Norský Barnevern, další špína, která prochází díky multikulturalismu

Norský nacistický systém odebírání dětí je celosvětový "fenomén". Je však až příliš okaté, jak mnozí úředníci a mnohé vlády, včetně té naší, problém neřeší. To samé aktivisté. Proč?

Norský úřad má možnost bez soudu odebírat děti a následně je přidělovat pěstounům. Paní Michalákové Barnevern nejdříve zničil manželství a po letech boje jí nadobro odebral práva na děti. Důvod? Zveřejnění případu. To ale není problém, o děti by podle zkušeností ostatních taktéž o děti připravených lidí, přišla tak či tak. O to více zarážející je, že mírové projekty, neziskové organizace a především česká vláda na tento velmi vážný problém kašle. Ono to ale může být jednoduché. 

Bohuslav Sobotka pouze mluví a tvrdí, že nemůže nic dělat, že Norská vláda nemá právo zasáhnout do činnosti úřadu a mezitím Poláci poslali pro své malé občánky speciální komandu, které je v podstatě uneslo, ale od té doby je rodina kompletní a pod ochranou polské vlády. Co s tím udělá Norsko? Nic. Je to velice primitivní,triviální, poučka pro dementy, ale český premiér jí nechápe. Nebo, že by nechtěl? Vždyť jeho vládní kolegyně, ministryně Marksová, si takový úřad přeje i u nás. Velkou roli pak hrají samozřejmě peníze.

Z norských fondů čerpá mnoho neziskových, drtivou většinou multikulturních organizací. Romea, Člověk v tísni, projekt Hate Free Culture, ti se vám tedy o zlém Barnevernu nikdy nezmíní. Nezajímá je to. Romea například inkasovala téměř dva miliony za rok právě z norských fondů. Kdo by si to chtěl se svým zdrojem nějak pokazit, že?

Vše je ještě více podtrhnuté skutečností, že ačkoli je v Norsku prokázáno, že v tamních muslimských rodinách je velmi často aplikována rodinná verze práva šáría, která prakticky zaručuje tělesné tresty, trýznění za neposlušnost a násilné tlačení k islámu a nenávisti vůči demokracii, počet muslimským rodinám zabavených dětí je naprosto mizivý, téměř nulový. Naopak, paní Michalákové nikdo nic neprokázal, ani jejímu dnes už bývalému partnerovi. Přesto o děti přišla. 

Multikulturalismus tak nepřímo podporuje naprosto nechutnou činnost úřadu Barnevern, jehož britská verze je podobně chladnokrevná. A navíc, pouze k některým rasám či skupinám obyvatel. Stačí jedno udání ve školce a máte po životě, který nyní znáte. Děkujeme neofašismu za nacistický úřad, který má tak nadále právo na existenci...

 

Autor: František Kubásek | středa 7.10.2015 0:50 | karma článku: 41,01 | přečteno: 2006x

Další články autora

František Kubásek

Liberálové, proč se tak divíte, když někdo aplikuje vaši vlastní medicínu?

Poslední reakce na docela trapné bilboardy Andreje Babiše, varujícími před válkou, mě utvrdily v tom, že liberální demokraté, kterým já říkám "libtardi", nemají ani trochu sebereflexe a od Babiše se neliší vůbec v ničem.

18.1.2023 v 11:49 | Karma: 39,21 | Přečteno: 1459x | Diskuse | Média

František Kubásek

IZRAEL vs. HAMÁS: jak to začalo a kde Hamás bere rakety

Tohle je můj článek se zdroji, které najdete dole v mnoha odkazech. Snažil jsem se popsat, jak začal současný konflikt Izraele a Hamásu.

18.5.2021 v 9:53 | Karma: 38,00 | Přečteno: 1718x | Diskuse | Politika

František Kubásek

"Turnaj se povedl" aneb šílené lži kolem mistrovství světa juniorů

Byly časy, kdy česká hokejová reprezentace pravidelně bojovala o nejvyšší příčky. Byly časy, kdy jsme byli smutní, že naše reprezentace do dvaceti let prohrála ve čtvrtfinále. A teď máme být šťastní za prohru 0:3? Co to sakra je?

3.1.2021 v 13:26 | Karma: 35,57 | Přečteno: 1687x | Diskuse | Sport

František Kubásek

(Koróna) pozitivní deník - den 1 až 3

Je zajímavé, jak se nemoc vyvíjí. Následující poznatky jsou jedním z asi dvou set tisíc případů jen v ČR, a tak předpokládám, že každý to má trochu jiné.

17.12.2020 v 14:33 | Karma: 25,20 | Přečteno: 945x | Diskuse | Věda

František Kubásek

(Koróna) pozitivní "deník" - Den minus 3 až 1

Říkal jsem si, že záznamy jednoho pozitivně testovaného třicetiletého jinak zdravého muže může někoho zajímat. Následující zkušenosti tedy berte jako jeden z mnoha případů, jak to může probíhat. Ale taky nemusí.

15.12.2020 v 15:54 | Karma: 40,27 | Přečteno: 4998x | Diskuse | Věda

Nejčtenější

Dvorecký most promění také pražskou autobusovou dopravu v Praze. Máme velký přehled

Dvorecký most
10. dubna 2026  7:34

Příští pátek se slavnostně otevře Dvorecký most, nová 361 metrů dlouhá spojnice přes Vltavu mezi...

Speciální tramvaje i plavby zdarma. Slavnostní otevření Dvoreckého mostu bude velkolepé

Testovací jízdy tramvají a autobusů po novém Dvoreckém mostě v Praze (12....
14. dubna 2026  13:38,  aktualizováno  15. 4. 12:45

Spojuje lidi s prací, školou, rodinou, zábavou i kulturou. Je neodmyslitelnou součástí životů...

Dvorecký most otevře za týden. Zatím je tu staveniště se schovaným „vodníkem“

Dvorecký most, který spojí Prahu 4 a 5, se otevře 17. dubna, pravidelný provoz...
10. dubna 2026  20:09

Už příští týden se po novém Dvoreckém mostě projedou první tramvaje a autobus. Most, který propojí...

StarDance 2026 se blíží. Zatančí rockerka, spekuluje se o populární herečce i tenisové legendě

Marta Jandová (2025)
9. dubna 2026  9:58

Na podzim se na televizní obrazovky vrátí oblíbená taneční soutěž, ve které známé osobnosti usilují...

Putin poručil, ale soudruzi nesplnili. Legendární Kukuruzniky zase vytáhnou z hangárů

Antonov An-2
13. dubna 2026  18:30

Čeští parašutisté ji dobře znají, dodnes létá na kdejakém letišti. AN-2 zvaný Andula posloužil k...

Unikátní jízda napříč Prahou 6: Dvoupatrový autobus míří na linky 143 a 191

Světový den veřejné dopravy.
15. dubna 2026  15:15

Praha 6 se letos připojuje k oslavám Světového dne veřejné dopravy pod záštitou Mezinárodní...

Vystřílím vás, vyhrožovala žena personálu nemocnice. Došla si pro ni zásahovka

V Plzni-Skvrňanech se střílelo. Policie v této souvislosti zadržela jednoho...
15. dubna 2026  15:12,  aktualizováno  15:12

Zásahová jednotka zadržela v úterý na Plzeňsku osmapadesátiletou ženu, která vyhrožovala personálu...

Členové kutnohorské sekty měli strach z vůdce, ale věděli, co dělají, řekli znalci

Krajský soud v Praze pokračoval ve středu v projednávání případu šesti...
15. dubna 2026  15:12,  aktualizováno  15:12

Členové takzvané kutnohorské sekty souzení kvůli úmrtí muže při lesních rituálech u hradu Český...

Škola získala humanoidního robota. Při uvedení předvedl Jacksona, Elvise i kung-fu

Zlínská škola Orbis představila humanoidního robota, který se zapojí do výuky....
15. dubna 2026  15:12,  aktualizováno  15:12

Humanoidního robota vysokého asi 135 centimetrů pořídila zlínská mateřská, základní a střední škola...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

  • Počet článků 179
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2701x
www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof

 

 
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.