Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Přílišné zastávání se některých přistěhovalců může být vlastizrada

Vlastizrada je jedním z nejvážnějších trerstných činů a nejpřísněji v naší zemi trestaných. Podle § 309 trestního zákoníku se vlastizrady dopouští občan ČR, který ve spojení s cizí mocí (každý stát mimo Českou republiku) nebo s cizím činitelem (osoba, která sice není oprávněna jednat jménem cizího státu, ale má na politické dění v něm významný vliv) spáchá trestný čin rozvrácení republiky (§ 310), teroristického útoku (§ 311), teroru (§ 312) nebo sabotáže (§ 314). A výhledově mám takový pocit, že se veřejně minimálně jedna osoba a lidé sdílející stejný názor k tomuto trestnému činu velmi rychle přiblížili.

Jak toho lze docílit? Stačí toužit po troše viditelnosti, získat funkci, na kterou zjevně nemá tato osoba patřičnou kvalifikaci a řct něco, co může do budoucna záporně ovlivnit celou zemi a ještě si za tím pevně stát. Dle mého názoru se vlastizrady dopouští osoba, která zlehčuje dění ve světě, přičemž u nás dochází k rané fázi stejného dění jako v zemích, kde nyní vládne teror a teorismus a které se rozvrací na základě násilností a trestných činů přistěhovalců. 

Naše dění nyní stojí na obyčejných šátcích a nejen na nich. Stojí na čase, kdy se rozhodne, zda se zde v naší zemi stane fašistické zřízení oficiálním náboženstvím. Přirovnání k fašismu je přitom tak jednoduše definující extrémismus, který kolem islámu nyní panuje. Zatímco jsme jako svobodná země neonacismus a projevy tohoto válečného a vražedného zřízení zakázali, jiné, stejně nebezpečné, si nyní můžem dobrovolně pustit do země. 

Zpět k začátku. Hidžáb je muslimská pokrývka hlavy a krku pro ženy. Ty jsou vystavovány omezování práv ze strany svých manželů a vůbec všech muslimů. A je to právě veřejný ochránce práv, který v tomto činění muslimy podporuje. Ovšem role ombudsmana přeci nespočívá v nastavování náboženství v naší zemi. 

Ombudsman je mimosoudní kontrolní úřad, který má na starosti vazbu mezi občanem a státní správou. Tato funkce vznikla ve Švédsku, kde je volena králem a kde má kontrolovat činnosti státní správy. Vyšetřuje stížnosti obyvatel. V Česku to není nic vyloženě odlišného. Doslovný popis na českých stránkách zní:

Chrání osoby před jednáním úřadů a dalších institucí, pokud je toto jednání v rozporu s právem, neodpovídá principům demokratického právního státu a dobré správy nebo jsou úřady nečinné. Provádí také preventivní systematické návštěvy míst, kde mohou být lidé omezováni na svobodě, a usiluje o respektování jejich základních práv. Ochránce rovněž přispívá k prosazování práva na rovné zacházení a ochraně před diskriminací. (zdroj: Ochrance.cz). Práce našeho ombudsmana ve spojení s diskriminací by měla být jako jakýsi doplňkový prvek. Nechápu tedy, proč naše ochránkyně je známá jen díky slovu "diskriminace".

K čemu může vést schválení obyčejného hidžábu a jak se dá takové schválení nazvat vlastizradou, je zřejmé při pohledu na to, jak to vypadá, když dáte muslimovi volné ruce. Ve Švédsku kolabuje sociální systém, v některých oblastech Norska, Švédska, Velké Birtánie, Francie a dalších zemí, se lidé bojí vkročit do některých čtvrtí měst, kde většinou probíhají organizované trestné, většinou násilné, činy. Na Blízkém východě a jihu Afriky se pak vraždí ve velkém.

Pokud tohle všechno o islámu vím, nemohu to pustit do své země. Jedná se totiž o kompletní definici trestného činu "vlastizrada". Vždyť islám rozvrací národy, vždyť islám vede teror i terorismus. Nemýlím-li se, mnoho lidí islám odsuzuje a ti, kteří se ho zastávají, přeci nahlas nevystupují proti všem trestným činům spáchaným muslimy ve světě. Proč je tedy ombudsman ochotný stavět se na hranu zákona, mi nejde do hlavy.

Každopádně by se nemělo takové nacistické zřízení pouštět do země a ani prosazovat jeho právo. Když se bojovalo s fašismem, svět to nechal dojít až do druhé světové války. Kam až to necháme dojít my? Budeme nadále jen křičet, že oni nemají pravdu nebo s budeme ještě aktivnější? Tady nejde o obyčejný šátek, ale o to, že se někdo volený parlamentem může částečně zasloužit o rozpad našeho státu, kultury a zvyků. A je zde i nebezpečí, že takových lidí bude víc. Už nyní je pár politiků, kteří se tohoto názoru zastalo.... 

Autor: František Kubásek | středa 3.9.2014 15:30 | karma článku: 31,77 | přečteno: 1260x
  • Další články autora

František Kubásek

Liberálové, proč se tak divíte, když někdo aplikuje vaši vlastní medicínu?

Poslední reakce na docela trapné bilboardy Andreje Babiše, varujícími před válkou, mě utvrdily v tom, že liberální demokraté, kterým já říkám "libtardi", nemají ani trochu sebereflexe a od Babiše se neliší vůbec v ničem.

18.1.2023 v 11:49 | Karma: 39,16 | Přečteno: 1431x | Diskuse | Média

František Kubásek

IZRAEL vs. HAMÁS: jak to začalo a kde Hamás bere rakety

Tohle je můj článek se zdroji, které najdete dole v mnoha odkazech. Snažil jsem se popsat, jak začal současný konflikt Izraele a Hamásu.

18.5.2021 v 9:53 | Karma: 38,00 | Přečteno: 1700x | Diskuse | Politika

František Kubásek

"Turnaj se povedl" aneb šílené lži kolem mistrovství světa juniorů

Byly časy, kdy česká hokejová reprezentace pravidelně bojovala o nejvyšší příčky. Byly časy, kdy jsme byli smutní, že naše reprezentace do dvaceti let prohrála ve čtvrtfinále. A teď máme být šťastní za prohru 0:3? Co to sakra je?

3.1.2021 v 13:26 | Karma: 35,52 | Přečteno: 1683x | Diskuse | Sport

František Kubásek

(Koróna) pozitivní deník - den 1 až 3

Je zajímavé, jak se nemoc vyvíjí. Následující poznatky jsou jedním z asi dvou set tisíc případů jen v ČR, a tak předpokládám, že každý to má trochu jiné.

17.12.2020 v 14:33 | Karma: 25,20 | Přečteno: 942x | Diskuse | Věda

František Kubásek

(Koróna) pozitivní "deník" - Den minus 3 až 1

Říkal jsem si, že záznamy jednoho pozitivně testovaného třicetiletého jinak zdravého muže může někoho zajímat. Následující zkušenosti tedy berte jako jeden z mnoha případů, jak to může probíhat. Ale taky nemusí.

15.12.2020 v 15:54 | Karma: 40,27 | Přečteno: 4998x | Diskuse | Věda
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Rozdáváme kola za milion korun

15. července 2024

Členství v iDNES Premium má velkou spoustu výhod. Čtenáři se dostanou ke všem prémiovým článkům na...

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  14:56

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

Zemřela Shannen Doherty. Hvězda Beverly Hills 90210 podlehla rakovině

14. července 2024  15:17,  aktualizováno  17:04

Po téměř deseti letech boje s rakovinou zemřela americká herečka Shannen Doherty, informují média....

Padaly kroupy jak pingpongové míče. Bouřky se opět hnaly Českem

10. července 2024  8:02,  aktualizováno  22:52

Česko má za sebou další tropický den. Denní maxima byla ve středu překročena na 56 z celkem 167...

Wimbledonská šampionka Krejčíková! Italku přemohla v dramatickém finále

13. července 2024  14:45,  aktualizováno  18:51

Wimbledon má opět senzační vítězku. A znovu po roce tato senzace pochází z Česka! Barbora...

Meloniová na rozcestí. Hlas pro von der Leyenovou jí dá moc, Salvini však hrozí

17. července 2024  11:29

Giorgia Meloniová je klíčovou figurou ve volbě nového vedení Evropské komise. Přesněji řečeno...

Vláda teď nerozhodne o materiálech spojených s Green Dealem, rozhodl premiér

17. července 2024  5:45,  aktualizováno  11:23

Kabinet Petra Fialy nerozhodne zatím o trojici materiálů souvisejících s Green Dealem, jen o nich...

Česko vyslalo na pomoc Bulharsku hasiče a vrtulníky. Hoří tam hektary lesa

17. července 2024  11:19

Čeští hasiči se vydali na pomoc Bulharsku, kde se ve Starozagorské oblasti šíří rozsáhlé požáry....

Není to špatné. Starostka Paříže se koupala v Seině, aby ukázala její čistotu

17. července 2024  11:16

Starostka Paříže Anne Hidalgová a šéf organizačního výboru olympijských her Tony Estanguet se...

Kompletní péče o pleť v jedné tyčince? Podle Manufaktury to jde
Kompletní péče o pleť v jedné tyčince? Podle Manufaktury to jde

Na cestách může být péče o pleť a pokožku náročná. Abyste s sebou nemusela neustále nosit denní a noční krém, sérum, balzám či masku, přišla...

  • Počet článků 179
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2697x
www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof