Premium

Získejte všechny články
jen za 49  Kč / 1. měsíc

Email stránce Sharia4czechia uspěl: Odpověď? My tu prosadíme islám!

Skutečně se obávám islamizace České republiky, jako se obyvatelé možná obávali islamizace svých zemí ve Švédsku, Norsku, Británii, Francii, Německu či Itálii. Všude jsou nebezpeční. Mysleli jste si dosud, že se přizpůsobí a že oni jsou umírnění? Zde je má otázka a jejich odpověď. Odpověď jménem stránky Sharia4Czechia.com. Odpověď jménem českých muslimů.

Zaslal jsem administrátorovi této internetové stránky prosazující právo šáría porušující lidská práva:

Dobrý den,


žádám Vás, a nevím, jestli Vás požádal i někdo jiný, abyste jménem Muslimské obce vyjádřili upřímný názor na dění v Iráku. Rád bych byl, abyste potvrdili mírumilovnost islámu a veřejně a do médií odsuzovali nechutnou genocidu páchanou Islámským státem. 
 
Dále od Vás žádám, abyste vyjádřili názor k dění v Izraeli. Proč podporujete hnutí Hamás a voláte po modlitbách za zničení Izraele? Může mi to někdo z Vaší organizace vysvětlit? Můžete mi vysvětlit, jak mám tedy věřit v mírumilovný islám, když místo odsuzování činů spáchaných islámem je jen srovnáváte s činy spáchanými jinými lidmi, organizacemi, národy? Tyto ostatní totiž našli mnoho kritiky z řad veřejnosti spřízněné s pachateli, vy však neodsuzujete činy muslimů nebo lidí, kteří se jimi prohlašují.
 
Dále pak Vás, pokud jste mírumilovní muslimové, žádám o to, abyste veřejně odsoudili činnosti teroristického hnutí Boko Haram, které se prohlašuje za muslimské, což jste ještě ani nezpochybnili. 
 
A žádám Vás, abyste odsoudili veškeré úsilí muslimů o to, aby se jim přizpůsobovaly národy a lidé, kteří jsou v těchto zemích doma a nyní se muslimů bojí. Chci, abyste stránku "Sharia4czechia" přestali prezentovat, protože toto právo (šáría) nepatří do světa, kde má vládnout rovnoprávnost a lidskost. Proč se zkrátka nepřizpůsobíte? Přizpůsobit se museli všichni, Vy se tedy nemáte na co vymlouvat.
 
Doufám, že jako umírnění muslimové vydáte odsuzující prohlášení směrem ke všem organizacím, které ve světě zabíjejí jménem Alláha. Doufám, že přijmete zákony České republiky a nebudete si tu nadále dělat, co chcete. Pokud byste byli jako ostatní přistěhovalci, nebyl by kolem Vás takový mediální humbuk. Doufám, že ho svým normálním, pořádným a legálním chováním Vy zastavíte. Jsem s pozdravem.
 
Nemusel jsem čekat ani 12 hodin, abych se dočkal odpovědí, která mě nepřekvapila a o to více zarážející pro nás pro všechny je:
 
Dobrý den,
 
za prvé, nemůžeme se vyjádřit jménem Muslimské obce, protože k tomu nejsme oprávněni. Naše iniciativa je komunita českých muslimů, bez nějaké oficiální struktury nebo spojení s registrovanými subjekty, jako jsou náboženské obce, nadace nebo neziskové organizace.
Za druhé, mrzí nás, že tvrdíte, cituji "neodsuzujete činy muslimů nebo lidí, kteří se jimi prohlašují" nebo "což jste ještě ani nezpochybnili". Netuším, z čeho vycházíte, protože naše vyjádření jsou dostupná veřejně a online od počátku naší iniciativy. Všechna naše prohlášení naleznete tématicky zde: http://sharia4czechia.com/terorismus-kdo-vrazdi-ve-jmenu-islamu/vyjadreni-k-vyjimecnym-udalostem/ Naleznete zde i téma Boko Haram, i ISIS (ISIL, IS). (Nutno podotknout, že místo odsuzování činů zde naleznete pouze tvrzení, že tato seskupení nejsou islámská. - poznámka autora)
Na druhou stranu nebudeme veřejně komentovat, kritizovat a odmítat veškeré jednotlivé zločiny páchané těmi, kteří se označují za muslimy. K tomu není důvod. 
Naše aktivita sharia4czechia - neboli Cesta k víře pro Česko - je nezbytnou aktivitou, chceme-li pomoci islamizaci české společnosti, českých hodnot a české kultury. Proto budeme i nadále pokračovat. Nejsme umírnění muslimové a výraz umírnění muslimové považujeme za nesmyslný. Nehodláme se mírnit ve fundamentu naší víry - že je to víra středu a mírnost. Jak se můžeme umírňovat v mírnosti, kterou Bůh v Koránu přikázal? To je nelogické. Jsme muslimové, kteří se řídí islámem tak, jak jej přinesl a praktikoval poslední z Proroků, náš vzor Mohamed, mír s ním. To obsahuje i snahu žít podle šaría - a na naší stránce se dočtete, že tak vlastně z velké části žijeme i dnes. I vy žijete částečně podle šaría a islámu, protože se držíte morálních zásad, které přinesli poslové islámu, a které zůstaly v naší české kultuře dosud zachovány (nekrást, nezabíjet, necizoložit), i když jiné mnozí opustili (věřit v Jednoho Boha, nesmilnit, nežít v obžérství apod.).
Abyste pochopil naši myšlenku: Jsme Češi - muslimové a nemáme v úmyslu se přizpůsobovat něčemu, co je v rozporu s naší vírou a k čemu máme v rámci zákonů volnost osobního rozhodování (co budeme jíst, co budeme pít, co budeme stavět za náboženské stavby, kdy se budeme postit, koho si budeme brát za ženy a muže atd.). Naopak, máme v úmyslu nabídnout a předat naše hodnoty dál. Kdo chce, ať uvěří, kdo chce ať neuvěří. To je jednoduché. Chceme lidem ukázat, že Bůh je blízko, slyšící, vševědoucí a milosrdný a víra v něj není omezena na některé národy (Arabové, Turci, Malajci, Bosňáci...), ale naopak je určena pro každého člověka na světě. Bůh dal život i Vám, pane Františku. Bůh nerozlišuje, jestli žijete v horách, nebo na poušti. Bůh nerozlišuje, jestli jste bohatý nebo chudý. Bůh nerozlišuje, jestli žijete v době našeho milovaného proroka Ježíše, Mojžíše, nebo Mohameda, nebo v roce 2014.
Chceme změnit naši vlast, chceme, aby lidé poznali, že mnohé z našich českých hodnot jsou špatné a v rozporu s životem v duchovním smíru se Stvořitelem - Jediným Bohem. A znovu, kdo chce, ať uvěří a kdo chce, ať nevěří.
Věříme, že i vás může oslovit poznání toho, v co ve skutečnosti věříme - věříme v Jednoho Boha, všechny proroky, všechny seslané knihy, neviditelné anděly a džiny, v Soudný den, v posmrtný život v nebi či ráji, v osudovost, která nás v životě potká, ať už jsou to dobré, nebo špatné věci. Co vám brání přijmout víru v jediného Boha, který nemá společníka, a který dal dar života i Vám?
 
Autentický screenshot zde
 
Shrnutí: Nepřizpůsobí se. Dáte jim prst a chtějí celou ruku! Jejich prorůstání Českou republikou je proto potřeba zastavit legislativně na politicé úrovni. Nenechme si stát prodat a zničit. Rád bych ještě zdůraznil, že veškerá tučná písma zvýrazňující ty nejvíce šokující texty z tohoto mailu, si odesílatel zvýraznil sám. Dává nám tím důkaz, že česká muslimská komunita se vždy bude Čechům vysmívat. Nikdy se nepřizpůsobí, dokud jim to stát nepřikáže.... 
 
 
 
 

Autor: František Kubásek | středa 10.9.2014 13:15 | karma článku: 38,27 | přečteno: 4993x
  • Další články autora

František Kubásek

Liberálové, proč se tak divíte, když někdo aplikuje vaši vlastní medicínu?

Poslední reakce na docela trapné bilboardy Andreje Babiše, varujícími před válkou, mě utvrdily v tom, že liberální demokraté, kterým já říkám "libtardi", nemají ani trochu sebereflexe a od Babiše se neliší vůbec v ničem.

18.1.2023 v 11:49 | Karma: 39,16 | Přečteno: 1431x | Diskuse | Média

František Kubásek

IZRAEL vs. HAMÁS: jak to začalo a kde Hamás bere rakety

Tohle je můj článek se zdroji, které najdete dole v mnoha odkazech. Snažil jsem se popsat, jak začal současný konflikt Izraele a Hamásu.

18.5.2021 v 9:53 | Karma: 38,00 | Přečteno: 1700x | Diskuse | Politika

František Kubásek

"Turnaj se povedl" aneb šílené lži kolem mistrovství světa juniorů

Byly časy, kdy česká hokejová reprezentace pravidelně bojovala o nejvyšší příčky. Byly časy, kdy jsme byli smutní, že naše reprezentace do dvaceti let prohrála ve čtvrtfinále. A teď máme být šťastní za prohru 0:3? Co to sakra je?

3.1.2021 v 13:26 | Karma: 35,52 | Přečteno: 1683x | Diskuse | Sport

František Kubásek

(Koróna) pozitivní deník - den 1 až 3

Je zajímavé, jak se nemoc vyvíjí. Následující poznatky jsou jedním z asi dvou set tisíc případů jen v ČR, a tak předpokládám, že každý to má trochu jiné.

17.12.2020 v 14:33 | Karma: 25,20 | Přečteno: 942x | Diskuse | Věda

František Kubásek

(Koróna) pozitivní "deník" - Den minus 3 až 1

Říkal jsem si, že záznamy jednoho pozitivně testovaného třicetiletého jinak zdravého muže může někoho zajímat. Následující zkušenosti tedy berte jako jeden z mnoha případů, jak to může probíhat. Ale taky nemusí.

15.12.2020 v 15:54 | Karma: 40,27 | Přečteno: 4998x | Diskuse | Věda
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Každý den rozdáváme bazény za 100 tisíc Kč

15. července 2024,  aktualizováno  22.7 8:34

Léto je v plném proudu, teploty pravidelně stoupají nad 30 stupňů a schladit se ve vodě je jistě...

„Nakonec na mě plivnul.“ Nizozemec loví Češky a prodává je na gangbang

18. července 2024

Premium Stovky českých žen k natáčení tvrdého porna v Nizozemsku naverboval v uplynulých letech Daniël van...

Můj syn Xavier zemřel, říká Musk o transgender dceři. A chce zničit „virus woke“

24. července 2024  11:37

Miliardář Elon Musk tvrdí, že byl podveden, když dovolil svému synovi stát se transgender ženou. V...

IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

19. července 2024  9:25,  aktualizováno  22:33

Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelila potížím s...

Sto tun obilí za hodinu. Na Hané mají výjimečný kombajn, jeden z patnácti na světě

22. července 2024  14:31

Až sto tun obilí dokáže za hodinu sklidit nový kombajn CR11 firmy New Holland, který vyjel do...

„Co to ti neg*i provedli! Postižení ať zemřou,“ řekl Trump podle synovce

25. července 2024  21:30

Další příbuzný Donalda Trumpa se rozhodl popsat, jaký je americký exprezident doopravdy. Tentokrát...

Západ odhalil špionážní kampaň KLDR. Cílem jsou informace o jaderných zbraních

25. července 2024  20:33

Tajné služby Británie, Spojených států a Jižní Koreje odhalily severokorejskou kyberšpionážní...

Filip Březina: Staří bardi mají potřebu předávat svá herecká moudra, Barťák to nedělal

25. července 2024

Premium Zkraje roku běžel na obrazovkách seriál Smysl pro tumor, kde v roli onkologického pacienta Filipa...

Hazardují se životy. Jezdí na spřáhlech vlaků, riskují těžké zranění i smrt

25. července 2024

Premium Hazardují se svými životy a mohou způsobit železniční nehodu. MF DNES získala fotografie z konce...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  • Počet článků 179
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2697x
www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof