Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Co se mi na Islámu příčí: Nechutnosti práva Šáría

Šáría, Džihád, Chlífát, Halal.... A všechny ty lži i na českých propagačních stránkách. V poslední době jsem strávil hodně času tím, že jsem zkoumal Islám a Muslimy. Jejich zvyky, chování, právo, jejich fanatičnost, chování v Evropě.... A děsím se zítřka. Zítřka, kdy někde v českém zapadákově proběhne setnutí hlavy nahrané na video. Děsím se doby, kdy budu potkávat děsivé zahalené lidi na každém kroku. Nejraději bych napsal "vadí mi vše," ale musím rozebrat každou část Islámu a islamismu našeho světa, naší země, Evropy...

Jednotlivé položky islámského práva jsou totiž jako z jiného světa. Jako bychom se octli desítky světelných let daleko od našich zvyků. Například Šáría. Jedná se v podstatě o formu islámského práva. Někde je používáno v kruhu rodiny, někde dokonce jako základní kámen celého právního systému státu. Je to však čistě náboženské zřízení, které nakazuje a zakazuje. Trestá se tvrdě. Trest smrti je naprosto "normální" a "adekvátní". A to nemusíte ublížit ani mouše. Stačí konvertovat z Islámu, stačí být žena a třeba se vdát za nemuslima. Taková svatba totiž není Šáríou uznávána jako legitimní. Žena se ocitne mimo zákon a hrozí jí trest smrti. Stejný trest hrozí i v případě, že je žena znásilněna a vdaná. Jedná se pak o cizoložství a většinou bývá veřejností ukamenována. 

Trest smrti hrozí všem odpůrcům. Své odpůrce vraždil i samotný prorok Mohamed. K němu se chci ještě vrátit, ale fakt, že je brán jako vzor Muslimů, je sám o sobě zarážející. Zpět k právu Šáría. Nekončíme totiž hned u trestů smrti. Postupným vývojem toto právo udělalo z žen podřadnou bytost. Ikdyž se tváří, že je pro její dobro, budí zaražení a při pohledu nemuslimem i strach. Říká se tomu hidžáb. Musí být zahalená celá prsa, krk, vlasy, v nejlepším případě stačí, že ženě z obleku koukají jen oči. Oblek musí být navíc tak volný, aby nezvýraznil ženskéí křivky, tím pádem se tak z ženy stává jakýsi "černý pytel". Dle mého názoru nevzhledné, do západní společnosti nevkusné a hodné zákazu. Plošného. Zahalená žena, bytost k vidění třeba i na pražském Václavském náměstí, ve mě budí strach. Vypadá to děsivě, pro náš svět nepřirozeně a nechci to vídat ve měste, které patří naší zemi. Pro připomenutí, Francie již tohle zakázala.

Dalším důkazem, že právo Šáría nepatří do západu a vůbec do roku 2014, jsou tresty. Veřejné bičování za pití alkoholu? Sekání ruky za krádež? Možná si občas připomeneme, že sekání ruky je velmi efektivní a v době, kdy se drželo právo "oko za oko..." byl takový zákoník uznávatelný. Ale já nejsem jeho zastáncem. Nemůžeme za krádež trestat setnutím ruky ani když by platil již zmíněný zákon "oko za oko", protože ten by tím pádem nakázal "když ty kradeš, my okrademe tebe", a tím by se zajistila spravedlnost hodná takového označení. Bohužel, celé "oko za oko" navíc v právu Šáría není. To nemluvím o tom, jak se prosazuje proti lidem uznávajícím jiné či žádné víry. 

Například nyní při činnostech nechtného hnutí IS je nemuslim šťastný, pokud přežije. Má totiž tři možnosti. Přejít na Islám pomocí Šahády, která proběhne vyslovením této věty: "Vyznávám, že není božstva kromě Allaha a Muhammad je posel Boží." Druhá možnost je placení velmi náročných daní. Věřte, že takový neuznávaný a odsuzovaný desátek nebo naše poměrně vysoké danění mzdy, je proti tomu vyslovené bohatsví. Navíc nebývá těmto lidem umožněno nadále chodit do práce, pokud je živnostník, je vyrabován a je mu zlikvidován majetek. Takže zbývá třetí možnost, smrt. Zabijí vás jako zvíře. Viděl jsem silná videa lidí stavěných do řady, kteří si lehnou na zem a jsou zblízka zastřeleni. Nebo je jim setnuta hlava. Hezky pomalu, ať vnímají co nejdéle. Jsou nuceni se i dívat muslimům nebo svému vrahovi do očí, dokud vnímají. 

Byl bych rád, aby všichni brali taková videa a popisování takových zvěrstev jako varování. Nemůžeme odsuzovat sami sebe za rasismus jen proto, že máme strach z takových lidí. Ti se mimochodem vůbec lidsky nechovají a nikdy jim to nerozmluvíte. Oni si totiž myslí, že dělají správnou věc. V příštích dílech tohoto cyklu vám ze svého pohledu popíšu i nechutné zabíjení zvířat podle Halal tradicí, Chalífát, po třetí říši další světovou hrozbu a jiné. Přeji hezký zbytek dne a přemýšlejte.

 

Autor: František Kubásek | středa 27.8.2014 11:45 | karma článku: 37,53 | přečteno: 2275x
  • Další články autora

František Kubásek

Liberálové, proč se tak divíte, když někdo aplikuje vaši vlastní medicínu?

Poslední reakce na docela trapné bilboardy Andreje Babiše, varujícími před válkou, mě utvrdily v tom, že liberální demokraté, kterým já říkám "libtardi", nemají ani trochu sebereflexe a od Babiše se neliší vůbec v ničem.

18.1.2023 v 11:49 | Karma: 39,16 | Přečteno: 1431x | Diskuse | Média

František Kubásek

IZRAEL vs. HAMÁS: jak to začalo a kde Hamás bere rakety

Tohle je můj článek se zdroji, které najdete dole v mnoha odkazech. Snažil jsem se popsat, jak začal současný konflikt Izraele a Hamásu.

18.5.2021 v 9:53 | Karma: 38,00 | Přečteno: 1700x | Diskuse | Politika

František Kubásek

"Turnaj se povedl" aneb šílené lži kolem mistrovství světa juniorů

Byly časy, kdy česká hokejová reprezentace pravidelně bojovala o nejvyšší příčky. Byly časy, kdy jsme byli smutní, že naše reprezentace do dvaceti let prohrála ve čtvrtfinále. A teď máme být šťastní za prohru 0:3? Co to sakra je?

3.1.2021 v 13:26 | Karma: 35,52 | Přečteno: 1683x | Diskuse | Sport

František Kubásek

(Koróna) pozitivní deník - den 1 až 3

Je zajímavé, jak se nemoc vyvíjí. Následující poznatky jsou jedním z asi dvou set tisíc případů jen v ČR, a tak předpokládám, že každý to má trochu jiné.

17.12.2020 v 14:33 | Karma: 25,20 | Přečteno: 942x | Diskuse | Věda

František Kubásek

(Koróna) pozitivní "deník" - Den minus 3 až 1

Říkal jsem si, že záznamy jednoho pozitivně testovaného třicetiletého jinak zdravého muže může někoho zajímat. Následující zkušenosti tedy berte jako jeden z mnoha případů, jak to může probíhat. Ale taky nemusí.

15.12.2020 v 15:54 | Karma: 40,27 | Přečteno: 4998x | Diskuse | Věda
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Rozdáváme kola za milion korun

15. července 2024

Členství v iDNES Premium má velkou spoustu výhod. Čtenáři se dostanou ke všem prémiovým článkům na...

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  14:56

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

„Nakonec na mě plivnul.“ Nizozemec loví Češky a prodává je na gangbang

18. července 2024

Premium Stovky českých žen k natáčení tvrdého porna v Nizozemsku naverboval v uplynulých letech Daniël van...

IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

19. července 2024  9:25,  aktualizováno  22:33

Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelila potížím s...

Zemřela Shannen Doherty. Hvězda Beverly Hills 90210 podlehla rakovině

14. července 2024  15:17,  aktualizováno  17:04

Po téměř deseti letech boje s rakovinou zemřela americká herečka Shannen Doherty, informují média....

Plán pro Ameriku, který odmítá i Trump. Brojí proti woke a chce zakázat porno

21. července 2024

Premium Dokument tak kontroverzní, že od něj dává ruce pryč i jinak nebojácný Donald Trump? Republikáni se...

KOMENTÁŘ: Nepřítel cukr! Když se zdražuje jen to, co vynáší

21. července 2024

Premium Vláda se chystá více zdanit – tedy zdražit – slazené nápoje. Proč jenom slazené, nikoli všechny...

Americký ropný průmysl vzkvétá. Firmy generují rekordní zisky, produkce roste

21. července 2024

Americkým producentům ropy se navzdory globálním snahám o masivní expanzi obnovitelných zdrojů i...

Tři klienti za dva dny. Úřad práce na poště neláká, provoz se nově rozšířil

21. července 2024

Premium Česká pošta již několik týdnů na vybraných pobočkách vyřizuje žádosti o část sociálních dávek. Úřad...

Sex je jako chipsy. Chcete ho, dáte si ho a akorát vás bolí břicho
Sex je jako chipsy. Chcete ho, dáte si ho a akorát vás bolí břicho

Alespoň to říká Marek Cinko, sochař, který prošel různými profesemi. Byl počítačovým grafikem, prodavačem, tesařem a tantra masérem. Právě při...

  • Počet článků 179
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2697x
www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof