sedí. Dostal 18 let. A k odsouzení pomohla svědectví žen a dívek. Přestože jím Barták hrozil. Přestože jednu z nich, musel ukrývat i velvyslanec na Filipinach a sám se pak stal terčem jeho vyhrůžek.
Cimický snad zabitím nikomu nehrozil. Žádná z žen to netvrdí. Říkají že měly strach. Své dceři to rozmlouvala i paní Urbánková... To je tedy otázka číslo jedna.
Druhý dotaz je, že když se tyto věci děly snad více než 20 let, jak to že je počet obětí "jen" 9. Ano, vím, možná se dosud nepřihlásily. Proč? Veřejně se o tom už mluví a doktor Cimický je prakticky zničený. Nikdo se jej nezastane a jeho vliv je nulový.
Znamená to tedy, že doktor Cimický je nevinen? V žádném případě. O jeho vině či nevině musí rozhodnout soud. Poté co policie provede všechny potřebné úkony. Poté co bude bez nejmenších pochybností jasné, že se dopustil vůči ženám zločinu.
Nesmí nastat situace jako v USA, kdy jen proto, že je to žádoucí, bude někdo likvidován, aniž by měl možnost se bránit a aniž by jasné a nezpochybnitelné důkazy řekly "JSI PRASE"
Podle advokátky poškozených, jak jsem byl informován, má tato už 25 žen, které jsou ochotny svědčit. Policie také vyzývá další ženy k výpovědi. Stále je ale věc pouze ve fázi vyšetřování a není na místě dělat závěry, i když si myslíme cokoliv. Takže na mém názoru se nic nemění.
Martin Braun
Zachraňme děti na hranicích

ale jak,..dovoluji si položit smělou otázku. Tím že jím dáme čaj a polévku? Nebo je máme odvézt od rodičů někam k milosrdným v Evropě? Tak jak jím pomoci?
Martin Braun
Uprchlická krize bez konce

Dva blogy dnes reagovaly na události na běloruských hranicích. Jeden napsal pan Zeman a druhý paní Nová. A přestože se dotýkají stejného tématu, jsou naprosto rozdílné.
Martin Braun
Technický problém na idnes, úmysl nebo chyba v chrome?

Několik posledních měsíců, se pokus dostat se do diskuse mění v noční můru. Odkaz na diskusní okno je překryt odkazem na reklamu všeho druhu...
Martin Braun
K včerejšímu protestu u domu hlavní hygieničky Svrčinové

Nejsem si tím stoprocentně jist, ale myslím si že to byla právě ona, kdo minulý rok, dosti nehorázným způsobem zařízla festival Colours of Ostrava
Martin Braun
Jak vnímat nejnovější vývoj kolem presidenta Zemana?

Je mi jasné, že jako odpůrci vašeho presidenta, mi následující řádky asi řada lidí věřit nebude, nicméně to co chci napsat, myslím naprosto vážně, bez ironie.
Další články autora |
Šok a ticho. Evropští lídři po telefonátu Trumpa s Putinem nevěřili svým uším
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj a evropští lídři oněměli poté, co se s nimi americký...
Tragicky zahynul moderátor počasí v České televizi Jan Šrámek
V sobotu odpoledne při nehodě v italských Alpách zemřel dlouholetý meteorolog a moderátor počasí...
Umučil studentský pár kvůli nepořádku. Brutalita vražd šokovala 1. oddělení
Premium Spousta krve a dvě těla na posteli. Místo činu v roce 2013 připomínalo spíš jatka než byt...
Slevy kol tíží přezásobené prodejce. Část z nich zřejmě nepřežije
Prodejcům jízdních kol se nedaří zbavit zásob, které si vytvořili během boomu v časech pandemie....
Němcová ve studiu zahodila brožurku od Konečné. Nenávist, reagovala komunistka
Nesete historickou vinu a podporujete miliardáře Andreje Babiše, zaútočila senátorka Miroslava...
Alpský sen se změnil v noční můru. Apartmán bych si už nekoupil, říká investor
Investice do apartmánu v rakouských Alpách slibovala stabilní výnos, vlastní místo pro dovolenou i...
Bohatí přispěvatelé vs. chudší příjemci. Nejtvrdší debata o rozpočtu v EU startuje
Premium Příští rozpočet Evropské unie pro nadcházející období 2028-2034 musí být flexibilnější a cílenější,...
Pokladník Hamásu podniká v Česku. V Praze má firmu, u Teplic luxusní vilu
Premium Na okraji malé vesničky Drahkov u Teplic stojí velká vila s udržovanou zahradou, o kterou se stará...
ANALÝZA: Další spiknutí. Rakovina Bidenovi ve skandálu s tajením demence přitížila
Premium Rakovina nevylepšila situaci Joea Bidena ve skandálu s opožděným „odhalením“ tajení jeho demence,...

Prodej, rodinný dům, 300 m2, pozemek 290 m2, Počátky
Horní, Počátky, okres Pelhřimov
5 000 000 Kč
- Počet článků 486
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2625x
Lépe být mrtvý, než rudý.
AM YISRAEL CHAI
ARALLU Akbar
martinbraun@centrum.cz
Sionista - Islamofob - Antikomunista
Bohabojný židovský Antikrist
Jsem přítelem Izraele a jeho politiky. Jsem příznivcem židovského odboje, který přispěl k vzniku státu Izrael. Mým vzorem je Avraham Stern, brutálně zavražděný Brity. Ctím památku osvobozeneckých hnutí Haganah, Irgun a Lehi, které se zbraní v ruce bojovaly za svobodu, nezávislost a za vznik židovského státu na historických židovských územích.
Všechny současné i budoucí fotografie jsou zveřejněny s laskavým souhlasem Dory Bar Or,
All current and future photographs are published with kind permission Dory Bar Or, from his Instagram account