Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
SS

Tato část textu mi přijde docela kuriózní: "I vy žijete částečně podle šaría a islámu, protože se držíte morálních zásad, které přinesli poslové islámu, a které zůstaly v naší české kultuře dosud zachovány (nekrást, nezabíjet, necizoložit), i když jiné mnozí opustili (věřit v Jednoho Boha, nesmilnit, nežít v obžérství apod.)."

Jedinec, který toto napsal asi nemá základní znalosti našich dějin a toho, kdo tyto morální zásady přinesl a pro snadnější zapamatování z nich udělal desatero (a kdo je jen převzal, aby se nemusel dělat s vlastníma). Ale časová osa má jen jeden směr, tak je jasné, kdo zcizil čí myšlenky, a že to nemohlo být naopak ;-D.

3 0
možnosti
SS

A máme (máte) to černé na bílém! Komunita českých muslimů tvrdí, že se "nemají v úmyslu přizpůsobovat tomu, co je v rozporu s jejich vírou a k čemu mají volnost osobního rozhodování". Toto je pěkný protiargument proti tvrzení sluníčkářů a multikulti šílenců, že nejsou všichni muslimové stejní a že se někteří přece přizpůsobují (třeba jako se přizpůsobili ti Pákistánci v Británii, kteří znásilňovali výhradně bílé děti, jinak pracovali třeba jako taxikáři, imámové!!!, atd. a byli považování za "přizpůsobené"). Ne, oni se nechtějí přizpůsobit. Navíc, tohle operování s "volností osobního rozhodování" je právě ta oblast, kterou ve velkém zneužívají: volnost rozhodovat, zda zmlátím svou ženu nebo zda vychovám děti k nenávisti k nemuslimům, volnost rozhodnout se, zda budou žít na dávkách (ekonomický džihád, který má za cíl poškozovat ekonomiku dané země), volnost rozhodnout se, zda budou demonstrovat s hesly vyhrožujícími konkrétnímu národu nebo demokratickým principům (videí a obrázků se dá najít všude plno), volnost rozhodovat se, zda někomu podřežou krk nebo ne atd. Je to jen sprosté zneužívání demokracie, resp. některých demokratických principů, které jsou zneužívány tak, že podrývají ostatní demokratické principy. Např. svoboda slova, kterou se argumentuje, když muslimové demonstrují proti něčemu nebo pro něco, ale zároveň paradoxně třeba nesou transparenty s nápisem "smrt tomu, kdo kritizuje islám", což je naprostý protimluv. Zneužívájí svobodu slova pro to, aby vyhrožovali smrtí tomu, kdo jí také chce užívat.

Muslimové se v západních zemích ani nijak netají, že šária je pro ně víc než zákony dané země, takže nějaké pohádky o dodržování a respektování našich zákonů jim ani nelze věřit. Navíc mají dovoleno podle své věrouky lhát, pokud to napomůže šíření islámu (název pro takovou lež jsem zapoměla). No jo, oni si pořád myslí, že jsou elitou světa a nemuslimové jsou jen póvl a potenciální otroci.

5 0
možnosti
MK

R^ Díky za aktivitu. jak jsem již někde napsal: je potřeba vytvořit dokument, kde by bylo uvedeno vše, co odporuje zákonům této země ( nemyslím tím opsat zákony, ale "vypíchnout to, o čem víme, že může být problém); viz. rovnoprávnost pohlaví, rodinné právo , práva dětí atd. Např. dcera učila ve třídě kde byl jeden muslim a matka si vehementně přála, aby nenavštěvoval základní školu (bez domácího učení). Podle toho se grázlík choval; rušil, jak jen mohl a vyhodit ho za dveře nešlo, to si přece přál.

   Dokument by neobsahoval jen rozpory s Koránem, ale vše problematické obecně a měl by být součástí imigračního řízení, t.z. že všichni kdož přicházejí by tento museli podepsat. Součástí by mohla být uvedena i sankce: nepodepíšeš - odjeď, porušíš uvedená pravidla - zrušit trvalý pobyt a vyhostit.

    Pokud neuděláme masovější nátlak na politiky, nestane se nic a Česko bude následovat západní Evropu.

7 0
možnosti
FK

Tohle je už více než jasné. Český národ chtějí opravdu zlikvidovat... Přišel mi další mail od Sharia4Czechia.com:

Ještě jednou dobrý den,

pozorně jsem si přečetl svou odpověď a narazil jsem tam na chybu v popisu toho, čemu věříme. V posledním odstavci má nemá být "v posrmtý život v nebi či ráji" ale (zvýrazněno tučně):

"Věříme, že i vás může oslovit poznání toho, v co ve skutečnosti věříme - věříme v Jednoho Boha, všechny proroky, všechny seslané knihy, neviditelné anděly a džiny, v Soudný den, v posmrtný život v pekle či ráji, v osudovost, která nás v životě potká, ať už jsou to dobré, nebo špatné věci. Co vám brání přijmout víru v jediného Boha, který nemá společníka, a který dal dar života i Vám?"

Věřím, že tyto odpovědi vám bez pochyb vyjasnili naši situaci, že jako příslušníci tohoto národa máme právo (a cítíme to i jako vlasteneckou povinnost) nasměrovat jeho vývoj tam, kam uznáme za přínosné. A to vždy v rámci osobní svobody a platných zákonů. Někdy dochází k nedorozumění, v čem konrétně se mluví o vhodnosti "přizpůsobení se". Takže: Máme mluvit česky - OK, mluvíme česky. Máme dodržovat zákony - OK, dodržujeme. Máme pracovat - OK, snažíme se. Máme studovat - OK, snažíme se. Máme slavit Vánoce? Ne ne, to už se týká náboženství. Máme přestat s modlitbou, protože česká kultura je převážně ateistická? Určtině ne, nehodláme se přizpůsobit tím, že se přestaneme modlit. Je-li českým oblíbeným jídlem vepřové a pivo, nehodláme se přizpůsobovat tak, že budeme sami porušovat zákaz konzumace těchto potravin. Je-li českou kulturou chodit na nudistické pláže, nosit kraťasy nad kolena a ženy s výstřihem do půlky těla, jistě se tomu nebudeme přizpůsobovat. Nikdo nemá právo (ani zákonné, ani morální), řikát, jaký životní styl si vybereme a čemu věříme. Naopak to, co je v české kultuře v souladu s islámem, se stává součástí islámské české kultury - a tyto věci díky Bohu převažují, protože česká tradice a kultura je široká a můžeme z ní i nadále čerpat i jako muslimové.

S pozdrav

3 0
možnosti

Doufám, autore, že teď napíšete představitelům nějakého křesťanského webu a budete po nich žádat, aby odsoudili náboženbské vraždění v Severním Irsku, křesťanskou nenávist vůči Židům, upalování čarodějnic, církevní restituce atd.

Pokud se nepletu, tak česká katolická církev dodnes neodsoudila ani upálení Jana Husa.

0 12
možnosti
FK

Představujete si snad, že současná církev nebyla dostatečně pokárána za svoji temnou minulost? Že článků kritizujících privatizace bylo málo? Ne, ale jejich upálení Jana Husa se stalo v roce 1415 a islám se v roce 2014 pohybuje někde v této době řezáním hlav a střílením do hlavy klečících nevinných otců dětí a znásilňováním jejich manželek a dcer....

10 0
možnosti
PJ

hustý, čím dřív ty mohamedány odsud vyženeme, tím líp!

11 0
možnosti
PK

P89e13t77r 38K43a56p88l19a72n

10. 9. 2014 14:48

Ten svůj Islám ať si prosazují někde v Iráku. Jsou nepřáteli evropské civilizace a měli by se odstěhovat jinam.

11 0
možnosti
PS

P35e49t14e48r 40S17m41r79e97k

10. 9. 2014 14:07

R^ To je tak, keď blogeri robia prácu za "novinárov".

13 0
možnosti
Foto

J88a19k68u43b 89R15o47t65h

10. 9. 2014 13:53

Osobně se domnívám, že tento mail (myslím odpověď, kterou jste dostal) je dostatečným podkladem pro zahájení řízení o postavení islámu v ČR mimo zákon.;-O

22 0
možnosti
RB

IVČRN, Dál už bych psal jen nevhodné slova.Vyznavači nemorálního beduína jsou pro mě na úrovni nacistů a komoušů, Takže postavit mimo zákon.

23 0
možnosti
  • Počet článků 179
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2697x
www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof