Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Přerozdělovat ilegální přistěhovalce? Jsou ilegální, pryč s nimi!

Od začátku letošního roku do konce července eviduje Itálie přes 90 tisíc ilegálních přistěhovalců. Celá jižní hranice EU čelí přímým nájezdům, a to po stovkách i tisících. Hlavní problém s přistěhovalci, kteří nemají co dělat na půdě cizí země by měl znít asi takhle: Jak je dostat zpět domů. Jenže jak zní skutečná otázka, na kterou se ptá eurokomisařka Cecilia Malmströmová: Jak tyto chudáčky přerozdělit mezi státy EU? Není to nelogické?

Každou chvíli se doslýchám a vidím ve zprávách nové a nové reportáže o tom, u jakých zaměstnavatelů po Česku byli zaměstnáni ilegálně. Jsou to cizinci, kterým v jejich vlasti není nejlépe. Jsou to i cizinci, kteří jsou příliš profláklými zločinci a násilníky a chtějí si "udělat jméno" zase o dům dál. Většinou je vyženeme ze země a za pár měsíců objevíme i někde jinde pořád v rámci ČR. A tak se ptám: proč?

Proč spojujeme slovo "ilegální" se slovem "přerozdělit" místo slova "vrátit"? Vždyť je to normální. Když nemám oprávnění k tomu, abych navštívil nějakou cizí zemi, bez ohledu na to, jak špatně by se mi žilo, si přeci nemohu myslet, že mi to projde. Pokud se sto tisíc lidí, kteří nemají oprávnění stěhovat se do Itálie má možnost dostat se prakticky kamkoliv jen proto, že hrají na city, bez ohledu na to, jak se jim doma žije špatně, jsou tu pořád mimo zákon. Zákon platí pro každého. Aspoň by tedy měl platit. Protože pokud nebude platiti pro přistěhovalce, jedná se o pozitivní diskriminaci, kdy zákon platí jen pro někoho.

Proč máme platit za chyby Itálie a vůbec proč máme platit za chyby celé imigrační politiky EU jen my, občané? My platíme daně, odvádíme sociální, zdravotní pojištění, které navíc z každé hrubé mzdy vypočítává a platí i náš zaměstnavatel. Neznám jedinou logickou motivaci k tomu, abych tyto peníze, které státu věnuji, věnoval právě těmto ilegálním přistěhovalcům. Nebudu přeci podporovat zločince. Vždyť bez ohledu, zda jsou to zloději, nebo jen dorazili za prací, se ilegální emigrací dostali mimo zákon a stali se z nich zločinci. 

Kdo s logickým myšlením a čestným způsobem života má ten žaludek otevřeně podporovat tyto zločince a všechny zločince, kteří je sem za vysoké peníze přivedou? Jediný, kdo na tom profituje, jsou zase zločinci. Lidé, kteří tyto imigranty buď využijí jako moderní otroky nebo lidé, kteří je sem přivedli výměnou za všechny jejich úspory. 

Jak tímto sebezničujícím způsobem zabráníme dalšímu přílivu? Pokud někdo na druhé straně bude vědět, že to nakonec projde, bude ho to v dalších pokusech pouze motivovat k tomu, aby i zvyšoval objem těchto "dodávek". Tohle slovo používám hlavně pro to, že pro tyto lidi se jedná jen o zboží. Pro ně to žádní chudáci, kteří se mají špatně, nejsou. Pro nás je to extrémní ekonomická přítěž. Práci, ze které by odváděli daně a pojistné, zde najdou málokdy a ani to nemají v úmyslu, ani nevědí, že mají tu možnost.

Proč jim nepomůžeme jinak? Levněji pro nás a i pro ně? Co třeba jim úplně zamezit se sem dostat? Tím pádem nikdo nebude motivován k tomu, aby se o to pokoušel. Mohli bychom být milosrdní, protože bychom byli všcihni bohatší, spokojenější s tím, jak je naše vláda patriotská, a měli bychom možnost nějak podpořit tyto lidi přímo u nich doma. Přiznejme si, malý finanční dar nás výhledově vyjde levněji než obdarovávat je zde, podporovat praní špinavých peněz, daňové úniky a abychom tím zvyšovali i zločinnost způsobenou těmi cizinci, kteří ani tuto práci nemají.

Mnoho z nich hlavně pochází ze zemí, kde je slovo "mrav" definováno na mnohem nižší úrovni. Mezi základní je považováno třeba to, že znásilnění je netrestné, že zabíjení je přírodní a podobně. 

Proč mám mít ve vlastní zemi strach? Strach z toho, že tato eurokomisařka tyto přistěhovalce přerozdělí i sem a budou zde páchat zločiny? Evropa a hlavně EU působí nyní jako taková Trója. A pravým Trojským koněm budiž tito lidé. Ti, kteří pomalu rozloží ekonomiku Evropy. Ti, kteří svojí porodností za pár generací prorostou celým systémem. Ti, kteří jednou zaútočí na místní zdroje, i na ty přirodní. Ti, kteří to tu jednou ovládnou. Ti, kteří to tu svojí naučenou primitivnější rétorikou mohou všechno zničit. 

Nejsem rasista ani nácek, nejsem xenofob. Tito lidé však pochází ze zemí, které se už touto rétorikou zlikvidovaly. A to za pomoci vyspělejších států, které je v minulosti vysávaly. Tyto státy však nemohou své území přenechat. To není řešení, to je zkrátka sebevražda....

Autor: František Kubásek | čtvrtek 11.9.2014 11:45 | karma článku: 38,54 | přečteno: 2009x
  • Další články autora

František Kubásek

Liberálové, proč se tak divíte, když někdo aplikuje vaši vlastní medicínu?

Poslední reakce na docela trapné bilboardy Andreje Babiše, varujícími před válkou, mě utvrdily v tom, že liberální demokraté, kterým já říkám "libtardi", nemají ani trochu sebereflexe a od Babiše se neliší vůbec v ničem.

18.1.2023 v 11:49 | Karma: 39,16 | Přečteno: 1431x | Diskuse | Média

František Kubásek

IZRAEL vs. HAMÁS: jak to začalo a kde Hamás bere rakety

Tohle je můj článek se zdroji, které najdete dole v mnoha odkazech. Snažil jsem se popsat, jak začal současný konflikt Izraele a Hamásu.

18.5.2021 v 9:53 | Karma: 38,00 | Přečteno: 1700x | Diskuse | Politika

František Kubásek

"Turnaj se povedl" aneb šílené lži kolem mistrovství světa juniorů

Byly časy, kdy česká hokejová reprezentace pravidelně bojovala o nejvyšší příčky. Byly časy, kdy jsme byli smutní, že naše reprezentace do dvaceti let prohrála ve čtvrtfinále. A teď máme být šťastní za prohru 0:3? Co to sakra je?

3.1.2021 v 13:26 | Karma: 35,52 | Přečteno: 1683x | Diskuse | Sport

František Kubásek

(Koróna) pozitivní deník - den 1 až 3

Je zajímavé, jak se nemoc vyvíjí. Následující poznatky jsou jedním z asi dvou set tisíc případů jen v ČR, a tak předpokládám, že každý to má trochu jiné.

17.12.2020 v 14:33 | Karma: 25,20 | Přečteno: 942x | Diskuse | Věda

František Kubásek

(Koróna) pozitivní "deník" - Den minus 3 až 1

Říkal jsem si, že záznamy jednoho pozitivně testovaného třicetiletého jinak zdravého muže může někoho zajímat. Následující zkušenosti tedy berte jako jeden z mnoha případů, jak to může probíhat. Ale taky nemusí.

15.12.2020 v 15:54 | Karma: 40,27 | Přečteno: 4998x | Diskuse | Věda
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Kompletní OH 2024 v Paříži díky televizi Telly

15. července 2024,  aktualizováno  22.7 8:34

Získejte 100 televizních kanálů na 30 dní zcela zdarma díky internetové televizi Telly. Součástí...

„Nakonec na mě plivnul.“ Nizozemec loví Češky a prodává je na gangbang

18. července 2024

Premium Stovky českých žen k natáčení tvrdého porna v Nizozemsku naverboval v uplynulých letech Daniël van...

IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

19. července 2024  9:25,  aktualizováno  22:33

Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelila potížím s...

„Katastrofa pro Ukrajinu.“ Trumpův výběr viceprezidenta rozklepal Evropu

16. července 2024  10:28,  aktualizováno  12:04

Jméno J.D. Vance naznačuje, kam by se mohla ubírat zahraniční politika Spojených států v případě...

Vláda schvaluje „český“ Green Deal. Prudce zdraží benzin, uhlí i stavby

17. července 2024

Premium Benzin a nafta podraží od roku 2027 až o deset korun, stavět nové domy bude složitější kvůli...

Bek jednal s prezidentem o rozpočtu ve školství. O kolik jde, nechce říct

23. července 2024  14:56,  aktualizováno  16:13

Ministr školství Mikuláš Bek se v úterý odpoledne setkal s prezidentem Petrem Pavlem. Na Pražském...

V botanické, na kolejích univerzity nebo u soudu. Kde všude pracují čeští vězni

23. července 2024

Premium Natírání laviček, sekání trávy, zahradnické práce, úklid i péče o zvířata. S tím vším pomáhá pětice...

Energetické dokumenty čeká revize. Nic jako český Green Deal neexistuje, řekl Hladík

23. července 2024  15:59

Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) zváží další postup v případě projednávání strategických...

V Jičíně po výbuchu hoří bytový dům. Zemřel jeden člověk, další dva jsou zranění

23. července 2024  13:55,  aktualizováno  15:51

Dva záchranářské vrtulníky a sedm hasičských vozidel zasahuje u požáru bytového domu v Jičíně....

  • Počet článků 179
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2697x
www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof