Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Co se mi na Islámu příčí: Neobjektivní média se bojí říci pravdu

A tak během let vznikla Evropa plná imigrantů ze zemí, kde je normální vraždit, znásilňovat, zahalovat ženy tak, aby mohly jen koukat očima a ničit vše, co nesymbolizuje jejich víru. A tak média, nevědící, jeslti se bát nebo ne, zakrývají některé skutečnosti, které vyjdou najevo neoficiálně, skrytě, "jen tak mimochodem" a Muslimové se smějí.

Když se podíváme na současný stav Islámu ve světě, nechce se mi věřit, že ještě existuje mezi inteligentními lidmi někdo, kdo Islám zlehčuje. Je to přecijen zřízení mocenské, nabožensky až moc suverénní, diskriminující a vražedné. Proč však musíme kontrolovat mezinárodní servery, abychom se dověděli všechno? Česká média jsou až příliš zaražená a mlčí. Mlčí o tom, co se děje za našimi hranicemi a o tom, co hovoří čeští Muslimové na adresu Čechů. 

Začněme veřejnoprávní televizí. Česká televize bohužel patří mezi největší cenzory Islámského zla u nás. Neexistuje snad médium, které by tolik ovlivňovalo televizní diskusi. A přitom je to tak jednoduché. Diskusi vede několik stran, přičemž všechny sdílí jeden názor. Když došlo k vraždě amerického novináře, byl do studia pozván Muslim. Ten vraždu nepříliš přesvědčivě odsoudil, spíše lze říci, že neodsoudil. Vraždu hodnotil jako rutinu v takových zemích, kdy ve světě multimédií se jen častěji a snadněji zveřejňují. Proti němu stál obyčejný redaktor. Zde bych čekal přeci někoho, kdo proti Islámu a terorismu aktivně bojuje. Argumenty známých "islamofobů" rozhodně nejsou nikterak hloupé, hovoří vždy na úrovni.

Dalším případem byly šátky a naše "ochránkyně" práv. Spíše práv přistěhovalců. Označila náboženský oblek za legitimní ve školách, přičemž ignorovala názor české veřejnosti. S ní ve studiu sedí expert na probletiku, milovník Islámu Odilo Štampach. Také pak Halík, známý svým více než pozitivním postojem k Islámu a jako vrchol oponent, pan Polčák, který v podstatě přiznává, že jako oponent souhlasí s názorem ombudsmanky. Česká televize zakrývá pravdu, nepozvala nikoho s upřímně záporným názorem, samé takzvané "islamofily". Diskuse se tak mění v proislamistickou cenzuru. Ani jako vtip se mi to nezdá dobré.

Oblíbeným serverem, který si "dělá srandu z Čechů", jsou Novinky.cz. Snaží se tvářit nestranně, pokládají někdy i lehce kousavé otázky. Tak kousavé, že lehce polechtají. Ale opět, rozhovory jsou vedeny pouze s příznivci Islámu a jeho ideologie. Jsou jednostranné. Celý server jakoby měl strach a pokud tedy někdy zveřejní nějakou reportáž o zvěrstvech třeba na Blízkém východě, umirňují například čísla obětí, kdy "200" pro ně znamená "desítky" a podobně. Navíc takové články často pozbývají autora. Samo o sobě je to důkaz toho, jak moc se redaktoři bojí a to jsou tu "pouze" tisícovky Muslimů.

Za velmi jednostranné médium rovněž považuji iDnes.cz. I když podotýkám, že jsme ještě neskončili u mazání "nepohodlných článků" z místního blogu (díky bohu), rozhovory jsou zde opět vedeny pouze s Muslimy a jejich příznivci. Narozdíl od novinek jsou otázky směřovatelné pouze k jediné odpovědi "Islám je dobrý, Islám znamená mír". Došlo to dokonce až k uveřejnění anket, které s anketou nemají nic společného.

Ve Francii a jiných zemích došlo k anketě, která se ptala na podporu Islamistů, hlavně na Blízkém východě. Odpovědi překvapují. Čtvrtina Francouzů do 25 let podporuje Islamisty. Počkat, Francouzů? Není to náhodou podíl Muslimů mezi francouzkou mládeží? A není náhodou trochu neprůkazné, když se ankety účastnilo pouze přes sedmdesát lidí s Francouzským občanstvím? Navíc se značná část, ne-li všichni Francouzi podporující světový Islám, narodili rodičům, kteří imigrovali z muslimských zemí. 

Dalším důkazem jednostrannosti iDnes.cz je článek, ve kterém se upozorňuje na neoprávněné popravy šéfů Islamských teroristů z africké Boko Haram a jiných uskupení. Zavraždili nebo se podíleli na desítkách tisíc vražd, ale iDnes.cz upozornilo pouze na to, že deset či více z nich mohlo být popraveno bez soudů a tím pádem došlo k válečným zločinům proti nim. Občasné informace o jejich útocích a statistika o účinnosti teroristických útoků sice nechybí, ale opozorňovat na válečné popravy v tak malém množství stejně intenzivně, jako na vraždy v pětimístných číslech, není adekvátní.

Stejný přístup má samozřejmě i tištěná podoba, Mladá Fronta Dnes. Zde se pravdy opravdu nedočkáte. Zde jsou jen takzvané "důkazy" o neškodnoti Islámu. O škodlivosti a zákeřnosti hnutí Hamás se nedozvíte nic. Dozvíte se, že Izrael bombarduje školy, ale fakt, že v těch školách jsou Islamisté a jejich zbraně, jako informace chybí a špiní tím celou Izrael. 

Experti, kteří do Mladé Fronty a iDnes.cz hovoří, jsou většinou jendostranní. Jeden z nich označil Izrael jako spratka, další odsuzuje bombardování Islamistů v Iráku. Naštěsti je pár výjimek. Fakt, že nemuslimové v Iráku mohou čelit genocidě, se zde dozvíme, ale bohužel, iDnes.cz a Mladá Fronta nám v tomto duchu přednese pouze pověstnou "špičku ledovce". 

Pokud chcete objektivnější články o tom, co to skutečně znamená mít Islám v zemi, čtěte raději jiné články a to z následujících serverů, které působí daleko nebojácněji. 

Blesk.cz umí použít správné výrazy a zveřejňují snímky a videa, které si dovolí uvést na servery málokdo.

Reflex.cz dává dostatek prostoru "islamofobům", kteří objektivně a popravdě představují a beze strachu kritizují islámskou ideologii.

Lidovky.cz informují lépe než třeba iDnes.cz nebo Česká televize. Vedou rozhovory i s odpůrci Islámu a islamismu. Uváději věci na pravou míru.

A samozřejmě facebooková stránka "Islám v České republice nechceme," který ochotně překládá zahraniční články o Islámu, vede protiislámskou petici a podporuje antiislamismus v Česku. Máte-li ještě nějaký server, který podporuje pravdu v Česku, prosím, uveďte ho v komentářích.

Nenechme se zalepit. Sledujme to, čeká to i nás, pokud si neuvědomíme, že i mírná dávka "xenofobie" nebo "islamofobie", kterou zákazem mešit projevilo třeba Švýcarsko, můžeme zachránit i budoucnost národa a celé Evropy. Nenechme se zaslepit lživou podporou islamismu od některých českých médií a neziskových organizací. Jako podpora Muslimů totiž dobře slouží i řada z nich, včetně třeba organizace Člověk v tísni. Na ty jsem se zaměřil též a uvedu je na pravou míru zítra. 

 

Autor: František Kubásek | neděle 31.8.2014 11:45 | karma článku: 33,47 | přečteno: 1346x
  • Další články autora

František Kubásek

Liberálové, proč se tak divíte, když někdo aplikuje vaši vlastní medicínu?

Poslední reakce na docela trapné bilboardy Andreje Babiše, varujícími před válkou, mě utvrdily v tom, že liberální demokraté, kterým já říkám "libtardi", nemají ani trochu sebereflexe a od Babiše se neliší vůbec v ničem.

18.1.2023 v 11:49 | Karma: 39,16 | Přečteno: 1431x | Diskuse | Média

František Kubásek

IZRAEL vs. HAMÁS: jak to začalo a kde Hamás bere rakety

Tohle je můj článek se zdroji, které najdete dole v mnoha odkazech. Snažil jsem se popsat, jak začal současný konflikt Izraele a Hamásu.

18.5.2021 v 9:53 | Karma: 38,00 | Přečteno: 1700x | Diskuse | Politika

František Kubásek

"Turnaj se povedl" aneb šílené lži kolem mistrovství světa juniorů

Byly časy, kdy česká hokejová reprezentace pravidelně bojovala o nejvyšší příčky. Byly časy, kdy jsme byli smutní, že naše reprezentace do dvaceti let prohrála ve čtvrtfinále. A teď máme být šťastní za prohru 0:3? Co to sakra je?

3.1.2021 v 13:26 | Karma: 35,52 | Přečteno: 1683x | Diskuse | Sport

František Kubásek

(Koróna) pozitivní deník - den 1 až 3

Je zajímavé, jak se nemoc vyvíjí. Následující poznatky jsou jedním z asi dvou set tisíc případů jen v ČR, a tak předpokládám, že každý to má trochu jiné.

17.12.2020 v 14:33 | Karma: 25,20 | Přečteno: 942x | Diskuse | Věda

František Kubásek

(Koróna) pozitivní "deník" - Den minus 3 až 1

Říkal jsem si, že záznamy jednoho pozitivně testovaného třicetiletého jinak zdravého muže může někoho zajímat. Následující zkušenosti tedy berte jako jeden z mnoha případů, jak to může probíhat. Ale taky nemusí.

15.12.2020 v 15:54 | Karma: 40,27 | Přečteno: 4998x | Diskuse | Věda
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Rozdáváme kola za milion korun

15. července 2024

Členství v iDNES Premium má velkou spoustu výhod. Čtenáři se dostanou ke všem prémiovým článkům na...

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  14:56

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

Zemřela Shannen Doherty. Hvězda Beverly Hills 90210 podlehla rakovině

14. července 2024  15:17,  aktualizováno  17:04

Po téměř deseti letech boje s rakovinou zemřela americká herečka Shannen Doherty, informují média....

Padaly kroupy jak pingpongové míče. Bouřky se opět hnaly Českem

10. července 2024  8:02,  aktualizováno  22:52

Česko má za sebou další tropický den. Denní maxima byla ve středu překročena na 56 z celkem 167...

Wimbledonská šampionka Krejčíková! Italku přemohla v dramatickém finále

13. července 2024  14:45,  aktualizováno  18:51

Wimbledon má opět senzační vítězku. A znovu po roce tato senzace pochází z Česka! Barbora...

Vláda teď nerozhodne o materiálech spojených s Green Dealem, rozhodl premiér

17. července 2024  5:45,  aktualizováno  11:23

Kabinet Petra Fialy nerozhodne zatím o trojici materiálů souvisejících s Green Dealem, jen o nich...

Česko vyslalo na pomoc Bulharsku hasiče a vrtulníky. Hoří tam hektary lesa

17. července 2024  11:19

Čeští hasiči se vydali na pomoc Bulharsku, kde se ve Starozagorské oblasti šíří rozsáhlé požáry....

Není to špatné. Starostka Paříže se koupala v Seině, aby ukázala její čistotu

17. července 2024  11:16

Starostka Paříže Anne Hidalgová a šéf organizačního výboru olympijských her Tony Estanguet se...

Semafory u podjezdu v Pelhřimově selhaly, řidiči po lijáku uvázli v laguně

17. července 2024  10:54

Jakmile začne nad Pelhřimovem víc pršet, nejen tamní řidiči okamžitě zpozorní. Dá se totiž...

  • Počet článků 179
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2697x
www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof